Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Son Maçları Şölene Çevirelim
Alt 03.05.2011, 12:10   #21
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 904 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Son Maçları Şölene Çevirelim

Alıntı:
HooLigAnSsS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sıhhhhhhhh...!

Bize Şölene Felan İhtiyaç Yok Destek Verelim Yeter Onuda Her Zaman Oldugu Gibi Biz Veriyoruz Kimseyede İhityacımız Yok...

YeNiÇeRiLeR...
Ya arkadaşlar valla anlamıyorum. Biz ne dedik, siz ne anlıyorsunuz ? Biz size bir laf mı ettik? Eğer cümlelerimizden size bir laf ettiğimizi çıkarıyorsanız çok garipsedim ? Valla anlamıyorum artık. Bu üslup, bu ağızlar neyin nesi ? Hayırlısı bakalım.
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2011, 13:05   #22
yigidolar06
Usta Yiğido

yigidolar06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.086 Mesajına 2.733 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 978 yigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYORyigidolar06 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
58_babacan_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Zatek şampiyonluk kilidi son maçta bize bakar bence,ama hiç umrumda değil,ister ts olsun ister fb,bana ne karı olcak,cebime paramı girecek,ben Sivassporuma bakarım,gerisi vız gelir trıs gider...
Evet cebine dolaylıda olsa para girecek diye düşünüyorum. Sonuçta sivas esnafı para kazanacak amaç bu olmalı saygılar fenerbahçelilerde dilediği gibi sivasta şampiyonluğunu kutlasın tatsızlık çıkmasın sivasa yakışanıda bu zaten
yigidolar06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda yigidolar06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.05.2011, 15:17   #23
inadınayeniceri
Acemi Yiğido

45 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 inadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDIinadınayeniceri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
leblebi82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya arkadaşlar valla anlamıyorum. Biz ne dedik, siz ne anlıyorsunuz ? Biz size bir laf mı ettik? Eğer cümlelerimizden size bir laf ettiğimizi çıkarıyorsanız çok garipsedim ? Valla anlamıyorum artık. Bu üslup, bu ağızlar neyin nesi ? Hayırlısı bakalım.

Bizim karşı olduğumuz saçma bulduğumuz durum ne biliyor musun?

Şu forumda senelerdir şöyle yapalım böyle yapalım diye konu açılır. Hani nerde kardeşim? Bir gün olsun gerçekleşti mi? Hayır. Burda konu açıyorsan laf yapıyorsan icraati de yapıcan. Bizler artık boş laflardan sıkıldık. Açılan bu tarz konularda boş laftan başka bişey değil. Belirtmek istiyorum ki bize laf değil icraat lazım.
inadınayeniceri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 03.05.2011, 17:28   #24
talha58
Usta Yiğido

talha58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

221 Mesajına 462 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 904 talha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISItalha58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Bizim karşı olduğumuz saçma bulduğumuz durum ne biliyor musun?

Şu forumda senelerdir şöyle yapalım böyle yapalım diye konu açılır. Hani nerde kardeşim? Bir gün olsun gerçekleşti mi? Hayır. Burda konu açıyorsan laf yapıyorsan icraati de yapıcan. Bizler artık boş laflardan sıkıldık. Açılan bu tarz konularda boş laftan başka bişey değil. Belirtmek istiyorum ki bize laf değil icraat lazım.
Yav burda icraat yapılacak birşey anlatmadımki ben. Son maçlarda dikkatli olalım yeter dedim. Bazı şeyleri anlamakta güçlük çekiyorum artık. Sanki birilerine laf söylemiş gibi hemen niye karşı koymak mecburiyetinde hissediliyor ?
talha58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 12.05.2011, 01:14   #25
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
sivasdergi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Trabzon'u sevmeyebilirsiniz ama Fener'e de yavşamayın lafı güzel bence. Ama yine de kimseden nefret etmeyelim. Trabzon ile aramızda birşeyler olmuştur ama bu gerilimin sorumluları biraz da klavye delikanlılarıdır. Biz de herkesi aynı kefeye koyup genelleme yapıyoruz.

Ben Türk futbolu için kim hayırlı olacaksa o olsun diyorum. Takımımız ve taraftarımız kimsenin lehinde ve aleyhinde bulunmayacaktır. Sonucunda ne olursa olsun razı olacağız. Olay bu kadar basit.
Elinize dilinize sağlık..Çok güzel bir yorum...
Alt 13.05.2011, 16:27   #26
kanks
Acemi Yiğido

29 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 kanks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takımımız zor zamanlardan geçti Allaha şükür o günler geride kaldı . başta başkanımız ve taşın altına elini koyan bi kaç yöneticimizin üstün gayretleriyle kabustan uyandık artık hakkettigimiz arzuladıgımız günler yakında zayıf halkalarda istifalarını vererek fikret ünsal gibi harkulade bi iş yapmışlardır takımımıza ugurlu olsun fren yaptıran kişilerle degilde gayretle vizyon yükselterek ilerlicegiz bundan sonra inşallah ben bu sebeble eski yöneticimiz fikret ünsalın istifasını cok yerinde buluyorum takımımız eski günlerine eski ruhuna dönücek buna eminim
kanks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 13.05.2011, 19:13   #27
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ts kendi ipini çekse ibb ye veya karabüke yenilse veya ikisi ile berabere kalsa hiç yoruma kalmadan Sivassporumda fb yi son maçta yense fb şampiyonluğunu sivasta kutlasa fena olmaz yani...esnafın ve kulübün kasasına girecek parada iyi olur hani
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.05.2011, 01:44   #28
recep cevik
YASAKLI ÜYE

58 Mesajına 89 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 recep cevik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok Mantıklı. . .
recep cevik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.05.2011, 01:52   #29
kanks
Acemi Yiğido

29 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 kanks FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ibbb yense trapzonu bizde istanbulda olimbiyatta oynasak hasılatı alsak ne güzel olur son maçı
kanks isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.05.2011, 11:58   #30
Ralpha
Yeni Yiğido

3 Mesajına 5 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Ralpha FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum, çoğunu feneriğn şampiyon olmasını istyorsunuz saygı duyuyorum.
Ama hatırlatmam gereken 1-2 husus var.
1- Taraftarlar ne kadar istesede sonuçta oyunu belirleyen sahadakiler ve hoca oluyor.
2- Trabzon'a bu kininiz neden?
3- 2006'da ki maç mı kininiz, biz ne yaptık o maçta. Eğer imkanı olan varsa o maçı bir kez daha izleyin. O sizi satan, 2 yıldır ligde kalmaya oynamanıza sebep olan ve kötü günler geçirmenizin baş sorumlusu KARAKTERSİZ bülent uygun o gün iki vilayeti tek başına düşman ilan etmiştir.
4- Sezonun ilk maçıydı yenilmek veya yenmek o kadar önemli değildi zaten kadromuz dardı ve Fatih Tekke satılmış klüple taraftarın arası açıktı.
5- bülent karaktersizi maça sivaslı oyuncuları katil zihniyeti ile hazırlamış her pozisyonda bizim oyuncuları biçtiler, hakem olacak o bülent demirlek pisliği de bunlara hep göz yumdu.
6- Eğer o maçı tekrar izlerseniz göreceksiniz ki 81. dakkada bizimkiler oyundan düştü Sivas oyunu bizim kaleye yıktı ve tek kaleye döndü bu arada bir pozisyonda top 1 dakkada 2 kez de direkten döndü. İşte o pozisyonda bütün trübünler Sivası alkışladı ve Sİvas diye tempo bile tuttu. bizim seyirciler 95-96 da göz göre göre şampiyonluğu çalan feneri ve özellikle RÜştü yü alkışladı, 2004-2005 sezonu ilk yarısında Rüştü yü yine alkışladı inanmazsanız o maçı da alıp bir izleyin.
89. dakkada bizim Ersen Martin golü attıktan sonra maçın bitimine 30 saniye kala yönetimin rakibi takımı sabote etmek için oraya bir provakatör yolladı ve o da Bülent uygun ve bülent demirlek e yardımcı olup hep beraber 2 vilayeti birbirine düşman ilan etti.
BUNU NEDEN YAZDIM SİVAS TAN MEDET UMMAK İÇİNMİ HAYIR. SADECE HAKSIZ YERE DÜŞMANLIK YAPTIĞINIZ BELİRTMEK İÇİN. BİZ ŞAMPİYON OLACAKSAK BUNU YARIN A.GÜCÜ BELİRLEYECEK, SİVAS İSTESEDE ÇELME TAKAMAZ BUNA GÜCÜ YETMEZ ZATEN.
Çoğunuz fenerlisiniz buna da SAYGI duyuyorum, Düşmanlık yapmadan önce o maçta olay olmadan önceki son 10 dakkaya iyi bakın. Bütün trabzon tribünü sivası alkışladımı alkışlamadı mı, sivas diye tempo tuttu mu tutmadı mı?
O ******** bülent önce sivası sonra da eskişehiri düşman etti, eskişehir gitti fenere 2 sakat oyuncuyla isteksiz bir oyunla oynatıp trabzon maçında vatan millet sakarya deyip savunmaya çekilip sanki şampiyon olmuşcasına maç sonuda 35 dakka sahada çifte telli oynattı, oysa eskişehir hem bizi hemde feneri yense avrupaya gidiyordu artık gidemiyor.
Saygılarımla
Ralpha isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ralpha'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
Çevirelim, maçları, ŞÖlene