Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu
Alt 13.06.2011, 02:01   #81
threestar58
Yiğido

threestar58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 Mesajına 50 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 535 threestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblickthreestar58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Çalımbay : Yabancı Hakkımız Dolu

resmi transfer donem,i 14 haziranda basliyor ozaman riza hoca iki hafta icinde bomba transferler yapmasi lazim 28 haziran,da hazirlik kamp,i basliyor
threestar58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 08:11   #82
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

beyler ben sizin kadar karamsar değilim. nedeni ise şu;

bu yıl kesin sivasspor'da olacaklardan oluşan kadromuza şöyle bir göz atalım:

kale
- korcan (bu sene fener maçı hariç herkesin takdirini kazandı, kalemiz bu yıl da güvende)
- milan borjan (4 yıllık kontrat imzalanarak geleceğe yatırım yapıldı. boyu ve yaşı gayet uygun, bu yıl ara ara oynayıp tecrübe kazanacaktır)
- nihat şahin (zaten alişan'ın yerine 3. kaleci olarak alındı, pek oynama fırsatı bulamayacaktır ilk yıl)

defans
- faty (tartışmasız en iyi transferimiz, rada ile uyumlu bir ikili olurlar)
- jakub navratil (özellikle son maçlarda iyice kendini buldu, takıma alıştı, bu yıl çok daha farklı olacak)
- murat akça (tahminimce defansın göbeğinde rada ve faty'nin yedeği olarak alındı, genç bir arkadaş, oynadıkça göreceğiz)
- thomas rada (muhtemelen bu yıl yine hoca ön liberoda sadece ihtiyaç duyulduğunda görev verecek, her an kullanılabilecek iyi bir futbolcu. iyi bir kamp döneminden geçip fazla kilolarından kurtulması lazım)
- ziya (tartışmasız yeni yıldızımız, geçen yıl alışma devresiydi, bu yıl milli takımda vs oynayarak iyice güven kazandı, birçok takımın sahip olmak isteyeceği bir futbolcu)
- hayrettin (her halükarda defansın her yerinde oynatabilir rıza hoca ama yine de bu sene sürekli ilk 11'de oynatılmayacağını düşünüyorum. ziya ve hayrettin ikilisi ile sol kanadın çok problemli olmayacağını düşünüyorum)
- kıvanç karakaş (kesinlikle uğur'un yerine alındı, direkt ilk 11'de sağ bekte oynatılacağını düşünüyorum. eyuphulagu arkadaşımızın da belirttiği gibi mustafa denizli ve tugay kerimoğlu'nun da takip edip aldırmak istediği bir futbolcu kötü olamaz, önyargılı olmayın, ben başaracağına inanıyorum, bekleyip göreceğiz)
- kerim zengin (muhtemelen kıvançla sağ bekte değişmeli oynayacaklar zaman zaman ancak asıl oynatılacağı yer mehmet nas'ın bölgesi. yaşının genç olması bile mehmet nas'a göre artı bir özellik.)
- uğur (keşke takımda kalmasaydı, en zayıf halkamız. ama ben zaten kıvanç'ın yedeği olacağını düşünüyorum. 32 yaşındaki bir adamın zaten sürekli ilk 11'de oynayacağını düşünmek hayalcilik olur)

orta saha
- kadir (tartışmaya gerek var mı? türkiye'de birçok takımın kendilerinde olmasını isteyeceği ender ön liberolardan)
- erman (geçen yıl orta sahanın ortasında oynatılmasıyla kendisini buldu. geçen yılki performansına itirazı olan var mı?)
- kamil grosicki (sezonun son maçlarında psikolojik rahatlama ve transfer dedikoduları yüzünden kafası bulandı ve kendisini takıma veremedi. kafası rahat bir kamil gibi futbolcu kaç takımda var?)
- mehmet nas (uğur kavuk'la ikisi bu takım için iyi birer yedek olacaklar. ikinci yarılarda ihtiyaç hissedildiğinde oyuna dahil olup tecrübesiyle ve 15-20 dakikalık enerjisiyle iş yapacak. fazlasını rıza hoca da istemez zaten)
- cihan yılmaz (müthiş istikrarsız, şovmen, bir büyük maçta oynayıp on maç yatma alışkanlığı var, istikrar yok. yaş gelmiş 27-28'e bu yaştan sonra değişmez. bu takımda uğur, mehmet nas ve cihan bu üçü zayıf halka, muhtemelen yedekte bekleyecekler. bu isimlerden daha kaliteli isimleri yedekte de zaten tutamayız)

forvet
- eneramo (mehmet yıldız'ın yerini dolduracak bu yıl, merak etmeyin. banko ilk 11 ve zor bir forvet olduğunu bu yıl gösterecek)
- suarez (bizim için yedek golcü olabilir. suarez'in gol atabilmesi için kanatların çalışması lazım. bu yıl belki geçen yıldan daha da faydalı olabilir. ancak yeni alınacak yerli forvet kimse, onun yedeği olacak gibi)

şimdi yukarıda önümüzdeki yıl sivasspor'un kadrosunda kesin olacak olan 19 kişi var. kalan 5 kişi kimler olacak onu merakla bekliyoruz. ayrıca henüz ne olacakları tam belli olmayan keita, diallo, sandro mendonça ve ivanovs gibi isimler de var.

şimdi asıl soruyu soruyorum:

yukarıda kesinleşmiş olan 19 kişilik liste sizce küme düşebilir mi? o kadar kötü bir kadro mu?

herkes cevabını ayrı versin ama ben de cevabımı vereyim: şimdilik bu 19 kişilik kadro bile bizi ligde tutar, ancak ilk 5'e tabii ki oynayamayız.

bir de şunu unutmayalım arkadaşlar, önceliğimiz çok gol yiyen bir takım olmamak. ligde bu şekilde kalınır. rıza hoca ve başkan da öncelikli olarak bu yıl bu sorunu çözmeye odaklanmışlar gibi gözüküyor ve iyi de ediyorlar. şimdi sağlam bir forvet ve 10 numara pozisyonundaki bir kişi ile seneye ilk 8-9 için ideal bir kadroya kavuşmuş oluruz. daha fazlasını elde etmek tabii ki de yönetim ve rıza hocaya kalmış!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.06.2011, 08:55   #83
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

kale
- korcan (bu sene fener maçı hariç herkesin takdirini kazandı, kalemiz bu yıl da güvende)
- milan borjan (4 yıllık kontrat imzalanarak geleceğe yatırım yapıldı. boyu ve yaşı gayet uygun, bu yıl ara ara oynayıp tecrübe kazanacaktır)
- nihat şahin (zaten alişan'ın yerine 3. kaleci olarak alındı, pek oynama fırsatı bulamayacaktır ilk yıl)

defans
- faty (tartışmasız en iyi transferimiz, rada ile uyumlu bir ikili olurlar)
- thomas rada (özellikle son maçlarda iyice kendini buldu, takıma alıştı, bu yıl çok daha farklı olacak)
- murat akça (tahminimce defansın göbeğinde rada ve faty'nin yedeği olarak alındı, genç bir arkadaş, oynadıkça göreceğiz)
- jakub navratil (muhtemelen bu yıl yine hoca ön liberoda sadece ihtiyaç duyulduğunda görev verecek, her an kullanılabilecek iyi bir futbolcu. iyi bir kamp döneminden geçip fazla kilolarından kurtulması lazım)
- ziya (tartışmasız yeni yıldızımız, geçen yıl alışma devresiydi, bu yıl milli takımda vs oynayarak iyice güven kazandı, birçok takımın sahip olmak isteyeceği bir futbolcu)
- hayrettin (her halükarda defansın her yerinde oynatabilir rıza hoca ama yine de bu sene sürekli ilk 11'de oynatılmayacağını düşünüyorum. ziya ve hayrettin ikilisi ile sol kanadın çok problemli olmayacağını düşünüyorum)
- kıvanç karakaş (kesinlikle uğur'un yerine alındı, direkt ilk 11'de sağ bekte oynatılacağını düşünüyorum. eyuphulagu arkadaşımızın da belirttiği gibi mustafa denizli ve tugay kerimoğlu'nun da takip edip aldırmak istediği bir futbolcu kötü olamaz, önyargılı olmayın, ben başaracağına inanıyorum, bekleyip göreceğiz)
- kerim zengin (muhtemelen kıvançla sağ bekte değişmeli oynayacaklar zaman zaman ancak asıl oynatılacağı yer mehmet nas'ın bölgesi. yaşının genç olması bile mehmet nas'a göre artı bir özellik.)
- uğur (keşke takımda kalmasaydı, en zayıf halkamız. ama ben zaten kıvanç'ın yedeği olacağını düşünüyorum. 32 yaşındaki bir adamın zaten sürekli ilk 11'de oynayacağını düşünmek hayalcilik olur)

orta saha
- kadir (tartışmaya gerek var mı? türkiye'de birçok takımın kendilerinde olmasını isteyeceği ender ön liberolardan)
- erman (geçen yıl orta sahanın ortasında oynatılmasıyla kendisini buldu. geçen yılki performansına itirazı olan var mı?)
- kamil grosicki (sezonun son maçlarında psikolojik rahatlama ve transfer dedikoduları yüzünden kafası bulandı ve kendisini takıma veremedi. kafası rahat bir kamil gibi futbolcu kaç takımda var?)
- mehmet nas (uğur kavuk'la ikisi bu takım için iyi birer yedek olacaklar. ikinci yarılarda ihtiyaç hissedildiğinde oyuna dahil olup tecrübesiyle ve 15-20 dakikalık enerjisiyle iş yapacak. fazlasını rıza hoca da istemez zaten)
- cihan yılmaz (müthiş istikrarsız, şovmen, bir büyük maçta oynayıp on maç yatma alışkanlığı var, istikrar yok. yaş gelmiş 27-28'e bu yaştan sonra değişmez. bu takımda uğur, mehmet nas ve cihan bu üçü zayıf halka, muhtemelen yedekte bekleyecekler. bu isimlerden daha kaliteli isimleri yedekte de zaten tutamayız)

forvet
- eneramo (mehmet yıldız'ın yerini dolduracak bu yıl, merak etmeyin. banko ilk 11 ve zor bir forvet olduğunu bu yıl gösterecek)
- suarez (bizim için yedek golcü olabilir. suarez'in gol atabilmesi için kanatların çalışması lazım. bu yıl belki geçen yıldan daha da faydalı olabilir. ancak yeni alınacak yerli forvet kimse, onun yedeği olacak gibi)

şimdi yukarıda önümüzdeki yıl sivasspor'un kadrosunda kesin olacak olan 19 kişi var. kalan 5 kişi kimler olacak onu merakla bekliyoruz. ayrıca henüz ne olacakları tam belli olmayan keita, diallo, sandro mendonça ve ivanovs gibi isimler de var.

şimdi asıl soruyu soruyorum:

yukarıda kesinleşmiş olan 19 kişilik liste sizce küme düşebilir mi? o kadar kötü bir kadro mu?

herkes cevabını ayrı versin ama ben de cevabımı vereyim: şimdilik bu 19 kişilik kadro bile bizi ligde tutar, ancak ilk 5'e tabii ki oynayamayız.

bir de şunu unutmayalım arkadaşlar, önceliğimiz çok gol yiyen bir takım olmamak. ligde bu şekilde kalınır. rıza hoca ve başkan da öncelikli olarak bu yıl bu sorunu çözmeye odaklanmışlar gibi gözüküyor ve iyi de ediyorlar. şimdi sağlam bir forvet ve 10 numara pozisyonundaki bir kişi ile seneye ilk 8-9 için ideal bir kadroya kavuşmuş oluruz. daha fazlasını elde etmek tabii ki de yönetim ve rıza hocaya kalmış!
Söylediklerine katılıyorum bu takım çok iyi yerlere gelecektir alt ligden oyuncu alınmasına karşı olan arkadaşlar a ziyayi örnek gösteriyorum diğer oyuncularda ziya gibi iyi oyuncu olduklarına inanıyorum lig başlayınca göreceğiz
Alt 13.06.2011, 09:53   #84
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 889 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

- thomas rada (özellikle son maçlarda iyice kendini buldu, takıma alıştı, bu yıl çok daha farklı olacak)

- jakub navratil (muhtemelen bu yıl yine hoca ön liberoda sadece ihtiyaç duyulduğunda görev verecek, her an kullanılabilecek iyi bir futbolcu. iyi bir kamp döneminden geçip fazla kilolarından kurtulması lazım)
Navratil Sivasspor'a geldi geleli ön libero oynadı da biz mi görmedik ? Oynadığı tüm maçlarda stoper oynadı.

Rada'ya gelince Rada son maçlarda doğru düzgün forma şansı bile bulamadıki kendini bulmuş olsun ?

Ayrıca Kıvanç sağ bek adamı değil orta sahanın ortasında oynuyor.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı tavatir'a Teşekkür Ediyor...
Alt 13.06.2011, 10:21   #85
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

sebasteia moralim duzeldi sagol
Alt 13.06.2011, 10:28   #86
tugrulist
Acemi Yiğido

tugrulist - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

31 Mesajına 49 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 599 tugrulist FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

manisadan ariza makakuLa aLınmaLı yabancı kontenjanı açıLamıyorsa yerLi olarak mehmet batdaL aLInmaLı daha iyisin buLmak için fizana gitmeye gerek yok
tugrulist isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 10:33   #87
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 660 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Ligin ortalarında Yılmaz Vural takımın basına gelebilir
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 10:38   #88
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
tavarih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Navratil Sivasspor'a geldi geleli ön libero oynadı da biz mi görmedik ? Oynadığı tüm maçlarda stoper oynadı.

Rada'ya gelince Rada son maçlarda doğru düzgün forma şansı bile bulamadıki kendini bulmuş olsun ?

Ayrıca Kıvanç sağ bek adamı değil orta sahanın ortasında oynuyor.
pardon üstad bu navratil ve rada'nın isimlerini karıştırıyorum. rada ve navratil isimlerinin yerlerini değiştirip oku lütfen!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.06.2011, 12:41   #89
kumyurtlu58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kumyurtlu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Riza hocam bence sen ne yaptigini bilmiyorsun .Apo nun kalmasi ugur un gitmesi lazimdi .bu sene yine korkulu rüyalar görecegiz .ugur u da gönder de akli basinda iyi bir sag bek ve santrafor al.yoksa yandik ki ne yandik. birde yeni lerin uyum sorunu olacak...
kumyurtlu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kumyurtlu58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.06.2011, 14:29   #90
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

YETERRRRRRRR'!!!!!!!!! MECNUN ODYAKMAZ YETER!!!!!!!

BIKTIK ARTIK OLDUK KASIMPAŞA DAN BETERR!!!!!!!!!!!

PARAYA KIYIN YOKSA BU TARAFTAR GİDERRRRR!!!!!!!!

oldu mu ?

Etiketler
Çalımbay, dolu, hakkımız, yabancı