Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı
Alt 14.03.2011, 16:13   #81
superglam
Tecrübeli Yiğido

superglam - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 230 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 784 superglam FAZLA SÖZE GEREK YOKsuperglam FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: YENİÇERİLER Kayseri Maçı

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlikle katılıyorum.bir komşuşehrine bu kadar agresif yaklaşmak ezilmişliğin kanıtıdır. Adamlar ekonomik anlamda,sosyal anlamda ve spor anlamındada sivastan çok ama çok üstünler. bu bağlamda ezilmişiliğin göztergesidir bu pankart.Onlar ileriye dönük,şehirleri ,çocujklarının geleceği için devamlı üreterek övünürken,biz sivaslılarsa temmeblliğimizi,işeyaramazlığı mızı bu tür saldırganlıklarla,olumsuz harekelerle övüberek kapatmaya çalışırız. ama kral çıplak be sivaslı hemşerilerim. yiğidoluk, külhanbeylikle,boşmilliyetcili kle,dine sarılarak tembellikle olmuyor. yiğidoluk çalılşmakla,haklarını siyasii yelpazeyi gözönüne almadan savunmakla olur. onun içiin o pankart kayserili komşumuzun karşısında heralanda ez,ilmişiğimizin kanıtıdır.
Serhatcan sanırım Kayseriye Sivas maçını seyretmeye gelmemiş olmalısın.. Öyle iğrenç tezahürat yapıyorki ben sana anlatsamda sen anlamazsın zaten.. Senin yorumuna bakılırsa asıl ezilmiş olan Kayserinin olduğuna şahit olmamışın demekki. Ben Kayseride yaşıyorum ve eşimde kayserinin yerlisi.. Kayseriliye bir kastım yok ama taraftarı pislik resmen.. Emin olki Türkiyede en sakin olan taraftar varsa oda Sivasspor taraftarıdır. Senin düşüncene görede en az ezik olması gerekende Sivaslı olmalıdır... Sen önce Sivaslılığını tekrar gözden geçir derim kendini çok ezilmiş hissediyorsan git nüfustan kaydını Kayseriye aldır..
superglam isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda superglam'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2011, 16:17   #82
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

ya lig tv den izlerken neden hiç ses çıkmıyomuş gibi geliyo taraftardan sanki bütün stad susuyor ? ama staddayken hiç öyle gelmiyor bizim stada ses aıcılarını tam kuraramamışlar heralde dandikler (!)
ozledımeskıyı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 16:29   #83
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
serhatcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kesinlikle katılıyorum.bir komşuşehrine bu kadar agresif yaklaşmak ezilmişliğin kanıtıdır. Adamlar ekonomik anlamda,sosyal anlamda ve spor anlamındada sivastan çok ama çok üstünler. bu bağlamda ezilmişiliğin göztergesidir bu pankart.Onlar ileriye dönük,şehirleri ,çocujklarının geleceği için devamlı üreterek övünürken,biz sivaslılarsa temmeblliğimizi,işeyaramazlığı mızı bu tür saldırganlıklarla,olumsuz harekelerle övüberek kapatmaya çalışırız. ama kral çıplak be sivaslı hemşerilerim. yiğidoluk, külhanbeylikle,boşmilliyetcili kle,dine sarılarak tembellikle olmuyor. yiğidoluk çalılşmakla,haklarını siyasii yelpazeyi gözönüne almadan savunmakla olur. onun içiin o pankart kayserili komşumuzun karşısında heralanda ez,ilmişiğimizin kanıtıdır.
Diğer söylediklerini burda kimse inkar etmez ama spora gelince orda dur bakalım beyefendi! Zaten şu forumda yazıyorsan konuşulması gereken spordur, tribündür.

Diyorsun ki spordan bizde ilerdeler. Sadece gülüyorum. Sen 2 sezon şampiyonluğu kovaladığımız zamanlar uykudaydın heralde. Anadoludan şampiyon çıkmasına ön ayak olduğumuzda rüya alemlerinde kayserisporunun! uefa kupasını aldığını görüyordun ki böyle bişey iddaa ediyosun.
O sporda bizden öndeler dediğin adamların zamanında kayserispor adı ligde kalsın diye neler yaptığını herkes çok iyi biliyor. Şu anda bizden üstün dediğin kayserispor aslında kayseri erciyes spor bunu biliyo musun?
Bence biliyosun. Kesinlikle kayseride yaşıyorsun bu belli. Sakın ha orda Sivaslıyım deme karış aralarına kaynaş sende kayserili ol, git kayseri forumlarına yaz ki bizde senin gibi EZİKlerden kurtulalım.
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 16:43   #84
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 870 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

eğer sizin taraftar anlayışınız küfür ve hakaretten ibaretse ben taraftar değilim vesselam.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 16:51   #85
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
risale69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne gerek vardı o çirkin pankarta.
hangi yiğitliğe yakışır bu. başkalarını bilmem ama bizim taraftarımıza yakışmıyor bunlar. o pankartı hazırlayanları da, asanları da kınıyorum.

hadi birader sen işine bak otur tv karsısına gec taraftarlıgını tv den yap...heee neden mı bunları soyluyorum sana ?

Ben Bir kayserilinin "yiği DOG lar " Diye pankart actırmasını hazmedemiyorum sen sivaslıysan sana da söylendiği için de buna tepki gösteriyorum..yok sen köpek nitelendirmesini hazmedemıyorsan da bizi ilgilendirmez...

Bu arada buraya benim grubumun yiğitliğine laf edıecegını tv karsısında ızlemek yerıne bir gün kayserı deplasmanına git formanla gez sokaklarda sonra stada gir bak 40 kişiyi astık kestik diye besteler duy onu da bir hazım et 90 dk küfür ye Yobazlar desinler sana onu da hazım et sonra gel bana laf et tamam mı ?

ben bu dedıklerımı kaldıramam sen hazmedıyorsan da o senın sivaslılığın benim Sivaslılığım böyle (sizin gibi bize laf edenleri 1 sivassporlunun tribünde zor bulunduğu trabzonda diyarbakırda görmek isteriz çünkü biz oralarda gezıyoruz..)

Kayseri düsmanlıgına gelirsek de Grubumuzun Kayserililerle bir alıp vermediği Yoktur ! Herkes gibi bizlerınde kayserılı eşi dostu arkadası vardır ! Ama sapla samanı karıstırıp foruma girip eyyamcılık yapmayın...Bizim derdimiz 40 sehıdımıze her alanda küfür eden , Sivaslılara yobazlar gericiler diye kasıtlarda bulunan , Her tribün forumunda Sivaslılara ağza alınmayacak hakaretlerde bulunan, Sivasa gelip Sivassporlulara "köpek" nitelendirmesinde bulunan kayserispor taraftarıyladır...

Biz saydığım nedenlerden dolayı Kayserisporlularla husumet içerisindeyiz..Kimse binlerce km ötesinden kalkıp bana yada grubuma yaptığımız organizelerden dolayı laf edip durmasın...Beni eleşticeksen eğer o konuda benden üstün olacaksın Arkadasım Varmı tribün gecmişin ? varmı deplasmanın ve Tribün kültürün ? Yoksa sadece bana öneride bulun benden bu konularda kücüksen bana eleştiri ya pa maz sın !

Her kees bildiği işi yapsın...

Emre yıldırım

dipnot : daha ayak basar basmaz stad cevresnde oturanlara küfürler edenleri bunla yetınmeyip taş yagmuruna tutanları kımse bana savunmasın ! videoyu dikkatlice izleyin...

http://www.youtube.com/watch?v=2rFui...layer_embedded
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2011, 16:58   #86
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Kayseri'de açılan "Hanım'ın çiftliğindeyiz" pankartından önce Kayserililer Sivas'ta tahrik edici bir pankart açmış mıydı?
Bilmediğimden soruyorum..Ben hatırlamıyorum ya da görmedim..Varsa söyleyin lütfen!
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14.03.2011, 17:19   #87
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kayseri'de açılan "Hanım'ın çiftliğindeyiz" pankartından önce Kayserililer Sivas'ta tahrik edici bir pankart açmış mıydı?
Bilmediğimden soruyorum..Ben hatırlamıyorum ya da görmedim..Varsa söyleyin lütfen!

Bu maç için yaptıkları pankartı da yakalattılar polise becerip açamadılarda.Sonra spreyle yapılmış ufacık bir pankartı sokmayı başardılar.Bu da onlar için bir başarı örneğidir.Ama sadece pankart değil net üzerinden saygısızca bestelerine karşılık bizlerin de tribünden verdiği bir cevaptır.YENİÇERİLER olarak kayserisporlulara öyle pankart hazırladık.Onlarda anladılar Yeniçeriyle başa çıkamayacaklarını güçlerinin yetmeyeceğini.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2011, 17:20   #88
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
risale69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne gerek vardı o çirkin pankarta.
hangi yiğitliğe yakışır bu. başkalarını bilmem ama bizim taraftarımıza yakışmıyor bunlar. o pankartı hazırlayanları da, asanları da kınıyorum.
Birader kınadığın şey başına gelmedikçe ölmezsin...

Senden ricam 3 tane ayrı deplasmanda çekilmiş fotoğraflarını bana özelden at yada burdan eklermisin.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yener_sahin'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.03.2011, 17:43   #89
öğretmen
Acemi Yiğido

23 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 öğretmen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVAS IN SİVASLIDAN BAŞKA DOSTU YOK BİR KÜME DÜŞŞEK ALAYI BAYRAM EDER.AMA YENİÇERİ KARDEŞLERİMİN DEDİĞİ GİBİ HÜKÜMET DÜŞER ENFLASYON DÜŞER SİVASSPOR BABAYI DÜŞER.
TEK AŞK SİVASSPOR
Alt 14.03.2011, 19:02   #90
Efsane Yeniceri
Acemi Yiğido

Efsane Yeniceri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 514 Efsane Yeniceri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Karınca MisaLi Akıyoruz =)

aLemde Yeniçeriler
Efsane Yeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
kayseri, maçı, yenİÇerİler