Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Maraton Turnikelerinde Bilet Rezaleti!
Alt 06.03.2012, 08:57   #1
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 846 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein
Standart Maraton Turnikelerinde Bilet Rezaleti!

Maratondan bilet almıştım. Maçtan 3 saat önce stada gittim. Girişte hangi taraftar grubu bilmiyorum. Sandığım kadarıyla grup lideri, güvenlik görevlisini ahbap edinmiş; girişte bileti olan normal seyircilerin biletlerini alıp kendi sınırsız kombinesiyle içeriye sokuyor. Sonra o bizden aldığı bileti ne yapıyor meçhul? Milleti resmen eşek yerine koyup biletlerini alıyor, daha sonra satıyor mu, arkadaşlarına mı veriyor bilmiyorum. Ama işin kötü yanı biz paramızla rezalete batıyoruz. Hiç mi denetleyen yok, hiç bu adamların amirleri yok. Böyle sistem mi olur ya! Resmen ayak üstü insanların haklarını gasp ediyorlar, bu sistem böyle yürümez, ben hiç bir yerde böyle saçmalığı ne gördüm ne de duydum!
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Maraton Turnikelerinde Bilet Rezaleti!
Alt 06.03.2012, 09:33   #2
ankastre
Usta Yiğido

417 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 ankastre FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maraton Turnikelerinde Bilet Rezaleti!

neresinden bakarsanız hepsi rezalet gardaş. girişte başlayan rezalet içeridede devam ediyor yine güvenlik rezaleti almış başını gidiyor kim dur diyecek merak ediyrouz bakalım nolacak.ahbap dost ilişkileri ile içeri biletsiz alan güvenlikçilere lanet olsun.yine rezalet yine rezalet.ceza gelirse maça biletsiz alan güvenlikçilerden dolayı gelir
ankastre isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ankastre'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2012, 09:56   #3
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Bu maça girişteki rezaleti modern ülkelerde göremez insan. Maratona girişte turnikeler yavaş çalışıyor, barkod okuyucularında sorun var. Biz sırada beklerken maraton turnikesinin yanındaki çıkış kapısı açılıyor sözüm ona güvenlikçi zat içeriye biletsiz insanları sokuyor ve utanmadan da insanların yüzlerine bakıp pis pis sırıtıyor.

Karakteri olan bir Sivaslı 5 ya da 10 TL verip stada girer, beleşe yatmaz. Stad içinde merdiven boşlukları tıklım tıklım dolmuş, anaonslar yapılıyor sahaya kar topu atmayın, merdiven boşluklarını boşaltın diye ama nafile. Nerde bu işi organize edecek, gerektiğinde müdahale edebilecek güvenlik. Oradaki güvenliklerin amacı görevlerin ifa etmek değil alacakları 35 TL yi düşünmek sanırım. İçlerinde görevleirni yapmaya çalışanlar da var ama her zaman görevini yaapmaya çalışan hep ikinci plana itilmekte.

Bence güvenliği görevini polis yapsa hiçbir şekilde içeriye biletsiz seyirci alınmaz.Çünki polisin bir karizması var.

Yönetim, eğer takımın gerçek taraftarını küstürmek istemiyorsa bu rezilliğe çare bulsun, güvenlik şirketine resti çeksin.

Biz biletle maça girerken herifin oğlu güvenlikçi ya sözde ne kadar tanıdığı var içeri sokuyor hem de yılışık bir şekilde.

Yönetim bunu duymalı, Hakkımızı helal etmiyoruz. Yazıklar olsun......
Alt 06.03.2012, 11:02   #4
Rallim58
Gast

Turnikeden girişte, dalgalandırmak üzere aldığımız Sivasspor bayraklarının plastikleri sökülüyorsa,

Oturmak üzere getirilen gazeteler toplanıyorsa,

Bizler yıllardır kombinelerimizle giriş yaptığımız halde hemen yan taraftan kapı açılarak giriş serbestisi verilen ne idüğü belirsizler içeri alınıyorsa,

Güvenlikçinin elinde büyük bir çanta ve içerisinde termos dolu çayı tanıdığına içeri girişte geri teslim ederek onların çaylarını termosla bizler kazıkla çay içmeye sevkediliyorsak,

Kombinedeki yerime geçmek için merdivenlerde başlayan kavga gürültü ile "yol verin arkadaşlar" sözlerimize ters bakılarak oğlumuzun kızımızın yanında kavga etmemek için kendimizi zor tutuyorsak,

Merdivenden yukarı zorla geçiş yapıp bu kezde maratonun en üst kısmı yine boş bırakılması gereken geçiş platformu tıklım tıklım ayakta dolu olup biletlerini sorduğumuzda (belliki beleşçiler) biletlerimizi kaybettik sözleri alınıyorsa,

Maçın devre arasında küçük çocuklarımızı lavabo ihtiyacı için maraton üst kısmından geçiş yapamıyor, çocuklarımızın altına kaçırmalarına kadar giden iğrenç olayları yaşıyorsak,

Bir tane numunelik güvenlikçi bulup derdimizi anlatamıyorsak,

Bu yaşadıklarımıza rağmen taraftar olarak, Sivasspor sevdalısı olarak bizler kombinelerle yıllardır desteğe devam ediyor olmamıza rağmen "beleşçilere hizmet" ediliyor, değer veriliyorsa;

Ben Sivasspor yönetimini değil, taraftarlığımı ve kendimi gözden geçirmek zorunda kalacağım.

Bu bir isyanmıdır, tepkimidir bilemiyorum.

Abarttığımı ya da ben bunları yaşamadım diyen (Kombine sahibi yiğido-taraftar) varsa açıklasın.
Yukarıdaki Mesaj için 12 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2012, 11:07   #5
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 593 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

kendim sivasta yaşamıyorum dün abilerim maça gittiler gar taraf kale arkası kapıları geç açılmış maçın 32. dakikasında içeri girebilmişer o soğukta insanlar maça gidiyorlar sen kapıyı neden geç açtırıyorsun geç açtırmanın sana ne faydası var bu sorunlar sene başından beri var bazı arkadaşlar ta baştan beri dile getiriyor ancak kimse ilgilenmiyor oraya her türlü insan gidiyor sen insana insan gibi muamele ettirmezsen, çocuğa davranır gibi davranırsan bilet 5 değil 1 lira da olsa giden olmaz. Ayrıca bu konu yerel tv lerde mesajla olsun bu site aracıllığı ile olsun dile getirilmiş ancak tv spikerleri buradan sesleniyoruz yönetime İnşallah düzeltilir demekle yetinmişlerdir oysa çözümü yöneticilerle olsun ilgililerle olsun hatta rıza hoca bile ilgilenir onunla olsun yüzyüze geldiğinde röportaj yaparken sorarak bulabilirler ya bunu akıl edemiyorlar onlarda ya da işlerine gelmiyor. Tv lerden konuya girmişken şunuda söyleyeyim ağızları açılınca sivasspor diyorlar mecnun başkan diyorlar ancak bi mecnun başkanın gelişini veya yapılan tesislerdeki programı seyircine canlı yayınlayamıyorsun bu bence ayıp belki denecektir aletimiz yok yada yetersiz diye 10 küsür yıldır bu işi yapıpta onlarıda temin edemiyorsan demekki tv işinde başarısızsındır diye düşünmek gerekir sanırım.
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı benozgurr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2012, 11:11   #6
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Bu rezilliğe kim dur diyecek yönetim ses verrrrrrrrrrrrrr

Yönetim ses verrrrrrrrrrrrrrr seeeeeeeeeessss
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı favori58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2012, 11:16   #7
Rallim58
Gast

Stadyuma saat 19.00 gibi gittiğimde Gar tarafı kale arkasının açılmamış olduğu ve sıranın nerde ise dış kapı turnikelere kadar uzadığına bende şahit oldum ama maraton giriş açıktı. Hatta tepki gösterip sitemizde de bilgi paylaşımı olup tepki gösterilmesi adına Salim58 kardeşimi aradıydım "Kapıların açılmamasına yiğidolar tepkili" diye...

Ayrıca yine maraton girişte kameraya çekim vardı. Bu çekim nedir, kaçak mı aranıyor, başka amaç mıdır? onu da halen anlamış değiliz. Kamera çekimleri hakkında gerekli açıklama da yapılmamıştı.

Birileri bizi gözetlemek isterken farklı amaçla Sivasspor taraftarı üzerinden operasyon mu var, nedir? açıklama yapılsın da bizlerde anlayalım.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2012, 11:23   #8
sivasfutbol
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 846 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Görende Sivas'ı terör bölgesi sanar. Sivas kadar sakin, nezih bi kent var mı bu ülkede? Ne bu böyle anlamış değilim.
Alt 06.03.2012, 13:15   #9
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1031 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Rallim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Turnikeden girişte, dalgalandırmak üzere aldığımız Sivasspor bayraklarının plastikleri sökülüyorsa,

Oturmak üzere getirilen gazeteler toplanıyorsa,

Bizler yıllardır kombinelerimizle giriş yaptığımız halde hemen yan taraftan kapı açılarak giriş serbestisi verilen ne idüğü belirsizler içeri alınıyorsa,

Güvenlikçinin elinde büyük bir çanta ve içerisinde termos dolu çayı tanıdığına içeri girişte geri teslim ederek onların çaylarını termosla bizler kazıkla çay içmeye sevkediliyorsak,

Kombinedeki yerime geçmek için merdivenlerde başlayan kavga gürültü ile "yol verin arkadaşlar" sözlerimize ters bakılarak oğlumuzun kızımızın yanında kavga etmemek için kendimizi zor tutuyorsak,

Merdivenden yukarı zorla geçiş yapıp bu kezde maratonun en üst kısmı yine boş bırakılması gereken geçiş platformu tıklım tıklım ayakta dolu olup biletlerini sorduğumuzda (belliki beleşçiler) biletlerimizi kaybettik sözleri alınıyorsa,

Maçın devre arasında küçük çocuklarımızı lavabo ihtiyacı için maraton üst kısmından geçiş yapamıyor, çocuklarımızın altına kaçırmalarına kadar giden iğrenç olayları yaşıyorsak,

Bir tane numunelik güvenlikçi bulup derdimizi anlatamıyorsak,

Bu yaşadıklarımıza rağmen taraftar olarak, Sivasspor sevdalısı olarak bizler kombinelerle yıllardır desteğe devam ediyor olmamıza rağmen "beleşçilere hizmet" ediliyor, değer veriliyorsa;

Ben Sivasspor yönetimini değil, taraftarlığımı ve kendimi gözden geçirmek zorunda kalacağım.

Bu bir isyanmıdır, tepkimidir bilemiyorum.

Abarttığımı ya da ben bunları yaşamadım diyen (Kombine sahibi yiğido-taraftar) varsa açıklasın.
Rallim Abi sana sonuna kadar katılıyorum...
tabi diğer arkadaşlarada...
buna çare bulacak kimse burada mağdur olanlara kulak vermeli...
böyle lakayt bir güvenlik olmaz...
çıkar ilişkileri, eşe dosta kıyak geçme, herkese farklı muamele kabul edilemez...
bir Sivasspor taraftarı olarak bu olanları kınıyorum...
bu başlık gündemde tutulmalı..
ve olan bitenleri birileri görüp bir açıklama yapmalı..
tatmin edici bir AÇIKLAMA !!!

bekliyoruz sayın yönetim...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı SenSetik'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.03.2012, 13:20   #10
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
SenSetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Rallim Abi sana sonuna kadar katılıyorum...tabi diğer arkadaşlarada...buna çare bulacak kimse burada mağdur olanlara kulak vermeli...böyle lakayt bir güvenlik olmaz...çıkar ilişkileri, eşe dosta kıyak geçme, herkese farklı muamele kabul edilemez...bir Sivasspor taraftarı olarak bu olanları kınıyorum...bu başlık gündemde tutulmalı..ve olan bitenleri birileri görüp bir açıklama yapmalı..tatmin edici bir AÇIKLAMA !!!
Yönetim hiç kulak vermiyor taraftarın sıkıntılarına sonra kimse gelmiyor diye sitem ediyorlar.

Etiketler
bilet, maraton, rezaleti, turnikelerinde