Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.02.2015, 14:29   #31
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Takımımızı ve Sergeni tebrik ediyorum. Çok kaliteli futbol oynuyor Sivas, Mehdi'yi de yükselen performansı nedeniyle ayrıca tebrik ediyorum. Sırada Galatasaray var.
Alt 15.02.2015, 14:31   #32
Erenozdenn
Acemi Yiğido

Erenozdenn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

83 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 355 Erenozdenn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tüm futbolculara ve Teknik heyete teşekkürler. Artık takımın güveni de yerine geldi. Çok çok önemli bir galibiyetti bence. Psikolojik olarak bizi alt sıralardan çıkardı ve Gs maçını daha stressiz oynamamızı sağlayacak. Mehdi kesinlikle maçın en iyisiydi. Ama Kadir'e ne kadar kızsak da olmayışı orta saha da kendini belli etti. Umarım haftaya Utaka ve Musa Sinan ile başlarız. Batuhan ne ileride top tutuyor, ne de bir hava topu alabiliyor uzun boyuna rağmen. GS maçına ;

Korcan
Cicinho-Da Costa-Ümit(İbrahim Ö.)-Ziya
Kadir-Adem
Musa-Mehdi-Aatıf
Utaka

Böyle başlamalıyız bence. Umarım kazanırız ki artık hem futbolcular hem biz inanıyoruz kazanabileceğimize.
Erenozdenn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Erenozdenn'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2015, 14:32   #33
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 704 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İlk yarı o kadar iyi değildik ama özellikle utaka girdikten sonra açıldık boşluklar bulduk ve bi şekilde sonuçlandırdık. bu sene en iyi oynadığımız maçlarda bile burhan hep en kötü oldu, pedrielin türk versiyonu koşuyor mücadele ediyor ama yetenek SIFIR.. bir de konya deplasmanlarındaki cenabetliğimize son verdiğimiz için mutluyum
Alt 15.02.2015, 14:40   #34
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

GALİBİYET için başte teknik heyet ve futbolcularımıza teşekkür ederim,öyle durumdayızki iyi yada kötü futbol oynamak beni ilgilendirmiyor 3 puan alıyorsak yeterli ,sivassporun bu maçta çok iyi futbol oynadığını söyleyemem ancak çok istekli mücade ettik,şansda yanımızdaydı,maç başından beri doğru düzgün şutumuz yok ,kaleyi bulan tek şut gol oldu ,maçın gizli kahramanları kritik 2 kurtarış yaparak takımı dik tutan korcan,sahanın heryerinden sanki mehdi çıkargibi mücadele eden teyfik mehdi ,ortasahada soğukkanlı top tutup dağıtarak oyunun yönünü değiştirip rakibi yorarark mücadele eden adem ,uçanı kaçanı ,yerden & havadan kesen, da costa benim için bu maçın yıldızlarıdır,aynı şeyleri batuhan ,burhan,i.akın ,atıf için söyliyemem,utaka ve musa 5 dakkada hem burhandan hem batuhandan daha iyi işler yaptılar,eneramoyu ve kadiri çok aradık diyebilirim,ortasahada iyibir pasör olsa,şöyle hızlı forvetimiz olsa farklı maç olurdu ,hakem çok iyi maç yönetti kupa yorgunu 2 takımın mücadelesinde kaliteli olan kazandı tebrik ediyorum teşekkür ediyorum
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2015, 14:41   #35
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 925 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Helal olsun sergen yalçın ve ekibine. Ayağınıza sağlık Yiğidolar.
Alt 15.02.2015, 14:52   #36
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 690 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Neyini değerlendirecem bilemiyorum takım şampiyonluğa oynayacakken sorumsuz bir hoca Tarafından bu noktalara getirildi onun pisliğini temizlemek Sergen ve ekibine kaldı herşey daha güzel olacak.
Alt 15.02.2015, 15:00   #37
58YIGIDO58
Usta Yiğido

58YIGIDO58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

576 Mesajına 843 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 669 58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI58YIGIDO58 COK SEVILEN BIR KISI

Guzel mac oldu.
burhan haric herkes iyidi bugun.
58YIGIDO58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58YIGIDO58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2015, 15:15   #38
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maçı değerlendirecek fazla bir şey yok, hepside mükkemmele yakın oynadı, tabiki ufak defek hatalar olacak, Ada şuda bir gerçekki Adem bu takımın beyni gerçek kaptan, Gösterişssiz sadece canla başla mücadele ediyor kaptana yakışır şekilde
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ahwettt'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2015, 15:15   #39
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takim silkinip kendisine geldi yahu ben bu degilidim ben yigidoyum yigido gibi olmam lagzim diyerek yola devam ediyor akilli oynarsak GS da SAF disi birakiriz evel allah önce durdur sonra vur
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Sivaslilar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 15.02.2015, 15:23   #40
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1032 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

bugün mükemmel bir SAVUNMA futbolu oynadık..neredeyse konya 1,5 pozisyonla maçı tamamladı...baskı yedik gibi göründü ama zaten oyun planımız kendi yarı sahamızda çok iyi kapanıp kanatlardan ani hücumlarla çıkmaktı...maçtan önce konya ve gs maçlarından 4 puan çıkarırsak işlem tamam demiştim eğer gs maçından da 3 puan alırsak ki ben sonuna kadar inanıyorum tamamen düzlüğe çıkar ve kupaya asılarak Avrupa planları bile yapabiliriz..

-sergen hoca ve ekibi beni fazlsıyla şaşırtıyor ve gelecek adına oldukça ümit veriyor...hoca oyun okuma konusunda değişiklikler konusunda gerçekten nokta atışlar yapıyor ve eldeki kadroyu harika kullanıp iyi verim alıyor...gel de üzlme şimdi şu takıma geleni atan fernandao gibi diri bir forvet olsaydı diye..

sergen hoca oynattığı futbol ve oyun okuma yönüyle bana bülent uygunun bizi şampiyonluğa oynattığı dönemdeki futbolu hatırlatıyor...ve bu beni gerçekten ilerisi adına heyecanlandırıyor...maça baktığımızda bugünkü maçın yıldızları defansta da costa ibrahim ikilisi ve ortada arı giib olan ve ts maçında da iyi işler yapan mehdiydi..tek kayıp kart cezalısı burhan oldu ama bundan hiç korkum yok zira eğer oynarsa musa sinan ts maçında ben artık hazırım mesajını vermişti..belki de bu maçta kendini ispatlayıp formayı da kapar...sergen hocayla hep 6 puanlık maçları kazandık ve inşallah sırada yine 6 puanlık bir gs maçı var..onu da alırsak tam yol ileri kupa diyorum ve hocaya takıma maşallah diyorum..son bir not: bu haftaki gs maçından itiabren sezon sonuna kadar ALLAH aşkına şu stadı doluralım..konya stadını ve seyircisini gördük, onların yarısıı kadar hevesli olsak bize yeter...

Etiketler
değerlendirelim, maçı