Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU
Alt 20.10.2005, 01:23   #1
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI
Standart SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

ÇOK ÖNEMLİ BİR KURUM OLAN BASIN GERÇEKTEN SİVASTA GÖREVİNİ YAPIYORMU.
BEN UZUN ZAMANDIR MERAK EDERİM.
ŞEHRİMİZDEKİ BASIN ELEMANLARI NE İŞ YAPAR,
MEMLEKET MENFAATLERİNE KATKISI NEDİR.
ŞEHRİN KALIKINMASINDAKİ ROLÜ NEDİR.
BASIN MENSUPLARI SADECE SİVAS İÇİNMİ ÇALIŞIR YOKSA SADECE KENDİ MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA YOLLARINA DEVAM EDERLER.
BU ARKADAŞLARIMIZIN GÖREVİ SADECE ŞEHRİN EN ÖNEMLİ KONUMUNDAKİ BİR İKİ İNSANIN PEŞİNDEN KOŞMASIMI SADECE.
YADA İKTİDAR PARTİLERİNE YAĞCILIK YAPIP NE KOPARIRSAK KARDIR PRENSİBİYLE HAREKET ETMEKMİDİR.
UZUN ZAMANDIR YEREL BASINI OKUYORUM TV LERİNİ İZLİYORUM HİÇ YAPILANLARA MUHALEFET EDEN BİR KURULUŞ YOK BİR GAZETE BİR TV YOK.
BİLMİYORUM YANLIŞMI.
BU KONUDA FİKRİ OLAN LÜTFEN YAZSIN BURAYA ŞEHRİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ KONU OLAN BASIN MESELESİNİ TARTIŞALIM HEP BERABER.
Alt 20.10.2005, 11:39   #2
drummer
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 855 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI

bu konu hakkında kimsenin söyleyecek bir sözü yokmu
görüşler çok önemli arkadaşlar
basın 4. kuvvettir demokrasilerde
Alt 20.10.2005, 17:01   #3
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 440 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 910 abircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDIabircan TAM BIR BEYEFENDI
Standart basın 4. kuvvettir demokrasilerde

ama basın türkiyede hükümetlerin yağadanlığıdır, başkada yorum yazmaya gerek yok
niye türkiyede en güvenilmez kurumlar ve kişiler sıralamasında tmbb ve basın yayın kuruluşları ile milletvekilleri ve gazeteciler yarışır niyedir drummer gardaş niye.
BENCE BASINIMIZIN BAKIŞ AÇISI HEP OLUMLU YÖNDE!..
Alt 20.10.2005, 17:44   #4
1967_CLUB_ÖZGÜR
YASAKLI ÜYE

1967_CLUB_ÖZGÜR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK1967_CLUB_ÖZGÜR FAZLA SÖZE GEREK YOK
Daumen hoch BENCE BASINIMIZIN BAKIŞ AÇISI HEP OLUMLU YÖNDE!..

Alıntı:
drummer Nickli Üyeden Alıntı
ÇOK ÖNEMLİ BİR KURUM OLAN BASIN GERÇEKTEN SİVASTA GÖREVİNİ YAPIYORMU.
BEN UZUN ZAMANDIR MERAK EDERİM.
ŞEHRİMİZDEKİ BASIN ELEMANLARI NE İŞ YAPAR,
MEMLEKET MENFAATLERİNE KATKISI NEDİR.
ŞEHRİN KALIKINMASINDAKİ ROLÜ NEDİR.
BASIN MENSUPLARI SADECE SİVAS İÇİNMİ ÇALIŞIR YOKSA SADECE KENDİ MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA YOLLARINA DEVAM EDERLER.
BU ARKADAŞLARIMIZIN GÖREVİ SADECE ŞEHRİN EN ÖNEMLİ KONUMUNDAKİ BİR İKİ İNSANIN PEŞİNDEN KOŞMASIMI SADECE.
YADA İKTİDAR PARTİLERİNE YAĞCILIK YAPIP NE KOPARIRSAK KARDIR PRENSİBİYLE HAREKET ETMEKMİDİR.
UZUN ZAMANDIR YEREL BASINI OKUYORUM TV LERİNİ İZLİYORUM HİÇ YAPILANLARA MUHALEFET EDEN BİR KURULUŞ YOK BİR GAZETE BİR TV YOK.
BİLMİYORUM YANLIŞMI.
BU KONUDA FİKRİ OLAN LÜTFEN YAZSIN BURAYA ŞEHRİMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ KONU OLAN BASIN MESELESİNİ TARTIŞALIM HEP BERABER.

BENCE BASINIMIZIN BAKIŞ AÇISI HEP OLUMLU YÖNDE!.. ÇÜNKÜ SİVAS İLİ YENİ YENİ BUYUMEYE GELISMEYE BASLADI...BİR COK SEYLE YENI TANISIYORUZ,AYRICA YEREL BASINLA GENEL BASIN ORGANLARINI BU NOKTADA AYIRMAK GEREKIR...
BEN SANMIYORUM Kİ SİVAS MEDYASININ CIKARCI BİR FİKİR ANLAYIŞI İÇERİSİNDE OLDUGUNU...
FAKAT BUNLAR ULUSAL MEDYA İÇİN SÖYLENEBİLİR...
SİVAS MEDYASI DA DOGAL OLARAK İLK DEFA KARSILASTIGI,TANIDIGI BU GELISMELERE OLUMLU YÖNDE BAKACAKTIR.AMA ZAMAN GEÇTİKÇE VE BAZI SEYLER OTURDUKCA ELİŞTİRİLER MUTLAKA GELECEKTİR...
SONUÇ OLARAK YEREL MEDYAMIZA DUSEN GÖREV;SİVAS IN CIKARLARI DOĞRULTUSUNDA HAREKET ETMELİ YERİ GELDİĞİNDE TAVRINI KOYMALIDIR...
OZAMAN SİVAS VE SİVAS BASINI ADINA DAHA GÜZEL BİR TABLO OLUŞACAKTIR....
1967_CLUB_ÖZGÜR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2005, 21:27   #5
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1267 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen runter

benim yazıyı kim sildi...bana göre en iyilerden biri abdullah yiğit.sivastaki yerel basın bu haberleri nerden buluyor çok merak ediyom....bir daha silmeyin yazıyı..
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2005, 02:44   #6
drummer
Usta Yiğido

eğer konu ulusal basın bazında tartışırsak bu formlar yetmez.
bir tarafan uzan imparatorluğu batırılırken diğer taraftan doğan grubunun büyümesi nasıl izah edilebilir.
bir imparator silindi yeni bir imparator doğdu.
ama yerel bazda alalım konuyu.
kaç tane gazete olduğunu bilmiyorum ama epeyce var.
sahipleri kim,eskiden ne idiler şimdi ne oldular.
nasıl bu hale geldiler.
neler yaptılar da bu hale geldiler.
şehrin menfaati doğrultusunda neler yaptılar.
gazetecelik sadece bakanın yada valinin peşinden koşup bu insanların her adım attığı yerde haber yapmakmıdır.
basın dördüncü değil brinci kuvvet oldu maalesef.
Alt 21.10.2005, 12:56   #7
drummer
Usta Yiğido

Standart basın dördüncü değil brinci kuvvet oldu maalesef.

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Alıntı
ama basın türkiyede hükümetlerin yağadanlığıdır, başkada yorum yazmaya gerek yok
niye türkiyede en güvenilmez kurumlar ve kişiler sıralamasında tmbb ve basın yayın kuruluşları ile milletvekilleri ve gazeteciler yarışır niyedir drummer gardaş niye.
basın dördüncü değil brinci kuvvet oldu maalesef.
partiler özellikle iktidar onlara nuhtaç onlar partilere ve iktidarlara muhtaç.ellerindeki gücü iyi kullanıyorlar.
hükümetleri kuran yönlendiren hükümetleri deviren basın değilmi.
Alt 21.10.2005, 13:01   #8
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Sivastaki basın mensupları genellikle takım hakkında ve camia hakkında olumlu şeyler yazıyorlar ve ya demeç veriyorlar...Takımımız hakkında hiç eleştiri ve olumsuz beyanatlar vermiyorlar...Ama bu takımın kötü futbol oynadığı zamanlarda oluyor...Sivas basınında bence bir Numaralı isim ABDULLAH YİĞİT'tir...Görevinide layıkıyla yerine getiriyor.
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.10.2005, 21:04   #9
abdullahyigit
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 abdullahyigit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
serhankaburcuk Nickli Üyeden Alıntı
Sivastaki basın mensupları genellikle takım hakkında ve camia hakkında olumlu şeyler yazıyorlar ve ya demeç veriyorlar...Takımımız hakkında hiç eleştiri ve olumsuz beyanatlar vermiyorlar...Ama bu takımın kötü futbol oynadığı zamanlarda oluyor...Sivas basınında bence bir Numaralı isim ABDULLAH YİĞİT'tir...Görevinide layıkıyla yerine getiriyor.

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Bundan sonrada Hürdoğan ve Abdullah Yiğit olarak her zaman Sivasspor ve Yiğidoların yanında olacağız.
Alt 21.10.2005, 21:28   #10
serhankaburcuk
Usta Yiğido

serhankaburcuk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1278 serhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekanntserhankaburcuk ist jedem bekannt

Alıntı:
abdullahyigit Nickli Üyeden Alıntı
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz. Bundan sonrada Hürdoğan ve Abdullah Yiğit olarak her zaman Sivasspor ve Yiğidoların yanında olacağız.

Eyvallah abim...Senin ne kadar Sivaslı ve Sivassporlu olduğunu herkes biliyor...Sana gazetene Sivasa ve Sivasspora katkılarından dolayı tekrardan teşekkür ediyoruz...Sen Sivastaki gazeteciler içinde herzaman bir numarasın...
serhankaburcuk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla