Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Tebrikler Trabzon, bol sanslar Beşiktaş.
Alt 15.09.2011, 09:05   #31
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Tebrikler Trabzon, bol sanslar Beşiktaş.

Valla aslında Trabzon'u sevmeyiz gibi ifadeler kullanıyoruz aslında ama normalde bu bir kırgınlık. Hiç olmaması gereken şeyler yaşandı taraftarlar arasında. Genelde internet ortamında belki de 50-100 kişinin karşılıklı laf dalaşları işi büyüttü ve her okuyanın durumu genellemesi ile daha da büyüdü. Ama yine de oluşan sorunun çok fazla büyük olduğunu sanmıyorum. Bana kalırsa internet ortamıyla sınırlı bir hadise. Bir de Trabzonlular biraz daha çabuk fevri hareket edebiliyorlar. O nedenle bu tarz konularda aklı selim davranmak daha mantıklı.

Ben de bizim Avrupa maçlarında alay eden Trabzonlulara çok kızmıştım ama daha sonradan düşündüğümde herkesi aynı kefeye koyamayacağımı ve bunun mevcut durumdan ortaya çıktığını yorumlamıştım.

Sonuç olarak Trabzonspor dün bizi ve tüm Türkiye'yi temsil etmiştir. O nedenle alınan galibiyet çevremdeki Sivaslıları ve her kesimi sevindirmiştir. Umarım devamı gelir. Avrupa'da her takımımız başarılı olur.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.09.2011, 09:59   #32
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Trabzon'u tebrik ederim çok sakin akıllı bir oyun ortaya koydular. Ayrıca gerçekten iyi bir kadro kurmuşlar. Zokora çok iyi bunun yanında son dakika transferleri Vitek ve Saparra çok iyi tercih.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2011, 10:17   #33
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

"İyiliğe karşılık iyilik adalettendir.. Kötülüğe karşı iyilik asalettendir" Biz aslımız ortaya koyalım.. Bırakın onlar ister kem sözlere devam etsinler, isterlerse bizim halisane tebriklerimiz anlayıp mahcup olsunlar..
Bu Konuda Murad_Kelleci58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.09.2011, 10:29   #34
aksoy58
Yeni Yiğido

aksoy58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 aksoy58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

dün trabzon balıgına maçı aldı.böyle bi futbola galibiyet inanılır gibi degil..inter için üzüldüm.tek iyi yanı ülke puanı gelmiştir....inadına sivasspor...
aksoy58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2011, 10:30   #35
etzel1967
Usta Yiğido

483 Mesajına 869 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 etzel1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bundan 5-6 yıl önce olsaydı sivasspor yenmiş gibi sevinirdim...çünkü trabzonspora çok büyük bir sempatim ve sevgim vardı...ama şimdi bu galibiyetinin beni sevindirdiğini söyleyemem...kaldı ki dünkü maçta tek pozisyonda golü buldular...interin sayısız gol pozisyonu vardı...futbolda şans faktörü her zaman önemlidir...bundan sonraki maçlarda aynı sonuçları alacağını düşünmüyorum...kendilerine başarılar da dilemiyorum...
etzel1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etzel1967'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.09.2011, 10:33   #36
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

En nefret ettiğim takımlardan halay başı çekeni Trabzonspor taraftarıdır.... Yalan söylemeye gerek yok Erdemli bir şekilde mağlup olmalarını istedim. Ama olmadı... Trabzonspor takımından ziyade o iğrenç taraftarlarından iğreniyorum. Bu nefretim kimse kusura bakmasın bizim takım otobüsümüze ve vilayet tabelamıza yapılanlar sonrasında tavan yapmıştır. Onlara sadece Sivasta her yer Trabzon değil....
Dediğim gibi futbol takımı değil taraftarıdır benim iğrendiğim....
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: tebrikler trabzon bol sanslar besiktas
Alt 15.09.2011, 10:41   #37
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: tebrikler trabzon bol sanslar besiktas

Alıntı:
KaanK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Türk bayrağı işin içine girince olayın rengi değişir... tebrikler
Ama...

Aynı pozisyonda biz olsaydık acaba kendileri aynı tutumu sergilerler miydi ??

Hiç sanmıyorum...
iste biz burda buyuklugumuzu gosteriyoruz ve hep boyle yapmaliyiz cunku adi ustunde yigidoyuz
Alt 15.09.2011, 10:49   #38
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

malesef artik oyle bir devirde yasiyoruz ki herkez birbirine dusman turkoglu turkogluna karsi dusman gosteriliyo arkadaslar hapimiz turkuz hepimiz kardesiz

turku kurdu lazi trakyalisi romani cerkezi bu sinirlarin icinde ve disinda yasayan her turkiye cumhuriyeti vatandasi kardestir

butun takimlar rakiptir ve butun taraftarlar kardestir

internet cagi malesef herkezi biribirine dusman etti seytana uymayalim arkadaslar

beni de yanlis anlamayin turk turke karsi dusman olamaz benim kayserili trabzonlu ahpablarim var allah icin hic yanlisliklarini gormedim o yasanan olaylar tatsiz tutsuzdu tamam ama artik unutmaya bakalim onumuze bakalim

onlar size kufur mu ediyo siz buyuklugunuzu gosterin onlar utansin o onlara verilecek en buyuk derstir
Alt 15.09.2011, 11:05   #39
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 903 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

Evet katılıyorum. Şu internet belası bir maç yüzünden insanları birbirine düşman ediyor. Ama normal hayatta olsa çoğu insan farklı davranıyor. Bir futbol mücadelesi için kalp kırmaya, günaha girmeye gerek yok. Yarın bir gün bir savaş çıksa hepimiz bu vatanın evlatlarıyız. Aynı cephede savaşa koşacağız. Deprem olsa, sel olsa hepimiz üzüleceğiz. O nedenle iyiliği emredip kötülükten sakındırmak lazım insanları. Yine de yanlış yapanlar varsa kendileri bilirler. Özellikle Sivas-Trabzon meselesinde bence Trabzonlular çok abartmışlardı meseleyi. Ama bizden de bazı arkadaşlar tuz biber ekti. O nedenle herkes sakin olmalı. Herkese saygı duyulmalı. Farklılıklar zenginliklerimiz.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda talha58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.09.2011, 11:19   #40
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

ben tebrik etmiyorum zira anderlecht ile oynadığımız maç öncesinde başarılar anderlecht diye bas bas bağıran ve 5-0 yenildiğimizde zil takıp oynayan ts ve kayserililer değil miydi? eğer o gün burda bazı arkadaşların yazdığı gibi Türkiyeyi temsil eden her takım takımımızdır deselerdi, bize başarı dileselerdi bugünkü durum ne olursa olsun aynı düşünceyle ben de onları desteklerdim...Ama görüyoruz onları işte...2 yüzlülüğün ağlamanın zırlamanın ve Sivassporu küçümsemenin kralını yapıyorlar, Anadoluyu sadece kendilerinden ibaret görüyorlar, başka Anadolu takımını hazmedemiyorlar...Şampiyonlluğ a oynadığımız dönemlerde hatırlayın bu ts ve kasyeri hastlerinden nasıl kudurmuşlardı...Oyüzden şimdi kalkıp kimse hikaye anlatmasın bana...

Etiketler
besiktas, beşiktaş, bol, sanslar, tebrikler, trabzon