Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasspor Yönetimi Hakkında

Sivasspor Yönetimi Hakkında Sivasspor Yönetimi Hakkında Konular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Nasıl Camia Olur,Ne Yapmalı
Alt 06.06.2009, 07:58   #11
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Sivasspor Nasıl Camia Olur,Ne Yapmalı

Alıntı:
Thai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu topik için hiç kimseden bir öneri gelmiyorsa.......
hiç kimse yorum getirmiyor ve hatta okumuyorsa......
camia olunmasının Sivasspor taraftarlarınca önemsenmediğini görmüş oluruz.
Aslinda bu konu taraftar gruplarindan kulube,Teknik heyetten Futbolcuya, Yerel yönetim den mülkü amire, basin yayindan lobi calismlarimiza.
derneklerizden, yerel siyasilerimize,Is adamlarimizdan, Meslekve ticaret odalarina cok genis bir yelpazeyi kapsiyor saniyorum bu konuda herkesin söyleyecek bir seyi olur.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor Nasıl Camia Olur,Ne Yapmalı
Alt 23.07.2009, 13:46   #12
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Sivasspor Nasıl Camia Olur,Ne Yapmalı

Aslinda bu konu üzerinden Tartismalarimizi derinlestirir,SivasSporun nasil bir camia olmasi ve bu camiadan beklentilerimizi camianin bizeden beklentisi üzerine düsünceler ve projeler sunabiliriz. Herkesin de bildigi gibi taraftarlik sadece basari temelinde bile, sadece karsidan bekleme degildir.Ö yle düsündügümüz icin hicbir düsünce zenginligi gelisime katkisi olacak önerileri katmadan... Sadece sorgulama ve elestirme yanimiz gelisiyor. Tabiki eksiklikler noktasinda elestiri yapilmasi gerekiyor ama elestirilerimizin yerini bulmasida ciddiye alinmakla ilgili bir olay degilmidir... Bu gercegi yadsiyarak istedigimiz kadar elestirelim bu havanda su dövmekden farkli olmaz.

Unutulmamaliki Takimin basindakiler yada sorumluluk yürütenler sadece yükün kendi sirtlarinda oldugunu düsünür, kendilerini bu hisse kaptirirlarsa
yaptiklari islerdede kimseyi dikkate almazlar. Cünki kattiklari seyleri ve katkisini sagladiklari yardimlarin kendilerinin varliklari ile es deger oldugu düsüncesi ile hareket eder. iste O zaman biri cikar Ben olmazsam bu is olamaz der.digeri cikar herseyi ben yarattim kimse buraya yaklasmasin der.Bir digeri gecmise bakin öyle konusun nerdeydiniz sizi nereye getirdimder....Kismen hakli olsalarda aslinda ya yanliz kaldiklarindan yada paylasmasini sevmediklerinden yada buraya kadar yaptiklarinin kendi enerji ve sorumluluklarin icerisinde gelistiginden daha ileriye götürecek düsünce darligi ve fakirligi yasadigindan
etkinligini gelistiremez.

Aslinda Bir cok dogrunun yan yana olmasi Futbol külüplerinde basarini anahtaridir. Basarili yönetici, basarili Futbolcu,Basarili teknik heyet,Basarili sorumluluk yürüten calisanlar Doktorundan,piskologuna,fizyot erapistinden takimin teknik menejerine, mazemecisine,TARAFTARI na kadar basari icin bu dogrularin yanyana gelmesi zorunluluktur.
Calisan bir motorun tüm parcalari gibi.bir civata bile eksik olsa motor calismiyor.

Mülkü amir,Yerel yöneticiler basari icin bir araya gelmis Sehir halkinin sempatisini ve sevgisini kazanmis Bir kulüp etrafinda kenetlenmis yönetici,teknik heyet,futbolcu ve külup görevlilerine kendini imkan saglama ve destek sunmada zorunlu hisseder, gecmiste oldugu gibi.Bu yardimlarinin Kökeninde sadece ve Sadece Sehir halkinin sempatisini yani Taraftarin sevgi ve sempatisini kazanma oldugu unutulmamali.Yani krameti kimse yanlizca kendinde görmemeli Bu diger emek veren ve deger katan basta eski yerel yöneticiler ve mülki Amirlerin ve tüm sivaslilarin verdigi emek ve destekleri inkar etmek oldugu icin birileri emek inkarina götürür. Tersi durumda ayni anlama gelir yani Takim Icerisinde görev ve sorumluluk yürütenlerin basarilarinida görmezden gelmek emek inkaridir dogru degildir.basariyada bütünlük icerisinde bakmak basarisizligada bütünlük icerisinde bakmak dogru Olandir.

Yani sadece yakinmak, kimin agzindan cikarsa ciksin en dogru benim demekle olmuyor. Proje gelistirmek.sürekli ben ne katki ne zenginlik katarim,takimimin sehrimin gelisimine nasil katki saglarim düsüncesi icerisinde olmak dogru olandir.

Ben bu konu icerisinde arkadaslarin düsünce zenginligi katmalarini bekliyorum.

Yönetim Teknik heyet ve Sporculardan beklentiler.
lobi calismalarindan taraftar gruplarina SivasSpor ürünlerinin tanitim ve pazarlanmasindan sponsorluga oradan taraftarlarin ve sehir halkinin etkinligine ve aktif desteginin nasil saglanacagina kadar düsünce belirtilebilinir.
Ben genel bir görüs belirtmek istedim ama genel bir proje yazisi üzerine yogunlasip daha sonra bu konu üzerinden ekliyecegim. arkadaslarda zenginlik katarsa sevinirim.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
camia, nasıl, olur, sivasspor, yapmalı