Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: İlla edeb, illa edeb...
Alt 18.10.2010, 14:21   #31
karşıyakalı
Tecrübeli Yiğido

karşıyakalı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

325 Mesajına 593 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 karşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOKkarşıyakalı FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: İlla edeb, illa edeb...

Alıntı:
sivasspor585858 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaslar ne oluyor anlayamadim.
8 mac olmus siz sivasi bank asya´ya gönderdiniz bile.
daha 26 mac var önümüzde. buca macinda tribünleri dolduralim. 90 dakika tezahürat edelim, futbolculari atesleyelim, buca macindan 3 puan alip motivasyon lazim. taraftar oturup cekirdek yeme yerine 90 dakika rakibin karsisinda 12´inci adam olmasi lazim.
ben bu takima güveniyorum.
bunları ateşleyecek bi mekanizma henüz geliştirilemedi bunlara yinede ateşleyemezsin bunların hepsinin böcügü ölmüş.yaş ortalaması 32 olan bir takımı ateşleyecek bi şey olamaz adamlar 2 yarı dökülüyorlar ayakta duracak halleri kalmıyor hiçbirinin .her şeyi bilen yönetimimiz amaçlarına ulaştılar takımı son sıraya demir attırdılar yinede sesleri çıkmıyor
karşıyakalı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 14:51   #32
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspora adam akıllı revizyonn şart ne bu çektiğimiz avaraj takımı olduk
eyupkocak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 14:55   #33
Susehirli-58
Yeni Yiğido

Susehirli-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 Susehirli-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Burda gelipte fazla politika yapmaya gerek yoktur arkadaslar... 15 sene aradan sonra yine sivasa geldim 5-6 gün kaldim ve Sivasspor - Gaziantepspor macini izledim (1-1 skor) ve gelmisken 15TL ye vip de oturdum. ve stadin belki 50% bos oldugu gözüme carpti.... fiyatlarin 5, 10 cw 15 TL oldugunu düsünürsek ve de o kadar bos üzücü bir durum... gelecek sezon dan itibaren bank asya da mücadele edersek de hic kimsenin yönetimi ve tek. direktörü suclamaya hakki yoktur... istanbulda GS - ibb macinin bilet fiyatlari 35 TL den basliyordu... karsilastirin.... kulübün kasasina para girmez ise kaliteli futbolcuyu alamayiz ve kalitesi kisitli olan futbolcularla yola devam ederiz... bir futbolcu 2 cuval patetes icin de futbol oynamaz...
Susehirli-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 14:59   #34
Susehirli-58
Yeni Yiğido

Susehirli-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 695 Susehirli-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Ama tek direktör Mesut Bakkal da taraftarlara hala umut saciyor... SABIR diye... unutmayalim ki.... Mesut B. ile ciktigimiz toplam 16 lig macinda sadece 1 Galibiyet aldik.... 8.inci hafta geride kaldi... 6 puandayiz.... ama Sabir iste... ne de olsa... 26 hafta daha var... gecen sezon sansa ligde kaldik masa üstünde cok futbol oynandigi icin.... ama bu sezon ne olur görecegiz... Sabir....
Cok üzgünüm Yigidolar....
Susehirli-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 15:11   #35
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

bir taraftar olarak 2ligden bank asyadan bu yana takip ettim elimden geldiğincede destekledim her maça gittim bazen işimi gücümü erteleyip gittim her şeye rağmen hocanın yönetimin arkasında duran nadir insanlardan biriyim çokta eleştirmişimdir bence futbolcular kendilerine artık öz eleştiri yapmalıdırlar bu hocayla yönetimle olacak bi şey değil pozisyon dahi almayı bilmiyoruz dünkü kayseri maçında yediğimiz goller daha önceki yediğimiz goller bunlara yapılacak hiç b, şey yok kım gelırse gelsın bu goller yenmeye devame decek bi an once futbolcuların şapkalarını onlerıne alıp biz ne halt ediyoruz demeleri lazım her maç sıvazlayıp sırtlarını gonderıyoruz maça hep aynı hep aynı iyi futbol oynadığımız zamanda inanılmaz gollerle maglup oluyorz bu kadar kolay gol yenmez kardeşim 3 farklı öne geçsek nolacak 4 yan top 4 tane gol yeriz 4 dkda suçun büyük bölümü futbolcularda kendilerine gelmeleri lazım
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 15:16   #36
eyupkocak
Tecrübeli Yiğido

eyupkocak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

225 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 635 eyupkocak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Frage Cevap: İlla edeb, illa edeb...

Alıntı:
Susehirli-58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda gelipte fazla politika yapmaya gerek yoktur arkadaslar... 15 sene aradan sonra yine sivasa geldim 5-6 gün kaldim ve Sivasspor - Gaziantepspor macini izledim (1-1 skor) ve gelmisken 15TL ye vip de oturdum. ve stadin belki 50% bos oldugu gözüme carpti.... fiyatlarin 5, 10 cw 15 TL oldugunu düsünürsek ve de o kadar bos üzücü bir durum... gelecek sezon dan itibaren bank asya da mücadele edersek de hic kimsenin yönetimi ve tek. direktörü suclamaya hakki yoktur... istanbulda GS - ibb macinin bilet fiyatlari 35 TL den basliyordu... karsilastirin.... kulübün kasasina para girmez ise kaliteli futbolcuyu alamayiz ve kalitesi kisitli olan futbolcularla yola devam ederiz... bir futbolcu 2 cuval patetes icin de futbol oynamaz...
.............................. .................
kardeşş öyle diyonda yani genelleme biz elimizden geleni yapıyoruz belki az ama sivassporun seveni çok
ama haklı olduğun yanlarda yok değil yeterli sayıya ulaşamadık bir türlü
eyupkocak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.10.2010, 15:21   #37
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

laf olsun torba dolsun dıye yazılmıs bır mesaj!kımse ıkı cuval patatese top oynamıyor hemserım.oyuncuların cebıde keyıflerıde cakır! o stad ful dolmuyor,cunku her gun bellı bı kesım lanet edıp daha gelmıyor.taraftar da kangren basladı. takımın kımsenın umrunda olmadıgını gorenler maclara gelmemeye basladı.
ben bu yapılan dogru demıyorum tabi,ama malesef su an yasanan durum budur.
g.s seyırcısınden ornek vermıssın,onların yonetımı taraftarın sesıne kulak verıyo,bı hafta protesto olsun cıkıp baskanları seyırcı haklıydı,özür dilerız dıyebılıyo!bızım seyırcıyı kım ne kadar cıddıye alıyo ıste doldurulması gereken bosluk bu!buda bellı seyircilerin zoruna gıdıyo,seyırcı sayısı azalıyo! taraftar sayısı sabıt ama seyırcı sayısı azalıyo..
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Holigann'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.10.2010, 15:28   #38
Holigann
Yiğido

Holigann - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 552 Holigann FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet sevıyemızı koruyarak,yiğidolara yakışanı yapmamız gerekıyor,tartısırken ve fıkırlerımızı yazarken küfür ve hakarete başvurmazsak hepımız ıcın daha ıyı olacak.
hani yaprak dökümünde ali rıza beyın ıc sesı var ya,bırakalım o kufur ve hakaretler de bızım ıc sesımız de kalsın burası medenı bır taraftar ortamıysa herkez kendınce elınden gelen fedakarlıgı yapmalı.
Holigann isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Holigann'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.10.2010, 15:48   #39
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
herşeye söz söylenir kabulüm ama taraftara laf vurmak bence hiç adil değil, neden mi?

cevap basit:

geçen yıl takım düşme potasında can çekişirken son 7 hafta taraftar canla başla takıma destek verdi, stadyum kıpır kıpırdı...

bu yıl transfer sezonu vs derken taraftar takıma iyi ümit bağladı, gs maçı stadyum müthişdi.
sonra bursa maçında stadyum yine müthişdi. bir kişilik boş yer yoktu.

daha sonra sen geçen yılın acısı kol gibi dururken ikinci yılda da ........ başlarsan, gidip trabzon'dan 6, manisa'dan 3 yersen, evinde bile rezilleri oynarsan, taraftar da bir daha gelmez.

nasıl bir işkence ki iki yıldır bitmiyor???

bu takımda bazı şeylerin değişmesi lazım:

mecnun başkan'a saygımız sonsuz, sevgimiz de sonsuz ama bence mecnun başkan'ın ekibinde revizyona gitmesi, modern futbola daha entegre olmuş sivaslı isimleri yönetime kazandırması şart

bu hocayla olmuyor, olmuyor, olmuyor... 8 haftada 6 puan alabilmiş bir hoca kalan 9 haftada da en fazla 7 puan alır ve ilk yarıyı 12-13 puanla kapatarak ligde düşüşümüzü ilan ederiz

ve tabii bir de ihtiyarlar kadrosuyla bir şey yapamayız, belki yaşlı yıldızlar milan'da iş yapar ama biz de yaşlı dedeler hiç bir şey yapamaz, çünkü hiçbiri gençliğinde de yıldız değildi. yani ''no country for old men''
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: İtidale davet...
Alt 18.10.2010, 16:26   #40
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1139 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: İtidale davet...

Futbolcular,yönetim bağırmıyoruz diye taraftarlara kişisel olarak sövse,onurunu zedeleyici laf söylese üzülürüz.Ama taraftarlığımızı eleştirirse saygıyla karşılarız.

Futbolcular ve TD için de aynı durum geçerli.Biz onların futbolculuğuna ve hocalığına eleştiri getiriyoruz.Taktiklerini,istek sizliklerini,formsuzluklarını eleştirelim ama lütfen hakaret etmeyelim.Biliyoruz ki Mesut Hoca kişilik olarak iyi bir insan.Mecnun Başkanımız adam gibi adam.Eleştirilerimizi yaparken bu gerçekelri unutmayalım.Herkes ne yapıyorsa Sivasspor için yapıyor.Yapmayanlar varsa onu da Mecnun Başkan gereğini yapacaktır!

Etiketler
davet, edeb, illa, İlla, İtidale, İtİdale