Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Suç Tamamen Bana Ait
Alt 28.07.2009, 23:30   #11
Berkkaya5858
Yiğido

67 Mesajına 101 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 Berkkaya5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Suç Tamamen Bana Ait

takım ayağa pas yapamıyor çok hemen kaptırıyor çok korkak oynuyolar takımın en vasatları onurla mbemba yasindi diğerleri mücadele etmek istesede
Berkkaya5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Berkkaya5858'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2009, 23:32   #12
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

bülent hoca artık bırak bu fatih terim ayaklarını bütün suç benim laflarını tabi ki senin o kadar oyuncu gönderip doğru düzgün transfer yapamamamıza rağmen sen eski oturmuş sisitemini bırakıp 4-2-3-1 i oynatamya çalış defans embambayı ortaya çek defansta dökülen yasin-sedat ikilisdenden birini çıkarma maç 3-0 iken hala çift forvete dönmeyip tek forvetle oynamaya devam et !!!! e tabi suç senin bırak artık bu maceraperestliği hem diyorsun sivasspor tarihinin en önemli maçı hem de böyle bir maçta bizim oyunculara uymayacak uyduruk sistemi denemeye çalış!!!olacak iş mi bu!! biraz eleştiriye açık ol artık bütün suç benim ayaklarıyla bu rezaleti örtemezsin!

ha elbette sivassporu bügünlere getirne emek sarfeden de sensin amenna ona sözümüz yok saygımız sonsuz ama madem çıtayı yükselttiniz ona göre adımlar etın macera aramayın

sayın başkanımız lütfen sağlam üç oyuncu transfer edin!!!
Alt 28.07.2009, 23:33   #13
winner58
Yiğido

69 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 winner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

latife ediyon be hoca şuç benim diye sen sivasspor taraftarı ile dalgamı geçiyon hazılrık maçında görmedin mi kazmaları aldığın topcuları daha ayağında top tutamıyolar bide trensfer yapmamıazl azım diyon be utanacak yüz varsa utan gerçi sende o yüz yok onu iyi biliyorum rezil ettiniz bizi dosta düşmana ...... utan utannnnnnnnnnnn takımı dağıttın ne geçti eline madalya mı verdi aziz yıldırım sana yazılar olsunnnnnn
winner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı winner58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.07.2009, 23:35   #14
mehmetcik58
Yiğido

mehmetcik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mehmetcik58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

ya bizi buralara kadar getirdi saolsun ama bu hiç yakışmadı be hoca bu laflar sokmez artık kendine gel
Alt 28.07.2009, 23:36   #15
Berkkaya5858
Yiğido

zor arkadaşlar buyıl işimiz çok zor bu kadroyla adam gibi futbolcu yokki iyi futbol olsun yasinle onurla ancak bu kadar bu kazmaları oynatanın taaaaaaaaaaaaa tövbe tövbe sinir oldum ya vallahi rezil ettiler
Alt 28.07.2009, 23:39   #16
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın Bülent Uygun,
maçlarda yenmekte yenilmekte vardır.Ama bu maçta yenilmek biraz Sivas'la,Türkiye ile dalga geçmek gibi bir şey oldu.Şimdi diyeceksiniz ki Sivas'ı buralara kadar getirme başarısı da bana ait.Evet sana ait.Ama bu maçı izle ondan sonrada çık yüreklice geriye bak.Deki ben aslında Sivas'la çok oynadım.Havalara girdim.
bu maçta şunu gördük sivasspor hala hazırlık maçlarının havasında.Bir gol dahi atamayacak kadar oyun kurgusundan,bütünlükten yoksun.Sanki halı saha maçı yapar gibicesine toplama bir takım biraz antreman yapmak,zayıflamak isteyenlerin maçı gibi oldu.
suç benim diyerek bu işten kolay sıyrılamazsınız.Bilesiniz ki gelecek artık sizin için o kadar rahat suç benim diyip sıyrılacağınız şekilde olmayacak.Açık söyleyeyim gelecek çarşamba olacakları söyleyeyim.anderleht alkışlanacak.ama siz ıslanacaksınız.Bunu da takımla çok oynamamızdan boş konuşmalarınızdan göreceksiniz.hele Trabzon'a da yenilirse bu taraftar, göreceksiniz ki Bülent istifa diye bağıracaklar.
bunları yenilgiyi fırsat bilip söylemiyorum.Aksine içimiz yanıyor.Türkiye adına böyle bir hezimetin bedelini Sivas adına yüklemenizden duyduğumuz üzüntüden dir
takımı bozdunuz.Şimdi çok uğraşacaksınız yeniden kurmak için.Ama artık sivas efsanesi bittiğinden hakeminden gazete yazarına kadar artık çok kişi sizin bu düşüşünüzde eski hoşgörüyü göstermeyecektir.Siz bu oyunla insnalara şunu doğrulattınız.Şampiyonluk ve avrupa sivas'ın neyine.Otursun Sivas FB nin anadolu acentalığını yapsın.
iyi idiniz bir zamanlar o zaman alkışladık.Ama şimdi kötüsünüz.Ne yapmamızı bekliyorsunuz.
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı konartr58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.07.2009, 23:39   #17
Berkkaya5858
Yiğido

geri zekalı onura sinir oldum bir olumlu hareketi yoktu yasin resmen anderlethe yardım etti yenildik bunları eğer oynatmaya devam ederse kimse maç seyretmeye gitmez stada
Alt 28.07.2009, 23:39   #18
yigidoss
YASAKLI ÜYE

yigidoss - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 300 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigidoss ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Ha şunu bileydin Hoca sırf kendi egoların uğruna takımın şah damarını kesip, bütün önemli organlarını söküp attın. Daha önemlisi Sivasspor ruhunu darmadağın ettin. Aldığın bir tane oyuncu da bile ruh yok. Tüm suç bana ait diye edebiyat yaparak bir kenara çekilmek yok. Nasıl dağıttıysan bu takımı öyle de topla ya da valizini sen karar ver. Sivasspor varsa sen varsın yoksa sen de yoksun. Kendini Sivasspor'dan daha büyük görme huyunu bırakıp Sivassporsuz bir hiç olduğunu unutmadan dağıttığın harab ettiğin takımı topla biz yine başımıza tac edelim seni
yigidoss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda yigidoss'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2009, 23:39   #19
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

tum niye satıldı, bilica niye satıldı. bu futbolcular satılmasaydı turu geçerdik. turu geçseydik ve gruplara kalsaydık zaten o maçlardan elde edilen gelir bu futbolcuların satışından elde edilen gelirden daha fazla olurdu. bunu hesaplayamadı mı yönetim. bunu hesaplayamadı mı bülent hoca. hadi bu futbolcuları sattınız, yerine aldığınız yasin ne katabilir bu takıma. memba ne katabilir takıma. :( en az iki transfer daha şart lig başlayana kadar. bir defansa bir de oyun kurucu bir orta saha şart. ayrıca çift forvet oynamamız gerekirdi, madem defansımız kötü ilerde top tutmak gerekirdi. tek forvetle ilerde top tutulmaz.
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kadirakin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.07.2009, 23:40   #20
konartr58
Tecrübeli Yiğido

229 Mesajına 362 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 konartr58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sayın Bülent Uygun,
maçlarda yenmekte yenilmekte vardır.Ama bu maçta yenilmek biraz Sivas'la,Türkiye ile dalga geçmek gibi bir şey oldu.Şimdi diyeceksiniz ki Sivas'ı buralara kadar getirme başarısı da bana ait.Evet sana ait.Ama bu maçı izle ondan sonrada çık yüreklice geriye bak.Deki ben aslında Sivas'la çok oynadım.Havalara girdim.
bu maçta şunu gördük sivasspor hala hazırlık maçlarının havasında.Bir gol dahi atamayacak kadar oyun kurgusundan,bütünlükten yoksun.Sanki halı saha maçı yapar gibicesine toplama bir takım biraz antreman yapmak,zayıflamak isteyenlerin maçı gibi oldu.
suç benim diyerek bu işten kolay sıyrılamazsınız.Bilesiniz ki gelecek artık sizin için o kadar rahat suç benim diyip sıyrılacağınız şekilde olmayacak.Açık söyleyeyim gelecek çarşamba olacakları söyleyeyim.anderleht alkışlanacak.ama siz ıslanacaksınız.Bunu da takımla çok oynamamızdan boş konuşmalarınızdan göreceksiniz.hele Trabzon'a da yenilirse bu taraftar, göreceksiniz ki Bülent istifa diye bağıracaklar.
bunları yenilgiyi fırsat bilip söylemiyorum.Aksine içimiz yanıyor.Türkiye adına böyle bir hezimetin bedelini Sivas adına yüklemenizden duyduğumuz üzüntüden dir
takımı bozdunuz.Şimdi çok uğraşacaksınız yeniden kurmak için.Ama artık sivas efsanesi bittiğinden hakeminden gazete yazarına kadar artık çok kişi sizin bu düşüşünüzde eski hoşgörüyü göstermeyecektir.Siz bu oyunla insnalara şunu doğrulattınız.Şampiyonluk ve avrupa sivas'ın neyine.Otursun Sivas FB nin anadolu acentalığını yapsın.
iyi idiniz bir zamanlar o zaman alkışladık.Ama şimdi kötüsünüz.Ne yapmamızı bekliyorsunuz.
konartr58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı konartr58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
ait, bana, suç, tamamen