Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Süperlig de Transferler
Alt 18.07.2012, 12:36   #521
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 821 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Süperlig de Transferler

Dennis Oliech'i önerdim Kasımpaşa Aldı , Sone Aluko'yu önerdim Bjk istiyor sadece Roy Contout 'i tutduramadım Sochaux almış "Çılgın Türk" haberini Fanatik çalmış bence herkes Sivasspor.com'u takip ediyor
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda babapiton'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.07.2012, 13:38   #522
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Kasımpaşa'dan bir transfer daha Espanyol'dan Kalu Uche
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.07.2012, 17:43   #523
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1280 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

pasa'ya bak !...
Alt 18.07.2012, 19:10   #524
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Arkadaslar konu Sivasspor ile ilgili degil , yanliz kafamda bir soru takildi Galatasaray'la ilgili!

Simdi Galatasaray'in suan 6 tane Forvet oyuncusu var bunlar: Umut Bulut (26 yasinda), Burak Yilmaz (27 yasinda), Milan Baros (30 yasinda) , Johan Elmander (31 yasinda) , Necati Ates (32 yasinda)

Bu Oyuncularin hepsi nasil Kadro'ya girecek ,girebilecek aklim almiyor üstelik bu Oyuncularin disinda daha Mehmet Batdal , ve Pino gibi Topcular da var..

Acaba bu saydigim Oyunculardan birisi Sivasspor'a gelse faydali olur mu?
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.07.2012, 19:39   #525
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Süper Ligin en beceriksiz en basiretsiz ve bu işi bilmeyen yönetim teknik kadrosu kısacası takımı Bursaspordur...Ertuğrulun bu transfer işini bilmediğini hep söylerdim bu yıl kesin kanaat getirdim...2 Tane topçu almaktan aciz ...Elli tane adam istediğimizde de yok..3 yıldır üst sıralara oynuyorsun kıyamet gibi bi seyircin var potansiyelin var bilmemneyin var 2 tane yıldız futbolcu alamıyorlar..Millet nerden bulupta getiriyor bizimkiler bunu nasıl beceremiyor inanın anlamıyorum ...Anlayan beri gelsin
Alt 18.07.2012, 21:40   #526
bostankaya58
Yeni Yiğido

3 Mesajına 3 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 bostankaya58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Mısır'ın Zidane'ı Beşiktaş yolunda

Beşiktaş'ın, Zamalek'te forma giyen 26 yaşındaki Shikabala'yı transfer etmek istediği iddia edildi.

Arap Baharı’nın yaşandığı ülkelerden Mısır’da iç karışıklıkların sürmesi üzerine, bakanlık futbol liginin bu sene oynanmayacağını açıklamıştı. Mali sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren Beşiktaş'ın, Zamalek'te forma giyen 26 yaşındaki Shikabala'yı gündemine aldığı iddia edildi. Liglerin iptal edilmesinden sonra birçok oyuncu gibi boşta kalan Shika, Zamalek formasıyla 183 maçta 53 gol kaydetti.

Mısır'ın Zidane'ı

Beşiktaş yönetimi, bir yandan teknik direktör Samet Aybaba'nın takımda istemediği yabancı oyuncuları göndermeye çalışırken, diğer yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Siyahbeyazlılar son olarak Shikabala'yı gündemlerine aldılar. Mısır'da futbolun durmasından sonra oyuncular bir bir yurt dışından kendilerine kulüp aramaya başladı. Bu oyunculardan birisi de "Mısır'ın Zidane'ı" olarak tanınan ve 2007 yılından bu yana Zamalek takımında forma giyen Shikabala.

Kaynak: Fanatik

Yanilmiyorsam Sivasspor´da bu oyuncu ile ilgeniyordu bir kac ay öncesinden
bostankaya58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.07.2012, 21:46   #527
migroArmis
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 749 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Adamlar bu kadroyla kaba tabirle en az 4 kulvarda yarışacak....Birinin kadroda sürekli oynayışı sürekli oynayacak anlamına gelmez...Sakatlıklar kart konusunda cezalı duruma düşmeler stratejiler bu saydığınız futbolcuların değişimli oynayacağını gösteriyor...Ayrıca Sivassporda başarılı olurmu dediğimizde bence bu tip topçular büyük takım hayalinde olan topçukar ..Anadoluda vasatı aşacaklarını sanmıyorum..Yeni yetişen olsa belki derdim
...
Alt 18.07.2012, 21:49   #528
migroArmis
Usta Yiğido

Alıntı yaparak cevap yazmakta sanırım bir sorunumuz var üstte yazdığım yorumum Morten 58 nıklı kardeşimedir...
Alt 18.07.2012, 22:06   #529
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaslar konu Sivasspor ile ilgili degil , yanliz kafamda bir soru takildi Galatasaray'la ilgili!

Simdi Galatasaray'in suan 6 tane Forvet oyuncusu var bunlar: Umut Bulut (26 yasinda), Burak Yilmaz (27 yasinda), Milan Baros (30 yasinda) , Johan Elmander (31 yasinda) , Necati Ates (32 yasinda)

Bu Oyuncularin hepsi nasil Kadro'ya girecek ,girebilecek aklim almiyor üstelik bu Oyuncularin disinda daha Mehmet Batdal , ve Pino gibi Topcular da var..

Acaba bu saydigim Oyunculardan birisi Sivasspor'a gelse faydali olur mu?
Pino ve Mehmet Batdal'i satacaklar. Pino'yi örnegin M.I.Y istiyor.
Bu sene 3 kulvarda yarisacaklar, kart cezasi, sakatlik falan derken 4 forvete ihtiyaclari olacaktir..
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.07.2012, 22:14   #530
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 699 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Süper Ligin en beceriksiz en basiretsiz ve bu işi bilmeyen yönetim teknik kadrosu kısacası takımı Bursaspordur...Ertuğrulun bu transfer işini bilmediğini hep söylerdim bu yıl kesin kanaat getirdim...2 Tane topçu almaktan aciz ...Elli tane adam istediğimizde de yok..3 yıldır üst sıralara oynuyorsun kıyamet gibi bi seyircin var potansiyelin var bilmemneyin var 2 tane yıldız futbolcu alamıyorlar..Millet nerden bulupta getiriyor bizimkiler bunu nasıl beceremiyor inanın anlamıyorum ...Anlayan beri gelsin
Haklsın kardeşim bursaspor un kaç senedir transfer döneminde haberlerine baktım alınma ama bu kadar beceriksiz bir yönetim ve transfer cahilliği olmaz Türkiye de scout bakımın en iyi hocalardan biri Rıza hocadır her yerden oyuncu izler izlettirir ama imkanlar bakımından alınır alınmaz.

Bursaspor imkanları daha iyi fakat Yattara yı getirmeye kalkıyor ve onun bile alamıyor Deniz Aslan ı getiriyor alamıyor Kaç gündür bir mervan çelik alacak ne mervan mış arkadaş sanırsın İbra yı alacak. Vallaha sizin yönetime bakıp birçok süperlig takımı şükrediyordur eminim kendimden biliyorum Vallaha size Allah sabır versin

Etiketler
artık, esesin, serveti, süperlig, sÜperlİg, transferler