Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 20.02.2011, 13:27   #131
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 723 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Alıntı:
marsgezegeni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

slm.arkdaslar
futbol icin kurban kesilmez bu ne bicim is ,günah isliyorlar
belki o yüzden düser

bu takim bence düsmez düsersede maclari 2. ligde canli seyrederiz
mehmet yildiz hemen gitmeli sadece vucutla oynanmaz akil ve fizik lazim
selamlar
gardaş sen de düşündüğün şeye bak düşerse canlı izlermişiz maçları
tek düşmeyelimde ben lig tv almaya hazırım zaten çoğunu stadda izliyoruz.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2011, 13:45   #132
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

değerlendirmeyelim. maç filan değerlendirmeyelim..! huzurum kalmadı ya. her hafta birileri kötü oynar yakar bizi.. topumuz girmez, hakem vermez, oyuncu kendi kalesine atar.. her hafta ayrı bir stres.. yeter.
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58Sivaslilar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2011, 14:02   #133
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler :çook şansısız
Maçın Yıldızı Kimdi : Kesinlikle 2 yarı maçlarının yıldızı kadirdir, orta sahada tek başına savaşıyor, rıza hocada seyrediyor.
Maçın en kötüsü kimdi : m. yıldız çok kötüydü ama rıza hoca değiştiremedi

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz :Malesef rıza hoca oyunuı okuyamıyor, içerideki maçkarda pedriel ile başlamak gerekirken, deplasman maçlarında pedriel ile başlıyoruz, orta sahada topa basan kadirden başka adam yok, yanına cihanı, ketayı koysa orata sahayı kalabalık tutsa ah ah, oyuncu değişikliklerinde enerama, kamananı alamak yerime m. yıldızı çıkarıp yerlerine cihan, keita veya başkasını alıp orta sahayı sağlamlaştırsa daha farklı olurdu
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ccey'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 20.02.2011, 14:04   #134
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 565 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

aha da buraya büyük harflerle yazıyorum, gelecek hafta bu kurgu ve diziliş ile oynar isek manisadan fark yiyeceğiz, bunu yazın eğer orta sahayı kalabalık tutup defansla arasını kapatmaz ve böyle bomboş bırakırsak daha 5. dakika dolmadan golü yeriz, buraya yazıyorm ama rıza hocanın takıntıları var ve vazgeçmiyor, keita ve cihan neden oynamaz
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı ccey'a Teşekkür Ediyor...
Alt 20.02.2011, 15:31   #135
eroldeger
Yiğido

65 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 eroldeger FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ogz58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Maçta göze çarpanlar : ?
erman,kadir,kamil grosicky

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?
ilk yarı berbat oyunumuzu devam ettirdik ama ikinci yarı daha dikkatli bir sivasspor vardı.Kalecimizin basit hataları ileri uçtaki oyuncuların yavaşlığı mağlubiyeti tattırdı.Bir an önce toparlanmalıyız

Maçın Yıldızı Kimdi : ?

erman ve eskişehirden pele

Maçın en kötüsü kimdi : ?
mehmet yıldız

Maçta göze çarpanlar : ?

Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler : ?

Rıza Hoca'nın oyuna hamlelerini nasıl değerlendiriyorsunuz : ?

Rıza Hocanın daha yapacağı hiç bir şey yok taktikler ve hamleler doğru ancak sivası bireysel hatalar bitiriyor.
yanılıyorsun hemşerim maçın en kötüsü ermandı iki yıldır sivasda han gi maçıolmış ne vermiş sivasa hoca da ona çok güveniyor ama yakın da başını yiyecek çünkü bundan önce üç tane hocayı yedi
eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2011, 15:36   #136
eroldeger
Yiğido

65 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 568 eroldeger FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu rıza hocanın erman aşkı varken manisada bize 5 çeker bu takımı rıza hoca erman m.nas uğur kavuk sabote ediyorlar. Bunları oynatma her hafta galibiz
eroldeger isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2011, 16:57   #137
COBANSARAYLI
Tecrübeli Yiğido

COBANSARAYLI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

88 Mesajına 124 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 COBANSARAYLI ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
eroldeger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu rıza hocanın erman aşkı varken manisada bize 5 çeker bu takımı rıza hoca erman m.nas uğur lavuk sabote ediyor bunları oynatma her hafta galibiz
hic alakasi yok,erman iyi oynuyor defansta hata yapiyoruz sanssiz goller yedik,son dk da eneramonun yaptigi faul gereksizdi adam zaten faul yaptirtmak istedi ve istedigini aldi biraz daha dikkatli olmak lazim faul deki barajda 3 kisi azdi adamin kaleye vuracagi belli bence 4-5 kisi olmaliydi baraj ama cok sanssizdik
COBANSARAYLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2011, 17:19   #138
seat
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 seat Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

merhaba arkadaşlar öncelikle herkeze buradan tüm sivassporlu arkadaşlara selamlarımı sevgilerimi iletiyorum. ilk başta vefa borcumuz olan sayın bülent uygun'a yaptığımız büyük haksızlıklar için birkaç şeyden bahsetmek istiyorum. maç içersinde bülent uygunu tavırlarını ve maçı izlerken adeta sıvassporun lehine davrandığını belirtmek istiyorum. istese idi bülent hoca o maçı daha farklı alırdı diyebilirim yüklenmedi takımı hucuma çekmedi ofansig foynattı ve devamlı defansa ileri işaretleri yaparak sıvasspora yol açtı gol yolu .. ama bizimkile ne yaptı ? ve maç sonunda bülent hocanın görüşlerini dinleyen arkadaşlar hatta bülent uygun için küfürler yağdıran insanlar izlerken acaba hakzılık ettiklerini hiç düşündülermi? adamın gözleri dolmuştu eski futbolcularını gördü eskiye giti güzel günlere gitti ve yönetimden birçok arkadaşı eskişehirde bizzat kendisi ağırladı.. unutmayalım ki bülent uygun ve başkan mejnun odyakmaz halen çok eski iyi arkadaşlardır ve bugün bülent uygun sıvas için elinden gelen bütün çabasını gösterme cesaretindedir.. ve ben biliyorum ki yıllar sonra tekrar bu takımı sırtlayacaktır ... bülent uygunun sivastan gitmesine neden olan çok şeyler var arkadaşlar başta yönetimde birkaç insanı istemediği için uzaklaştırılmıştır...
seat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2011, 20:13   #139
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

artık takımada hocayada yönetimede güvenim kalmadı.takımm güvensiz ve korkak oynuyor her hafta bir kısım topçular uyur gezer bu haftada en iyinmiz kamil yok sahada adeta eli ayagına dolaşıyor.mehmet desen hep aynı kuru gürültü eneramo beklentimizin tam tersine hiç yok.hoca cihan varken m nası alıyor oyuna kamanan zaten boş boş geziyor suarez ligin adamı olmadıgını ispatladı.hocanın oyuna müdahaleleri yanlış.keyta cihan banko oynaması gereken adamlar.ama ne hikmetse yedekte bekliyorlar.yönetim oyuna müdahale etmazse her şeyi hocaya bırakırsa bank asyaya en yakın takım malesef sivasspor...hoca sert ve radikal kararlar almalı yönetim hata yapan topçulara ceza kesmeli takımda bence huzursuzluk var hemen halledilmeli.bunun yolu m yıldızdan kaptanlık derhal alınmalı ve mehmet ve çetesinin takım üzerindeki etkisi bertaraf edilmeli.yönetim bunu derhel yapmalı birsürü borca girdik bu borç yoksa üzerlerinde kalacak.eneramo oynatılmalı hemde adam gibi oynmalı o kadar parayı sahada gezsin diye vermedik unan yönetim uyan takım göz göre göre düşüyor tedbirini derhal allllll.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.02.2011, 20:21   #140
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 769 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
seat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
merhaba arkadaşlar öncelikle herkeze buradan tüm sivassporlu arkadaşlara selamlarımı sevgilerimi iletiyorum. ilk başta vefa borcumuz olan sayın bülent uygun'a yaptığımız büyük haksızlıklar için birkaç şeyden bahsetmek istiyorum. maç içersinde bülent uygunu tavırlarını ve maçı izlerken adeta sıvassporun lehine davrandığını belirtmek istiyorum. istese idi bülent hoca o maçı daha farklı alırdı diyebilirim yüklenmedi takımı hucuma çekmedi ofansig foynattı ve devamlı defansa ileri işaretleri yaparak sıvasspora yol açtı gol yolu .. ama bizimkile ne yaptı ? ve maç sonunda bülent hocanın görüşlerini dinleyen arkadaşlar hatta bülent uygun için küfürler yağdıran insanlar izlerken acaba hakzılık ettiklerini hiç düşündülermi? adamın gözleri dolmuştu eski futbolcularını gördü eskiye giti güzel günlere gitti ve yönetimden birçok arkadaşı eskişehirde bizzat kendisi ağırladı.. unutmayalım ki bülent uygun ve başkan mejnun odyakmaz halen çok eski iyi arkadaşlardır ve bugün bülent uygun sıvas için elinden gelen bütün çabasını gösterme cesaretindedir.. ve ben biliyorum ki yıllar sonra tekrar bu takımı sırtlayacaktır ... bülent uygunun sivastan gitmesine neden olan çok şeyler var arkadaşlar başta yönetimde birkaç insanı istemediği için uzaklaştırılmıştır...
bütün bunlar senin fikrin kardeş bülent uygun sivassporu sevebilir ama senin dediklerin hiç alakası yok maçı bende izledim .ha deki neden sivasspora yardımcı olacak o başka dostça bir maç olodu desek yeridir ama sivassporda oyunu çirkefleştirmedi eski şehirde herkes yenmek için oynadı biz kazmalıgımızdan yenildik.yoksa bülent bize yol filan açmadı açamazda sen görüyorsunda o kadar eskişehirli görmüyormu ne diyorsun kardeşim defe kor oynatırlar adamı.anında görevine son verirler. senin bülent uyguna sempatin olabilir benimde yok.iyi adammı evet iyi adam sivasa çok şey verdimi verdi evet ama sivassporda onu bu haline getirdi.unutma kimse kimseye babasının hayrına bişey yapmaz.genede selamını alıyor ve teşekkür ediyorum.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda pover58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı