Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Sivasspor taraftarlarına teşekkür ediyorum
Alt 22.10.2012, 09:07   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Sivasspor taraftarlarına teşekkür ediyorum

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'un başarılı orta saha oyuncusu Aatif Chahechouhe, taraftarların kendisini Alex de Souza'ya benzettiğini belirterek, "Alex çok büyük bir oyuncu, hiçbir zaman 'ben Alex gibiyim' demiyorum. Benim adım Aatif Chahechouhe. Ben kimseye benzemek istemiyorum" açıklamasında bulundu.

Sezon başında Bulgaristan'ın Chernomorets Burgas takımından Sivasspor'a transfer olan Fas asıllı Fransız orta saha oyuncusu Aatif Chahechouhe, kulübün resmi yayın organı Sivasspor Dergisi'nde yer alan röportajında, Fenerbahçe'den ayrılan Brezilyalı futbolcu Alex de Souza'ya benzetilmesini değerlendirdi.

Aatif, "Adaptasyonumda şehirdeki insanların, taraftarlarımızın ilgi göstermesi ve sevgilerini hissettirmeleri bana çok yardımcı oldu. Alex çok büyük bir oyuncu, hiçbir zaman 'ben Alex gibiyim' demiyorum. Yani Fenerbahçe'de yaptıkları ortada, çok büyük şeyler yapmış bir futbolcu. Taraftarlarımız benzetiyorlar ancak benim adım Aatif Chahechouhe. Ben kimseye benzemek istemiyorum. Futbol kariyerimde kendi adımla anılmak istiyorum. İnşallah Alex'in başarısını ben de Sivasspor'da yakalarım" ifadelerini kullandı.

Doğduğu Fransa'da futbola başladığını anımsatan Chahechouhe, Sivasspor'un Türkiye'nin büyük kulüplerinden birisi olduğunu ve bu takımda çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Türkiye'deki futbol takımları çok güçlü ve kaliteli futbolculara sahip. Bu nedenle Türkiye'de ve Sivasspor'da olduğum için kendimi şanslı hissediyorum" açıklamasında bulundu.

Chahechouhe, kırmızı-beyazlı ekibe faydalı olmak için elinden geleni yapmaya çalıştığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"En kısa sürede eksikliklerimi giderip yüzde 100 kapasite ile oynayarak takıma faydalı olacağım. Beni çok seven ve destek olan Sivasspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Çok misafirperverler. Ben her maç onlara bunun karşılığını saha içerisinde çok iyi mücadele ederek vermeye çalışıyorum."

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı SivasSpor.Com'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Sivasspor taraftarlarına teşekkür ediyorum
Alt 22.10.2012, 09:19   #2
58temha
Yiğido

58temha - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 58temha FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor taraftarlarına teşekkür ediyorum

Aatıf Resmen Bir Profosyönel Futbolcu Gibi Konuşmuş Helal Olsun Bence Başarılarının İse Devamını Avrupa'da İyi Yerlere Gelmesini Diliyorum
58temha isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 58temha'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2012, 09:26   #3
izmirliyigido
Gast

Bak Aatıf kardeşim,

Bu şehir, bu takım, bu taraftar ülkemizin hiç bir yerinde yok. Neden? Bizde ki sevgi, bizde ki destek, bizde ki ilgi gönüldendir. Biz bu destek ve sevgimizle nice ölü futbolcuları yıldız yaptık.

Senin kumaşın belli. Çok daha iyisini yapabileceğini pekçok defalar gösterdin. Ama oyunda hep aktif rol alman lazım. Görünen o ki kaçak oynuyorsun. İstesen tek başına maç alabilecek kadar kalitelisin. Noolur kaliteni göster, şu badireli günlerde yüzümüzü güldür.

.
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2012, 09:29   #4
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1253 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

"En kısa sürede eksikliklerimi giderip yüzde 100 kapasite ile oynayarak takıma faydalı olacağım. Beni çok seven ve destek olan Sivasspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Çok misafirperverler. Ben her maç onlara bunun karşılığını saha içerisinde çok iyi mücadele ederek vermeye çalışıyorum."
Bu kısmı başta Rıza Hoca olmak üzere Erman'dan başlayarak tüm takıma ezberletmek lazım.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2012, 09:31   #5
Rallim58
Gast

..........................
Aatif Chahechouhe, taraftarların kendisini Alex de Souza'ya benzettiğini belirterek, "Alex çok büyük bir oyuncu, hiçbir zaman 'ben Alex gibiyim' demiyorum. Benim adım Aatif Chahechouhe. Ben kimseye benzemek istemiyorum" açıklamasında bulundu.

........................
Ben kimseye benzemek istemiyorum. Futbol kariyerimde kendi adımla anılmak istiyorum. İnşallah Alex'in başarısını ben de Sivasspor'da yakalarım" ifadelerini kullandı.

....................
"En kısa sürede eksikliklerimi giderip yüzde 100 kapasite ile oynayarak takıma faydalı olacağım. Beni çok seven ve destek olan Sivasspor taraftarlarına teşekkür ediyorum. Çok misafirperverler. Ben her maç onlara bunun karşılığını saha içerisinde çok iyi mücadele ederek vermeye çalışıyorum."[/QUOTE]

Aatıf'ın mütevazi yapısı burada açığa çıkıyor. Yiğidoların, Aatıf'a olan sevgi selinin coşarak devamı ile, başarısına da başarı katacağını düşünüyorum.

Takımın tamamının kötü futbol sergilemesi, kumaşı kalite kokan bu futbolcularımızı da etkilediği unutulmamalıdır. Antalya karşılaşmasının bir kaza olduğunu, Akhisar karşılaşmasında bizlere çifte bayram yaşatarak affettireceklerine inanıyorum.
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 22.10.2012, 10:35   #6
harbiyiğido
Yiğido

harbiyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 harbiyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adamsın sen adam !
harbiyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.10.2012, 12:02   #7
HababamHa
Usta Yiğido

HababamHa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

480 Mesajına 1.017 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 730 HababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISIHababamHa COK SEVILEN BIR KISI

Aatıf bizde seni seviyor ve bu güzel açıklaman için teşekkür ediyoruz
akisar maçında seni yakından göreceğim için mutluyum heyecanlıyım
Alt 22.10.2012, 14:54   #8
ofozturk
Usta Yiğido

ofozturk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

272 Mesajına 494 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 817 ofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOKofozturk FAZLA SÖZE GEREK YOK

önemli değil kardeş ne demek. bende sivastan uzaklardaydım 5 yıl sonra döndüm. sizleri anlayabiliyorum. yardımcı oluruz inş ufak tefek talepleriniz oldukça birşeyler isterseniz vs. bana özelden ulaşabilirsiniz elimizden geldiğince birşeyler yaparız inş.
ofozturk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ofozturk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.10.2012, 17:20   #9
baris58sivas
Acemi Yiğido

43 Mesajına 62 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 baris58sivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

adam gibi adam AATIF CHAHECHOUHE!
baris58sivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.10.2012, 18:46   #10
stain
Usta Yiğido

stain - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

571 Mesajına 1.189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 stain FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

alex kim la

atıf kendini alexe benzetip küçültme sen atıfsın burasıda sivaasspor ona göre davran
stain isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı stain'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ediyorum, sivasspor, taraftarlarına, teşekkür