Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Vee Mehmet Yıldız Gitti !..
Alt 30.12.2008, 20:53   #841
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch Cevap: Vee Mehmet Yıldız Gitti !..

Alıntı:
onurguner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
güzel kardeşim bilmeden bişeyi yorum yapma bence. bu arada peşkeş kelimeside moda oldu agzına alan söylüyo.
önce teker teker cevap vereyim

bak bu bizim transferlerin bonservisleri toplam
Galatasaray Istanbul -11.650.000 €
Zugang
Emre Asik (Ankaraspor) * -
Muhammed Ali Atam (Galatasaray U19) -
Semih Erdem (Galatasaray U19) -
Irfan Basaran (Galatasaray U19) -
Morgan de Sanctis (FC Sevilla) * 500.000 €
Fernando Meira (VfB Stuttgart) 5.000.000 €
Murat Akca (Galatasaray U19) -
Erhan Sentürk (Galatasaray U19) -
Harry Kewell (Liverpool) ablösefrei
Aydin Yilmaz (Istanbul B.B.) * -
Ferdi Elmas (Caykur Rizespor) Spielertausch
Yaser Yildiz (Kartalspor) ablösefrei
Serkan Askin Aggez (Galatasaray U19) -
Milan Baros (Olympique Lyon) 5.500.000 €
Alparslan Erdem (W. Bremen II) 500.000 €
Aytac Akdag (Galatasaray U19) -
Serkan Kurtulus (Bursaspor) 300.000 €

o kadar paradan bahsetmişsin ama hepsi 11 milyon euro buna karşı rakiplerimiz febe 20 milyon euro bjk de 12 milyon euro civarı harcamış bu birinci cevabım.

sponsor ile bişey alındı ne demek ya. güzel kardeşim sizde sponsorla o zaman futbolcu paralarını ödüyorsunuz. lig tv de sponsor ozaman yayın geliri ile sizde futbolcuların maaşlarını ödüorsunuz bu kadar saçmalık olurmu ?

3. cevabım senin şahsi bi evin olsa bi haber çıksa kardeş evinin yanına 3. köprü yapılıcakmış değeri 3 kat artıcakmış yakında dense sen evini değeri artmadan satamısın? aslında bu da sana bicevap bizim paraya ihtiyacımız çok olsa hiç beklemeye zamanımız olmasa bu rivayı satardık demi her basından çıkan habere inanma. sadece adamızı bile satsak ki paha biçilemiyo sen düşün artık. şunu unutma basında çıkan herşeye inanma türkiyenin en zengin klübü galatasaray.

yani bazı şeyleri bilip bilmeden atlama borcumuzu çok merak ediyorsan 97 milyon ytl. bjk ve fede bile bu borçlarvar araştır istersen.
ya size saygı duuyorum sivasspora ama yani yerine göre laf at bence ne biliyim kendinizi eskişehirsporla kayseriyle falan kıyaslayarak yazsan daha iyi.

ayrıca 3 gündür üye olup gittiğimizi sölemişsin. bu da bu forumun ne kadar kaliteli olduğunu gösteriyor. ilk ağız olarak herşeyi burda duyduk aık söliyim gelmesin diye çokda yazdım burda. şimdi çok mutluoldum. mehmet bizde forma giyemezdi yazık olucaktı onada sivassporada.

Bak kardeş galatasarayda ilk defa bir yabancı kaptan oluyor hemde kaptanlığı ondan daha çok hakeden altyapıda yetişen kendi evladı arda turan varken hagi bile bu külüpde kaptan olamadı siz gidin önce onu çözün 1 sezon top oynamış adam sizde kaptan olduğunu göre sizde bi sorun var bence sonra çıkıp konuşun

Birde yeni stad yapıyorsunuz ya hani ben tek kelimeyle diyorumki yazık çok yazık
25 milyon taraftarı olan bir külüp 52 bin kişilk stad yapıyor bu bana çok koMedi geliyor.

Diğer külüpler içinde geçerli. yap 70 bin 80 bin KİŞİLİK; bilet fiyatınıda, 50 yerine 25 yaparsın, ama yok yine sınıfta kaldınız.

Bu zamanda, bom boş alanda 52 bin kişilik stad yazık o masrafa,
iş bilmeyenler yöneticilik yapıyor bunlar dağa çok olur.

Birde takib ediyorum, bir hafta sonra hangi takımla oynuyacaksanız o takımın ya oyuncusuna ya hocasına talib oluyorsunuz, lütfen bu yoldan artık vazgeçin.

Mehmet Yıldız'ı çok istediniz ama maalsef paranız yetmedi ve sakın hakındada yorum yazmayın.

TEK YILDIZ Mehmet YILDIZ İŞTE O KADAR
Alt 30.12.2008, 20:55   #842
lutfiakarcay
Yeni Yiğido

lutfiakarcay - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 lutfiakarcay isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Vee Mehmet Yıldız Gitti !..

Alıntı:
onurguner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bak ama tam çıkıcam yine giderayak bişey demişsin. galatasarayla ilgili bişey yazmıycam herzaman tartışırım ama dediğin gibi forum kirliliği.
tokiyi söğüşlemek demişsin tek bişey diycem biliyorum galatasarayla ilgili yazındca herkes rahatsız olucak banane galatasaraydan diyerek tepki göstericek
buda sizin sitenizden tek söylüycğim bu

Sevgili Yiğidolar Sayın Başbakan Tayyip Erdoğan bugün Sivas'ta idi ve yaklaşık bir saat evvel Hükumet meydanında yapmış olduğu konuşmayı televizyondan dinledim.

Konuşması sırasında Sayın Başbakan Sivas'a geldiği sabah saatlerinden itibaren yeni stadyum konusunda gerekli görüşmeleri yaptıklarını, şuan ki stadyum arazisinin bulunduğu alanın TOKİ'ye devredileceğini, bunun karşılığında da belirlenen en uygun yere kapalı spor salonu ve yeni bir stadyum yapılacağını söyledi.

Bu açıklamalarla birlikte geçen yıldan beri çok sık gündeme gelen Sivas'a yeni ve modern bir stadyum konusu da resmiyete en birinci ağızdan kavuşmuş oldu. Hatırlayacağınız üzre yaklaşık sekiz ay evvel Sayın Valimiz bu konudan bahsetmişti. Ardından milletvekilimiz Hamza Yerlikaya bizzat Başbakan'dan yeni stadyum sözü aldıklarını belirtmişti. Şimdi de Sayın Başbakan'ın kendisi hem bu söylentileri hem de yeni stadyum çalışmalarını kendi ağzıyla kesinleştirmiş ve Sivassporlulara bu müjdeyi vermiş oldu!

Umarım bu forumda şimdi kimse çıkıp 'ya bizim paramız yok, nasıl yapcaz' falan filan gibi saçmalıklardan bahsetmez, Sayın Başbakan'ın da açıklamalarından anlaşılacağı üzre yeni stadyumumuz, Galatasaray kulübü ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi arasında yapılan anlaşmanın bir benzeri ile yapılacak. Hatırlanacağı üzre Ali Sami Yen arazisi TOKİ'ye devredildi ve TOKİ'de Seyrantepe'de Ali Sami Yen arazisi karşılığında GS'ye yeni stadyumunu yapıyor. Biz de bu anlaşmanın bir benzeri ile yeni stadımıza kavuşacağız ve Sivasspor kulübünün bütçesinden tek kuruş harcanmayacak.

Hergeçen gün büyüyen, güçlenen, kurumsallaşan, marka değerini ve tanınırlığını artıran, arkasında daha bilinçli bir taraftar kitlesi oluşturan, tesislerini modernleştiren ve güzelleştiren şanlı Sivasspor kervanı en önemli eksikliklerinden birisini de böylece gidermiş olacak Allah'ın izniyle. Birileri çatlasa da patlasa da bu kervan yürüyecek...__________________

aynen iştirak ediyorum...

elbeylili,..

selamlar
lutfiakarcay isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.12.2008, 20:59   #843
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 886 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch Cevap: Vee Mehmet Yıldız Gitti !..

Alıntı:
metincetin58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne iş gençler haber yalan çıktı
bakın arkadaşlar haber yalan değil
son anda anlaşmazlık çıktı
ve ondan dolayı transfer gerçekleşmedi
yani öyle bir olay olduğun iki
başkanda açıkladı yalanı nerde bunun
son çıkan pürüzler olmasaydı
şu an mehmet galatasaraydaydı
Alt 30.12.2008, 21:20   #844
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1041 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Her iki taraf için hayırlı olsun BİZ HANCI ONLAR YOLCU
ben bu işin bittiğine hiç ihtimal vermiyorum
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.12.2008, 21:36   #845
zek_58
Acemi Yiğido

8 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 zek_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

kapatalım artık su konuyu yeteri kadar konşulmadı mı?
zek_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.12.2008, 21:46   #846
alimo58
Yeni Yiğido

alimo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alimo58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

gitmiyor gardaş memmed kalıyurmuş. gitsede farketmezdi ama vermemişler küçük paralara helal olsun. zaten her futbolcu oynayamaz bizim yiğitlerle
alimo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.12.2008, 21:47   #847
alimo58
Yeni Yiğido

alimo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alimo58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

gitmiyor gardaş memmed kalıyurmuş. gitsede farketmezdi ama vermemişler küçük paralara helal olsun. zaten her futbolcu oynayamaz bizim yiğitlerle
alimo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.12.2008, 22:51   #848
Diyarbekir21
YASAKLI ÜYE

35 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Diyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOKDiyarbekir21 FAZLA SÖZE GEREK YOK

sanırım 22,15 de ntv de gösterdi m.yıldız gitmiyor dendi ve gerçekten 3,5 euro 3 tane futbolcu hiç inandırıcı değil göreceksiniz o büyüklerde yapamaz o sivasspor dan ayrılmaz bu tarz haberler inanmayalım onlarca konu var biri diğeri öteki daha öteki hepsi bir yol çizmiş kendince uslubunca anlatmış kimi 5 mil.€ kimi 3,5€ kimisi 3 futbolcu kimsi v.s v.s hepsi şayibeli hangi birine inanabilirzki
Diyarbekir21 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.12.2008, 00:11   #849
kadirizm38
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirizm38 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Iki camia icinde hayirli olsun. Ben Galatasaray´li olarak kesinlikle istemiyordum. Hatta rüyamda gördüm bize gelmis, kabus gibiydi. Mehmet kendisini sivasta ispatlamis. Futbol yasamina Sivas´ta devam etmesi en mantiklisi. Cünkü Galatasaray´a gelen futbolculardan forma yüzü göremeyenler oluyor. Mehmet milli oldu ama zaten Galatasaray´da milli takimda oynamayan heralde Lincoln´den baska futbolcu yok. Enteresan olan Sivas´li taraftarlar gitmesini, Galatasaray´lilarda gelmesini istemiyordu. Umarim Mehmet bu olanlardan sonra etkilenmez. Ayrica bizi forumunuzda hos karsiladiginiz icinde tesekür ederim. Sampiyonluk yarisindada basarilar dilerim.
kadirizm38 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 31.12.2008, 00:38   #850
yurtoglu22
Yeni Yiğido

yurtoglu22 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 19 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yurtoglu22 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Mehmet yidiz GITMEDI YUVADA KALDI Mehmet yildiz gitseydi kendisine yazik ederdi cünkü M.Y. Gibi oyuncu GS de var orada harcanirdi kimse onunla oynamaz yani oyuncular bile oynatmazdi onun oynayacagi gs de15-30 dk idi ama TS da oynardi Besiktasdada oynayamaz FB de,de oynayamaz sebebi oynatmazlar futbolcular o sebeble oyundan düser sivasdaki gibi ilgi olmaz morel sifirlar formundan düser kaybolurdu ha simdi tam kendisini daha fazla gösterip onlara ben buyum deyip tekrar pazarlamasi lazim yanlis anlasilmasin kelimeler bu tür kelimeler futbol pazarinda var.Mehmet iyi ve kuvetli futbolcu mehmeti ateslayici futbolcu lazim yani iyi ortasaha oyuncusu mehmetle oynamasini bilen futbolcu ozaman mehmetten faydalanirsin yok sa mehmet oyundan düserse formundanda düser.Onun icin mehmetin fazla özelligi yok...

Ben mehmeti kötülemiyorum bu yazim benim görüsüm...

Saygilar
yurtoglu22 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
alex, flash, galatasaray, gitti, gscimbom, mehmet, oluyor, sivasin, sivaslı, sivasspor, son dakika, sonmedi, transfer, vee, yildiz, yıldız, Şuan