Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Anketimiz: Maç Nasıl Sonuçlanır ?
Fenerbahçe Kazanır. 29 46,03%
Sivasspor Kazanır. 27 42,86%
Berabere Sonuçlanır. 7 11,11%
Katılımcı sayısı: 63. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Fenerbahçe 1-1 Sivasspor
Alt 29.12.2015, 08:24   #71
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Fenerbahçe 1-1 Sivasspor

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu Fırat Aydınus denen hakem müsfettesiylen Sivasspor maç kazanamaz. Bizim oyuncularımızın en ufak hareketi faul ve sarı kart ama Fenerbahçe bizim oyuncuları biçse de bir şey yok. İlk yarı 1-1 bitti ama eniyi dört beş oyuncumuz sarı kart gördü. Yani hakem ilk yarı resmen Sivasspor'u katletti. 2. Yarı ALLAH yar ve yardımcımız olsun.
dayı sivasspor fenerle 100 kere maç yapsa 100 ünüde kaybeder millet neyi tartışıyor sen her yorumunda hakemleri suçluyorsun Allah aşkına maçı kazanmak için ne yaptın
Cevap: Fenerbahçe 2-1 Sivasspor
Alt 29.12.2015, 17:08   #72
kagansenbas
Acemi Yiğido

41 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 333 kagansenbas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Fenerbahçe 2-1 Sivasspor

Forveti ve yeterli hücum oyuncusu olmayan bir takıma göre iyi bile oynadı... transfer şart.. özellikle forvet ve ofansif ortasaha..
kagansenbas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2015, 23:37   #73
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Mecnun İs....
Alt 30.12.2015, 23:44   #74
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 748 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Üstten yorum yapıyormuş gibi olacağım (öyle anlayanlar çıkıyor asla o pozisyonda değilim )...... Bizler yani Sivasspor lu gönüldaşlar evvela Türkiye süper liginde neye sahip olduğumuzun farkına varıp manevi duygulardan sıyrılıp futbola gerçek anlamda objektif yaklaştığımız zaman doğru çizgiyi bulabiliriz..Elli kere bu maç oynansa mevcut şartlarda elli kere fb kazanır derdim.. Öylede oldu.. Bu fb elli kere aynı maçı Bursayla oynasa değil elli yüz kere yine kazanırı da söyleyen benim..Çünkü manevi değil gerçek anlamda bakıyorum olaya...Biz Sivassporuz elimizdekiler budur fb ye 2-1 bile benim için iyi bir skor...Bi tarafta milyon euroluk bir takım bir tarafta yiğidin alnının akıyla harmanladığı diyar...Konu öylesine uzar gider ki... Gider bu ist takımlarının öylede olsa böylede olsa bu maçı ist takımı alacak yere kadar uzar....Bu konuyu aslında bir başka başlıkta uzun uzadıya konuşmak isterim...Burası yeri değil konu formatına aykırı.....Şu kadarını söylüyorum emin olunuz 2-1 lik skor bile aslında Sivassporun fb den ne kadar büyük olduğunu gösteriyor...Bu yüzden hakemler başka faktörleri konuşmak yersiz ve dahi gereksiz...Sivassporumuz bu maddi imkanlarla bu sıkıntılarla bu kötü şartlarda bile ist te 2-1 lik skoru yakalayabildiyse bu takımdan umudun kesilmeyeceğini bu takımın asla düşmeyeceğini bu takımın kocaman bir MARKA olduğunu haykırmıştır...Ben net anlayabildim..Darısı anlayamayanlara...
Alt 31.12.2015, 00:38   #75
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivassporu 40 yıldır takip eden ,seven bir taraftar olarak şunu söyleyebilirim,biz süper lige çıktığımızdan beri ne sivastaki maçlarda ,nede istanbuldaki maçlarda ne bjk ye,ne gs ye,nede fb ye ,hatta ts ye oyun olaraK ezilmedik,belki 3 yedik 5 yedik ancak maçların öyle kritik anlarında öyle hakem kollamaları olduki hakemlere gücümüz yetmedi bazende yıldız oyuncufarkları ,tecrübe ,şans ,kaleci hataları faktör oldu,imkanı olan geçmiş bu maçları en başından izlerse ne dediğimi anlar,son yenildiğimiz fb maçını hakemle kaybettik demiyorum,adamlar hakkıyla kalitesiyle kazandılarda,şöyle söyliyim, olaki sivasspor kazayla 2 3 gol atsaydı ,sivassporu 7 kişi bırakmaktan çekinmeyecek,rakip lehine 2 3 penaLTI Yumurtlayacak bir hakem vardı sahada,bu yönden bakarsak sivasspor 100 kere değil 1000 kere maç yapsın 1 tanesini kazanamaz,her fb maçlarında kalecilerimiz ille büyük hatalar yapıyor,borjan,korcan ,setkus maalesef iyi kaleciler olmasına rağmen bu maçlarda çok hata yaptılar,son fb maçını setcus hediye etti,hernekadar 1 2 pozisyon kurtarsada yeterli olmadı,eğer şu sivassporda bitane defansın arkasına sarkacak hızlı forvet olsaydı,bitane adrese teslim pas atacak ortasaha ,bitane seriii sol açık olsaydı bu fb yi darma ,duman ederdik,ayrıca eldeki malzemenin yetersizliğini bir kenara koyarsak ,bu maçı kazanmaya inanmış hoca yoktu,öyle inanmış bir futbolcu kadrosuda yoktu,forvet çıkarıp sol bek alan hoca bu maçı kazanamaz,elinde iyi kötü neyse skor değişebilecek bir abolayı almayan hoca bu maçı kazanamazdı öylede oldu,fb maçlarına şu pskolojiyle çıkıyor,eğer işler ters giderse birileri mutlaka müdehale eder,ya hakem odası basılır tehdit edilir,ya seyirci ıslıklarla hakemi etki altına alır vs vs,sivasspor beraberliği yakaladıktan sonra hakemin pskolojisi bozuldu,aklının bir köşesinde fb bu maçta puan kaybederse düdüğümü astırırlar düşüncesi hakimdi,hiç gereği yokken 7 8 sarı boşa gösterilmedi,belki 2 3 sarı haklıydı ancak 4 5 tanesi tamamen hakemin art niyeti,fb neden kadıköyde 16 yıldır ts ye yada gs ye yenilmiyor,anadolu takımlarına yenilmiyor anlaşılmıştır umarım.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31.12.2015, 08:00   #76
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ne kadar ekmek o kadar köfte elindeki malzeme güzel olmasa bilmem nerenide yırtsan bu iş olmaz usta
Alt 31.12.2015, 10:13   #77
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu fenerliler beykan'a sallamışlar diye okudum bir yerde konu da maç sonu demeçleriymiş. neymiş efendim top çizgiden çıkmasa bile çıktı demeliymiş. helal olsun beykan tekrar yorum yazarak gereken cevabı vermiş. "beykans28: Bugün yaptığım açıklamalar ile ilgili yorum yapan kimseler olmuş. Ben SİVASSPOR formasıyla mücadele ediyorum 3 yıl daha inşallah bu formayı terleticem fenerbahçeden yetişmem olmam sahada koşmayacağım mücadele etmeyeceğim anlamına gelmez. Maç sonu yaptığım açıklamanın da arkasındayım doğruları söylemek zorunda olduğum için üzgünüm fakat benim dışımda da bu kulüpte mücadele eden 20 oyuncu, teknik ekip ve çalışan onlarca kişi var ekmeğini evine götürmek için... bu kadar basit olmamalıydı söylemek istediğim sadece budur."
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
fenerbahce, sivasspor