Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 2014/2015 Sezonu Devre arası transfer dönem
Alt 23.01.2015, 07:11   #171
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: 2014/2015 Sezonu Devre arası transfer dönem

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu isin Trabzon´u ,Balikesir´i ve Rize´si kalmadi artik.Baskan gibi sagir sultan bile ilk bes macin zor olacagi ve buradan alinacak puanlarla ligde kalinacagimiz kesinken,yaptigimiz transferlerle ne derece basarili oldugumuzu yarin görme imkanina sahip olacagiz.

Yarin hersey belli olacak en azindan Sergen Yalcin yönetiminde Sivasspor´u dahada iyi görme imkanina sahip olacagiz.Ara transferde takima katilanlarin takima katkisi olacakmi bu zaten suanda merak konusu.Yarini bekliyoruz sabirsizlikla....
sayın başkan 5 maç önemli demiş, ama yapılan transferlerden aydın i.öztürk kesinlikle 5 maçta katkı veremez çünkü aydın bir ay daha sakatmış. bunu bilerek transfer etmek ne kadar mantıklıdır anlamadım. tek umudum eneramo ve sonradan oyuna müdahele olarak i.akın... bugün umarım korktuğumuz olmaz ve takımımızı iyi buluruz.
Alt 27.01.2015, 01:43   #172
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yiğido Tomas Sivok

Tehlikeli bölgeden bir an önce uzaklaşmak isteyen Sivasspor'da gündem transfer. Sivok'tan olumlu yanıt alan Kırmızı-Beyazlılar, transferi gerçekleştirmek için Beşiktaş'ın onayını bekliyor. Sergen Yalçın yönetiminde ayağa kalkmayı hedefleyen Sivasspor’da transfer çalışmaları son sürat sürüyor. Kırmızı-Beyazlılar’ın gündeminde şu anda tek bir isim var. O da Beşiktaş’taki geleceği belirsizliğini koruyan Tomas Sivok... Çek stoperi kadrosuna katmak isteyen Sivasspor’un bu transferde önemli bir aşama kaydettiği öğrenildi. İddiaya göre Yiğidolar, Sivok’un menaceriyle yaptığı görüşmeden olumlu yanıt aldı. Yani 32 yaşındaki futbolcu kariyerine Sivas’ta devam etmeye sıcak bakıyor. Oyuncudan olumlu yanıt alan Kırmızı-Beyazlı yönetim, bu konuda Beşiktaş Yönetimi’nin kararını bekliyor. Birkaç gün içinde görüşmelerin netleşeceği belirtilirken Sergen Yalçın’ın Sivok için sistemini bile hazırladığı ifade ediliyor.
Da Costa ortaya!

Bu bölgede İbrahim Öztürk’ü transfer eden genç teknik adam, eğer Sivok transferinde mutlu sona ulaşılırsa Da Costa’yı ön liberoya çekip takımın savunma gücünü yükseltecek. Böylece orta saha transferinden de vazgeçilecek. Sakatlıktan kurtulmak üzere olan İbrahim Toraman ve Ümit Kurt da bu bölge için Yiğidolar’ın önemli alternatifleri olacak.
Bana hocalık yaptırmayın!’

Türkiye Kupası’nda Gaziantep ile karşılaşacak olan Medicana Sivasspor, kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Sergen Yalçın, antrenman öncesinde futbolcularla sahada toplantı yaparak sert uyarılarda bulundu. Yalçın, eğlenmeye vakitleri olmadığını ve sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini belirterek futbolcuların maçları daha fazla önemsemesini istedi. Genç çalıştırıcı, futbolcularını şu sözlerle uyardı: “Bakın ben size hocalık yapmıyorum, ağabeylik yapıyorum. Hocalık yaparsam sıkıntı yaşarız.”

Mehmet Ali Sabuncu -Fanatik...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2015, 01:54   #173
eyuphulagu
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 874 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yiğido Tomas Sivok

Tehlikeli bölgeden bir an önce uzaklaşmak isteyen Sivasspor'da gündem transfer. Sivok'tan olumlu yanıt alan Kırmızı-Beyazlılar, transferi gerçekleştirmek için Beşiktaş'ın onayını bekliyor. Sergen Yalçın yönetiminde ayağa kalkmayı hedefleyen Sivasspor’da transfer çalışmaları son sürat sürüyor. Kırmızı-Beyazlılar’ın gündeminde şu anda tek bir isim var. O da Beşiktaş’taki geleceği belirsizliğini koruyan Tomas Sivok... Çek stoperi kadrosuna katmak isteyen Sivasspor’un bu transferde önemli bir aşama kaydettiği öğrenildi. İddiaya göre Yiğidolar, Sivok’un menaceriyle yaptığı görüşmeden olumlu yanıt aldı. Yani 32 yaşındaki futbolcu kariyerine Sivas’ta devam etmeye sıcak bakıyor. Oyuncudan olumlu yanıt alan Kırmızı-Beyazlı yönetim, bu konuda Beşiktaş Yönetimi’nin kararını bekliyor. Birkaç gün içinde görüşmelerin netleşeceği belirtilirken Sergen Yalçın’ın Sivok için sistemini bile hazırladığı ifade ediliyor.
Da Costa ortaya!

Bu bölgede İbrahim Öztürk’ü transfer eden genç teknik adam, eğer Sivok transferinde mutlu sona ulaşılırsa Da Costa’yı ön liberoya çekip takımın savunma gücünü yükseltecek. Böylece orta saha transferinden de vazgeçilecek. Sakatlıktan kurtulmak üzere olan İbrahim Toraman ve Ümit Kurt da bu bölge için Yiğidolar’ın önemli alternatifleri olacak.
Bana hocalık yaptırmayın!’

Türkiye Kupası’nda Gaziantep ile karşılaşacak olan Medicana Sivasspor, kulüp tesislerinde gerçekleştirdiği antrenmanla bu karşılaşmanın hazırlıklarını sürdürdü. Teknik direktör Sergen Yalçın, antrenman öncesinde futbolcularla sahada toplantı yaparak sert uyarılarda bulundu. Yalçın, eğlenmeye vakitleri olmadığını ve sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini belirterek futbolcuların maçları daha fazla önemsemesini istedi. Genç çalıştırıcı, futbolcularını şu sözlerle uyardı: “Bakın ben size hocalık yapmıyorum, ağabeylik yapıyorum. Hocalık yaparsam sıkıntı yaşarız.”

Mehmet Ali Sabuncu -Fanatik...
...................Fanatik Sivok u sivasspora göndermeye kararlı gözüküyor...Sürekli sakatlık sorunu yaşayan bir oyuncunun sivasspora faydası ne olacak...Asıl orta sahada sorun yaşayan sivassporun bu transferi yapaması bence çok gereksiz olur...Elinde bu kadar stoper varken uzun zamandır sakat olan ve oynamayan bir oyuncu sivasspora ne verebilir.....Umarım Sergen ve sivasspor yönetimi böyle bir hata yapmaz...Takımın iki yönlü oynayan,ara pası atabilen ,gerekirse skora katkı yapabilecek;Yekta,Kıvanç,hatta Soner stilinde gerekirse g.s kı Selçuk un bir alt versiyonu bir orta sahaya ihtiyacı olan bir takım umarım bu tür bir transfer yapmaz..Eğer yaparsa açık konuşalım bu transfer sivassporun elinde patlar...4 büyüklerin medyası g.s lı Gökhan dan sonra Sivok u da sivasspora göndermek için her yolu deniyor..umarım bu transfer gerçekleşmez..Çünkü bundan 1-2 hafta önce Sivok bjk kampını terkedip sakatlığı ile ilgili kulüp doktoruna rest çekmişti...bjk Sivok u göndernmek için medyayı çok iyi kullanıyor...Alınırsa sivasspor için faydalı bir transfer olmayacağını düşünüyorum...
Alt 27.01.2015, 02:04   #174
eyuphulagu
Usta Yiğido

Sivok 3 aydır baldır-kas sakatlığıyla boğuşuyor;doğru düzgün de tedavisini bile yaptırmış değil...Hala bu oyuncunun alınmadı için ısrar varsa diyecek bir şey bulamıyorum..Engin ve Gökhan Zan ı sivassporun alması uzun süredir uğraşan Fanatik Engin konusunda başarılı olmuş gözüküyor;bakalım Sivok konusunda gelişmeler nasıl olacak...
Alt 27.01.2015, 06:19   #175
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Sivok sakat ise bunu bilerek almak ondan yararlanamamak manasina geliyor.Ben bu hususda Fanatik´de cikan haberlere inanmiyorum artik.Sivasspor yöneticilerinin düsme hattindaki bir takima böyle birseyi riske edeceklerini sanmiyorum.

Sivas´in bir yerel kanalinda dün aksam yayinlanan bir spor programinda Aydin Karabulut´un nükseden sakatligindan ötürü Sivasspor´u terkedecegi haberi yayinlandi.Yani Aydin gidecekmis.

Sayet takima yarar vermeyecek birini transfer yapmak icin ,transfer yapmis gibi görünmeye calisiliyorsa birakin bu transfer isini o vakit.Alt yapidan takima oyuncu katin ve formayi onlara verin.Bu yapilacak islerin bence en hayirlisi olur.

Bir Engin Baytar diye tutturmus gidiyorlar,peki bu Engin hazirmi?.Hic tahmin etmiyorum.Bizim altimizdaki Balikesir´in transferlerine bak,birde bize bak.Insan gercekten bazi seylerin avucunun icinden kayarcasina gitmesine üzülüyor...

Mütamadiyen Engin ve Sivok arasinda transferler dolasip duruyor.Birde devre arasindan sonra takimdaki kondisyonun iyi olmamasi bunlar nasil hazirlaniyorlar fikrini akillara getiriyor.Bu sezon is gercekten cok ciddi.Futbolcularimizda cok büyük düsüs var.Da Costa,Ümit,Ziya,Kadir,Adem,Bur han ve Aatif gecen yilin cok altinda perfonmanslari.Batuhan´i zaten söylemeye gerek yok,onunda son 30 dakika sahada dermani kalmiyor resmen dili disari cikiyor.

Bu sartlarda biz nasil ligde kalabiliriz gercekten merak ediyorum.Sergen hocanin isi gercekten cok zor.Aatif´in antremanlardaki sutlari ve oyununun üst düzeyde olusu ve bunu lig maclarina yansitamamasi ayri bir üzüntü kaynagi olsa gerek bizler icin.

Konu B.DUMANLI tarafından (27.01.2015 Saat 06:35 ) değiştirilmiştir..
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2015, 13:24   #176
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 757 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Transfer Merkezi ÖZEL:
Sivasspor, Kolombiya'nın Millanarios takımında forma giyen 20 yaşındaki Perulu sağ kanat oyuncusu Andy Polo ile anlaşmaya vardı. Sivasspor'un İstanbul'a getirdiği Andy Polo, geçen sezon Inter'e transfer olmuş ancak forma şansı bulamamıştı.

kaynak : https://twitter.com/TransferMerkez/s...46805006946304
Bu Konuda kakikli'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.01.2015, 13:40   #177
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Andy Polo bu haberi ne derce dogru bilemiyorum ama videosunu paylasmak istedim.
http://youtu.be/H73iJZQx0YU
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2015, 13:54   #178
badof58
Yiğido

190 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 418 badof58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ali Karakış genelde sallamaz bir bilgi kırıntısı vardır, Engini de yazdılar ama olmadı heralde bekleyip görelim inş. olur ..
badof58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2015, 16:41   #179
Alişan
Tecrübeli Yiğido

Alişan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

131 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 Alişan Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ilk dönem bizim için çok kötü geçti ara transferlerle durumu düzeltmemiz gerekiyor yoksa sivasımız için kötü gidişata dur diyemeyiz.
Alişan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.01.2015, 20:10   #180
eyuphulagu
Usta Yiğido

Konyaspor Soner Aydoğdu ile prensipte anlaşmış...Geçen yıl uzun süre sivassporun gündeminden düşmeyen Nijeryalı İsrail vadandaşı santarfor Toto Tamuz la anlaşmışlar..Biz İ.Akın dışında oynamayanları tercih ederken elin oğlu hazır oyuncuları tercih ediyor..İlerde bu takım ne zaman maç kazanacak nakaratları umarım söylenmez...Daha doğru düzgün ön libero transferini beceremedik;takımın en büyük eksiğinin orta alan bölgesi olduğunu herkes söylüyor ama yapılan transferler daha farklı bölgelere yapıldı...Orta sahaya son yıllarda M. Ali den sonra oyun kurucu olarak doğru düzgün bir oyuncu maalesef monte edemedik...Sivassporda 4 tane orta saha var;2 tanesinin sadece defansif özelliği var;oyuna ve takıma hiçbir katkıları yok;Hakan ise bu yıl kart ve sakatlıklarla boğuşan düz bir oyuncu..Zaman zaman gol atsa da istikrarı fazla olmayan bir oyuncu;hücumu düşünse de orta sahada takıma fazla bir katkısı yok;bu oyuncunun yaptığı asistleri pek hatılamıyorum sadece zamn zaman kornerlerde attığı goller var;onun dışında sahada hiç yok...Mehdi ye gelince defansif bir oyuncu ama tekniği daha iyi olan ama fizik gücü zayıf olan bir oyuncu..2 yıldır oynuyor ilk golünü bu hafta attı..O da zaman zaman çok top kaptırıyor..Durum buyken orta alansız bir sivassporu kaç yıldır izliyoruz...Bu bölge en öncelikli bölge;hala buraya istenen kişiyi bulamadılar...Biz aynı oyuncularla orta alanı kontrol edersek ilerleyen haftalarda gelen mağlubiyetler ve içerde alnıncak beraberlikler takımın moralini daha da bozacaktır..Onun için mutlaka orta alana birisi ön libero,diğeri oyun kurucu olan 2 tane iyi oyuncu alınmalı..Eğer tek transfer yapılacaksa bu oyuncu hem ön libero hem de oyun kurucu görevini üstlenen bir oyuncu olmalıdır...Yapılabilirse tabi ki gol bölgelerinde etkili çabuk bir forvet de alınmalıdır...Durum buyken diğer kanat bölgelerine daha fazla transfer yapıp gereksiz bir yığılmaya neden olunmamalıdır...

Etiketler
arası, devre, dönemi, sezonu, transfer