Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 20.09.2015, 09:36   #61
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben suçu bugün birazda kendimizde aramak istiyorum. Maraton C tribününde maçı canlı izledim. Arkamda 60 yaşlarında bir adam,onun önünde 2 tane Sivasspor formalı iki tane PROFESÖR taraftarlarla...!!! Tezahürat yok,destek yok ama inanın maçın 5. dakikasından itibaren Adem,Ümit,Burhan,Aatıf,Barrale s ve sırayla diğer oyunculara hakaretler ederek seyrettiler maçı. Bunlar sadece bir kaç örnek. Ve eminim ki bu oyuncuların hepside edilen lafları duymuştur - yabancılar anlamasa da. Tamam takım kötü olabilir ama hani taraftarın itici gücü,hani desteği. Sen ordan bağırıp kalaylarsan adamda küser kardeşim. Adem'e bi sürüüü laf söyleniyor ve ben katılmıyorum. Demek ki bu arkadaş antrenmanlarda iyiki adam 11'de oynatıyor. Bir adam gününde olmayabilir gol kaçırır,iki metreye pas atamaz ama senin bu adama hakaret etmeye hakkın yok kardeşim...!!! Bugün takım olarak iyi değildik açıkçası. Olayı kişiselleştirmenin bir manası yok. Bu takım bizim arkadaşlar. Eskiler var,yeni katılanlar var,iki maç önce gelenler var. Bunları da göz önünde bulundurmak lazım bence. Antalya ve Mersin maçlarına kadar sabır gösterilmesini ve takımı sonuna kadar desteklenmesini rica ediyorum. Bu arkadaşlar futbolcular bizi buralara getirdi. Bunlarla devam edilecek. Hep destek tam destek zamanıdır diyorum...
Dediklerine katiliyorum , ayrica hic bir Hoca ve Futbolcu küfürü haketmiyor!

Ama Adem 3 mactir kötü. Ayrica extra özelligide yok. Cok kötü bir oyuncu degil , bazen süpriz paslar atiyor ama ya tutarsa ya tutarsa gibi denemelerle olmaz... Cünkü bu adam 17 degil 32... Denemesi gereken varsa 17 yasindaki oyuncudur....

Direkt katki verecek oyuncular sunlar: Setkus , Cicinho , John Boye , savunmada gününde olan Ibrahim Öztür, bazen Ümit Kurt , ve Kone

Diger oyunculari bende tam anlamadim... Ama Barallesde israr etmeside dogru cünkü, söyle söylim yeni transfer oynatmak icin aldin takime mönte etmeye calisiyorsun , burda Sergen'e kizamazsin , aynisi Samet Hoca, Olcay Sahan'a yapti ,sonra acayip oyuncu oldu... Aslinda biz Beykan Simsek'i kazanmaliyiz ---

Dün biraz Beyaz Tv yi izledim , Sinan Engin , Trabzon ,Fener'in alternatifli kadrosu var ama daha halen ilk 11 belirlenmistir... Bakin BJK'ya adamlarin ilk 11 en kötü ilk 10 belli dedi...

Kesinlikle katiliyorum ve üzerine ekliyorum Sivasspor'un ilk 11 belirlenmeli...
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.09.2015, 10:18   #62
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 942 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim tezimde çok farklı...
Geçen seneden daha kötü takımlar var. Antalya maddiyattan sıkıntıya düşebilir. Mersin sıkıntılı, Gaziantep sıkıntılı her ne kadar iyi gitsede Gençler bu sene sıkıntılı, biz varız Kayseri var... Bu takımlar bu sene altlarda güreşir. Antalyanın Eto metosu hikaye. Parasını ödeyemedikleri bir oyuncu 3-5 maç sonra Antalyaya şinanay oynatır.. İnşallah bizim takım birlikte oynamaya muktedir olurlar da aşağılardan kurtuluruz...
Dediklerinizden sadece Mersin İ.Y. bizden daha kötü diye düşünüyorum.
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.09.2015, 13:31   #63
onur0634
Tecrübeli Yiğido

239 Mesajına 381 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 onur0634 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kötü olduğun haftalarda kaybetmemek kazanımdır.Futbolun altın kurallarından birisi kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin...Önümüzdeki maçlarda mutlaka 3 puan alıp yükselişe geçeriz o kadar da kötü durumda değiliz...
onur0634 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.09.2015, 14:11   #64
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1253 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Kendi sahanda ligin orta sınıf takımlarından Konyaspor'a karşı kaleye isabetli 1 şut bile atamıyorsan burada suç oyuncularda değil bende teknik direktördedir.

Gecen sezon Carlos'un yardımcısı Cesar Domingos takımdan ayrıldı Sivasspor düşüşe geçti, bu sezonda Sergen'in yardımcısı Tamer TUNA, Beşiktaş'a gitti Sivasspor'da bitti...

Domingos'un gitmesinin takıma ne kadar büyük zarar verdiğini gördükten sonra yönetimin aynı hatayı tekrar yaparak Tamer Tuna'nın gitmesine müsade etmesi de daha büyük hata oldu.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.09.2015, 14:20   #65
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1068 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın Dumanlı, Çölün ortasında az bir su ve yiyecekle kalmış bir kervan, keşke daha fazla su ve yiyecek alsaydık diye dövüneceğine, mevcut su ve erzakla bu çölü nasıl geçebiliriz diye plan yapması gerekir ki, varacakları yere sağ sağlim ulaşabilsinler.
Bu misalde olduğu gibi, daha iyi futbolcular alsalar di diyeceğimize elimizdeki mevcutlarla nasıl iyi neticeler alabiliriz diye kafa yormamız ve çare bulmamız gerekir.
Ihtiyar yigido kardesim kusura bakma ama o kervanin BASI bilmiyormuydu yolunun cölden gececegini.Kac sezondur cölü gecmeye ugrasiyoruz nasil oluyorsa herseferinde cöl bitiyor ve biz rahata kavusuyoruz.

Bizim bu cölü gecmemiz icin ;

1-Sergen Yalcin bazilarina yaranmak icin kadro yapmayacak.
2-Fenerbahce´den alinan o genc simdi adini hatirliyamiyorum,ilk onbirde yer alacak.Bu cocuk hizli deparlarla ceza sahasina giren bir arkadasimiz.Ancak böyle hizli oyuncularla rakibi hataya zorlarsin.
3- Adem ´e sadece kupa maclarinda forma sansi verilecek.
4-Cicinho´nun cikislarina Sergen mani olmiyacak
5-Adi ve sani ne olursa olsun yeri geldiginde Aatif´da ,Burhan´da yedek kalacak ve bundan gocunmiyacaklar.
6-Sahaya sürülen ilk onbir takimi sahada eksik birakmayacak bir ilk onbir olmalidir.
7-Yönetim gerek teknik kadrodan ve gerekse oyunculardan galibiyet alamamalarinin sebebini arastirmalidir.Gerekirse Sergen´in yardimci antrenörü degistirilmelidir.
8-2 mac daha beklenerek gidisatda degisiklik olmazsa Sergen hoca ile gec kalinmadan yollar ayrilmalidir.Yabanci ile degil yerli bir teknik adamla yola devam edilmelidir.

Bunlari yap cölü gec,sayet herseye ragmen gecemiyorsan cölün ortasinda akbabalara yem olmak kacinilmazdir.Yapilacak birsey yok.Suclu araniyorsa bu suclu KERVANIN BASIDIR.....
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.09.2015, 16:37   #66
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben anlıyamıyorum arkadas millet kendi dedigini kendi inkar ediyor. Diyorlarki Orhan Hakan Yigit vs gibi oyuncular Sivassporun oyuncuları degil. Sonrada Diyorlarki Atıf Burhan Barales vs yedek kalsın. Böylelerine diyecegim sey sadece SİZ NEYİN KAFASINI yasıyorsunuz arkadas. Kadroda bu isimler varken tabikide bunlar forma giyecekler. En azından bir Atıf bir Burhan Hatta ve hatta Batuhan her an süpriz yapabilirler. Ama Orhan Hakan Yigit vs gibi oyunculardan bir süpriz veya cok üst düzey performans bekleyen varmı onuda merak ediyorum. O kadar cok biliyorsanız Atıfın Burhanın yerine c ıkın siz oynayın. Yada Sergene söyleyin Hakanı Yigiti Orhanı oynatsın.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.09.2015, 17:36   #67
schahin
Acemi Yiğido

33 Mesajına 68 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 407 schahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takım ruhsuz beyler. Şu an için adını koyamadığım takımda bir sıkıntı var. Ya oyuncular hocaya karşı (özellikle atıf) zira abalo ve barrales e hiç top atmadı. antalya bize karşı açık oynayacaktır. Rize maçındaki gibi defansı sağlama alıp kontradan gol veya goller yaparsak maç bizim. Yada antalya erken gol bulursa işler tersine dönebilir. Ama antalyadan puan alacağız diyorum

Konu schahin tarafından (20.09.2015 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.. Sebep: yazım hatası
schahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.09.2015, 18:45   #68
dibba58
Yiğido

dibba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 dibba58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Neyi değerlendirelim. Konya gibi birtakımı sahamızda yenemiyorsak rizede 1-0 öne geçtigimiz maçta 10 kişi kalan takımdan gol yiyerek maçı berabere bitiriyorsak söylenecek çok şey varken susmak en iyisidir diyorum.
dibba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 20.09.2015, 19:00   #69
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçı VipB'de seyrettim.
Seyirci: Çocukluğumun yazları İzmir'de geçti. Balçova'nın eski yazlık sinemaları gibiydi Vip tribün. Herkesin elinde birer poşet çekirdek, çıtlayıp durdular. Sanki Sivasspor değil de iki başka takım varmış gibi sahada, öyle kayıtsızdılar.
Kenar yönetim:Sergen de misafir hoca gibiydi kenarda. 65'e kadar oyuna müdahale etmeyince Rıza hoca'yı hatırladım. VipA'da olsam Eneramo'yu 60'da oyuna al diye bağırırdım herhalde, Vip B'den bir tarafını yırtsan ses gitmez.
Hakemler: Üç-dört yıldır yazarım. Hakem atamalarında kriter bellidir. Üst sıra takımlarına tecrübeli, alt sıradakilerin maçlarına ise tecrübe kazanması için denenen hakemler verilir. Hakemi veya heyetini suçlamak yerine sen altta kalmayacaksın. Alt sıralardan uzak duracaksın. Başka çaren yok.
Takım:Gol yemememek güzel. Savunmayı yapabiliyoruz, her ne kadar Konya bu maç çok az hücumu düşünmüş olsa da. Ofansta ise sıkıntımız var. İki yönlü düşünebilen ve oynayabilen oyuncu sayımız yeterli değil.
Çare ne?:
1) Geri dörtlümüzden ve öndeki ikiliden (Ziya'nın geçen maçki golünü saymazsak) en son ne zaman gol atan olmuştu? Duran toplarda ileri çıkan ekstra oyuncular iş yaparlarsa düğüm daha çabuk çözülür.
2) Oyuncularımızın artık kapasitelerini aşmaları şart. Burhan'ın ne yapacağını rakipleri çalışıyor önceden. Burhan üzerine koymazsa skora katkı değil ancak 'koşu mesafesi istatistiği' yapar. Atıf daha 'zeki' oynamalı, kendini değil topu ve rakibi koşturmalı.
3) Başta 'Karabük'lüler olmak üzere yeni gelenlerden istediğimiz verimi daha alamadık. Bekliyoruz bakalım ne olacak. Neredeyse geçen sezonki kadroyla oynar olduk. Transferler kendilerini göstermeliler.
Yönetim: Başkanımız 'kadro zenginliğinden' iyi oynayamadığımız tespiti ile Sergen hoca ve ekibine topu atıyor herhalde. Biz transferleri yaptık, artık sıra orda diyor.
Hemen acil yapmaları gereken şunlardır bence:
-Antrenmanları taraftara açmalı .
-Sergen hoca, Mersin maçından önce, dört yerel kanalın ortak yapacağı bir spor proğramına çıkıp belirli soruları açık seçik cevaplamalı.
İşler oluruna bırakılırsa ve sarpa sararsa teknik heyet ve yönetimi protesto edebileceklere karşı tedbiri önceden almak şart. Mesut hoca'nın Mersin'den 4-0lık yenilgi sonrası nasıl ayrıldığını görmeli. Sergen hoca ve ekibine vefasızlık yapılmasına müsaade edilmemeli. Bize hizmet edenin her şartta şerefini onurunu korumak taraftarlık borcudur.
Bu iki hafta, Antalya(D) ve Mersin zor geçecek anlaşılan. 10-12 günlük milli maç arası var. Ondan sonra daha zorlu üç maçımız var. Kasımpaşa(D),Trabzon ve Bursa(D). İnşallah toparlanırız. Allah yardımcımız olsun.
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.09.2015, 07:34   #70
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 420 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Net konuşalım Burhan'ın oynadığı Atıf'ın kötü oynadığı 1. lig maçlarını Sivasspor mucize olmazsa kazanamaz, görülüyor ki her maç aynı terane Burhan bellemiş bir ceza sahası içinde düşmeyi oraya geldiğinde kendini at. Kimsede demiyorki gardaş yemiyorlar artık. Velhasıl kelam Erkan ve Abalo kanatların değişmez isimleri olmalı bunlara ek olarak Adem yeter sana bu kadar badem, geçen sezondan beri gözle görülür düşüş devam ediyor, takım kime güvendiyse S.O.S veriyor, ancak diyarbekir maçında bir farklı galibiyet moralleri düzeltip Antalya için güç kazandırır.
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
değerlendirelim, maçı