Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017
Alt 28.06.2016, 07:32   #1
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 789 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Sivasspor Transfer Haberleri 2016-2017

Altınordu'nun kalecisi Tolgahan Acar ile anlaşmışız bu durumda as kalecimiz o olabilir Setkus da gönderilir.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2016, 08:01   #2
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle sağda solda setcusun yollanacaği yazıyor,bunu bana kimse izah edemez,belki akhisarmaçında hatalı gol yedi,belki küme düşmemizdede payı oldu,bana göre herkesin payı olduda,bu lig için yeterli kalecidir,süperlige çıkmadan önce ,cengiz diye kaleci vardı çokda iyi kaleciydi,ne hikmetse yolladılar,bülent uygunuda yolladılar ,biri atan ,attıran ,diğeride tutandı,o sezon çıkamadık ,çıkamayışımızın en büyük nedenide Bülent uygun ve cengizin yollanmasıydı,bu kararı alanlar o sezon sivassporu süper lige çıkartırmamış oldular,ben bu farkı belirtmeye çalışıyorum,eğerki hoca ve yönetim diyorsaki ,biz yabancı hakkımızı kaleden yana kullanmak istemiyoruz ,onada saygı duyarım,tolga molga sivassporu şampiyon filan yapamaz ,hayrı olsa altınorduya olurdu şampiyon yapardı,klasik 2 lig klasman kalecisi ,setcusın kramponu etmez,bu takım ne çektiyse,şapkadan tavşan çıkarmaya kalkan yöneticiler,hocalar ve çok bilmiş futbol profesörü ,futbol dehası ,takımı ilk haftadan küme düşürüp,busenede lig başlamadan küme düşüren ,rıza hocayı beğenmeyen,r.carlosu beğenmeyen,hoca bile olmayan okana ,sergene bayılan,70 li yılların ortamına göre futbol anlayışı olan mesut bakkala bayılan ,sonrada pişman olan ,kişilerden çekti,okan bizi uçurur,sergen bizi kaçırır,mesut hoca uzaya yollar deyip ,takımı küme düşürtenler ,bugün aynı hataları tekrarlıyorlar,macera aramaya gerek yok,taneseyi yolla,texserayı yolla,huseyini yolla ama setcusa dokunma, eyy hoca ,ey yönetim,yanlış yoldasınız bunu bilesiniz diyorum .
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 8 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2016, 09:51   #3
35gürün58
Usta Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

284 Mesajına 589 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 779 35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK35gürün58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle sağda solda setcusun yollanacaği yazıyor,bunu bana kimse izah edemez,belki akhisarmaçında hatalı gol yedi,belki küme düşmemizdede payı oldu,bana göre herkesin payı olduda,bu lig için yeterli kalecidir,süperlige çıkmadan önce ,cengiz diye kaleci vardı çokda iyi kaleciydi,ne hikmetse yolladılar,bülent uygunuda yolladılar ,biri atan ,attıran ,diğeride tutandı,o sezon çıkamadık ,çıkamayışımızın en büyük nedenide Bülent uygun ve cengizin yollanmasıydı,bu kararı alanlar o sezon sivassporu süper lige çıkartırmamış oldular,ben bu farkı belirtmeye çalışıyorum,eğerki hoca ve yönetim diyorsaki ,biz yabancı hakkımızı kaleden yana kullanmak istemiyoruz ,onada saygı duyarım,tolga molga sivassporu şampiyon filan yapamaz ,hayrı olsa altınorduya olurdu şampiyon yapardı,klasik 2 lig klasman kalecisi ,setcusın kramponu etmez,bu takım ne çektiyse,şapkadan tavşan çıkarmaya kalkan yöneticiler,hocalar ve çok bilmiş futbol profesörü ,futbol dehası ,takımı ilk haftadan küme düşürüp,busenede lig başlamadan küme düşüren ,rıza hocayı beğenmeyen,r.carlosu beğenmeyen,hoca bile olmayan okana ,sergene bayılan,70 li yılların ortamına göre futbol anlayışı olan mesut bakkala bayılan ,sonrada pişman olan ,kişilerden çekti,okan bizi uçurur,sergen bizi kaçırır,mesut hoca uzaya yollar deyip ,takımı küme düşürtenler ,bugün aynı hataları tekrarlıyorlar,macera aramaya gerek yok,taneseyi yolla,texserayı yolla,huseyini yolla ama setcusa dokunma, eyy hoca ,ey yönetim,yanlış yoldasınız bunu bilesiniz diyorum .
Muammer bey adeta düşündüklerimi dile getirmişsiniz, illa da bir yabancı kontenjanı boşaltılacak sa bu Setkus olmamalı, kaleci süper lige tekrar çıkışımızda en az %50 rol oynayacaktır, yediği talihsiz golü dünyanın en iyi kalecileri de yiyor, bana göre Setkus şu an ülkemizdeki en iyi kaleciler içinde yer almaktadır, Süper lige çıkmak istiyorsan Setkus'u satmayacaksın kardeşim, demek ki hatalı transfer anlayışı devam ediyor, akıllanacakları da yok allah akıl fikir versin.

İlla da bir yabancı kontenjanı boşaltılacaksa bu Tanase olmalıdır, Tanase nin bol hatalarının dışında takıma hiç bir katkısı olmamıştır, bundan sonra da olmayacaktır. ne akla hizmet takımda tutuyorsun.
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 35gürün58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2016, 10:22   #4
Okka
Acemi Yiğido

53 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 383 Okka FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu setcus hayranlığını anlamış değilim. Adam oynadığı her 3macin 1 inde hatalı gol yemiş, refleksleri iyi ancak yan top , pozisyon almada hep hatalı , en olumsuz yanı iyi olan refleksleriyle celdigi her top kale alanı için dusuyor. Kornere celdigi top çok nadirdir. Açın bakın 1 yıl boyunca nasıl goller yemiş. Küme dusmenin tek sebebi diyemem ancak baş aktorlerindendir.
Okka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Okka'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2016, 10:54   #5
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 739 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Okka, kardeşime kesinlikle katılıyorum. geçen sezon maça damgasını vurduğu tek maç vardı, oda devre arası antalyadaki werder bremen hazırlık maçı. bir tane maç kazandırmadı bize geçen sezon. aksine 5-6 maçtada net hataları vardı diyebiliriz. ptt 1.lig için iyi bir kaleci olabilir miydi, evet olabilirdi ama yabancı kontejyanını ondan yana kullanmakta çok akılcı bir tercih olmaz. petkoviç misali gözümüzün arkada olmayacağı iyi bir yerli kaleci bulmak en doğru tercih olur.
Alt 28.06.2016, 11:02   #6
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 456 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

osman hoca yabancı kontenjanını düşünürek setkusu gönderdi ki bencede çok doğru karar.bu durumda demek oluyor ki hoca yabancı bir kanat oyuncusu istiyor.bu durumda:

1.oumari
2.etzaz
3.tanase
4.transfer
5.forvet transferi(yada barrales)

yani texeiranın da gideceğini düşünürsek hoca 2 yabancı oyuncu almak istiyor 1 forvet ve 1 kanat olabilir.belki boye yerine yabancı stoper için de olabilir.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı çorluluyiğido'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.06.2016, 11:40   #7
kempes
Yiğido

kempes - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

78 Mesajına 122 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 703 kempes Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Altınordu'da sözleşmesi sona erdi, boştaydı ve yılların PTT tecrübesi var. Bonservis ödemeyeceğimiz de gözönüne alınmış olmalı. Bu arada Setkus'un gidecek olması sadece söylenti gibi...
kempes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2016, 11:56   #8
Oktayy58
Acemi Yiğido

36 Mesajına 67 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 331 Oktayy58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
kempes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Altınordu'da sözleşmesi sona erdi, boştaydı ve yılların PTT tecrübesi var. Bonservis ödemeyeceğimiz de gözönüne alınmış olmalı. Bu arada Setkus'un gidecek olması sadece söylenti gibi...
İnşallah söylentidir.
Oktayy58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2016, 12:55   #9
58Yiğidoo58
Yiğido

58Yiğidoo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

89 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 465 58Yiğidoo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi bir karar olur. Setkus biraz blörfcü gibi geldi.Verim alabileceğimizi sanmıyorum.Korcan ve yanına ptt'de sağlam bir kaleci lazım.Zenci kaleci oynar.
58Yiğidoo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2016, 13:28   #10
reform
Acemi Yiğido

29 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Setkusun gidecek olması bizi korcana muhtac ederki asıl tehlikeli olan bu .Korçanla bu iş asla olmaz.Setkustan iyisi alinacaksa ne ala.
reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı reform'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
haberleri, sivasspor, transfer