Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Küçükkılıç'tan Yiğidolara…
Alt 28.07.2011, 07:05   #1
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1579 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein
Standart Küçükkılıç'tan Yiğidolara…

Sivasspor'a en zor dönemlerde 2 yıl Başkanlık yapan Yahya Küçükkılıç, yine yapacağını yaparak sıkıntılı süreçte hem Başkan Mecnun Otyakmaz'a,hemde kulübe sahip çıktı.
İşte, Yahya Küçükkılıç'ın bütün Yiğidolara hitaben kaleme aldığı duygusal mektup;

“Yıllar önce;
Osman Seçilmiş, ben ve başkanın İstanbul Kalyon oteldeki ilk Sivasspor tanışması geldi aklıma.
Zorda olsa izin aldım başkanı görmek için ve Metris'te göz göze geldiğimizde duygulanmıştım tutamadım kendimi.
Ama o her zamanki gibiydi, vakurdu, dikti, yakışan gibiydi.
Hep saygılıydı, hep mütevaziydi, hep hoşgörülüydü, şimdide öyleydi.
Hiç kimsenin bilmediği gibi o da bilmiyordu ne olup bittiğini.
“Maç satan karısını satar” diyen başkana sen maç sattın mı diyorlardı?
“Abi biz bu senaryonun hiçbir parçası içerisinde olmadık. Bize inanın, Sivaslı inansın, herkes inansın, asla bir yanlışlık yapmadık” diyordu başkan.
Yara aldık, leke ve çamur attılar üzerimize, ama bu yara geçecek, bu leke temizlenecek, inancımız öyle.
Birlik ve beraberlik, dayanışma destek ve inancımızla çıkacağız bu badireden.
Bu arada yara aldı diye, zayıf durumdaki aslana, saldırmak, incitmek, üzmek, dedikodu üretmek, belden aşağıya vurmak hiçbir Sivaslıya yakışmaz inancındayım.
“Ne taş duvarlar arasında kalmak beni üzer. Ne de dışarı çıkmak sevindirir beni. Bu yüzden Sivasspor'a gelecek en küçük bir zarar olsa bile “BEN O ZAMAN ÖLÜRÜM” diyen başkandan selam getirdim sizlerle.
İnanın, emin olun atlatacağız bu günleri hep beraber…

Yahya Küçükkılıç.

Hürdoğan.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 13 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Küçükkılıç'tan Yiğidolara…
Alt 28.07.2011, 07:11   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Küçükkılıç'tan Yiğidolara…

İnanıyoruz büyük başkan, inanıyoruz sayın Yahya Küçükkılıç. Ortada bir suç var ama bunun hiçbir boyutu, hiçbir rengi bize uymuyor. Yakıştırmaya çalışıyorlar ama giydiremezler üzerimize olmayan bir gömleği.

Bizde başkanın suzçsuz olduğuna inanıyoruz.

.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.07.2011, 08:39   #3
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

alemdarlar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

369 Mesajına 799 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 alemdarlar Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Osman SEÇİLMİŞ adını çok kullandım.BOUN adlı üye(kardeşimiz) zıt gitsede bana kullanmaya devam ediyorum.

Osman SEÇİLMİŞ ve adamları şuan ki düzenin mimarları. Anlamıyorum ben aslında futboldan der sayın SEÇİLMİŞ.Başarı sorulduğunda ise, Taraftar dahil herkese kucak açtım.Başarı buradan geldi.Aile ortamından bahsediyor yani.

Ah şu bayrak bir geçse Osman başkanın eline.Reali bırakın Barcelonayı getirir Sivasa.
Şekilse şekil.Kafaysa kafa.Akılsa akıl.OSMAN SEÇİLMİŞ.

GEL ARTIK GEL.
Alt 28.07.2011, 08:50   #4
turks
Yiğido

132 Mesajına 272 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 turks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

2.lige yükselmemizde çok büyük katkıları olmuştur osman seçilmişin ve yahya küçükkılıçın sahipsiz dönemlerde sivasspora en iyi şekilde destek vermişlerdir onlardan bayrağı alan mecnun başkanımızda şanlı şerefli sivasspor bayrağını en iyi şekilde taşımıştır ben başkanımızın bu işlerden alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum sen üzülme başkan biz senin temiz olduğunu biliyoruz adalet yerini bulacaktır asaletin yeter senin
turks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.07.2011, 08:55   #5
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 619 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Yahya abiyle hiç tanışmadım ama yaptıklarını büyüklerimden çok defa dinledim. Sivasspor'a hizmet eden herkesten Allah razı olsun.
Yahya abi, Fikret Ünsal gibi nankörlük yapmamış,tam tersine vefa örneği göstermiş.
Bu iki isimde Sivaslı. Birisi Sivasspor sayesinde " adam" sınıfına konulmuş,para pul harcamadığı gibi Sivasspor sayesinde görmediği,yemediği içmediği şeylere kavuşmuş. Diğeride,Sivasspor'un en zor döneminde maddi ve manevi yıpranmış.başkanlık etmiş ve hala Sivasspor'un yanında olan birisi.
Şimdi soruyorum,bunların hangisine Sivaslı denir?
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.07.2011, 09:00   #6
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yahya abiyle hiç tanışmadım ama yaptıklarını büyüklerimden çok defa dinledim. Sivasspor'a hizmet eden herkesten Allah razı olsun.
Yahya abi, Fikret Ünsal gibi nankörlük yapmamış,tam tersine vefa örneği göstermiş.
Bu iki isimde Sivaslı. Birisi Sivasspor sayesinde " adam" sınıfına konulmuş,para pul harcamadığı gibi Sivasspor sayesinde görmediği,yemediği içmediği şeylere kavuşmuş. Diğeride,Sivasspor'un en zor döneminde maddi ve manevi yıpranmış.başkanlık etmiş ve hala Sivasspor'un yanında olan birisi.
Şimdi soruyorum,bunların hangisine Sivaslı denir?
delil.... delil....
Alt 28.07.2011, 09:04   #7
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 829 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

MECNUN BAŞKAN GİBİ BİR BAŞKANIMIZ İÇERDEYKEN DAHA SUÇU BİLE KANITLANMAMIŞKEN ONU YOK SAYANLARI ŞİDDETLE KINIYORUM. ve başkalarının adını ananlarıda kınıyorum. süper lig ne ikinci lige benzer ne bank asyaya. üstelik süper ligde tek başınasınız bir sürü ayak oyunlarına karşı mücadele etmek zorundasınız. osman seçilmişin adını ikide bir zikrediyorlar. belediyenin imkanlarıyla yapılan bazı şeyler vardı sivassporun başkanıyken. süper lig ona benzemez. amatorce takılıyorlardı. süper lig cadı kazanı. bir dakikada yer bitirirler hiç anlamazlar. süper ligde para var isim var. osman seçilmişin yapacağı bişey değil bu çocukça davranmak yanlış ve hele bir başkanımız varken osman seöçilmişin adını söylemek başlı başına saygısızlıktır. unutulmamalıdırki mecnun başkana yalvararak sivassporun başına gelmesini sağlayan bizzat giderek onu ikna etmek için günlerce çabalayan osman seçilmişin taa kendisidir. çok iyi biliyorum. başkanımız bu kadar mağdur durumdayken ona destek olacağımıza saygısızca ukela ukela yazılar yazmak sivaslılık kültürüne sivaslılık onuruna sivaslılık şerefine sığmaz. BİR SİVASLI AHDE VEFA ETMEYİ BİLMELİDİR. BİR SİVASLI ADAM GİBİ ADAM OLAN BAŞKANININ ARKASINDA OLMAYI KENDİNE BİR ŞEREF SAYMALIDIR.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2011, 09:07   #8
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MECNUN BAŞKAN GİBİ BİR BAŞKANIMIZ İÇERDEYKEN DAHA SUÇU BİLE KANITLANMAMIŞKEN ONU YOK SAYANLARI ŞİDDETLE KINIYORUM. ve başkalarının adını ananlarıda kınıyorum. süper lig ne ikinci lige benzer ne bank asyaya. üstelik süper ligde tek başınasınız bir sürü ayak oyunlarına karşı mücadele etmek zorundasınız. osman seçilmişin adını ikide bir zikrediyorlar. belediyenin imkanlarıyla yapılan bazı şeyler vardı sivassporun başkanıyken. süper lig ona benzemez. amatorce takılıyorlardı. süper lig cadı kazanı. bir dakikada yer bitirirler hiç anlamazlar. süper ligde para var isim var. osman seçilmişin yapacağı bişey değil bu çocukça davranmak yanlış ve hele bir başkanımız varken osman seöçilmişin adını söylemek başlı başına saygısızlıktır. unutulmamalıdırki mecnun başkana yalvararak sivassporun başına gelmesini sağlayan bizzat giderek onu ikna etmek için günlerce çabalayan osman seçilmişin taa kendisidir. çok iyi biliyorum. başkanımız bu kadar mağdur durumdayken ona destek olacağımıza saygısızca ukela ukela yazılar yazmak sivaslılık kültürüne sivaslılık onuruna sivaslılık şerefine sığmaz. BİR SİVASLI AHDE VEFA ETMEYİ BİLMELİDİR. BİR SİVASLI ADAM GİBİ ADAM OLAN BAŞKANININ ARKASINDA OLMAYI KENDİNE BİR ŞEREF SAYMALIDIR.
Sen çok şey biliyorsun hiko öğretmenim.

Osman başkandan aldığım temiz ve sağlam bayrağı onun gibi taşıyacağım diyen kim.
Mecnun başkan gibi delikanlı bir adama bayrağı devir ediyorum diyen kim.

ALTERNATİF üretilebilir...İyi forumlar.Konuda kimin ismi geçiyorsa yorumu ona göre yapar insanlar. Ayşeden mi bahsetseydik... Fikretten mi bahsetseydik...

Hiko öğretmenim sen iyi bir forumcusun yav. olmadı...
Alt 28.07.2011, 09:34   #9
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 829 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
alemdarlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen çok şey biliyorsun hiko öğretmenim.

Osman başkandan aldığım temiz ve sağlam bayrağı onun gibi taşıyacağım diyen kim.
Mecnun başkan gibi delikanlı bir adama bayrağı devir ediyorum diyen kim.

ALTERNATİF üretilebilir...İyi forumlar.Konuda kimin ismi geçiyorsa yorumu ona göre yapar insanlar. Ayşeden mi bahsetseydik... Fikretten mi bahsetseydik...

Hiko öğretmenim sen iyi bir forumcusun yav. olmadı...
ciğerim sen aslında benim ne demek istediğimi gayet iyi anladında anlamamazlıktan geliyorsun. başkanımız içerde ve mağdur durumdayken henüz suçu bile iptat edilmemişken ve halada sivassporun başkanıyken böyle konuşmaların çirkinliğini söylüyorum. eğer mecnun başkan istifa etseydi sivasspor başkansız kalsaydı o zaman alternatif üretebilirdiniz üretebilirdik. osman seçilmişi sizden daha iyi tanırım ve yakınlığımda varıdr. durumu buna göre değerlendirmek lazım.
Alt 28.07.2011, 10:03   #10
alemdarlar
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ciğerim sen aslında benim ne demek istediğimi gayet iyi anladında anlamamazlıktan geliyorsun. başkanımız içerde ve mağdur durumdayken henüz suçu bile iptat edilmemişken ve halada sivassporun başkanıyken böyle konuşmaların çirkinliğini söylüyorum. eğer mecnun başkan istifa etseydi sivasspor başkansız kalsaydı o zaman alternatif üretebilirdiniz üretebilirdik. osman seçilmişi sizden daha iyi tanırım ve yakınlığımda varıdr. durumu buna göre değerlendirmek lazım.
Konuda isimleri geçen kişi veya kişiler hakkında yorum yapabiliyorsan ben ve bizde yaparız. Ne denilmiş. Zor gününde yanınızdayız denilmiş başkana. Zor gündeyiz. TFF başkanı 5-6 takım düşebilir diyorsa başkanda düşer. Sende ne demek istediğimi anladın. Giden belli gelen kendini belli ediyor ve isimleri bu konuda geçtiği için bizlerde yorum yapma hakkımızı kullanıyoruz. sen BAŞKALARI demişsin. Bana göre konuda isimleri geçen kişilere BAŞKALARI denilmez.

Son yazımdı canım öğretmenim. Sizde aramızda geçen konu için söz kullanma hakkınızı kullanabilirsiniz bu konuda. Teşkkür eder, yorumlarınızı sıralarda olmasakta buradan takip edeceğimi belirtir, ve sizin gibi bir öğretmenin kalbini kırdıysam özür dilerim...

Etiketler
küçükkılıçtan, yiğidolara…