Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: "Oyunumuzun Hakkı Bu Olmamalıydı
Alt 19.02.2012, 19:29   #71
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 704 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: "Oyunumuzun Hakkı Bu Olmamalıydı

RIZA HOZA DİVRİGLİLERIN AYRICA GURURDUR DEMEK İSTEDIM YANLIŞ ANLAŞILMASIN RIZA KAPTAN BÜTÜN SİVASLININ GÖZ BEBEGİDİR
Alt 19.02.2012, 19:48   #72
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Aynı soruyu tekrar soruyorum.. Tamam Pedriyel golu kaçırdı ..peki 4 golü de pedriyel mi yedi???
Bu arada Mehmet Yıldız Karabuk'u her maç sırtlıyor ve belkide kurtaracak...
Neden bu futbolcu yu sattık hem de bedava???
Bunu biri açıklasın da öğrenelim....
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2012, 21:34   #73
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

İyi futbol oynuyoruz ancak ayrıntıları hep kaçırıyoruz.Futbolda ayrıntılar çok önemli tabi.Bunları yapamayınca iyi futbolda uçup gidiyor.Dünün ayrıntısıda Cernynin yerine Pedrielin tercih edilmesiydi.Eğer Cerny oynasaydı Eneramonun bile o vücutla arkasına sarktığı savunmayı daha kolay dağıtırdı,sağ tarafı otobana cevirirdi ve maçı önceden koparırdık.Fener gerçektende bizim tam oynayabileceğimiz bir ortam sunmuştu,savunması açıklar veriyordu ama biz Pedriel gibi hantal adamla bu alanları kullanamadık.Umarım bu Pedrielden kanat oyuncusu çıkarma fantezisinden biran önce vaz geçersin Rıza hoca.
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2012, 23:40   #74
kolukisa
Yiğido

57 Mesajına 81 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 583 kolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISIkolukisa COK SEVILEN BIR KISI

evet maci normelde Sivasspor almaliymis fakat kalecimizin hatalari da macin cin sonucunu etkilemis,ya okacan gole nedersiniz,yazik olmus.
kolukisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2012, 03:49   #75
captain5858
Acemi Yiğido

18 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 554 captain5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla ben oyunda memnunumda öne geçince rehavete kapılıyoruz ve çok bireysel oynuyoruz.bütün oyuncular gol kralı olmak istiyor.kadir çaprazdan vuruyor.kıvanç 5 kişinin arasına giriyor pas vermiyor.kara boğa cezaalanına girer girmez vurmak yerine kaleciyi attırıp penaltı kazanma yoluna gidiyor.rajnoch çok basit hata yapıyor.kamil oyunun içinde dönem dönem var.erman yine aynı.nihat bu büyük maçı kaldıramadı.maçtan sonra en çok pedriele kızdım ama sakin kafayla düşününce takım halinde hatalar zinciri oluşturduk.
captain5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2012, 07:33   #76
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Arkadaşlar kaçan takım fener.Bu normal sonuç.Önemli olan oyun.imdi olmazsa sonraki maçlar için ümit verici.Böyle oynasa ancak 1 kere daha yenilir ama kalan maçlardan enaz 5 ini daha kazanır.Yapın hesabı o zaman.42 + 15 = 67 puan.Ver elini playy off.Önemli olan oyun.yenildiğimiz için bende üzüldüm ama hayatımda hiç bu kadar iyi SİVASSPOR seyretmemiştim.Tebrikler çocuklar.tebrikler RIZA HOCAM.Tebrikler yönetim.Sonuna kadar arkanızdayız.
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2012, 07:59   #77
izmirliyigido
Gast

Ben bir tek şey soracağım? Bu PEDRİEL IZDIRABINA daha ne kadar dayanmamızı bekliyorsun Rıza Hocam? Pedriel'in yerine Milan CERNY neden oynatılmadı. Bence Cerny fuleli atakları, sert şutları, mücadele gücü, sürati ile o bölgede Pedriel utanmazından daha çok iş yapardı.

Pedriel sağ kanat oyuncusu olmamasına rağmen ondan bir sağ kanat oyuncusu çıkartmaya yönelik hareketler şapkadan tavşan çıkartmak gibi birşey. O da zaten sağ kanatta yapamayacağını anlayınca geliyor ortaya, santrafora... Bu seferde tamamen mahvediyor. Kaçırdığı 2 golü de santrafor klasında olan bir futbolcu, en az 1 tanesini atar. (Bkz; Necati Ateş, Mehmet Yıldız, Gekas vb.)

Geçen hafta bir laf çıktı, "PEDRİEL ülkesine gitti, geç kaldığı için (hatta dönmediği için) kadro dışı kaldı" diye. Ne kadar sevindim vallahi. Ohhh dedim kendiliğinden bu ızdırap bitti. Fakat maç kadrosunu görünce, saha yaptıklarını görünce dedim ki "BEN BU FUTBOLDAN ANLAMIYORUM ARKADAŞ !... Pazartesi günü siteden herkesten özür dileyeyim. Herkesin taptığı Pedriel de bir numara var ki ben göremiyorum" dedim.

Ben geçen seneden beri, bu sezon başından beri, her maç öncesinde söylüyorum. PEDRİEL ve MEHMET NAS ile çıkılan maçlarda taraftar stres oluyor, hasta oluyor, kanser oluyor. Neyse ölmezsek şurada 8 maç kaldı, sabır, sabır, sabır, ya sabır !...

.
Alt 20.02.2012, 08:32   #78
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

mac bizim hakkımızdı fakat bizim futbolculamız bıraz becerıksız bıraz sanssız dı bırazda hakem oyuna etkı ettı saglık olsun önümüzdekı maclara bakacagız ınsallah genclerı yenerek playoff da avantajlı duruma gececegız rakıplerımız bırbırlerıyle oynayacaklar buda bızım 4. luk yolunda bır sansımız mac kaybetmeyerek yolumuza devam edersek ılk 4 ıhtımalı hala devam edıyor
Alt 20.02.2012, 11:59   #79
salihmete
Yeni Yiğido

salihmete - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

12 Mesajına 17 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 salihmete isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Futbolda sans faktorude cok onemli. Cumartesi sansizlik bizden yanaydi, antep macinda oldugu gibi...Ama ben sivasspor taraftari ve sivasspor gibi bir takimimiz ve herseyden ote RIZA hoca gibi degerli bir hocamiz oldugu icin cok mutluyum. Sonucta sahadaki futbolcularda insan ve her insan hata yapabilir. Ben onlari hatalariyla ve onlarin piril piril olan cabalariyla seviyorum. Iyiki varsin SiVasspor!
salihmete isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
hakkı, olmamalıydı, oyunumuzun