Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Maçı Değerlendirelim
Alt 21.02.2015, 19:58   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Maçı Değerlendirelim

Spor Toto Süper Lig 21. hafta maçında Galatasaray'a 3-2 kaybettiğimiz maçı değerlendirelim.

Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Maçın en iyisi kimdi : ?

Maçın en kötüsü kimdi : ?

Hakem hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 21.02.2015, 19:59   #2
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 887 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Artık Gençlerbirliği maçı çok önemli oldu. Önce 1 puan diyorum. Çünkü arkadan Bjk gelecek.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.02.2015, 20:02   #3
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

kadir'i sağ açıkta denemek hata idi.

batuhan'ın yerini boş bıraksan yine aynı oyunu oynarız, adamın katkısı sıfır. top tutmak yok, pozisyon almak yok, pres yok, hiç bir şey yok.

defansta ümit'i aramadık değil, sert oyununa bugün ihtiyaç vardı.

yine de takımımıza ve taraftara teşekkür ederiz. keşke en az bir puan alabilseydik.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.02.2015, 20:05   #4
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Korcan böyle refleksi zayıf bir kalecim olarak beni korkutuyordu, korktuğum başıma geldi, Ertuğrul geçen sefer bir anlık gafletinden gol yemişti, ama bu gibi pozisyonlarda Ertuğrul daha iyi bir kaleci refleksi iyi,

Ayrıca İbrahim akın'ın yüzde yüzlük pozisyonu değerlendirememesi ayrı bir facia Utaka'nın ise pas yerine şut çekmesi heba edilen başka bir pozisyonumuzdu...

Neyse bir maç yenilme kredimiz vardı ve kullandık...
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 35gürün58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.02.2015, 20:06   #5
kayi5834
Acemi Yiğido

kayi5834 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 368 kayi5834 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu maçın acısı büyük oldu % 100 haftaya gençler birliği maçında sivastan patlama bekliyorum en az 2-0
kayi5834 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21.02.2015, 20:06   #6
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 925 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

İleride hiç etkili olamadık. Batuhana atılan topların yarısı ofsayt gerekçesiyle durduruldu.Bu sebepten bir çok pozisyonumuz öldü.
Cincon bugün daha çok istedi, bizden daha çok mücadele ettiler. Özellikle kendi evimizde puan kaybına tahammülümüz yok,rakip kim olursa olsun.
Alt 21.02.2015, 20:07   #7
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1250 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Sivasspor Kadir'in babasının takımı olsa Kadir'i bir kalede birde Sağ açıkta oynatmazdı. Sergen Yalçın imkansızı denedi Kadir'i sağ açık da oynattı.

Musa Sinan, Trabzon maçında gösterdiği performansla Burhan'ın yerine 11 de oynar derken Burhan'ın yokluğunda bile 11'de oynamıyorsa ne zaman oynayacak merak ediyorum.

Sergen Yalçın daha yolun başında ben oldum piştim edasını üzerinden atarak ilk gün ki iştahı ile yeniden başlamalı. Böyle bir 11'in bir daha sahaya çıkartacağına ihtimal veriyorum.

Ahmet Aras'ı gönderip Butuhan'ı kadroda tutmak kimin fikri merak ediyorum...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 21.02.2015, 20:08   #8
nefhret_58
Yiğido

nefhret_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 148 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 nefhret_58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ben sergen hoca geldiginden beri en ezik macimizi oynadigimizi dusunuyorum. Utaka aatif ve ibrahim faciaydi. Bana kimse gol ayan onlar demesin. Utaka yada ibrahim akin yerine musa sinan oynayacakti. Birde neden cicinho onde oynamiyor anlamadim. Dene bir kere zarari olmaz. Kadir ne akla mantik kanat oynar sergwn hocam. Boylesi bir taraftar kitlesine boyle ezik futbolu gosteren taiim utansin.
nefhret_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda nefhret_58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.02.2015, 20:08   #9
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

biz ne zaman istanbul takımları ile soğuk kış mevsiminde maç yapacak olsak, istanbul medyası sivas'ın soğuk ikliminden, kötü zemininden(!), sert koşullarından dem vuruyor. sivasspor'u avantajlı gösteriyor ve nihayetinde top bizim kucağımızda patlıyor. kaç kez böyle maç kaybettik. bu atmosfere biraz da kendimiz düşüyoruz. karşındaki takım gs, çıkıp sonuna kadar savaşmazsan, beleşten iki gol atar seni dağıtır işte.

neyse sağlık olsun, önümüzdeki maçlara bakacağız. uzun süre sonra tribünde taraftar görmek bile güzeldi...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 21.02.2015, 20:09   #10
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Bu soğuk havaya rağmen stadyuma gelen taraftarımıza teşekkür ederim. Mücadele hoşuma gitti. Carlos'un ilk devreki futbolundan çok farklı oynuyoruz. Defans blaoğumuzda koordinasyon noksanımız ve yer tutmalarımızda çok çok büyük sıkıntı var. Bunun sebebi ise İbrahimle Da Costanın fazla beraber oynamayışından kaynaklanıyor. Ziya her zamanki gibi kötü oynuyor. Ha bugün ha yarın derken zaman akıp gidiyor ama onda tık yok. Bugün Cicinho da iyi değildi. Belki sırıtmadı ama diğer maçlarına nazaran vasattı. Bir kaç pozisyonda yetersiz kaldı. Mehdi çok iyi ama fizik yeterli değil. Benim ne derseniz deyin stili hoşuma gidiyor. Aatıf'ın kronikleşen hastalığı devam ederken İbrahim Akının savruk hallerine Batuhanın acemi halleri eklenince ilerde etkisiz kaldık. Bu takımda Musa Sinan her zaman oynamalı. Dikkat ederseniz her geçen gün oynadıkça üzerine bir tık daha koyuyor. Ben tarzını ve oyun stilini beğendim.

Sergen hocamız Kadir ve Mehdinin haricinde gerekli müdaheleleri yapmaya çalıştı ama olmdı. Mehdiyi sanki biraz daha defansif oynatıyor gibime geldi. Kadir sanki sağ açık gib oynadı... Sağlık olsun demekten başka çare yok. Önümüzde son zamanlarda kötü bir düşüş yakalayan Gençlerbirliği ile oynayacağız. Yeterki dışarda oynayacağımız maçlardan puan yada puanlarla dönelim.

Camiamıza geçmiş olsun...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı