Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bakkal: Bir kıvılcım lazım
Alt 12.10.2010, 14:11   #11
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 786 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Bakkal: Bir kıvılcım lazım

Alıntı:
berduh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gardaş sen bu takımın kayseriyi yenebileceğine inanıyormusun?

Bırak kayseriyi barcelonayla bile oynasak ben yenicene inanırım
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.10.2010, 14:46   #12
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Aman hoca üstünü başını yakma da, senden başka bişi istemiyoru. Halen kıvılcım, alev ateş muhabbetindeyiz.

Kariyerini söyle hoca; sanki çatır çatır top oynuyoruz da şansızlıktan yeiliyoruz. Bir de milli takımı eleştirmiş, yahu sen Hiddink denen adamın mazisine bi bak istersen; başrı nedir belki o zaman anlarsın.

En çok da Rıdvan'a güldüm; maç sonu yorumcusu
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda emre41'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.10.2010, 14:52   #13
calipso
Usta Yiğido

426 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 calipso FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

deplasmanda 3 puan almamız bu oyunla imkansız hayal görmeyelim...hele ki kayseri 3-0 biter maç
calipso isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.10.2010, 18:20   #14
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

HOCAM SİZİ ÇOK SEVİYORUM, SİZE SONSUZ GÜVENİM VAR. İNANIYORUM Kİ BU TAKIMI DÜZLÜĞE ÇIKARTICAKSINIZ, İNANIYORUM Kİ BU İNANÇSIZ TARAFTARLARI YANILTICAKSINIZ.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyupk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.10.2010, 18:22   #15
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

KAYSERİYİ YENİCEĞİZ, YENİCEĞİZ, YENİCEĞİZ. BAŞKA SÖZE GEREK YOK.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda eyupk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 12.10.2010, 19:15   #16
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1081 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Sana Degil Kivilcim,Ustune Bir Varil Benzin Doksek Aynisin
Birusu Gereksiz Aciklama Yapmissin !!Bir Kere Yonetim Zaten Akli Selim Kisiler Kimsenin Arka Cikmasina Gerek Yok...Ridva Sana Gitme Demis ,Kendi Teknik Adam Olamayacak Kadar Ruhsuz !!!
Otoban Yakin Atlar Gidersin Hocamm !!!Merak Etme Gayseri Macindan Sonra Gayseriden Git Istersen Daha Duzgun Yollar...
Alt 12.10.2010, 19:38   #17
yiğidofotor
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yiğidofotor FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ipler bzde taraftar olark muhtesem destek olmlıyız
yiğidofotor isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.10.2010, 19:45   #18
kartalyiğido
Acemi Yiğido

kartalyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

21 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 kartalyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Spor askerlik değildir, tesiste kalmak,bir takım elbise, bir çift ayakkabı, futbolculara izin vermemek, gerçi otoban değil ama tesisin yola yakın olması gibi bölümler bu ropörtajda yer almasaymış daha güzel olurmuş.
kartalyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.10.2010, 20:48   #19
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

*6 puana övgü olmaz. Bu futbol mantalitesi ile yapılan açıklama gayet mantıklı. Ama futbol oynamıyoruz ayrıca kazanacağımız maçları son dakikalarda verdiğimiz takımlar ile Manisa maçındaki oynanan futbol tezat oluşturuyor. Ya iyi oynuyoruz kazanamıyoruz yada kötü oynuyoruz kazanamıyoruz. Bu iki tezatla 6 puan övgü illaki olamaz.
*Eleştirilere açığım. Sınırı aşanlar hariç Sırf Kamananla iş bitmiyor Hocamız dua etsin sağ beke Mehmet Yıldızı Santrafora yılların yedeği Akın ı neden oynatmıyorsun demiyorlar.
*Ben işimi yapıyorum. Ben şahsen futbol olarak geçen senenin ilk devresi ile ikinci devrenin ortalarına doğru oynadığımız futbolu göremiyorum. Neydi o pas yüzdemiz neydi o fark yemeler ruhsuz futbol... Ama hocamızın bir Kayseri beraberliği vardıki işte o maçta ben kanaat getirdim Hocamız bu işi yapıyor kardeşim...
*Sivasspor ilk takımım değil, son takımımda olmayacak. Ben hocamızın bu cümleleri artık üzerine çok gidildiğini hissettiği için söylediğini düşünüyorum. Onun yerinde başka teknik direktörde olsa aynı sözleri söylerdi. Hiç bir teknik direktör futbolcu hatta başkan bile kalıcı değildir olamazda.
*Yönetime sahip çıkılsın. Biz sadece yönetime değil; Her platformda teknit direktörümüze futbolcumuza taraftarımıza sahip çıkıyoruz. Ama üç beş kendini bilmezi aramızdan sıyırıyoruz. Onlar da her takımda var zaten.
*Çimleri, doktorları bahane eden başkanlar var. Evet biz bunu Diyarbakırsporda Trabzonda yaşamıştık çok doğrusunuz hocam...
*Sivas’a gelirken engellenmek istendim. Yapma VOLKAN yapma VOLKAN...
*Rıdvan Dilmen bana ,”hoca gitme. İntihar etme “dedi. Ne yaptın VOLKAN oyuncu değiştirme hakkımızda BİT-Tİİİİİİİ
*Kolay kolay pabuç bırakmam. Hocam camilerde artık kameralar takılı merak etmeyin Nike'lerle Jump'larla gidebilirsiniz..
*Parayla pulla işim olmaz. Sayın hocam Sivassporda para konuşulmaz hem konuşulmayan mevzulardan da değildir. Ama pul işi artık PTT de bile kalmadı. Resmi işlermler hariç...
*Otoban çok yakın. Atlar giderim. Memlekete ne zaman otoban geldi. Ama önümüzde yıllarda Yozgat üzerinden hızlı tren gelecek direk Ankaraya. Ama şunu söylemek istiyorum ben bir çok kere söyledim En çok beğendiğim hocalardan birisi Mesut Bakkaldır.
*Düz ve dik duran hocasına sahip çıkan kazanır. Hocam Elazığ başakında öyle demişti şimdi 3 küme birden düştüler. Yani kaybettiler.
* Evim yok. Tesiste yaşıyorum. Hocam Altuntabakta bir arkadaşımın dairesine alsak hem stada da yakın.
*Son dakikalar kaderimiz oldu. Evet maalesef bende de son dakikalarda tırnak yemek moda oldu sayın hocam. Bir daha 80 lerde maçı kapatıcam.
*Kupada hedefimiz gruplara kalmak. İnşallah ama evvela şu son zamanlarda bize ters gelen LCD tv yi geçmemiz lazım.
*Kulübün internet sitesi daha faal olacak. Bu konu hakkında çok daha uzun bir yazı hazırlamayı düşünüyorum.
*Her günümüz taraftara açık. Kapalı değiliz. Evet görüyoruz sayın hocam. RESMİ olarak hisediyoruz.
*Futbolculara izin vermeyeceğim. Hazırlık maçı düşünmüyorum. Hocanın takdiridir. Hatta herkes getirsin kurbanlıklarını tesislerde kessin. Hiç kimseyi memleketine yollama hocam. Bir kaç maç bizi rahatlatana kadar....

NOT: Bu satırlarda yazılan bazı cümleler kesinlikle hocamızın yüzüne biraz gülümseme getirmek amacıyla yazılmıştır. Hiçbir şekilde alay/dalga geçme hissi ile yazılmamış olup tamamen yazan kişiyi bağlamaktadır. Adı geçen şahıs ve kurumlar tamamen sanaldır.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 12.10.2010, 21:49   #20
Bestepeli-58
Acemi Yiğido

28 Mesajına 37 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 Bestepeli-58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

düşekte kalsakta takımın başında kalmalısın hocam en azından adam gibi adamsın başarı gelecektir sivas seyircisi bülent uyguna küfreti şanpıyonluga oynarken sen işine bak
Bestepeli-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
bakkal, kıvılcım, lazım