Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Hakemler

Hakemler Hakemler hakkinda

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: EYVAH! Barış Şimşek!
Alt 29.11.2012, 01:15   #41
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 700 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: EYVAH! Barış Şimşek!

Hakemin kim oldunu düsünmeden alacagimiz üc puan hesabi yapiyordum eyvahki ne eyvah Allah yardimcimiz olsun isimiz cok zor meil attim yarinda arayacagim ama bir sonuc alacagimizi sanmiyorum bana göre planlanarak verilmis birsey bu
Burada is Riza hocaya düsüyor oyunculari bu sahsiyetsiz hakeme dikkat etmeleri konusunda cok titiz olmasi gerek
Alt 29.11.2012, 01:24   #42
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Buna benzer konuların birinde yine eyvah !!! diye bir başlık atıldığını anımsıyorum...Hakem şu an hatırımda değil..Ben ise o maçın tertemiz geçeceğinin tahmininde bulunmuştum..Nitekim de tertemiz geçti ve Sivasspor maçı farklı kazanmıştı..Ve sonuç böyle olduktan sonra bu yorumu yazan arkadaşların hiç bir tanesi hakem hakkında yorumdada bulunmamıştı...Her zaman yaptığım bir eleştri hakem yönünde olmuştur..Abdullah Yılmaz konusunda eleştrilere katılıyorum Çünkü o kadar büyük bir stem varki her dönem Sivasspor alehine bir şeyler yapmış olmalı...Ama Süperligteki hakemlerin belkide yarısına belki fazlası olabilir burada stem var...İnanın yıllardır burada anlayamadığım tek konu bu olmuştur ...Neden herkes elbirliği ile Sivasspora zarar vermeye çalışssın ki...Neden bir Akhisara neden Elazığa neden Eskişehire zarar vermiyorlar da Sivasspora karşı bu eylem içerisindedirler...Alehte karar olmusmudur olmustur..Bunlar tum maçlarda olabiliyor...Yani benim fikrim Sivasspora karşı böyle bir eylem olmadığı yönündedir (A .Yılmaz dışında).. Hakemlerin art niyetli yaklaştıklarına inanmıyorum...
Keske senin dedigin gibi olsa Baris simsek,Abdullah yilmaz,Deniz coban bu muhtesem üclü Sivasspor düsmanidir.
Haklisin hakem hatasi bir cok macta olmustur ve olacaktirda ancak bu sahsiyetsiz sahislarinki art niyetten ibaret.
Sanmiyorum ama olaki maci alirsak bile bu sahisin bariz art niyetine ragmen eze eze alacagiz sende göreceksin kardes bütün insiyatifini rakip takima kulanarak bizim ataklarimizi kesecek
Cevap: MHK Nereye...?
Alt 29.11.2012, 01:50   #43
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Standart Cevap: MHK Nereye...?

Haklisiniz bedua okumak yigidoya yakismaz!!

Ancak surada bir gercek var bu pilan masa basinda yapilmistir tel,fax,imeil ne yaparsan yap nafile o yüzden belki birimizin beduasi tutarda bu ve bunun gibileri birdaha duduk calamaz olur insallah.
Alt 29.11.2012, 06:40   #44
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

128 Mesajına 164 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 594 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

bunlar sivasspor taraftarini olay çikarmasin içinmi veriliyor ne yapiyorlar anlamadim geçensenede ibb maçinda hekemi yine ts bölgesi hakemdi taraftar olarak orda çildirmiştik yine ayni si olursa bu sefer pazar daha çok sivasli gelcek önüne nasil geçerler bunlarin oyuna gelmeyin küfür etipde takımız ceza yemesin ama nasil dayancaz kararlara orasi bile mehşur bir birimizi uyarak küfür etmeyek
57babasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.11.2012, 06:45   #45
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

Tecrübe Puanı: 594 57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI57babasivas COK SEVILEN BIR KISI

bi güzel maç izliycekdik daha şimdiden şanterler atti moral sifira indi
Alt 29.11.2012, 06:49   #46
57babasivas
Tecrübeli Yiğido

bu sefer maç pazar geçenseneki gibi cumertesi degil e busefer bakalım nasil durdurcaklar olay çikarsa bunlarin ne yapmaya çaliştiklari belli degil yine alt almak istemiycekler yine gircez alta
Alt 29.11.2012, 07:40   #47
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doğru abi haklısın yiğidoya bela okumak yakışmaz...

Sivasspora karşı art niyetli olan bütün hakemler, trenin altında kalsın
Konvansiyonel tren mi ,yüksek hızlı tren mi?Çünkü YHT hızlı tren acısız.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.11.2012, 07:49   #48
Rallim58
Gast

Alıntı:
Kasim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haklisiniz bedua okumak yigidoya yakismaz!!

Ancak surada bir gercek var bu pilan masa basinda yapilmistir tel,fax,imeil ne yaparsan yap nafile o yüzden belki birimizin beduasi tutarda bu ve bunun gibileri birdaha duduk calamaz olur insallah.
Kasımcığım sabah sabah beni güldürdün.. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu deriz ya..

Beddua etmek yiğidoya yakışmaz diyorsun.. Birimizin bedduası tutar daha düdük çalamaz inşallah... diyorsun.

Allah iyiliğini versin emi..

Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 08:00   #49
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Sivas'a has özlü bir söz var:'Huylu huyunu terketmez ya gebere ya yite'.Barış Şimşek geçen sezonki Barış değil;bu sezon yöettiği birkaç maçını seyrettim ve bayağı huyunu hakemliğini geliştirdiğini gördüm.
Ama gelgör ki işin rengi Sivasa gelince değişiyor,bize karşı husumetleri var sanki.
İnşallah adil bir maç yönetir;bu hem kendisi için ve hem de 2 takım için iyi olur.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.11.2012, 08:08   #50
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 938 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Ausrufezeichen Cevap: EYVAH! Barış Şimşek!

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BAŞKANIMIZ UYARMIŞTI; BİZE TRABZON BÖLGESİ HAKEMİ VERMEYİN DİYE AMA FAYDASIZ...

Pazar günü Saat : 13:30 da Sivasspor' umuz ile İST.B.Bld. arasında oynanacak müsabakayı Barış ŞİMŞEK yönetecek.Bu hakem ile sadece 2 maç kazanabilmişiz.

BARIŞ ŞİMŞEK 'in SİVASSPOR KARNESİ

SİVASSPOR : 0 - 4 : ESKİŞEHİRSPOR ( Maçı 9 kişi tamamlamıştık. Kalecimiz bile atılmış bir de aleyhimize penaltı verilmişti .) 18 Eylül 2011 Bu maçı Hatırlamayan yoktur Sanırım..

SİVASSPOR : 1 - 1 : BUCASPOR 14 Ağustos 2010

ESKİŞEHİRSPOR : 1 - 1 SİVASSPOR 9 Mayıs 2010

SİVASSPOR : 0 - 2 : GENÇLERBİRLİĞİ 21 Mart 2010

SİVASSPOR : 1 - 0 : TARSUS İDMAN YURDU 23 Aralık 2009

SİVASSPOR : 1 - 2 : BEŞİKTAŞ 6 Nisan 2008

GALATASARAY : 3 - 1 : SİVASSPOR 25 Kasım 2006

TORKU KONYASPOR : 2 - 0 : SİVASSPOR 10 Eylül 2006 (Maçı 8 kişi tamamlamıştık. )

BEŞİKTAŞ : 0 - 1 : SİVASSPOR 23 Nisan 2006

ÇAYKUR RİZESPOR : 1 - 0 : SİVASSPOR 30 Ekim 2005
Aynen katılıyorum. Ayrıca sizin yaptığınız bu istatistik çalışmasını, hemen bugün veya yarın yönetimimiz bir basın toplantısı ile herkese duyurmalı. Yoksa yine geç kalabiliriz, büyük hakem hataları bekliyorum bu Trabzonlu tetikçiden !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
barış, eyvah, mhk, nereye, Şimşek