Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Müsabaka Nasıl Sonuçlanır ?
Fenerbahçe Kazanır 34 12,41%
Berabere Biter 66 24,09%
Sivassporumuz Kazanır 174 63,50%
Katılımcı sayısı: 274. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Fenerbahçe-Sivasspor
Alt 13.02.2012, 10:10   #81
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Fenerbahçe-Sivasspor

Fener içeride öyle ya da böyle kaybetmiyor iyi oynamasada kazanabiliyorlar..Bence bizim maçın kilit adamı iki takım oyuncularından çok hakem olacaktır..Kararları çok tartışılacak biri olmaz inş. dürüst maç yönetilsin biz bu maçtan en az 1 puan alırız.
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.02.2012, 10:23   #82
Rallim58
Gast

Seyircisiz müsabaka cezasını da anlamış değilim. Bayanlar seyirci değil mi? taraftar değil mi? Onların ağzı dili, yok mu? gerektiğinde de pek ala "yuhalamaları ..!???" bile var... Ceza sanki erkek tarftarlara kesiliyor gibi...

Kadıköyde ceza alanı önleri çapraz alanlarda faullere dikkat edelim. Adil yönetim gösterilsin. Eşit şartlar sağlansın, Feneri fırıl fırıl döndürerek yeneceğimiz inancındayım.

Kadir'in yokluğunda, SüpERMAN'a çok iş düşecek. Gününde olan futbolcularımız ile Kadıköyde Feneri çimlere gömeriz diye düşünüyorum.

1 puan bile başarıdır, en azından Fener ile aramızda 2 puan daha korumuş oluruz.

Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.02.2012, 10:25   #83
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 513 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu maç içim çok rahat kolay kazanacağız inşallah...
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.02.2012, 10:29   #84
u4sivas58
Acemi Yiğido

u4sivas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 459 u4sivas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu maçı alırsak yarıştan kopmayız ilk hatta ilk 3 olacak
u4sivas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.02.2012, 11:47   #85
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ardahanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar yapmayın lütfen kimse sadece bir önceki maçları dayanak gösterip işte efendim maçı alırız yada alamayız şeklinde bir hezeyana kapılmasın.

Maçlar sahada ve güncel performanslarla kazanılır. Karabükspor top mop filan oynamadı fenere. Stoch un asisti olmasaydı bunlar gol bile atamazdı fenere. İkinci yarı hayalet gibi dolaşıp karadüzen savunmadan başka bir mok yapmadı karabük. Bir bakımada fenerin yenilmesi bence kötü oldu. Artık kredileri kalmadı ve son haftaların aksine arzulu ve iştahlı oynayacaklardır bence.

Size bir analiz yapayım isterseniz;
1.gs nin maçlarını izliyoruz, zar zor galip geliyor adamakıllı top oynamadan golü bulup uyutuyorlar milleti, 2.fb 6 puan geride istikrarsızlık abidesi gibi 3.bjk futbol takımının dışındaki her konularında sorun yüklü yaşıyorlar 4.lazyo ise liderin 12 puan gerisinde. Düşünün artık bize futbol diye neyi izlettirdiklerini...

Bu itibarla içinde blunduğu mental ve psikolojik sorunlardan ötürü sezonun en başarılı takımı bence sivasspordur.

Maça gelince, ilk yarı gol yemezsek galip gelebiliriz....
Aynen dediğin gibi,GS maçını izledim;Kayseri son vuruşlarda biraz şanslı olsa yenilmezdi.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.02.2012, 11:56   #86
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1428 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Seyircisiz müsabaka cezasını da anlamış değilim. Bayanlar seyirci değil mi? taraftar değil mi? Onların ağzı dili, yok mu? gerektiğinde de pek ala "yuhalamaları ..!???" bile var... Ceza sanki erkek tarftarlara kesiliyor gibi...

Kadıköyde ceza alanı önleri çapraz alanlarda faullere dikkat edelim. Adil yönetim gösterilsin. Eşit şartlar sağlansın, Feneri fırıl fırıl döndürerek yeneceğimiz inancındayım.

Kadir'in yokluğunda, SüpERMAN'a çok iş düşecek. Gününde olan futbolcularımız ile Kadıköyde Feneri çimlere gömeriz diye düşünüyorum.

1 puan bile başarıdır, en azından Fener ile aramızda 2 puan daha korumuş oluruz.
Beşiktaşlı bayanlar o kadar kaliteli küfürler ediyorlarki erkeklere taş çıkarıyorlar adeta. Maçın adını bundan sonra seyircisiz değil, Bayan ve +16 diye değiştirmeleri gerekiyor.. Ne bu kardeşim stad seyircisiz ama 50 bin kadın gelmiş. Nerde bunun adaleti :(

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2012, 09:17   #87
ardahanlı
Acemi Yiğido

ardahanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 495 ardahanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Beşiktaşlı bayanlar o kadar kaliteli küfürler ediyorlarki erkeklere taş çıkarıyorlar adeta. Maçın adını bundan sonra seyircisiz değil, Bayan ve +16 diye değiştirmeleri gerekiyor.. Ne bu kardeşim stad seyircisiz ama 50 bin kadın gelmiş. Nerde bunun adaleti :(
Ben aksi görüşteyim sevgili kardeşim.

Avrupada fenerbahçe-manisa maçını özelliklede futbol endüstri devleri ülkeler tarafından övünç ve örnekle anlatıyorlar. Bana göre tamda sosyal adalet anlayışına iyi bir örnek işte budur. Kadın ve çocuklara yapılan bu uygulama erkek hegomonyası ve holiganizmini bir derecede olsa refüze ediyor. Federasyonun belkide ender olumlu uygulaması bu bence. Tribünlerin sadece erkeklere ait bir arena haline dönüşmemesi için atılmış güzel bir adım bence. Haa küfür konusu ayrı dava orası tartışılır ama uygulamanın zihinlerdeki pozitif etkileri bence tartışılamaz.

Geçen haftaki fenerbahçe beşiktaş maçındaki sayıları fazla olmayan holigan haramilerdense ben cıvıl cıvıl ve gökkuşağı gibi ışıldayan 50 bin kadın ve çocuklarımızı görmeyi yeğlerim.......
ardahanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda ardahanlı'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.02.2012, 10:08   #88
Anadoluvoyages
Acemi Yiğido

37 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 501 Anadoluvoyages FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaslar bizim Riza isini bilir merak etmeyin. Fenerbahce'de Stoch'u durduralim yeter. Kamil gununde olsun yine kanatlar otoban misali olur . 3-1 aliriz. (Erman,Kamil ve Eneramo diyorum "Super ligin EKE'leri")
Anadoluvoyages isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.02.2012, 10:30   #89
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ardahanlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben aksi görüşteyim sevgili kardeşim.

Avrupada fenerbahçe-manisa maçını özelliklede futbol endüstri devleri ülkeler tarafından övünç ve örnekle anlatıyorlar. Bana göre tamda sosyal adalet anlayışına iyi bir örnek işte budur. Kadın ve çocuklara yapılan bu uygulama erkek hegomonyası ve holiganizmini bir derecede olsa refüze ediyor. Federasyonun belkide ender olumlu uygulaması bu bence. Tribünlerin sadece erkeklere ait bir arena haline dönüşmemesi için atılmış güzel bir adım bence. Haa küfür konusu ayrı dava orası tartışılır ama uygulamanın zihinlerdeki pozitif etkileri bence tartışılamaz.

Geçen haftaki fenerbahçe beşiktaş maçındaki sayıları fazla olmayan holigan haramilerdense ben cıvıl cıvıl ve gökkuşağı gibi ışıldayan 50 bin kadın ve çocuklarımızı görmeyi yeğlerim.......
Görüşlerinize aynen katılıyorum.Bence de giden federasyonun yaptığı 2 olumlu icraat kadın-çocukların bedava olması ve cezalı maçlara alınması ile play of sistemini getirmesi.Play of sistemi sayesinde hedefi olmayan tek bir takım yoktur 18 takım içinde,ya düşmemeye oynuyor ya da ilk 8e girmeye.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.02.2012, 14:16   #90
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

ılk 4 sırada kı takımları ızlıyoz da bunlar mı lokomotif,kıçlarının zoruyla puan alıyorlar,sıvasspor oylemı sıstem,mucadele,ınanç herşey var,ınsallah fenev maçında 3 puan ıle bırlık te zırve yuruyusumuz devam edecek

Etiketler
fenerbahce, fenerbahçesivasspor, sivasspor