Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ertugral'ın Maç Sonu Açıklamaları
Alt 06.03.2010, 18:57   #61
pasamsivas
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 pasamsivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Ertugral'ın Maç Sonu Açıklamaları

hoca gıdecek gelecek senenın takımı olusturulacak baskanda bir an once takıma el atacak baska care yok kac haftadır rakip kaleye pozisyonumuz yok el insaf be bu kadarda ruhsuz olunmaz her hafta 5 6 tane futbolcu degısmez nerde gorulmüs bu hocaynan olmazzzzzzzzzzzzzzzzzzz
pasamsivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2010, 19:00   #62
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Böse Cevap: Ertugral'ın Maç Sonu Açıklamaları

Arkadaşlar hoca geldiğinden beri hep arkasında duralım destekleyelim dedim. Tamam hoca çok kötü taktik yok motive yok yanlış kadro kuruyor da şu an hoca değişikliğini bu takım kaldırmaz. Hoca kötü kötü de tek suç hocada mı böylesine ruhsuz böylesine ne yaptığını bilmez futbolcularda hiç mi suç yok. Hocaya istifa çağırısı yapan arkadaşlara şunu sormak istiyorum Niçin oyuncuları kucaklıyoruz da hocayı yerin dibine sokmak istiyoruz? Sahaya bakıyorum; Akın, Hayrettin,Sedat,Musa ve Yasin dışında bir şeyler yapmaya çalışan hiç kimse yok. Kim nerede oynuyor ne yapıyor. İbrahim Şahin denen zevat hiç mi bir ikili mücadeleden galip çıkılmaz o cüsseden de mi utanmıyorsun? Faruk Bayar insan bir tane mi olumlu top kullanmaz? Taider arkadaş hiç mi takım arkadaşlarınla iletişimin olmaz? Elrio hiç mi organizasyon fikrin olmaz? Uğur ayağında top tutmaktan aciz, Keita bir şeyler yapmaya çalışıyor ama bal yapmaz arı gibi, Kamanan Allah rızası için hiç mi bir efor sarfetmezsin? Cihan bir var bir yok bir bakıyorsun hah diyorsun bu çocuk takımı toplayacak bir bakıyorsun saçmalıyor, Aubey tek görevinin topu kesmek olduğunu zannediyor.
Kusura bakmayın hocayı savunmuyorum ama bu ruhsuz topçuların başına Jose Maurinho gelse hiç bir halt edemez.

Benim tek sloganım

EN BÜYÜK SİVAS FUTBOLCULAR SAHT...R (taraftar demiyorum çünkü bir çoğu hak etmiyor),
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidoss'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.03.2010, 19:08   #63
dejavu
Acemi Yiğido

dejavu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dejavu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

arkadaşlar muhsin hocayla sivasspor yoluna devam takımı daha tam otutturamadı biraz sabır
dejavu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2010, 19:12   #64
pasamsivas
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 pasamsivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tamam hocayı savunda neynen neye gore savunacan sen hoca olarak takıma ruh kazanma arzusu asılaman lazımkı futbolcu oynaya her hafta baska bır kadro cıkarmı maca kac haftadır yanı haftalardır gol pozızyonumuz varmı ben gormedın sen kazandıgımız maclar dahıl sakatlanıp cıkar topcun yerıne kımı alırsın ben hucum veya orta saha alırım acilen puana ihtıyacın varcünkü kendı sahandasın oynayan bır takım hocan ne yapıyor defans alıyor akbetu erman kadir murat nerde kayıp hocada kazanma hırsı yuzunde hareketlerınde gordunmu yok o yuzden senenın takımı ve hocası olusturulmalı baskanda takıma el atmalı bır an once sadece baskan yonetım degıl
pasamsivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pasamsivas'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.03.2010, 19:14   #65
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
y
yanlız birazcık futbol bilgisi olan adam van herdenle, keitayı çıkarırmı sahada bazı futbolcular ne oynadığını bilmiyordu hoca sadece bunları izledi.
Kardeş haklısın bende keita çıktı diye çok kızdım ama Keita kendisi çıkmak istemiş. Lifi atmış galiba. Sağlık ekibinden aldığım bilgiye göre
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidoss'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.03.2010, 19:28   #66
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

muhsin hocam,türkiye de böyle hakem hataları hep olur,faulleri ,ofsaytları herkes görür,türkiyedeki hakemler görmez.ondan sonra da hakemlere çok yükleniliyor derler.ben muhsin hocamızın bu sezon takımımızı ligde tutacağına inanıyorum
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2010, 19:47   #67
congar28
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 congar28 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu hocadan bize hayir gelmez istifasi hem sivas icin hemde kendisi icin bence en hayirlisi
congar28 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2010, 19:50   #68
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

daha takimi bir türlü oturtamadi orun ne basari yok hadi oynadik da yenildik desek arkadaslar kimse bizden muhsin hocaya iltifat etmemizi beklemesin busa fener belediye vuruyor bizimki tebrik ediyor bu nasil is.... basari diye adamin derdi yok sivassporlu taraftarlarin iyi takim beklentilerine cevap yok seni istifa sesleri hic üzmesin isi biraz olsun ciddi otoriter yap bizde calisiyoruz gerekirse mesai ama nedense bizim takimda bi anormallik va onu hocamiz göremiyor eger bu gelecek 5 macta 4 galibiyt gelmezse düstük düstük düstük gecmis olsu sayin ertugral sen rakiplerini tebrik et onlar nede olsa emeginin karsiligini verip senin teknik direktörü oldugun takima 3 bes cekiyorlar... ümidimi yitirdim yazik bu sitem dolu yazilar normal hocam .... ama insallah bu yazdiklarimdan siz beni basarinizla utandirin saygilarimla
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2010, 19:52   #69
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

muhsin hocayı kovup yerine getirecegiz teknik adam takıma ne katacak bir sözüm de maratonda 90 dakka çekirdek çitleyip maç seyreden insanlara takımı ateşlemek namına ne bir slogan ne bir tezehurat yapmazsınız iş teknik adama istifa dersiniz hakeme söversiniz o da olmadı ortalıgı karıştırırsınız kendi aralarınızda kavga ederseniz benim üzüldügüm nokta maratonun böyle embesil taraftar bozuntuları insanların elinde olmasıdır
Alt 06.03.2010, 19:54   #70
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
congar28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu hocadan bize hayir gelmez istifasi hem sivas icin hemde kendisi icin bence en hayirlisi
yanlis öfkeynen kalkan zarar ile oturur...
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklamaları, ertugralın, maÇ, sonu