Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Top hocada!
Alt 19.10.2010, 23:59   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Top hocada!

Teknik Direktör Mesut Bakkal'ın raporu doğrultusunda Keita ile birlikte kadro dışı bırakılan Mehmet Yıldız'ın affedilip affedilmeyeceğine yine teknik heyet karar verecek.
Sivassporlu yöneticiler “ Biz hocanın raporu doğrultusunda kararı onayladık,eğer hoca bu iki futbolcuyu affederse bizim için problem yok,bundan önce olduğu gibi bundan sonrada hocanın işine karışmayız “dediler.
Önceki gün yazılı bir açıklama yaparak özür dileyin Mehmet Yıldız ile diğer kadro dışı Keita'nın Teknik heyet tarafından affedilip edilmeyeceği merak konusu.
Öte yandan Mehmet Yıldız'a yönetim tarafından 150.000 TL para cezası verildiği açıklandı.Ayrıca Keita'nında yönetim tarafından 20.000 Euro'luk para cezasına çarptırıldığı açıklandı.

Kaynak:Hürdoğan

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Top hocada!
Alt 20.10.2010, 00:08   #2
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1008 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Top hocada!

Bizlerde bekliyoruz artık netleşsin bu durum hayırlısıyla.
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2010, 00:17   #3
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1424 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Affetmek erdemliktir. Suçlu suçsuz aramak yerine kabahatli kişinin kafasını yere eğmesi gerekiyor. Nihayetinde birisi misafirimiz ve kadroda yeri aranan isim diğerini ise ne buralarda yazarak sığdıramayacağımız nede ismini tartışacağımız çok değerli topçumuz. Ben ideal kadromuzun bu iki isminin artık bir netliğe kavuşturulup takıma artı motivasyon kazandırılacağına, basamakları üçer üçer çıkacağımıza inanıyorum. Hadi bakalım hayırlısı olur inşallah...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2010, 00:19   #4
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hoca´nin affetmeme gibi bir lüksünün oldunu sanmiyorum mecburiyet karsisinda affadecek.Mehmet zaten teknik heyet,yönetim ve bütün camiadan özür diledi kendisine yakismayan harakattan dolayi.Aslinda bunlarin bakmayacaksin gözünün yasina keseceksin faturasini paf takimi ile calissin dursun anlamalari gerekiyor sivasspor formasi altinda böyle bir olayin yasanmamasi icin bundan sonrakilere iyi bir göz dagi olur.Ama kadro kurmakta bile zorlandimiz bu zor günümüzde gercekten bu ceza bizim camiamiza cok lükse kacar mesut hoca affedecektir etmeside gerkir diye düsünüyorum.
Alt 20.10.2010, 00:20   #5
DaNGeR0uS
Acemi Yiğido

DaNGeR0uS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

54 Mesajına 103 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 DaNGeR0uS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hoca birak biraz burunlari surtsun yok oyle hemen affetmek en az 1 hafta daha affetme.kendilerine biraz ceku duzen versinler. Mehmetin 7 haftada 1 golu var bu kadar lakayit davranmamali...

"Söz konusu Sivasspor ise gerisi teferruattir"
Alt 20.10.2010, 00:20   #6
tarık6
Yeni Yiğido

10 Mesajına 13 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 tarık6 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence affedilirse bu sivasspor kulubunden bir halt olmaz cunki yaptıkları cok kotu affedilcek bişey degil yaptıkları burası sivasspor amateur kulub degil. ozman her hafta futbolcular kavga etsinler yonetim affediyor zaten boyle karar kesinlikle olmamalı olmazda zaten bir kaptan boyle bişey yapamaz 3 korumasıyla beraber devre arası gonderimeli artık bu takımda onların hevesi kalmamışlar yeni bir heycan arasınlar gorecez gittikleri takımda bizim verdigimiz kadar deger vereceklermi cok merak ediyorum
tarık6 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tarık6'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.10.2010, 00:21   #7
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Bence Eskisehirspor`daki Ümit Karan vakasi gibi olacak.
Yani yeni hoca gelmeden af cikmaz.
Buca maci kaybedilirse büyük ihtimal Bakkal gönderilir ve yeni hoca af cikartir.
Ama Buca maci kazanilirsa af biraz daha gecikebilir..
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.10.2010, 01:11   #8
YİGİDOKENTLİ
Tecrübeli Yiğido

193 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 YİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDI

Demeki hoça istifa ediyor buna çok sevindim mehmet ve keita en kisa zamanda takima katilir hoça bucaspor maçinda istafa edecekse ben maça giderim
YİGİDOKENTLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda YİGİDOKENTLİ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.10.2010, 01:29   #9
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

hocam,bu adamlar yaptiklari hatanin farkina varmislar zaten para cezalarida almislar,sen onlari af etki hafta sonu bucaspor karsisinda ikiside kendini af etdirmek icin kariyerlerinin en iyi oyununu yapsinlar
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 57 Mehmet'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.10.2010, 02:33   #10
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 726 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

gecen gun rtv 58 de yayınlanan ve bu öglen de tekrarı olan spor gundemı programını izledım orada söylenen bır gercek vardı ocak ayına kadar elımızdekılerle ıdare ederek en az kayıpla ılk yarıyı bıtırmek ve fıkret unsal da telefonla baglandı farklı bır sey soylemedı yanı elımızdekı 11 cok ıyı fakat bunlardan ıkı tanesı sakatlansa yerıne gecebılecek oyuncu yok yedek kulubemız cok kotu orta saha harıc ayrıca bızım takımımızda kasarlaşmıs yanı yıllardır bu takımda oynayan oyuncular var (mehmet hayrettın abdurrahman vs) bunlardan bırısı kulupten ters bır hareket gorse dıgerlerı de oynamamak ıcın cesıtlı rollere bürünüyor son mac bunun delılı hayrettın kendını yere attı ve degıstır dedı eger yenı hoca gelırse bu saltanat devam eder bu hocayla devam edılır ve yonetım kesenın agzını acarsa sıvasspor kazanır herkes hocaya suc buluyor fakat hoca ne yapıyor takımı calıştırıyor ıyı taktıkler verıyor takımı en ıyı sekılde hazırlıyor ve bazı futbolculardan daha cok kosuyor macta ben sahıdım yanı hocaya degıl bırazda oyunculara suc bulmak lazım mehmet kac tane gol attı veya kac asıst yaptı hayrettın onceden yerı gelınce kanat oyuncusu gıbı orta keser gol asıstı yapardı en son hangı macta yaptı abdurrahman ıyı oyuncu yıne elınden gelenı yapıyor fakat takıma taze kan gereklı bence bu ocakta takıma ıyı bır forvet alınmalı uzun boylu ve hızlı cok ıyi bır sol bek alınmalı hayrettın yedege cekılmelı mehmet caz yapınca yenı forvet sahaya gırmelı ve mehmet bu takımı babasının cıflıgı olarak gormemesı gerektıgını anlamalı bırde kanatlar ıcın ıyı bır futbolcu alınmalı bu üç transfer bu takımı ıyı yerlere getırecektır
58akif34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hocada, top