Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar > Ziraat Türkiye Kupası

Ziraat Türkiye Kupası Ziraat Türkiye Kupası Maçları Yorumları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "En zor kurayı biz çektik"
Alt 24.03.2012, 22:07   #21
EMRE5806
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 EMRE5806 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: "En zor kurayı biz çektik"

bu sene 2 kere yendık bursayı.bu 3. olr ıns we kupayı alırız...
EMRE5806 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda EMRE5806'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 24.03.2012, 22:36   #22
cengo64
Tecrübeli Yiğido

cengo64 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

226 Mesajına 382 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 cengo64 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bursada Batallayı kontrol et tamam .Topların %70 i ona gidiyor.Bir de uzun toplarda ön liberoları ile defans baglantısı sıfır.Yani oyun sistemleri Sivas için ideal.Zaten ligdeki ilk macı uzun toplarla almıştık.Ziya Seslak ı oyundan attırır ilk yarıda.2-0 veya 2-1 alırız bu macı.Ben Sivas Kayseri kupa finali olur diyorum.
cengo64 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.03.2012, 22:54   #23
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Bursaspor hakkında en ciddi bilgiyi sanırım ben verebilirim ..Bursaspor bu yıl umulandan çok uzak bir yerlerde bence iyi futbol oynamıyor..Fakat hiç ummadığınız bir zaman harika futbol oynayabiliyorlar..Bu geceki İstanbulda Fb karşısına ben sergiledikleri futbolu beğendim..Direkleri gecebilseler galipte gelebilirlerdi..Sivasın karşısına çıkacak Bursa ya çok kötü oynayacaktır yada çok mükemmel..İnanın bunun arası ortası yok..Yeni transfer Pinto leblebi gibi gol atıyor çok yetenekli bi futbolcu...Ama takımda tüm topları dağıtan futbolcu bi karış boyuyla Batalla...Kimse görüntüsüne aldanmasın ayağına top gelince Alexi cebinden çıkartabilecek bir futbolcu.. Eliyle atıyormus gibi asistler yapıyor...Sağ taraftaki Sestak ı unutmamak gerek .. gününde olduüu zaman sağ kanadı çok iyi kullanıyor...Belki bir çok kardeşim katılmayabilir bana ama Süperligde defans güvenliğine en çok önem veren takım Bursaspor..sağda Basser ortada İbrahm Öztürk Vederson ve Serdar Azizle en az gol yiyen ikinci takım...Ben bu yazdıkalrımı bilgi amaçlı yazdım..Sivassporla kıyaslamak için değil...Her iki takımında şansları eşit...İki takımda gününde olursa bence bu yılın en mükemmel maçlarından birini izleyeceğiz..Hayırlısı...
Alt 25.03.2012, 01:04   #24
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Sivas -Bursa maçı uzatmaya da gidebilir ilk yarım saat içinde de bitebilir...Bizim bu sezon bazı takımlara karşı oyun yapımız oldukça ters geliyor ve kadromuzdaki 2-3 oyuncumuz gününde olursa maçları çabuk koparıyoruz...Bu takımlardan birisi Mersin, birisi de Bursa..Aslında birkaç tane daha var ama o maçları da ne akdar şanssız şekilde kaybettiğimiz ortada...Daha önce yorumlarımda fener-sivas finalinin gözüktüğünü yazmıştım..tabi ki diğer takımlara bakılınca zor bir eşleşme ama Sivasspor - başkanın da içerden çıkmasıyla- daha motive durumda...Bursa 2.devre gayet güzel toparlandı ve iyi puan topladı; ancak geçen yılki Bursadan eser yok...Eğer maçta ilk golü bulan takım Sivas olursa maç erken kopabilir.....Buradan eleyecek takım diğer maçtan ister antalya ister eskişehir gelsin ikisini de eler...Kupadaki maçlarla ilgili tahminlerim şöyle:

Sivas-Bursa : 2-1
Fener-Kayseri : 2-0
Karabük - Bolu: 2-0
Antalya -Eskişehir : 1-1 (penaltılarla Antalya)

Etiketler
en zor kurayı biz çektik