Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: BAŞKA SİVASSPOR YOK !!..
Alt 07.02.2013, 01:12   #11
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 495 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt
Blinzeln Cevap: BAŞKA SİVASSPOR YOK !!..

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çağrımın haddim olmadığını biliyorum..Ama sizlerde biliyorsunuzki en az sizler kadar Sivassporumuzun başarısını istiyoruz..Bursa Ankaragücü arasındaki dostluk bir şehidin öyküsüyle başlar..http://www.youtube.com/watch?v=8P3ZiRYLIT4....O ana dek bu iki taraftar grubu birbirlerine karşı beklide nefretle bakıyordu belkide hissedilen bir şey yoktu...Bir kişi şehid oldu başka birileri kalktı Bursaya geldi Abdülkerim ölmedi dedi ..Ve başladı.....Koskoca ANKARAYLA BURSAYI birleştirdi....Yaklaşık 7 milyon insan kenetlendi....Şimdi soruyorum...Yiğidin harmanlandığı yerde Tek gerçek tek marka SİVASSPOR varken
neyi neleri neden paylaşamıyoruz...Ben kilometrelerce öteden sizlerin takımının şampiyonluğuna tam destek ve tam istekle arzuluyorken oradaki anlaşmazlıklar sorunlar neden???
HER ŞEYİ BİR KENARA BIRAKALIM TRİBÜNDE TAM YUMRUK OLALIM SİVASSPORU LAYIK OLDUĞU ŞAMPİYONLUĞA ULAŞTIRALIM.
Bütün küskünlükler dargınlıklar anlaşmazlıklar bir kenarıya bırkakılsın..Yarından tezi yok yönetim tribün taraftar Sivaslı her kim var ise ne yapılması gerekiyorsa yapılsın..Kardeşiniz olarak buradan bu çağrıyı yapıyorum gerekirse Sivasa gelip tribünde de bunu yapabilirim..Sivası Sivassporu sewen isteyen herkim var ise buraya bu oluşuma davet ediyorum....Yeter artık..Sivaslı sahip olduğu ünvanınında takımınında şehrininde farkına varsın artık ...
Kardeşim harika tespitler yapmışsın Sen bizim için SİVASSPORLUSUN her zaman SİVASIMIZA bekleriz senin gibi değerli adamları inşallah bursaspor maçına gelsene buraya seni misafir etmekten büyük onur duyarım
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bahbaba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Başka Sivasspor Yok !!..
Alt 07.02.2013, 07:26   #12
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Başka Sivasspor Yok !!..

bursalı kardeşimin bu çağrısı, kendini nimetten sayan ve her fırsatta verdikleri/verecekleri üç kuruş destek karşılığında şantajla beleş bilet koparmaya çalışan ve kendilerine acındırarak geçimlerini sağlayan, zırt pırt yok samanımız azaldı yok suyumuz kesildi bahanesiyle güya tribünleri terketme eylemi yapan sözde taraftar bozuntularına iyi bir cevap olmuştur!

herkes kendi ederini ve duracağı yeri iyi bilsin. ahmet, mehmet küserse ali gelir veli gelir, ama bu takım asla sahipsiz kalmaz.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2013, 07:58   #13
MEVLUTHOCAOGLU
Yiğido

97 Mesajına 151 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 MEVLUTHOCAOGLU FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yüreğine sağlık güzel tespit doğru söze ne hacet tebrikler..
MEVLUTHOCAOGLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda MEVLUTHOCAOGLU'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2013, 08:08   #14
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1486 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Doğru bir düşünce ve doğru bir yazı daha öncede söyledim hocaya kızgın yönetime dargın olabilirsin ama stada gitmeyerek Sivasspor'u cezalandırıyorsun Sivasspor'un onu yarı yolda bırakacak taraftarı yok herkes stat ta yerini alır umarım

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.02.2013, 11:10   #15
muratugur58
Acemi Yiğido

muratugur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

53 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 muratugur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ne taraftarı bunlar bunlar beleşçi takımı maçlara beleş gelir olay çıkarır küfür ederler takımın ceza almasını saglayan gurup hiç bir taneside bilet alıp maça gelmez elbetki maçta bagıracaklar bu taraftar gurubunun suçu yok bunları yıllardır besleyen büyük takımlar alıştırdı şimdi küçük takımların taraftarı da istiyor normal beyler bizim gibi anadolu takımları bu işleri kaldıramaz saten maç bileti bir siğara parası etmiyor .dışardaki bir oyıda yönetime mal etmek yanlış bu takım düşerse annenizn liğinde izlersiniz o zaman.
muratugur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda muratugur58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2013, 11:14   #16
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çağrımın haddim olmadığını biliyorum..Ama sizlerde biliyorsunuzki en az sizler kadar Sivassporumuzun başarısını istiyoruz..Bursa Ankaragücü arasındaki dostluk bir şehidin öyküsüyle başlar..http://www.youtube.com/watch?v=8P3ZiRYLIT4....O ana dek bu iki taraftar grubu birbirlerine karşı beklide nefretle bakıyordu belkide hissedilen bir şey yoktu...Bir kişi şehid oldu başka birileri kalktı Bursaya geldi Abdülkerim ölmedi dedi ..Ve başladı.....Koskoca ANKARAYLA BURSAYI birleştirdi....Yaklaşık 7 milyon insan kenetlendi....Şimdi soruyorum...Yiğidin harmanlandığı yerde Tek gerçek tek marka SİVASSPOR varken
neyi neleri neden paylaşamıyoruz...Ben kilometrelerce öteden sizlerin takımının şampiyonluğuna tam destek ve tam istekle arzuluyorken oradaki anlaşmazlıklar sorunlar neden???
HER ŞEYİ BİR KENARA BIRAKALIM TRİBÜNDE TAM YUMRUK OLALIM SİVASSPORU LAYIK OLDUĞU ŞAMPİYONLUĞA ULAŞTIRALIM.
Bütün küskünlükler dargınlıklar anlaşmazlıklar bir kenarıya bırkakılsın..Yarından tezi yok yönetim tribün taraftar Sivaslı her kim var ise ne yapılması gerekiyorsa yapılsın..Kardeşiniz olarak buradan bu çağrıyı yapıyorum gerekirse Sivasa gelip tribünde de bunu yapabilirim..Sivası Sivassporu sewen isteyen herkim var ise buraya bu oluşuma davet ediyorum....Yeter artık..Sivaslı sahip olduğu ünvanınında takımınında şehrininde farkına varsın artık ...
Keşke herkes senin kadar mantıklı düşünse ağzına sağlık
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda favori58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2013, 12:01   #17
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biz MigroArmis kardeşimizi tanıyoruz ve seviyoruz ama aramız genel olarak Bursa camiası ile iyi de olsa (genel olarak) aramız MigraArmis ile iyi olduğu kadar iyi değil
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda cemahmety'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2013, 12:14   #18
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

koşulsuz şartsız mazeretsiz takımımızın her şekilde yanında olmalıyız başka sivasspor yok o yüzden ne olursa olsun desteğimizi eksik etmeyelim küslük kimseye yarar getirmez fırsatımız olduğu sürece stada gidip maç başından maç sonuna kadar desteklemeliyiz bu bizim şehrimizin takımı iyiki varsın sivasspor
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 59yigido58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.02.2013, 12:25   #19
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 927 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Helal olsun kardeşim sana, ah bide bunu bizim taraftarımız anlasa !
Alt 07.02.2013, 13:36   #20
mert yiğido
Yeni Yiğido

mert yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 526 mert yiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

migroarmıs kardeşimseni ayakta alkışlıyorum......kardeşlik budur işte......
mert yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda mert yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
başka, sivasspor, sİvasspor