Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Ünsal ''Ortada Bir Yalancı Var!''
Alt 16.04.2009, 22:15   #61
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1140 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Ünsal ''Ortada Bir Yalancı Var!''

Alıntı:
misafir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yiğiter anlamak mı istemiyorsun yok sa bir sorun mu var algılamada ....O sitenin kuralı bu ..TOKATSPORLUYUM DESENDE atılırsın......Senin kuralın bu diye doğru bu mu demek....
Anlamayı güçleştirecek durum yok..
O siteyi pek çok Trabzonludan daha iyi bilirim merak etme!
orda ESESliler vardır,Kocaelililer vardır,Tokatsporlular da vardır,hatta "türk futbolu" konusunda bu takımlara münhasır başlıklar bile vardır ancak Sivaslı olamazsınız hatta yaşınız 30'un üstünde ve sitede kendinizi kantılamış değilseniz Sivassporun şampiyon olmasını istiyorum demeniz bile provakatör damgası yemenize kafidir..

O sitenin kurallarını da taraftar profilini de adım gibi bilirim!
hele mağlup olunan maçlardan sonra "genel" forumu kapamazlar mı misafirlere..Evlere şenlik"...
Alt 16.04.2009, 23:25   #62
misafir61
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 misafir61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mesaj Silinmiştir...
misafir61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 23:30   #63
misafir61
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 misafir61 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
club7house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben senin Sivaslılığını herzaman eleştirriim , yada sen sivaslı değilsin , adamlar memleketine küfür ediyor , aşşağılıyor ve sen hala bana sivaslı olduğunu belirtiyorsun . Ya kardeşim yaşında ufak kırmak istemiyorum seni sen ne dediğini ne demek istediğinin farkında değilsin , Biz Sivas'ı SİVASSPOR'u savunuyoruz sen bizi eleştirmeye cesaret ediyorsun, çelişkilerinin ardı arkası artık kesilsin , yada saatlerde düşün taşın ondan sonra yaz..........
Bak kardeşim tekrar tekrar diyorum sivaslıyım ve sivassporu tutmuyorum böyle bir zorunluluk mu var sen 2 yıl önce sivassporlu imidin yeme beni...GS FB BJK TS HANGİSİ_??? Eeeee ben liseyi trabzonda okumuşum üniyi orda okuyorum sivas 1.ligde diye onu tutmak zorundayım tekrar diyorum anlamak istemeyenlere...Sivasspor başarılı olsun isterim...Ancak Ts sivas sevgisi ni karşılaştırmak benim açımdan komik olur..Sivasta 100 lerce benim gibi insanın olduğunu siz bnden ii biliyorsunuz...Diğer ezikleri karşılaştırmıyorum sayı binlere çıkar..Önce bu sorunu halletmemiz lazım...
misafir61 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.04.2009, 23:52   #64
GuNaY
Gast

@ misafir61,

Sitede rakip taraftar olarak yazabilmene izin vermemiz, burayı kendince küçük gösterecek aşağılayacak, yada kendi siteni övecek yazılarına izin verileceği anlamı taşımıyor!!!

Konu içerisinde yazılan mesajlar gördüğün üzere duruyor, yukarıda belirttiğim gibi yazdığın ve yazacağın mesajlar silinecektir!

Buna ister demokrasi de, ister teokrasi de, istersende adaletsizlik değil. Ne diyeceğin bu konuda hiçbir önem ifade etmiyor!
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.04.2009, 06:55   #65
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar sizi bilmem de bana daral gelmeye başladı trabzonspor sitelerinde ana avrat dümdüz giderken buraya gelip de yalancı maske takmaları meseleri arkadaş ca çözmek istemeleri riyakarlıktan iki yüzlülükten başka bişey degil yöneticilerden ricam rakip taraftarlara özellikle ......taraftarlarına yigidoları proveke etmek tahrik etmek için buraya gelen insanların uyarılması hatta küfür edenlerin banlanmasını istiyoruz
Alt 17.04.2009, 08:31   #66
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1028 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Benim de en yakın,tüm sırlarımı bilen dostum Trabzonlu ve Trabzonsporludur..Rize'ye gidersen selamımı söyle orda öğretim görevlisidir..
Ancak ne Sivas'a ne de Sivasspor'a bir kez kin duyduğuna şahit olmadım..

Bu sitede sadece maç günleri gergin ortam oluşur Trabzonla..Bunu da hep Trabzonsporluluar başlatır..
Ancak Trabzspor forum sitelerinde yılın her günü Sivasspor'a küfür edilir ve yöneticileri de o küfürleri silmez..
O sitelere iyi niyetli olsanız da giremezsiniz..
Sivaslı olduunuz anlaışılırsa hemen banlanırsınız,bir şey yazmanıza gerek yok,..
++++++++++++++++++++++++++++++ +++++ susuyorum...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.04.2009, 08:32   #67
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1028 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ready Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar sizi bilmem de bana daral gelmeye başladı trabzonspor sitelerinde ana avrat dümdüz giderken buraya gelip de yalancı maske takmaları meseleri arkadaş ca çözmek istemeleri riyakarlıktan iki yüzlülükten başka bişey degil yöneticilerden ricam rakip taraftarlara özellikle ......taraftarlarına yigidoları proveke etmek tahrik etmek için buraya gelen insanların uyarılması hatta küfür edenlerin banlanmasını istiyoruz
++++++++++++++++++++++++++++++ +++
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.04.2009, 09:50   #68
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

trabzonspor yöneticileri aslında taraftarlarını sivasa getirmek istemiyor.Biirnci neden ekonomik.ikinci neden taraftarın olay çıkarma ihtimali,üçüncü neden ise futbolcularını bu şekilde motive etmek.
trabzonspor başkanı artık bu yıl için birşey düşünmediklerini planlarının gelecek yıl için olduğunu söylemeye başladı.onlar şampiyonluğa havlu attılar.Şimdi hesapları üçüncülükte kalırmıyız kalmazmıyız.
bak görün,dördüncülük için bile zorlanacaklar.
lig şu şekilde sıralanacak.
sivaspor-beşiktaş-galatasary-trabzon-bursa-fenerbahçe
kupa da fenerbahçe ile beşiktaş arasında kalır
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.04.2009, 17:03   #69
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1047 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
misafir61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Anlamadığın yeri söyle kardeşim....AYRICA BİRİ İKİ TAKIM TUTMAK demiş onu bir trabzonsporlu olarak asla yapmam yapmadım sivas 2.takımım falan değil memleketim olduğu için Her zaman başarılı olmasını isterim ancak bu sivassporlu olduğum anlamına gelmez mesela kocaeli spor düşmesin istiyorum bu da kocaeli sporu tuttuğum anlamına gelmez...BEN 18 yaşındayım ve sivasın s sini duymazken ligde Trabzonla yatıp kalkıyordum..Ondan dolayı zaten 14 yaşından itibare il dışındayım ve ben sivasspor takımım demem...Memleketimin takımı derimm haaa ben sivasda iken süper lige çıksa idi 1.takımım olurmuydu aslaaaaaaa....Ama tekrar diyorum ortam gerilmesin birbirimize sövmeyelim sonuçta her küfür bana bir yandan dokunuyo ve benim gibi 1000 lerce kişi vardır sivasta...şimdi kalkıp da önce kendi takımına bak demeyin yazımda onlar da terbiyesizlik yapmıyo diye birşey demedim ...Birilerinin adım atması gerekiosa ben varım...
senin gibi binlerce kisi yok sen numuneliksin. ruyadan uyandigin zaman gel.. Sivasli Sivassporludur. Sivassporu tutmayan Sivasli olamaz.
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ortada, otel, sivastan, tepkisi, trabzona, var, yalancı, Ünsal