Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Bülent Uygun: Teklifler Aldım
Alt 08.06.2009, 12:48   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Bülent Uygun: Teklifler Aldım

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Katar ve Suudi Arabistan takımlarından transfer teklifi aldığını söyledi.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, memleketi Sakarya'da önemli açıklamalarda bulundu. Mevcut kadroda belli ölçülerde takviye ve değişiklikler yaparak yollarına devam edeceklerini ifade eden Uygun, "Sivasspor olarak bütçemize uygun hareket etmek istiyoruz. Özellikle başardıklarımıza bakıldığı bir ortamda elimizdeki kadrodan giden arkadaşlar bize maddi anlamda katkı sağlayacaklar. Şampiyonlar Ligi'nin de getirisiyle birlikte hedeflediğimiz 35 bin kişilik stat, 5 bin kişilik spor salonu, 3 bin kişilik yüzme havuzu, aynı zamanda 50 derslikli Sivasspor Koleji ve bu tarzdaki projelerimizi de hayata geçireceğiz. Takımımıza gençleri katarak ve önümüzdeki yıllarda hedefi daha da büyüterek yolumuza devam etmek istiyoruz. Mevcut kadromuzda belli ölçülerde takviye ve bazı değişiklikler yapacağız" dedi.

Bilica'nın Fenerbahçe ile anlaştığını belirten Uygun, "Bilica artık yeni sezonda Fenerbahçe forması giyecek. Mehmet Yıldız'ın transfer durumu var. 4 tane yabancı oyuncumuz var. Şampiyonlar Ligi'ne gideceğimizden dolayı onlarda bir değişikliğe gitmeyi düşünüyorum. Yeni sezona geri kalan arkadaşlarla birlikte devam edeceğiz'' ifadelerini kullandı.

Uygun, yurt dışındaki bazı kulüplerden transfer teklifleri aldığını belirterek, ''Yurt dışından bazı teklifler geliyor. Teklifler beni tatmin ederse ve hayal ettiğim başarıları elde edebilmek adına benimle aynı frekansta olursa o zaman teklifleri değerlendiririm. Bu anlamda bir teklif almadığım için herhangi bir teklifi değerlendirmiş değilim. Katar ve Suudi Arabistan takımlarından teklifler aldım'' dedi.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aldım, bülent, teklifler, uygun