Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bu gerçekten “Şike Operasyonu” mu?
Alt 08.07.2011, 21:36   #11
efendigardaş
Yiğido

77 Mesajına 101 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 588 efendigardaş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bu gerçekten “Şike Operasyonu” mu?

Kesinlikle şike ile alakası yoktur.Bunlar korku devleti yaratıp istedikleri herşeyi yapacaklar,bu arada,yanan biz olacağız putinin Rusyada yaptığı gibi bütün gücü elinde bulundurup daha sonra ,Cumhurbaşkanı olacak onun hazırlığı***[SIZE"][/SIZE]="6
efendigardaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda efendigardaş'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.07.2011, 21:44   #12
emin kara
Yiğido

emin kara - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

102 Mesajına 162 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 emin kara FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sizin bildiğiniz aziz yıldırım türk futboluna hizmet vermiş kişilerden biridir gecmiş yıllara bakarsak beşiktaşın bizim elimizden aldıgı şampiyonluktan tutun bu sezon oynanan bursa trabzonun ve karabük trabzon maçı daha saymadımız nice maçlar vardırki şike ortada olmasına ragmen hiç gündemde olmamalarıdır bu nasıl bir adalet yoksa adalet sadace fener ve sivasspor için mi var bunu anlamak mümkün degil bu yasa fener sivasspor içinmi çıktı bizi yargılayın sonra bu yasayı kaldıra bilirsiniz nede olsa arzularınıza kavuşmuş sayılırsınız
emin kara isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı emin kara'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Bu gerçekten "Şike Operasyonu" mu?
Alt 08.07.2011, 22:07   #13
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Bu gerçekten "Şike Operasyonu" mu?

tabiiiki değil fbyi ve sivası bitirmeye çalışıyolar ama babayı bitirirler az kaldı şu kulübe bişey olmasında o zaman görüb her zaman yeni başkan iyidir
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2011, 22:26   #14
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Aziz yildirim ve adamlarai varsayim sike Yaptilarsa takimin sucu ne! Hic haberi olmayan takim düsecek....
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.07.2011, 22:29   #15
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Bu gerçekten "Şike Operasyonu" mu?

BU operasyonun gerçekten ŞİKE operasyonu olduğuna ben inanmıyorum son yıllarda kulüpler takımlar başkanlar hakemler tff üzerinde inanılmaz şekilde baskı kuran istediği maça istediği hakemi atayan hakemler fb aleyhine düdük çaldığı zaman tff yi haşlayan diğer büyük takımlarla hem sportif başarı hemde tesis maddi gelir açısından makası iyice açan FB Yİ ve başkanını kamu oyu önünde küçük düşürmek yanındada en büyük FB yalakası şehir olduğunu son maçta gösteren SİVASSPOR umuzudayanında gönderme operasyonudur yıllarca birikmiş pislikleri sivas ve fb forması üzerinde silerek akıllarınca futbolu temizlemek operasyonudur beni asla FB ilgilendirmiyor tek tuttuğum takım SİVASSPORDUR başka takımıda tutuyorsam burda cenazem çıksın.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.07.2011, 23:59   #16
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Aslında daha hiçbirşey netleşmedi..Oiçede bu sorguda eminiyetten bir sürü iddalar war.Mahkeme kararıda war..Ama birileri çıkıpta şu şu maçlarda şikenin delili budur ve bundan dolayı a kişiyi içeri attıkta demiyor..Bütün bu olayların sonucunda Bursa şike yaptıysa doğma büyüme koyu bir Bursaspor taraftarı oarak en başta ben düşmesini isteyeceğim..Fenerse fener Sivassa sivas...Hangi takım olursa olsun bunun sawunulacak bir tarafı yok.Futbolumuz için her ne kadr kötü bir tablo gibi görülsede aslında yapılan bu olay Türk futbolunun kurtuluşunun ilk günüdür..Şimdi önümüzdeki yıl hakemleri göreceğim ..wermesinler penaltıları büyük takımların ofsaytlarına dewam desinlerde göreyim..her şey yoluna girecek ama bir çok kişi bunun farkında değil...Sivasspor adına bende sizler kadar üzülüyorum..Ama her defasında isyanımız haksızlığaysa eğer şeriatın kestiği parmak acımayacak...
Alt 09.07.2011, 01:12   #17
bulentt07
Yiğido

bulentt07 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 bulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISIbulentt07 COK SEVILEN BIR KISI

2003 2004 Rize Sebat macı oynanırken biz Antalyada Trübünde idik onlar öylesine oynadılar biz öne gecmıstık ama yanılmıyosam sebat evinde macı rizeye vermisti bizimkilerde bıraktı macı 1-1 bitmisti. Ya Aykut haklı 1958 den bugüne arastırılsa fifa bizi ihrac eder.
bulentt07 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.07.2011, 02:18   #18
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aslında daha hiçbirşey netleşmedi..Oiçede bu sorguda eminiyetten bir sürü iddalar war.Mahkeme kararıda war..Ama birileri çıkıpta şu şu maçlarda şikenin delili budur ve bundan dolayı a kişiyi içeri attıkta demiyor..Bütün bu olayların sonucunda Bursa şike yaptıysa doğma büyüme koyu bir Bursaspor taraftarı oarak en başta ben düşmesini isteyeceğim..Fenerse fener Sivassa sivas...Hangi takım olursa olsun bunun sawunulacak bir tarafı yok.Futbolumuz için her ne kadr kötü bir tablo gibi görülsede aslında yapılan bu olay Türk futbolunun kurtuluşunun ilk günüdür..Şimdi önümüzdeki yıl hakemleri göreceğim ..wermesinler penaltıları büyük takımların ofsaytlarına dewam desinlerde göreyim..her şey yoluna girecek ama bir çok kişi bunun farkında değil...Sivasspor adına bende sizler kadar üzülüyorum..Ama her defasında isyanımız haksızlığaysa eğer şeriatın kestiği parmak acımayacak...
Tabiki şikenin savunulacak bir tarafi yok.Ortada bir namussuzluk varsa ortaya komlo karalama iftira ve tuzak kurmadan cikarilmali burada bizim karsi ciktigimiz mesele Türkiye futbol liginin kirliliginin tuzak kurularak bizim ve bir baska takimin üzerimizden temizlenmeye kalkilmasi.

1. Emniyet kendi aciklamasinda Bursa sporda dahil olmak üzere süperligde son sezonda 19 macta 12 takimin ismi geciyor. fakat ne hikmetse 10 tane takimin ne yöneticisine nede futbolcusuna nede baskanlarina dokunuldu.

2.Daha tam nedir tam bilmiyoruz fakat basina servis edilenlere bakildiginda Bize suclamayi yapanlarin SivasSpor Fenerbahce macinin en önemli dayanagi Otel önü resimlerdir. Polis sadece otelenin cikisini servis ediyor.. sizce 8 aydir sürdügü idda edilen bir operasyonda sivasa gelen her takimin kalacagi Otel biliniyorken birak otelin kendi güvenlik kameralarini polis otelin tuvaletlerini bile dinlemez yada görüntü alacak sistemi kurmazmi polis... peki elde ne var.. ne Otelin güvenlik kamerasi kayitlari nede polis kemaralari. niye bunlar ortada yok cünkü icinde birsey olmayan kayitlar ellerinde ve bos birsey yok gizliyorlar....Eger igne ucu kadar birsey olmus olsaydi Inanin simdiye kadar bu yalaka medya bangir bangir bunlari verecekti.

3.Suclama ney silahli cete ve sikecilik tehdit yolu ile maclari manupile etme.
alti yedi capulcu yakalamislar alakali alakasiz insanlari o capulcularla ayni kuyuya atiyorlar. silahlar gösteriliyor adam tehdit edildigi söyleniyor getiriyor o kisilerle ayni fotografin icine koyuluyoruz.

4. Daha polis sorgusu yapilmadan emniyet sorugusu asamasina suclamalarin ne oldugu savcilarin karsisina insanlarin neyle gönderilecegi belli degilken.. durmadan birileri birseyleri servis etti.. resimler yoladilar... ifade ve fezekeleri yoladilar...polisin ve birtakim cevrelerin iddalarini Medya sisirerek üstünede kendileriden katarak, bu süreci hazirlayan kesimlere yaranma yarisiyla medya ucaklari havalanip toplumu piskolojik bombardumana tuttular.. toplumu vay alcaklar vay sikeciler vay ********ler moduna soktular.

5. Ben öyle fenerbahceliler gibi 49 yil geriyede gidelim demiyorum. 4 yil 3 yil geriden basliyalim Su ligi temizlemeye inan bana sadece Türkiye futbolu degil Türkiye herseyden arinacak.Siyasilerinden emniyetine Medyasindan spor camiasina kadar ne kadar cürük elma varsa ayiklanir.Bak ben Bülent Uygunun SivasSporda sikecilik yaptigini yilardir bagiriyorum ama yanindada Azmetdiricisinin Basbakan oldugunu söylüyorum bakanlar oldugunu söylüyorum özel savci öz oldugunu söylüyorum eski fedrasyonun tümü oldugunu söylüyorum.

6. Biz kimsenin samar oglani degiliz birileri cani sikilacak Lig siralamamiz 3.lük den 4 . lüge indirecek. Cani sikilacak takim sampiyonluga giderken hocasina Ergenekondan dava acip takimi firenliyecek. sonra yanina cagirip Ya sen cezaevine yada sampiyonluk BJK ye diyecek. Bülenti sikecilige azmettirecek. sampiyonluk sansi kalmadiginda ligin bitimine bir hafta kala ergenekonculuk bitecek dava düsecek. Cani sikilacak ligde cantacilar sikeciler dolaniyor diye demec veren baskana cikip bir soru bile sormadan Federasyonu kisiligini zedelemeden haftalarca hak mahrumiyeti verecek... cani sikilacak sike, silahli cete lige fesat karstirmadan baslayip ne kadar pislik ahlaksizlik varsa üzerime atacak. Cani sikilacak Türkiye futbol tarihinin bütün pisliklerini benim üzerimden temizlemeye kalkacak.Cani sikilacak hapse atilacagiz. Kusura bakma Bursali kardesim Biz artik kimsenin samar oglani olmayacagiz... artik bizim bir kulagimizin arkasi kaldi oda bize kalsin.

Eger Temizlik yapiliyorsa onurluca sereflice hak edenlere yapilsin boynumuz kildan ince ama bizde kimsenin Günahlarini cikarcagi ne papaziz nede bu ligin pisliklerinin günah kecisiyiz. Biz bu bicimi ile kabul etmiyoruz. zamanla bunun suyu ciktikca kimsede kabul etmiyecek.

Inan Adaletli bir sorusturmada kimsenin Kazandigi kupada kimseye kalmaz son 4 yilda!!!
Adaletli onurlu bir sorusturmada boynumuz kildan ince olsun birak seriatin kestigi parmagin acimasini seriatin kopardigi kafa acimasin.

Konu giants tarafından (09.07.2011 Saat 02:37 ) değiştirilmiştir..
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı giants'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.07.2011, 02:19   #19
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Bu futbol dünyasının Aziz Yıldırım karşısında aciz kalmışlığının intikamı. Yıllardır öyle ya da böyle kendisini hiç sevmesem de futbolda Aziz ne diyor o oluyor. Tabii bizim suçumuz ne? başkanımızın eskiden FB üyesi ve hatrı sayılır bir adamı olması.
Hatta işe biraz septik yaklaşırsak Mehmet Ali Aydınlar FB nin önde gelen adamlarından biri ama ne hikmetse GS-BJK ve diğer takımlar adamı başkan yapabilmek için çırpındılar. Allah Allah dedim ne oluyor yahu? Fb , Fb.li bir adamın federasyon başkanı olmasına karşı ama diğer kulüpler can atıyor. Meğer zemin hazırlamakmış bu rezilliğe. Belki amma saçmalamışsın diye düşüneceksiniz ama benim düşüncem bu.
Ben adım gibi eminim başkanımızın böyle bir çirkefliğin içinde olmadığından ve olmayacağından. Bu tiyatro bitecek mutlaka bitecek ama Erbakan hocanın dediği gibi "Kanlı mı bitecek kansız mı bitecek?"
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidoss'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.07.2011, 06:53   #20
berduh
Yiğido

berduh - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 235 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 berduh ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
en azindan yarimda olsa akil sagligi olan basindan bir kisi varmis.Bize yapilan haksizliga vurguda yapsaymis tam olacakmis ama kendi penceresinde en azindan yanlisligi görme cesareti göstermis.

Bizim yerel basinimiz hala seyirci türübünde izliyor olup biteni aman dikkat edeyim iktidari kizdirmiyayim diye dengeli hareket ediyor SivasSpor giderse onlarinda payina iyi seyler düsmeyecek.
bizim basın çalgı çengi varken, 2 tane aşık diye ortalıkta gezinen için program yapmak varken, bu şehrin gerçek lokomotifi ve halkının tek gurur kaynağı olan sivassporumuzun düşürüldüğü durumu neden ekranlara yada sütunlara taşısın ki? daha sezonun son maçından sonra bir yerel kanalın spor müdürü yenildik diye canlı yayında neredeyse göbek atmayacak mıydı? neden sivassporla ilgili birşeyler yapsınlar ki? sivasspor şuan süper ligde olduğu için ulusal medyanın gözü önünde ve sürekli haberi yapılan bir kulüp.yerel medya belli kalıplar içerisinde sıkışıp kalıyor bu nedenle. ama bank asya ya düşerse yerel medya kral olmayacak mı? eeeee bunlar varken neden sivassporla ilgilensinler ki?

Etiketler
gerçekten, operasyonu”, “Şike, Şike operasyonu