Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

transfer gerekli
Alt 26.08.2010, 09:26   #1
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Daumen runter transfer gerekli

gardaslar hersey baslikta yaziyor bence acilen transfer sezonu bitmeden iki oyuncu almamiz gerek sivassporun iki macina baktim sol kanat ve forvet alarm veriyor

1.ermanin yerine bir sol acik veya butun sol tarafta oynayacak andre santos veya vederson tipi bir oyuncu lazim (yani tshabalala)lazim

2.acilen fovet lazim
mehmet yildiz 2 yil onceki mehmetten cok uzak kamanan 13.haftaya kadar yok
ibrahim sahin 1 yilda 32 mac cikaramaz pedriel suarez de oyle bir forvete ihtiyacimiz var hemde en buyuk ihtiyacimiz

ama bizim yonetim ne yapiyor is isten gecince taraftara diyor ki malesef transferde gec kaldik transfere ihtiyacimiz var diyor bunu bize diyor halbuki biz onlari 2 ay once transfer yapin diye uyariyoruz lutfen moderator kardesim bu forumumu kapatma 1 yildir topic acmiyorum ama icimi dokmem gerek artik bu yonetime cok guveniyoruz onlar bize nankorluk yapiyor

lutfen bize transfer yapin bizim de hakkimiz var
Cevap: transfer gerekli
Alt 26.08.2010, 10:12   #2
Yigido 058
Yeni Yiğido

11 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 Yigido 058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: transfer gerekli

Gardaş dogru söylüyon, mesela bu Shabalalalalalalaalala kesinlike şart bizim için insallah super bi transfer olur.

Ama birde elimizdeki oyuncuyu deniyelim.

Mesela Pedriel Suarez sezon başında transfer oldu herkes çok iyi diyor ama hiç oynamıyor, veya oynadıda ben mi kaçırdım ?

Ben bu Pedriel Suarez'den umutluyum ama oynatılmasi lazım ki bu oyuncu daha da iyi olsun. Sen oyuncuyu getirip de yedekte bırakırsan herhalde o oyuncu da mum gibi söner.
Yigido 058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Yigido 058'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2010, 10:24   #3
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=yigido_halil_58;647574]gardaslar hersey baslikta yaziyor bence acilen transfer sezonu bitmeden iki oyuncu almamiz gerek sivassporun iki macina baktim sol kanat ve forvet alarm veriyor

1.ermanin yerine bir sol acik veya butun sol tarafta oynayacak andre santos veya vederson tipi bir oyuncu lazim (yani tshabalala)lazim

2.acilen fovet lazim
ibrahim sahin 1 yilda 32 mac cikaramaz pedriel suarez de oyle bir forvete ihtiyacimiz var hemde en buyuk ihtiyacimiz

ama bizim yonetim ne yapiyor is isten gecince taraftara diyor ki malesef transferde gec kaldik transfere ihtiyacimiz var diyor bunu bize diyor halbuki biz onlari 2 ay once transfer yapin diye uyariyoruz lutfen moderator kardesim bu forumumu kapatma 1 yildir topic acmiyorum ama icimi dokmem gerek artik bu yonetime cok guveniyoruz onlar bize nankorluk yapiyor

EVET ARTIK SABRIMIZ KALMADI GETİRİN ŞU ADAMI
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kaptann58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2010, 10:35   #4
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1485 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Sol açık tamam katılıyorum ama M. Yıldızın geçen sezonlardan kötü oynadığı hakkında yanılıyorsun aksine ayağa pas yapan adam eksilten bir M.Yıldız var forvetimizde sıkıntı yok ama orta sahaya transfer gerekir

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 26.08.2010, 10:37   #5
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1279 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

biliyom ama tekde mehmet yildiz yetmezki cok yanliz kaliyor cok forvet olmasi hic yokktan iyidir
Alt 26.08.2010, 11:00   #6
Yigido 058
Yeni Yiğido

11 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 505 Yigido 058 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Cool Cevap: transfer gerekli

Pedriel Suarez neden oynamıyor ?

Boyu ve oyun stili Hakan Sükür'e benziyor diyorlar, bilen var mı ?
Yigido 058 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Yigido 058'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2010, 11:03   #7
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

mehmet yıldız olmasın bu takım puan alamaz

düne kadar takımı göklere çıkarıyordunuz bugün ümütsizsiniz hayret

takıma transfer şart ama uyum gösterecek oyuncu şart bu saatten sonra bulmak zor artık bu mevcut kadroyu desteklemek umutsuz olmamak gerek
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2010, 11:11   #8
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

sana yüzdeyüz katılıyorum erman denen adam bu takım aslaaa yakışmaaaaaazzzz defolsun o ******** herif istemiyoruz onu mehmetin yanına forvet gelmeli nonda veya ümit karan olabilir ama tshbalalallalalall istiyoruz
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58 SiVaSıM 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2010, 11:16   #9
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Yigido 058 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Gardaş dogru söylüyon, mesela bu Shabalalalalalalaalala kesinlike şart bizim için insallah super bi transfer olur.

Ama birde elimizdeki oyuncuyu deniyelim.

Mesela Pedriel Suarez sezon başında transfer oldu herkes çok iyi diyor ama hiç oynamıyor, veya oynadıda ben mi kaçırdım ?

Ben bu Pedriel Suarez'den umutluyum ama oynatılmasi lazım ki bu oyuncu daha da iyi olsun. Sen oyuncuyu getirip de yedekte bırakırsan herhalde o oyuncu da mum gibi söner.
haklısın bizde adet oldu yabancı getiripte oynatmamak ben izledim topu çok iyi takip ediyor fırsatcı topa iyi hamle yapıyor yedeklerle oynadı as kadroda oynasa daha iyi pas alacak kendini daha iyi gösterecek benim bankom
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 4eylül'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 26.08.2010, 12:16   #10
Mamadou Diallo
Tecrübeli Yiğido

Mamadou Diallo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 251 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 Mamadou Diallo FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigido_halil_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaslar hersey baslikta yaziyor bence acilen transfer sezonu bitmeden iki oyuncu almamiz gerek sivassporun iki macina baktim sol kanat ve forvet alarm veriyor

2.acilen fovet lazim

sol bek ve sol açık oynayan ve orta saha alalım yeter forvet iyi.
Mamadou Diallo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Mamadou Diallo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
forvet, gerekli, transfer, transferİ