Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...
Alt 01.11.2014, 00:54   #51
Hasan_
Yeni Yiğido

Hasan_ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Hasan_ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Potansiyel Hoca Adayları...

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşların birçoğu asıl meseleyi anlamamışlar diyeceğim ancak bu kadar zeki adamın olduğu yerde böyle bir iddiada bulunamam. demek ki ben tam olarak vermek istediğim mesajı veremedim.

efendim roberto carlos'un kalitesinden, klasından, oynattığı futbolun güzelliklerinden en ufak bir şüphem yok. bunları tartışmam bile. ancak gerek taraftarın gerek sivas şehrinin gerek yönetim uygulamalarının bu kalitede bir hocayı haketmediğini; yapılan bazı bariz hatalar sebebiyle ligden düşmek üzere olduğumuzu; bu sebeple ideal olanın peşinde koşmayı bırakıp (maalesef), kendimizi kurtarmanın peşine düşmemiz gerektiğini belirttim.

inşallah bursa maçından üç puan alırız ve yükselişe geçeriz. ancak aksini düşünüp hazırlık yapmak da gerekiyor. on yıldır süper ligde bulunan ve bu ligin gediklisi olan bir sivasspor, süper lige yeni çıkmış balıkersir ile birlikte ligin en perişan iki takımından birisi ise, yolunda gitmeyen birşeyler var demektir. kafanızı kuma gömmeyin.
Özrün kabahatindan beter, kardesim sehir de, taraftar de, yönetim de ama Carlos deme, hele de Mecnun baskan hic deme! Zeki kardesim benim
Hasan_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 01:10   #52
Hasan_
Yeni Yiğido

Hasan_ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Hasan_ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Konuyu acan kardesim sen canini hic sikma, bu takimi buralara getiren baskan gerektigi veya kendisi uygun gördügü zaman gerekli hamleleri yapar. Allahin izniyle Mecnun baskan oldugu sürece bu takim ligden düsmez, rahat ol. Sen parazitlik yapip insanlarin moralleri bozma yeter. Ayrica faydali olmak istiyorsan, gir yönetime, bastir parayi, ara transfer döneminde bir kac klas topcu getir, ucur su takimi, senin de bizim de yüzümüz gülsün, ne dersin!?
Hasan_ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 02:03   #53
sivasporluyuz
Yeni Yiğido

6 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivasporluyuz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasspor'a gönül vermiş dostlarım... Bu konu neden açıldı bilmiyorum ama şu an için hiç açılmaması ve hatta hiç konuşulmaması gereken bir konudur. Sivasspor'daki düşüşün sebebi sadece teknik direktör değildir. Arkadaşlar eğer yönetim olarak bu takıma hiç kimsenin hayal edemeyeceği bir hoca getirdim diyorsanız bu hocanın bir dediğini iki etmeyeceksiniz. Trabzon örneği ortada istenilen hoca getirilip kesenin ağzı da açılınca bakın neler oluyor görüyorsunuz değil mi? Yok eğer Trabzon'un ligdeki durumunu söyleyecek olursanız bende üç beş hafta sonra görüşelim derim. Bundan dolayı takımdaki kötü gidişatı hocaya bağlayıp yönetimi sütten çıkmış ak kaşık yapmak doğru bir yaklaşım değildir. Geçen sezon yapılanlar göz önünde dururken bu sezonun faturasını hocaya kesmek yanlış bir davranış olur diye düşünüyorum. Sen önce yönetim olarak hocaya kulak ver, nereye ve hangi oyuncuyu istiyorsa getir. Bir şey değişmezse ondan sonra hocayı gönder. Tekrar söylüyorum bu konu hiç açılmaması ve konuşulmaması gereken bir konudur. Dolayısıyla yönetimin bir an önce hocaya sahip çıkması gerekmektedir. Hem hocanın dediğini yapma hemde takım düşüşe geçtiğinde hocayı gönder. Olur mu böyle şey yahu! Madem böyle yapılacaktı Rıza hoca niye gönderildi diye sorarlar adama değil mi arkadaşlar... Saygı, sevgi ve selamlarımla...
sivasporluyuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 10:59   #54
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Bence bu başlık Potansiyel Hoca Adayları değilde; TRANSFER YAPMAYAN....Yapamayan değil dikkatinizi çekerim YAPMAYAN YÖNETİM olarak açılmalıydı. Sen hocaya ne malzeme verdin ki,ne bekliyorsun. Transfere harcamadığın paraları da KÖTÜ TEZAHÜRAT ve SAHA SULAMA cezalarına verirsin olur biter..!!!
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 12:09   #55
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

257 Mesajına 394 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 719 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hocanın suçu Yok Roberto Carlosu getiriyorsanız yada Takımınızın başında tutuyorsanız iyi transfer yapacaksınız Eğer yapmıyorsanız cimrilik edip oyuncu almıyorsanız Kusur hocada değil kimse kusura bakmasın zaten bu yönetim hep yaptı bunu.
H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 12:18   #56
AtmaCa
Acemi Yiğido

AtmaCa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

32 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 599 AtmaCa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tabi benim aklıma ilk etapta bu konuda ustalaştığı için yılmaz vural geliyor. diğer bir alternatif hikmet karaman. aklınıza başka "kurtarıcı" isimler geliyorsa siz de ekleyiverin.
Teknik Direktör Yılmaz Vural, "Katar'dan teklif geldi. Bülent Uygun kardeşimiz bizi önermiş. Bakıp göreceğiz ne gibi gelişmeler olacak" dedi.

çabuk teklif yapın yoksa uçacağım demekmi istemiş acaba
Alt 01.11.2014, 17:02   #57
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Basarisizlikta hocanin arkasinda duran bir yönetim görmedim dolayisi ile Carlos'un kaderi önümüzdeki 3 maca bagli oldugunu düsünüyorum.

*Bursa (deplesman)
*Eskisehir
*Balikesir (deplesman)

Simdi biraz beyin jimnastigi yapalim:

*1. ihtimal: Bursa ve Eskisehir macindan 4-6 puan toplanirsa zaten hocayi kimse tartismaz
*2. ihtimal: Bursa ve Eskisehir macindan 0-3 puan toplanirsa, deplesmanda oynanacak Balikesirspor maci Carlos'un kader maci olur.

Hangi ihtimalin gerceklesecegini bekleyip görecegiz.
1. ihtimalin artik gerceklesme ihtimali kalmadi.
Eskisehir maci hangi sonucla biterse bitsin, Balikesirspor maci Carlos adina kader maci olacaktir.
Alt 01.11.2014, 17:07   #58
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 788 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu takımın başına Carlos'dan sonra Yılmaz Vural falan gelirse geçmiş olsun. Sıradan bir anadolu takımı olacağız demektir.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.11.2014, 17:39   #59
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 558 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

carlosun oyun içinde hataları oluyor tabiki özellikle değişikliklerde.hoca takıma futbol oynatmak için uğraştı bana göre bu maç hariç başardı da ancak takımda ortasaha oyuncusu forvet yok elindeki malzemeyle bu kadar olur bu kadroyla daha fazla iş yapacak hoca olacağını düşünmüyorum yeni gelecek hoca sadece birkaç hafta gaz verecektir onunda fazla gideceğini sanmam.
bence sorun hocadan ziyade 2 tane oyuncu almayan yönetimdedir.
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı anadolu5858'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.11.2014, 22:15   #60
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Hasan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Konuyu acan kardesim sen canini hic sikma, bu takimi buralara getiren baskan gerektigi veya kendisi uygun gördügü zaman gerekli hamleleri yapar. ....
haydi bakalım bir bildiğin var demek ki... sabırsızlıkla mecnun başkanın çantadan çıkartacağı tavşanı bekliyorum.

beklentimi daha önce söylemiştim, sivasspor'un selameti için bu tavşan yılmaz tavşan olabilir...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
adayları, carlos, hoca, istifa, muamması, potansiyel, yeni