Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 19.02.2011, 00:43   #71
selo===
Yeni Yiğido

6 Mesajına 9 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 521 selo=== FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

bakin arkadaslar hoca deyisti futbolcular deyisti ama bir yönetim deyismedi bence yönetim deyimeli bu takimda,,, ben geleceye artik ümütle bakamiyorum kesin ikinci ligteyiz yeni sezon sen 1 puan almasini dahi bilme ve halan bu takimdan ümütlüyüm de nasil olacak bu is
yani horozun yumurtasini ye
horoz yumurtlamaz tosun süt vermez bunu hepimiz biliyoz
selo=== isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2011, 00:58   #72
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Maçı değerlendirelim

YİNE KAZANABİLECEĞİMİZ birmaçı iyi oynayarak alakasız biryerde ve zamanda gereksiz bir faul sonucu duran toptan yediğimiz gollle kaybettik,yapacak birsey yok,golcüler bomboş kaleye gol atamıyorsa eskişehir gibi bir deplasmandan puan çıkartmak zor olur,sivaspor yine iyi oynadı,galip gelmek için herseyi yaptı,olmayınca olmuyor,yine şanssızlık ,beceriksizlik,ve hakemin insiyatifini evsahibi takımdan yana kullanmasıyla kaybettik,eskişehirin ilk golünde bariz faul vardı,eneramonun düşürülmeside penaltıydı,tekrar tekrar izledim,buna sığınmak istemem,takımın oyunundan genel olarak memnunum,bide maçlardan puan çıkartsak çok güzel olacak,maçın yıldızı,bizde erman.grosecki,kadir,rakipten sezer,alper,pele,rıza hoca maçı almak için,eneramoyu,kamananı aldı,mehmet nasın yerine cihanı alabilirdi,artık eldeki kadroda revizyon kaçınılmaz oldu ,korcan yerini lukasa bırakmalı,cihan.sandro,keita daha fazla yer bulmalı takımda,eger işteseydik 1 puan alabilirdik,rıza hoca ve futbolcular 1 puanı begenmiyor sanki,şimdi 20 puanımız olurdu,resmen kahroldum,umutlarımızı diğer haftaya tasıyacağız artık.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2011, 01:01   #73
lokmankantar
Acemi Yiğido

lokmankantar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 58 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 lokmankantar isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Maçın Yıldızı: Kamil Grosicki
Maçın en kötüsü: Koray
Maçın kötüsü: Uğur.
Rıza hoca: Son derece yerinde hamleler belki Grosicki yerine Mehmet Yıldız alınabilirdi.
1.gol ve 2.gol bence hakem hatası zaten ondan sonra hakem birinci gol sonrası ikili mücadelelerin çoğunda bizim lehimize karar verdi.
Sedatı ilk maçına göre beğendim.
Rıza hocanın kaybı sadece iki puan o da Antalyaspor maçı özgüvenimizi kaybetmezsek 40 puanla ligi bitireceğimize inanıyorum
lokmankantar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda lokmankantar'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2011, 01:14   #74
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Artık söylicek söz bulamıyorum bu sefer iyice battık kurtuluş sansımız artık yok denebılıcek kadar az..düştük diyebiliriz
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Divriği58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2011, 01:14   #75
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 661 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

HEY GİDİ YİĞİDOM HEYYYYYY
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Divriği58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2011, 03:10   #76
akkuzu
Yiğido

akkuzu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

104 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 akkuzu isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Geçen hafta maçın en kötüsü Hayrettindi şükür onu yedik bak bu hafta hiç gol yemedik.Bu haftada maçın en kötüsü Mehmet ya onuda yiyelim bakın haftaya beş gol atarız değilmi.
akkuzu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda akkuzu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2011, 03:25   #77
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
onur0634 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ya nasıl yorum yapacağımı bile düşünemez duruma geldim kötü mü oynuyoruz hayır ii mi
oynuyoruz kopuk kopuk da olsa ewt ama malesef hep üzülen taraf biz oluyoruz nedendir bilinmez ama bazı şeyler tesadüf diyildir hiçbir zmn mesela yapılan transferlere gelinirse kamaner die bi kaleci kiralık olarak alındı sezon sonuna kadar nie hiç oynatılmaz sando die bi hücüma dönük orta saha oyuncusu alındı rıza hocanın yardımcısı gibi aynı tonla para verilen ve oynatılmaya cesaret edilemeyen bi oyuncu haline geldi rada ve navratili dersen her ikiside çok ağır ve tekniği olmayan oyuncular bu tarz oyuncuları bank asyada rahatlıkla bulur ve bunların onda bir maliyetine bile alabilirsiniz son olarak eneramoya gelinirse bence rıza çalımbayın istifa nedeni olabilir kulüp tarihini en pahalı ve en gereksiz transferi adamın topla alakası yok abi bu oyuncuya bi sevet verildi ya ben bu oyuncuyu bu takıma nasıl ve neye dayanaraktan transfer ettiler çok mrk ediyorum resmen transfer faciası denebilir son olarakta rıza hocaya gelecem arkadaşlar bi takım düşünün ikinci yarıya ii başlıyor oyunu tamamen rakip yarı sahaya yıkıyor tabir yerindeyse rakipe top göstermiyor ve maç berabere gidiyor ama malesef rıza hocamız ii oynayan takımdan takımın belkide en ii oyuncusu kamil grosiçkiyi çıkarıyor ve yerine fiziksel ve ruhsal olarak hazır olmayan kamananı alıyor diğer değişikliklere gelinirse mesela periel oyun içerisine top indiriyor defansa geliyor top çıkarıyor oyundan alınıyor ve yerine yıkıma neden olan eneramo alınıyor peki bişey soracam arkadaşlar hiç oyuncu değiştirmeden biz bu maçtan puan alabilirmiydik bence ewt kaybetsek rıza hoca eleştirilirmiydi bence hayır herşeyin doğrusu ve yanlışı olduğu gibi futbolunda doğru ve yanlışları vardır malesef yanlış hamleler yapan biz doğru hamleler yapan eskişehir takımı oldu bi oyunu aldı ve maçı kopardı demem o ki arkadaşlar bence kaybettiğimiz maçların en büyük sorumlusu rıza çalımbaydır gerek yapılan transferler gerekse oyun içinde yapılan hamleleriyle tam bi rezalet adeta ben artık maça fln gitmiycem çünkü her gittiğim maç sonrası ruh sağlığım bozuluyor yeter artık yeter ya ...
aynen katılıyorum. bu yenilginin tek sebebi rıza çalımbayın yanlış oyuncu değişiklikleri.. ilk yarı adamları kitledik resmen sahalarına, ikinci yarı da güzel gidiyordu, ne zaman rıza çalımbay oyuncu değişikliklerini yaptı takım yıkıldı.

bana söyleyin kaç kere ümit karan'ın ismini duydunuz ilk yarı? ikinci yarı ne zaman rıza çalımbay sistemi bozdu, eskişehir atak üstüne atak yaptı.

hiç de boşuna dert yanmasın rıza çalımbay hakeme. hakem çok da güzel elinden geldiğince iyi yönetti maçı, yemezler...

bu maçı ne hakem, ne rıza hocanın istediği bütün futbolcular için kesenin ağzını açan yönetim, ne de futbolcular kaybetti, bu maçı sadece ve sadece rıza çalımbay kaybetti.
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kadirakin58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.02.2011, 07:44   #78
Örükcülü
Tecrübeli Yiğido

Örükcülü - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

518 Mesajına 1.289 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 632 Örükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer AnblickÖrükcülü ist ein wunderbarer Anblick

Ne değerlendireceğim ya, maç içerisinde kaçan goller stres yaptığı gibi sabaha kadarda başım ağrıdı. Nedir takımın bu hali. 5 metreden gol atamıyorlar. Mehmet Yıldız'ın artık dinlenme zamanı gelmedi mi? Bir tane olumlu hareketi var mıydı? Her aldığı top öldü. Hoca nasıl tahammül ediyor buna artık?

Grosizki'nin oyundan alınması hataydı. Madem Kamanan'ı alacaksın çıkart Mehmet Yıldız'ı onun yerine al. 3'lü forvet gibi görünsede Eneramo ve Kamanan'ın hiç faydası olmadı.

Yazık, hemde çok yazık. Göz göre göre TAKIMI DÜŞÜRÜYORLAR !... Bunu böyle isteyenleri VİCDANLARIYLA baş başa bırakıyorum. Düşersek bir 40 yıl daha çıkamayız.

Seninle doğdum, seninle öleceğim... Kefenim kırmızı-beyaz olsun... Mezartaşım da arman, toprağımda forman olsun... Ama, illada başucumda kırmızı-beyaz bayrağın olsun..
Örükcülü isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Örükcülü'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2011, 08:40   #79
memet24
Tecrübeli Yiğido

memet24 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

205 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 685 memet24 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

düzelecegiz düzelecegiz diye diye lig bitiyorya............
memet24 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2011, 08:47   #80
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Yorumlarin geneli yanlis oyuncu degisikligi üzerine yani hocanin hatalarindan kaynaklandigi üzerine kurgulanmis.oda bir etken olabilir ama tümüyle gercegi yansitmiyor benim asil bu macda dikkatimi ceken sey ilk gol de sedatin topu ve rakibi bozma yerine kendi takim arkadasinin topu kurtarma sansini engellemesi ve arkadasini bozmasi, diyelimki bu bir hata sonrasinda hem hakeme hemde sonrasinda yaptigi baska bir hatadan sonra eli kolu ile hocasini fircalamasi. bu adamlari kulüp icinde bukadar etkili güclü kilan nedenleri düsünmeden edemedim. yönetimin tavizkarligimi acizligimi.hocanin altenatifsizligimi,caresizligi mi diye düsünmeden kendimi alamadim, takim oynuyor rakip alana topu tasiyor toplar orada Mehmet tarafindan bozuk para gibi harcaniyor defans da ise bu turuva atlarinin hangisi oynasa takimi,takim arkadaslarinin cabasi ve emegini yikmak icin ugrasiyor. dünki maci eskisehire arkadaslarini ve takimi bir kez daha yikan Sedat ve toplari bitirici noktalar yerine ölü noktalara tasiyan mehmet hediye etti. ikinci gol ise kaleci hatasina gelmeden önce hakemede sormak lazim hem rakibin ceza alaninda hemde cevresinde daha net pozisyonlara düdük bile calmadin. ne hikmetse müdahele topada yapilmis olsada eskisehir lehine düdük caldin ve golü hediye ettin.

Toparlarsak artik ben bu takim icerisinde turuva ati görevi üstlenmis emek ve ekmek düsmanlari oldukca bu takimin basarili olacagina inacim kalmadi bu nankörler 2. hocayi yediler 3.sünüde yiyecekler,takim arkadaslarini dövdüler, yeniden sahaya ciktilar,hocalarini binlerce kisi icinde fircaladilar yarin bir daha sahaya cikarlar. bu gereksizler karsisinda ya gelen hocalar etkisiz ve caresiz yada Hocalari Bunlar karsisinda etkisiz ve caresiz birakan bir yönetim var. Sedat denen adamin bu sezon takima yaptiklari ortada iken sahada yapmadigi Takimi onursuzluk kalmadi. hocasini bile eliyle fircaladi. Hocalari alternatifsiz birakan yönetim ozaman mecbur biraktigin hocanin arkasinda dur ve bu truva atlarinada itaat etmesini ögret. yoksa daha cok hoca kaybi daha cok üzüntü yasamaya mahkumuz.isin sonuda iyi degil herkes hesabini ona göre yapsin. bu karaktersizler oldugu sürece mohrinyo bile gelse ona bile aynisini yaparlar..
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı