Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Yeni Yapilacak 20-25 bin kisilik Sahaya Hayir
Alt 19.05.2010, 16:52   #1
Ensar
Yiğido

Ensar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 115 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 Ensar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Yeni Yapilacak 20-25 bin kisilik Sahaya Hayir

Basbakan Recep Tayip Erdogan,nin verdigi sözün nerde kaldigini merak ediyorum son söz Basbakanin,mi olmali yoksa TOKI,ninmi burda sözü gecen kim yada kimin borazani daha fazla ötüyor neden verilen söz unutuluyor biz kimiz bu ülkenin tam ortasinda kalan bir sehiriz ücüncü dünya ülkesimi zannetdiler bizi malesef iste bazi yerelere yapiliyor verilen sözler atiliyor iste böyle Dogu anadolu Güney dogu anadolu malesef geride kaldi simdi terörle ugrasiyorlar neden ayirdimcilikla yani burda futbol yok gibi görmekle daha acikcasi muhatdap almiyorlar.Verilen söz 30 yada 35 bin kisilikti biz verilen sözün yerine gelmesini istiyoruz.mevcut sahamiz 17.500 kisilik az bir fark icinmi yalanlari dinleyecegiz.

Konu Ensar tarafından (19.05.2010 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir..
Ensar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ensar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Yeni Yapilacak 20-25 bin kisilik Sahaya Hay
Alt 19.05.2010, 18:34   #2
yigido_mami_58
Acemi Yiğido

yigido_mami_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 57 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 621 yigido_mami_58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Yeni Yapilacak 20-25 bin kisilik Sahaya Hay

kardeşim şuan sivas belediyesi BBP adam yaptırmaz adam anlamaz vefadan sevgiden o zaman merhum yazıcıoglu henüz sag idi ve bol keseden attı nasıl olsa alırız bir yalan dan ne olur dedi ama bizim insanımız ders çıkarmaz ben o stadı istemem yerin de olsam sivas tutkun olsa ve bir daha akp diye bir parti de belediyeyi teslim etmem işte çıkarcılıgın ve iyi gün dostu olan ların gercek yüzü zannetmeyin ki ben akp ye vermedim ben istanbulda verdim oyumu ve akp ye verdim burdan size bir destek te benden akp ye oy vermem verdirmem
yigido_mami_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2010, 18:54   #3
karen
Acemi Yiğido

15 Mesajına 26 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 545 karen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

biz sahamizdanda stadimizdanda memnunuz zaten bizim suanki stadimiz aliyo 20,binkisi,neden baska yapacaklar biliyomusunuz arkadaslar bizim stadimiz sehrin icinde oldugu icin yeri cok deyerli,maksat eski stadimizi satacak yerinede,yeni bi stat yapacaklar,tipki eskisigibi adi stat yaptik olacak,daha sonra o arsayi satip tokimi alir artik baska birilerimi kasalarini dolduracaklar,kari paylasacaklar,bastaki sivasi düsünüyomus gibi yapipda sivasi yiyen zihniyetler,burdanda biraz kar edecekler,maksat suanki stadimizdan biraz para kazanacaklar,sivasta arsami kalmamis yirmiyirbesbin kisilik stadi yapan otuz otuzbesbin kisilik stadida yapar,neymis sivasin o kadar seyircisi yokmus,onu benim külahima anlatin,sivasta günde kactane bebek doguyo,biliyomu onu diyen sahislar sivasin nufusunun hergecengün arttinida biliyomu,yada yurt disinda nekadar sivasli var onuda biliyolarmi,onu benim külahima anlatsinlar,neymis sivasin milletvekilleri üstüne düsmeliymis,sivasin bana göre bitane bile milletvekili yok,hepside sivasin kuyusunu kazan insanlar,hamza yerlikayaya heryer stat kendisine verin cayiri iyi güres yapar.laf konusmaktan aciz.oda bizim sivas halkinin yalnisi onu milletvekili yapmak,UYANIN ARTIK SIVAS HALKI BIZE BIZDEN BASKA KIMSENIN FAYDASI YOK;sectimizz milletvekilleri bile kasalarini doldurmaktan baska bisey düsünmüyo,kalsin yapmasinlar dörteylül stadi yeter bize,yirbinkisilik stadi yikipta,yirbinkisilik stat yapiliyosa,bunun altinda vardir bi capanolglu,bazilariniz yazacak bizim 4 eylül stadi yirmibinkisilik deyil,onbin onbesbin kisilik diye,ama bilmiyolarki o stadin yirmibinkisiyi agirliycani,saygilar yeter artik sivas halki keriz deyil kimsede,sirtimiza semer vurmaya calismasin,secim zamani geldinde gelirler gene o söz verenler,gene bi stat sözü verir hepimizi kandirirlar,artik utanmazlarda,bizim sivas halkida gider gene onlara oy verir,almanyadan karen saygilarimla bu benim görüsüm ama aci gercekler arkadaslar,
karen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı karen'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2010, 20:10   #4
mühendisburak58
Tecrübeli Yiğido

mühendisburak58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

301 Mesajına 545 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 mühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOKmühendisburak58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

stat istemiyoruz zaten biizm stadımız bize yeter b izim paramızla trabzona stad yapcak amacı o....
mühendisburak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
2025, bin, hayir, kisilik, sahaya, yapilacak, yeni