Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad için İlk Kazma Vuruldu
Alt 06.10.2012, 22:15   #71
Ricardo Pedriel
Tecrübeli Yiğido

157 Mesajına 207 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 497 Ricardo Pedriel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad için İlk Kazma Vuruldu

Alıntı:
YYILDIRIM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
haklısın haykırsanda, ama biraz daha ses çıkarmak istiyormusun, meydana git pankart aç içim yanacağına dışım yansın de yak kendini o zaman iyi ses çıkar sonra ben yapacam sıraynan yaparız artık taputlarımızıda stadda bulunur böyle maç izlerik artıkç
mezarımızıda stad olur
Ricardo Pedriel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2012, 22:19   #72
Ricardo Pedriel
Tecrübeli Yiğido

157 Mesajına 207 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 497 Ricardo Pedriel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SivasliMuhammed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yeni yapilacak stadinin kapasitesini 35.000 cikartsin sivasspor
ama ne yazıkkı yeni yapılacak stad kapasitesi artırılacak şekilde değil
Ricardo Pedriel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.10.2012, 22:58   #73
YYILDIRIM
Yiğido

YYILDIRIM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

28 Mesajına 39 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 707 YYILDIRIM BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
Ricardo Pedriel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mezarımızıda stad olur
aynen öyle...
YYILDIRIM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2012, 14:22   #74
serkankeskin
Acemi Yiğido

31 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 serkankeskin Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bu stadın yapımına onay verenler 10 sene sonra daha büyük bir stat ihtiyacı duyduğumuzda kendi ceplerinden para ödeyerek yeni bir statyum yapacaklarmı acaba çok merak ediyorum.
serkankeskin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2012, 15:53   #75
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ertor58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

185 Mesajına 567 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

süper proje ihanet mihanet değil. sivasa ihanet eden iç. saha maçlarında stadı dolduramıyan seyircidir. sen 14000 kişilik stadı doldurama üstelik maç kritik bir maç kazansan liderle aynı puanda olacaksın ondan sonra çık 25,000 az efendim 30,000 isterük de hiç düşündünüzmü o stad şehrin biraz daha dışında olacak belki yürüyerek gidilmeyecek sivas taraftarı ostadta tahminim 5000 kişiye oynayacak ortalama peki sırıtmayacakmı budurum mevcut 14000 kişilik stadı dolduramazken 30,000 diye tutturmanın mantığı ee efendim uluslarası müsabaka olursa burda oynanmaz kusura baklmayın ama 30,000 kişilik stadı hak edecek hiç bir şey yapmadı sivas taraftarı. takım mükemmel , başkan yönetim harika ama taraftar hep 3. ligde çıkamadı süper lige. tezahuratlar bile hep aynı ali baba hindi heyallah ne ya biraz yaratıcı olun 30 senede 1 tane beste yazamadınız 30 senedir organize olamadınız. az önce izliyorum yağmur yağıyor bizim taraftar nasıl kaçıyor yukarılara şeker gibiler eriyecekler oysa bursa taraftarı yağmura meydan okuyor birde üstlerini çıkarıyorlar fark işte. bazen soruyorum kendi kendime bu takım bu lige fazla fazla lüks , başkan diyor artık dolsun şu stad bakıyosunuz yine boş, başkanda bıkıp bırakacak birgün o zaman o süper ligi rüyalarında görecek sivas seyircisi. sivas seyircisi nasıl bir nimete sahip olduğunu bilmiyor, farkında değil. süer ligde takımın var dolacak o stad hemde hınca hınc dolacak , şarkılar söyleyecek tüğm stad korkutacaksın rakibi, hakemi, ama yok nerde ondan sonra neymiş 25,000 yetmezmiş 30,000 olsun boşverin ağalar boş işleri, önce takıma sahip çıkın stadı doldurun ondan sonra isteyin yoksa boşş.
Alt 07.10.2012, 19:25   #76
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
süper proje ihanet mihanet değil. sivasa ihanet eden iç. saha maçlarında stadı dolduramıyan seyircidir. sen 14000 kişilik stadı doldurama üstelik maç kritik bir maç kazansan liderle aynı puanda olacaksın ondan sonra çık 25,000 az efendim 30,000 isterük de hiç düşündünüzmü o stad şehrin biraz daha dışında olacak belki yürüyerek gidilmeyecek sivas taraftarı ostadta tahminim 5000 kişiye oynayacak ortalama peki sırıtmayacakmı budurum mevcut 14000 kişilik stadı dolduramazken 30,000 diye tutturmanın mantığı ee efendim uluslarası müsabaka olursa burda oynanmaz kusura baklmayın ama 30,000 kişilik stadı hak edecek hiç bir şey yapmadı sivas taraftarı. takım mükemmel , başkan yönetim harika ama taraftar hep 3. ligde çıkamadı süper lige. tezahuratlar bile hep aynı ali baba hindi heyallah ne ya biraz yaratıcı olun 30 senede 1 tane beste yazamadınız 30 senedir organize olamadınız. az önce izliyorum yağmur yağıyor bizim taraftar nasıl kaçıyor yukarılara şeker gibiler eriyecekler oysa bursa taraftarı yağmura meydan okuyor birde üstlerini çıkarıyorlar fark işte. bazen soruyorum kendi kendime bu takım bu lige fazla fazla lüks , başkan diyor artık dolsun şu stad bakıyosunuz yine boş, başkanda bıkıp bırakacak birgün o zaman o süper ligi rüyalarında görecek sivas seyircisi. sivas seyircisi nasıl bir nimete sahip olduğunu bilmiyor, farkında değil. süer ligde takımın var dolacak o stad hemde hınca hınc dolacak , şarkılar söyleyecek tüğm stad korkutacaksın rakibi, hakemi, ama yok nerde ondan sonra neymiş 25,000 yetmezmiş 30,000 olsun boşverin ağalar boş işleri, önce takıma sahip çıkın stadı doldurun ondan sonra isteyin yoksa boşş.
Peki güzel kardeşim sivasspor 35.000 seyirciyi hakedecek ne yaptı. Adam gibi bir transfer mi yaptı veya uefa da tur mu atladı veya şampiyonlar ligine mi kaldı veya çok mu güzel top oynuyor? Yapmayın ya. Sizin zihniyetinizi anlamıyorum. Tekrar tekrar söyledim ama yine söylüyorum. Galatasaray 18000 kişilik ali samiyeni dolduramazken şimdi arena da 50.000 taraftara oynuyor. Çünkü stada giden kendisinin adam yerine konulduğunu hissediyor. Ne kayıp olur yani sivasın stadı büyük olsa. Bak tokinin sitesine eskişehir 33.000 kişilik stad ihalesi diyor. Sence eskişehir taraftarı şmdiki stadını hınca hınç doldurdumu ki onlara 33.000 kişilik yapılıyor stad. Senin zihniyetindekilerin yüzünden bize söz verilmişken yapılmadı 33.000 kişilik stad ama söz bile verilmeyenlere yapılıyor. Eskilerin bir sözü vardır öküzün büyük olsunda çekmezse yine çekmesin. Hiç olmazsa ataların sözünü anlayın bari!
Alt 08.10.2012, 12:57   #77
ertor58
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 766 ertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOKertor58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
kkemal58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Peki güzel kardeşim sivasspor 35.000 seyirciyi hakedecek ne yaptı. Adam gibi bir transfer mi yaptı veya uefa da tur mu atladı veya şampiyonlar ligine mi kaldı veya çok mu güzel top oynuyor? Yapmayın ya. Sizin zihniyetinizi anlamıyorum. Tekrar tekrar söyledim ama yine söylüyorum. Galatasaray 18000 kişilik ali samiyeni dolduramazken şimdi arena da 50.000 taraftara oynuyor. Çünkü stada giden kendisinin adam yerine konulduğunu hissediyor. Ne kayıp olur yani sivasın stadı büyük olsa. Bak tokinin sitesine eskişehir 33.000 kişilik stad ihalesi diyor. Sence eskişehir taraftarı şmdiki stadını hınca hınç doldurdumu ki onlara 33.000 kişilik yapılıyor stad. Senin zihniyetindekilerin yüzünden bize söz verilmişken yapılmadı 33.000 kişilik stad ama söz bile verilmeyenlere yapılıyor. Eskilerin bir sözü vardır öküzün büyük olsunda çekmezse yine çekmesin. Hiç olmazsa ataların sözünü anlayın bari!
Güzel kardeşim 35.000 seyiriciyi hak edecek ne yaptı takım diyosun sen sivasın 3. ligde oynadığı yılları ve trübünü bilmiyosun belliki. daha ne yapsın kardeşim Sivas gibi bir şehrin takımının 8 yıldır süper ligde olması lütufların en büyüğüdür hemde taraftar desteği olmamasına rağmen 500 bin tl değerindeki kıçı kırık takım otobüsünü almak için aylarca sms kampanyası yapıldı da para zar zor toplandı oysa bursa taraftarı da benzer bir kampanya yaptı 3 günde 1 milyondan fazla para topladı. takım daha ne yapsın valla bu takım bu şehre fazla geliyor bence. ben başkanın yerinde olsam sıkılırım böyle taraftarmı olur ya. ney napacan 35.000 kişilik stada 5000 kişi gidip bir baba hindi betesinimi söyleyecen komik olmayın. o yapılacak 25.000 kişilik stadda 10,000 kişiden vazgeçtim sivas ortalama 15,000 kişiye oynasın ben dişimi kırarım. ha uefada tur atalyan takımların şampiyon olan takımların maç biletleri 50 tl en ucuzu stadları full çekiyor. takım ürünleri kapış kapış gidiyor. sivasın taraftarının sivasspora zerre kadar mali desteği yok. bir tek stada gitme bağırma kalıyor geriye onuda yapmıyorlar sonrada en büyük beklentiler içine giriyorlar yatın kalkın takımın süper lige olmasına dua edin.
Alt 08.10.2012, 12:59   #78
ertor58
Tecrübeli Yiğido

bu arada ekişehir taraftarı her maç gidiyor her maç bağırıyor hemde 50 tl ye izliyorlar maçları sivas gibi 5- tl 10 tl ye değil.
Alt 08.10.2012, 14:59   #79
kkemal58
Yiğido

kkemal58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 383 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 kkemal58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Güzel kardeşim 35.000 seyiriciyi hak edecek ne yaptı takım diyosun sen sivasın 3. ligde oynadığı yılları ve trübünü bilmiyosun belliki. daha ne yapsın kardeşim Sivas gibi bir şehrin takımının 8 yıldır süper ligde olması lütufların en büyüğüdür hemde taraftar desteği olmamasına rağmen 500 bin tl değerindeki kıçı kırık takım otobüsünü almak için aylarca sms kampanyası yapıldı da para zar zor toplandı oysa bursa taraftarı da benzer bir kampanya yaptı 3 günde 1 milyondan fazla para topladı. takım daha ne yapsın valla bu takım bu şehre fazla geliyor bence. ben başkanın yerinde olsam sıkılırım böyle taraftarmı olur ya. ney napacan 35.000 kişilik stada 5000 kişi gidip bir baba hindi betesinimi söyleyecen komik olmayın. o yapılacak 25.000 kişilik stadda 10,000 kişiden vazgeçtim sivas ortalama 15,000 kişiye oynasın ben dişimi kırarım. ha uefada tur atalyan takımların şampiyon olan takımların maç biletleri 50 tl en ucuzu stadları full çekiyor. takım ürünleri kapış kapış gidiyor. sivasın taraftarının sivasspora zerre kadar mali desteği yok. bir tek stada gitme bağırma kalıyor geriye onuda yapmıyorlar sonrada en büyük beklentiler içine giriyorlar yatın kalkın takımın süper lige olmasına dua edin.
Yani bu sivas halkına 35.000 kişilik stad fazla haketmiyor diyorsun öyle mi? O zaman senin düşüncen sana bizim düşüncemiz bize. Çünkü anlatmak zor. Şu andaki stadın yerini tokiye verdik buna karşılık 100.000.000 liralık 35.000 kişilik stadyum yapacakken şimdi 80.000.000 liralık 25.000 kişilik stad yapılacak. Sivastan kaçan para 20.000.000 lira. Sizin gibiler yüzünden toki bıyıklarının altından güldü. Yerde aradığını sivasta buldu. Sivasın en güzel arazisi de tokinin oldu. Sen hala sivas haketti haketmedi diye düşün durr!
Alt 08.10.2012, 15:11   #80
ertor58
Tecrübeli Yiğido

ben kayserinin maçlarını izliyorum devasa stadları muhtemelen 33.000 kişi tam bilmiyorum ama ostadda futbolcu olsma ben oynamak istemem boş trübünlere sivas taraftarıda kayserininki gibi yarın kapasitesi yüksek stad yapılacak stad boşboş olacak futbolcunun morali bozulacak bana sorarsan 20.000 kişilik stad yeterde arta bile ankara 19. mayıs satdı 20,000 kişilik ve yeterince büyük bir stad bizim taraftar ,işte o stadıda dolrumaz. gör bak dediklerim çıkacak ortalama 5000 kişiye maç oynayacağız 25.000 kişilik stadda o 5000 kişi öyle bir sırıtacakki iyiki stad 35.000 olmamış diyecek herkes 2 2 daha herzaman 4 eder. senin gibiler boş konuşmaktan başka birşey yapmıyor. dediğim gibi sivas mevcut stadı her maç hınca hınc doldursa stad yetmeseydi amenna potansiyel varmı nüfus olarak var ama sivsta o stadı dolduracak taraftar yok heyecan yok 5- tl 10 tl verip de kıyıp maça gitmiyor insanlar yazık.

Etiketler
icin, kazma, stad, vuruldu, İlk