Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Cihan Yılmaz'dan Küçük Takım Benzetmesi
Alt 13.01.2011, 12:05   #21
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 868 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt
Standart Cevap: Cihan Yılmaz'dan Küçük Takım Benzetmesi

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cihan burada küçük takım tabirini gazetecilerin gözüyle olaya baktığmdan kaynaklanıyor
Anadolu takımları desin, neden küçük tabirini kullanıyor, zoruma gidiyor bu küçük sözleri.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2011, 12:08   #22
eyupk
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 868 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

Alıntı:
bassguitar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
cihan yılmazın bu acıklamasında artniyetli bişey yok..bence asıl art niyet bunu cıkarıp buraya koyandadır..saygılarımla.
işterse takımımın futbolcusu olsun, takımıma küçük takım deme hakkı yok. asıl artniyetli kişi varsa o da sizsiniz. takımımıza laf ediliyor siz seyirci kalıyorsunuz, bi kayserililer gibi olamadık.
Alt 13.01.2011, 12:08   #23
bassguitar
Tecrübeli Yiğido

bassguitar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 bassguitar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
eyupk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Anadolu takımları desin, neden küçük tabirini kullanıyor, zoruma gidiyor bu küçük sözleri.
abartılacak,haber yapılacak bisey yok.herkes insandir muhim olan niyet.cihan ınart niyetli olacagını düsünmüyorum.bu gibi konularla tartişma ortamı yaratmak bizlere yakısmaz.saygilarimla.
bassguitar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2011, 12:08   #24
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

büyük takimiz diyip kendimizimi kandiralim eyüp gardas. bizim etimiz ne budumuz ne! biz sampiyonluga oynadigimizda´da kücük takimdik. büyük takim olmak icin bizim cok calismamiz ve istikrarli olmamiz lazim.
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda AYDIN1985'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.01.2011, 12:09   #25
eyupk
Usta Yiğido

Alıntı:
AYDIN1985 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
büyük takimiz diyip kendimizimi kandiralim eyüp gardas. bizim etimiz ne budumuz ne! biz sampiyonluga oynadigimizda´da kücük takimdik. büyük takim olmak icin bizim cok calismamiz ve istikrarli olmamiz lazim.
ben büyük takımız demiyorum, ama küçük takımda değiliz bunu aklınıza sokun.
Alt 13.01.2011, 12:10   #26
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Cihan Yılmaz: 3 Puan İçin Sahaya Çıkacağız
12 Ocak 2011 Çarşamba ,19:06:26

Futbolcularımızdan Mehmet Nas, Cihan Yılmaz ve Erman Kılıç Lig TV muhabiri Atakan Kurt'un sorularını yanıtladı.

Antalya’daki çalışmaların son derece faydalı geçtiğini dile getiren Mehmet Nas, Şuan ki çalışmalarımız gerçekten iyi gidiyor. Güzel bir ortam var. Yeni gelen arkadaşlarımızla birlikte çok güzel takım havası oluştu. Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyor. İkinci yarı on yedi final maçımız var. Zor bir fikstür var biz bu sıkıntılı süreci kendi lehimize çevirip, ikinci yarı rahat bir şekilde bitirmek istiyoruz takım olarak” dedi.

Ligin ilk yarısındaki maçlarda son derece başarılı bir performans gösteren Erman Kılıç ise, “İkinci yarının ilk dört maçı bizim için çok önemli. Bu maçlarda üzerimize düşen görevi yerine getirip bir an önce içinde bulunduğumuz durumdan kurtulmak istiyoruz” dedi.
Kamp döneminin çok neşeli geçtiğini belirten Kılıç, “En büyük neşe kaynağımız da Kadir. Kadir konuşurken tercüman lazım dediğini anlamakta zorluk geçiyoruz tabi şu da var Türk, Türk’ü nasıl tercüme eder onu da bilmiyoruz. Kadir gurbetçi olduğu için Türkçe’yi çok iyi telaffuz edemiyor” şeklinde konuştu.

İlk yarının Sivasspor'umuz açısından son derece kötü geçtiğini belirten Cihan Yılmaz, “Son üç maçta kötü geçen ilk yarıyı iyi bitirdik. İkinci yarıya da iyi başlamak istiyoruz. Galatasaray’ı yenmiştik kendi sahamızda. Galatasaray’ın bazı sorunları var onlar da aman aman futbol oynamıyorlar. O yüzden bu konumda birim oraya gidip bir puan almak gibi bir düşüncemiz yok, yenmek için gideceğiz. Yenebileceğimize de inanıyorum. Kimseden çekinmiyoruz. Beşiktaş ile oynadığımız hazırlık maçında performansımız çok iyiyiydi. Mücadele anlamında çok iyiydik. Futbol olarak tabi üstüne koyabiliriz. Çok eleştirildik bu maçta sert oynadık diye. İnsanlar küçük takımların negatif yönlerini daha çabuk ortaya koyuyorlar. Sonuçta Beşiktaş’tan kimse sakatlanmadı, bizden oyuncular sakatlandı. Büyük takımlara karşı birazda sert oynamak gerekli. Takımımızın gidişatından memnunuz” dedi.

sivasspor.org.tr
Madem Sivasspor küçük takımda senini burda ne işin var? Seni 2.liğden getirp adından söz ettiren bu takım değilmi? Ben olsam Sivasspor yönetiminin yerinde hemen seni gönderirim
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ahwettt'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: "Kadir'e tercüman lazım"
Alt 13.01.2011, 12:12   #27
eyupk
Usta Yiğido

Standart Cevap: "Kadir'e tercüman lazım"

ters yorumlar yapanlar kişilerin Sivassporluluğundan şüphe duyuyorum. ZATEN SİVASTAKİLERİN ÇOĞU FENERBAHÇELİ DEĞİL Mİ NORMALDİR.
Alt 13.01.2011, 12:26   #28
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1581 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ters yorumlar yapanlar kişilerin Sivassporluluğundan şüphe duyuyorum. ZATEN SİVASTAKİLERİN ÇOĞU FENERBAHÇELİ DEĞİL Mİ NORMALDİR.

Herkes senin gibi düşünmek zorundamı.? Sen kimsinki benim ve benim gibi düşünenlerin Sivassporluluğundan şüphe ediyorsun.

Cihanın hem konuşmasını dinledim hemde konuyu okudum ne var bunda, Cihan böyle dedi diye biz küçüldükmü yerin dibinemi battık.Zaten nerede bize uymayan bir kelime var aha bulduk der oradan yükleniriz....BENDE SİZE VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLERE ACIYORUM...
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2011, 12:26   #29
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
ben büyük takımız demiyorum, ama küçük takımda değiliz bunu aklınıza sokun.
gardas bunun ortasi varmi, yapma Allah askina
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.01.2011, 12:30   #30
rivaldo58
Yiğido

rivaldo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

192 Mesajına 334 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 628 rivaldo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
TÜRKCEN ICLER ACISI.SEN ÖNCE KENDI KÖTÜ TÜRKCE´NE BAK KADIR´IN TÜRKCE´SIYLE UGRASACANA.BEN SENIN BABAN YASINDAYIM,BIRADERIN DEGILIM.
BİRİNCİSİ SEN BENİM YAŞIMI NERDEN BİLİYON İKİNCİSİ BEN KİMSEYLE DALGA GEÇMEDİM SADECE HABER İÇİN KONU AÇTIM NE YAZIYORSA BAŞLIK ONU YAZDIM ÜÇÜNCÜSÜDE TÜRKÇEM GAYET İYİ SENDEN ÖĞRENECEK DEĞİLİM ANA DİLİMİ HE DÖRDÜNCÜSÜDE SEN LAF ATTIN
rivaldo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda rivaldo58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
benzetmesi, cihan, kadire tercüman lazım, kÜÇÜk, takım, yılmazdan