Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Yazarlar Ne Dedi?

Yazarlar Ne Dedi? Köşe yazarları

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Önce Aynaya Bakın
Alt 29.01.2010, 12:10   #21
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Önce Aynaya Bakın

1-Hem diyorusunuz ki tarafatr baskısı yok,hem de Hayrettin'i ve Bülent'i gönderen taraftar oldu..Bu nasıl iş?
2-Bülent Uygun bu takımı çok antipatik yaptı,herkes gıcık kaptı bizden onun yüzünden.Sivasspor Bülent'e 10 kuruş borçluysa,Bülent Sivasspor'a 1.0000000 kuruş borçlu.
3-Hayrettin evet Sivaslı evladımız ama yaptığı bireysel hatalar artık takıma zarar vermeye başlamıştı.kendini çok boşlamıştı.Bu ceza bence gayet yerindeydi.

Muhsin Hoca hata yapıyor evet ama en azından antipatik bir takım değiliz.Bülent varken hem antipatik hem başarısızdık,şimdi sadece başrısısız.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2010, 12:27   #22
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

Aynaya bakmak, öz eleştiir yapmaktır.Spor yazarının yazmış olduğu yazıların hiç ama hiç bir kimseyi etkilememesi gerek, adı üstünde yazar.yazar ne yazar ya da ne yazamaz.bunları bir taraf atalım, gerçekelri konuşalım.Takımın gidişatının bu duruma gelmesine vesile olacak etkenleri bulalım.bir taraftar olarak takımın düzelmesi için ne gibi gayretlerimiz olur onun üzerinde konuşalım.Kişileri, kurumları eleştirmekle elimize ne geçecek.Pazar günü F.B. maçı var tarftar olarak kenetlenelim, maça gelecek olan sayıca bizden az olacak olan FB seyricisinin uğultuları altında kalmayalım, takımı destekleyelim.maçı alalım ve maçın sonucunda gazeteler şu başlığı atsın "4 eylül cehenneminde FB'ye soğuk duş"........
Alt 29.01.2010, 12:56   #23
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

muhsin hocayı bu kadar kolay harcayamayız diye düşünüyorum nerelerde aldı bu takımı bi parçada olsun umuda taşıdı ne kadar heyecanlandık bırakın umutlanmayı transferleri duyunca ligde ilk 5 umudu bile tekrar devreye girmişti adamlar ayaklarının tozuyla maça çıktılar ben yabancılara çok gormuyorum bir 2 maç sorun bizim yerlilerde yerlilerin hiç isteği ve güveni kalmamış savaşan kimliğimizi yitirdik hocadanda uzun vadede çok şeyler bekliyorum tabiki eleştiriyoruz belki bazı yorumlarda bu soyledıklerımızle çelişedebiliyoruz oynadıgımıza oynamadıgımza kızıp yanlış şeyler cıkabılıyor agzımızdan evet bende 2 maçta umutsuzluga düştüm ama bizim rakiplerimizin onlar olmadıgını dusunerek en azından bu sezon biraz yatışıp umutlarım yeniden yeşerdi burda kazanmamız gereken denizli manisa ankaragücü kasımpaşa deplasmanda yenebilecek antalya diyarbakır puan cıkartabılecegımız takımlarda var bu takımları yenebilecek gucteyızki ileriki haftalarda yabancılar mutlaka katkı saglayacaktır cok umutsuz olsamda ligden düşmeyeceğiz bu yayın ihalesinden pay almalıyız ve bu ligde kalmalıyız!
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2010, 13:46   #24
winner58
Yiğido

69 Mesajına 104 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 winner58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ya sen bu yazıyı bülente yalakalık olsun diyemi yazdın uoksa konu olsun diyemi açtın ne kadar kör gözlüsünüz be bülent dediğiniz adamın ne yaptığını bilmiyorsunuz adam alınan ve satılan topculardan komisyon alan bir insan müsvettesi daha iki gün önce bursa sivas kupa maçında eski topcumuz anderson ile görüştüm su anda boşta imiş kendisi bülent efendiyi sordum kendisine neden gönderdi dedim seni ıh mıh dedi tam cevap veremedi sonra para mevzusuna girdim bülent efendi o savunduğunuz adam 100 bin dolar para almış bunun trasferinden ve haylada bülent bülent diyorsunuz gecen sene sampiyon olmamızı engelleren biri hemde bu sene bu hale gelmemizi sağlayan kişi bu savunduğunuz adam kör gözlerinizi açın araştırın bakın ben her zaman diyorum bir köyedeki çoban bile elindeki sağlam sürüyü dağıtmazken o adi adam mahvetti bizi yazıklar olsun diyorum size bu konuyu acanada yazıklar olsun
winner58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2010, 15:39   #25
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Yanli,Provakatif ve Taraftari kücümseyen bir yazi kaleme almissiniz. Mevcud durumda Oynanan oyundan Yönetimden hocaya,Futbolcudan,Taraftara kadar kimse menmun degil bu bir gerceklik.. Fakat yukarida Yener Sahin arkadasinda belirttigi gibi sorunun tesbitine dönük fikir beyanlari o sürecde yazildi. bugün bu yaziyi kaleme alamak olsa olsa hoca degistirdiniz ne oldu bakin ayni tas ayni tarak bari bu durumu Bülentle yasasaydiniz anlamina gelirki. bu mantik Düsünce belirtme adina düsüncesizlikdir.

Bülent e bu Caima sampiyonlugu kendi eliyle baskasina teslim etmesine ragmen tahammül gösterdi. ardindan hedefimiz ilk 10 dedi. elindeki oturmus kadroyu bozdu. üzerinden para kazanacaklarini getirdi yada yolladi. yani kisacasi takimi sampiyonlukdan etti hedefini kücültü. buna ragmen kendisine camia olarak sabir gösterildi.

Sehri ve sehir insanini kücümsedi. Sahada terini akitanlarin emegini görmezden geldi. Yine karda sogukda (sizinden bilinsiz cahil olarak nitelediginiz. benzer yanilariniz var )takiminin yaninda olanla Taraftala kavgayi ve asalamayi secti siz kim oluyorsunuz ben bu takimi surdan suraya getirdim diyerek kendini herseyin yaraticisi ilan etti. Yani bu noktada birseyleri zeka düzeyinde sorgulayacaksaniz eger bu isin sürekliligini düsünüyorsaniz. biraz objektif olmak mütavazi olmak insani erdemdir.

Sorunlari görüp sorun tesbiti yapmak ayri birsey.sorunun kaynagi olani aklayip, en az sorumlu olanlari sorunun kaynagi olarak gösterme cabanizi maksatli bir caba olarak görüyorum.Takimin dününü bugününü sorgulayip cözüm ne olmali demektense dur Bülentin Hesabini ben sorayim demissinizde biraz gec kalmissiniz.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda giants'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.01.2010, 16:12   #26
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 922 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yazanı Tanımıyorum Yazdıklarınada Katılmıyorum...

Kısa ve Öz...
Alt 29.01.2010, 16:25   #27
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 837 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

SIZ HALA BULENT UYGUNUmu tartisiyorsunuz yazik be diyer taraftarlar gormesin cok guler
o adam gitti be bitti
simdi afrikanin beyaz aslani var kendini kanitlamis birisi onu yipratmaya calismayin o bilincli birisi ona guvencimiz sonsuz
ayrica hayrettin gunah kecisi degil sadece yaptigi saygisizligin bedelini odedi
ne yani ceza verilmesemiydi
yonetim tabiki hatali ama iste biz taraftar olarak hic laf soylemedik yonetimin kredisi kolay bitmez bu kadar zamni gelirse onuda yapariz
ama bi iste destek amacli hep guven sozleri soyluyoruz bosuna demiyoruz bu yazar ne amacli yazmis anlamadim ama bi sonucda cikaramadim
mucahitbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.01.2010, 17:03   #28
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Herkesin yazdığı yazıya saygı duyarım;ama bu yazarı yazdığı yazıyı şiddetle protesto ediyor ve ön yargılı olarak yazılan bir yazı olduğunu düşünüyorum..Madalyanın bir tarafını görüp ,öbür tarfını görmemek ne derece doğru acaba?B. UYGUN u Sivas 'ta sevmeyen hiçbir insan olduğunu kesinlikle düşünmüyorum..B. UYGUN yaptıklarıyla kendi kaderini kendisi çizdi..Bir insan başarılıysa herkes tarfından taktir edilir ama ortaya başarısızlık çıkınca bir müddet beklenir ,sabredilir daha sonra başrısızlık devam ederse teşekkür ediliip yollar ayrılır.. Bu dünyanın her yerinde böyledir;başarı varsa sen de varsın başarı yoksa sen de yoksun..Hayrettin olayında haklı olduğu noktalar belki olabilir ama Bu mevki Hayrettin'in yeri değil sözüne hiç katılmıyorum;Çünkü Hayrettin gerek 3. ligde gerkse 2. ligde Stoper de sürekli oynamış bir oyuncu.. 3-4 yıldır sol bek oynuyor;daha önceleri stoper ve ön libero da sürekli oynayan bir arkadaşımız...Kaldı ki hoca Denizli maçında Hayrettin i stoper de oynattı;Hayrettin bu maçta iyi bir performans sergilemişti..Giresun gibi Lig A da oynayan bir takıma karşı Hayrettin'in daha önce oynadığı bir mevki olan stoperde oynatılması niye yadırganıyor anlamış değilim..Hoca Giresun un bu kadar iyi oynayacağını nerden bilebilir ki..Gelelim hocayla ilgili yapılan eleştirilere;B. UYGUN takımın başına geldiğinde takım dibe çökmüş ve zor durumdaydı;B. UYGUN da hepimizin desteğini alarak başarılı bir 2.5 sezon geçirerek önce 8. sonra,4. ve daha sonra da2. yaptı..Hepimiz de büyük sevinç yaşadık..M. Hoca ile B. UYGUN arasında bir fark var;B. Uygun bu takıma uzun yıllar menecer olarak hizmet eden ,oyunu tarnsferlerini yapan ve takımı da iyi tanıyan biriydi..Aldığı başarılarda bununda etkisi olduğunu hepimiz biliyoruz;Ya M. ERTUĞRAL bırakın Sivasporu Türkiye'ye yabancı bir insan;Alman ekolünden bir hoca olmasına rağmen uzun yıllar Afriknın değişik ülkelerinde 15 yıla yakın bir zamandır çalışan ve çalıştığı hr takımda da başarı yakalyan bir hoca;ama Türklüğünün dışında Sivassporu hiç tanımayan ,takım hakkında sadece internetten bilgi sahibi olan birisi..2. yarı 1-2 maç hariç takıma sahip olan ve üst üste 8 maç ta yenilmeyen bir takım durumuna getirdi Sivassporu...Hepimiz Yapılacak transferleri dörtgözle beklemedik mi;yeni tarnsferlerin tabiki belli bir uyum süresi olacaktır;hepsinin de kariyerleri iyi oyuncular ve çoğu da milli takımlarında oynuyorlar;ama bazılarının da hazır olmadığı da bir gerçek...SONUÇ:Sivasspor dereyi geçerken kesinlikle at değiştirmemeli..Bu sezon sonuç ne olursa olsun Muhsin Hoca ile devam etmeli.. Transfer uyum süresini atlattıkça takımın daha iyi yerle geleceğine yürekten inanıyorum...HERKESİ F.B. MAÇINDA VE TÜM MAÇLARDA STATTA GÖRMEK İSTİYORUM..ÇÜNKÜ BU TAKIM BİZİM HERŞEYİMİZ ;BAŞKA SİVASSPORDA YOK!
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2010, 17:16   #29
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Değerli yazar kardeşim senide tanırım babanıda tanırım yazınıda okudum katıldığım noktalarda var katılmadığım noktalarda
Önce bülent uygundan başlayalım bülent uygun türkiye futbolunun yetişdirdiği ender golcülerden biriydi üst düzey futbol oynadı oynadığı kuluplerde hep sivrildi konuşmalarıyla veya sakaryalılar grubunu oluşturduğu için birde acayip hizipcidir
bülent uygunun bizle buluşması kadıköyün büyülü ortamında değil 3. ligde toprak sahada top oynarken oldu
bize ilk geldiğinde gayet mütevazi sivas insanına saygılıydı hiçbir zaman 5 milyonluk insanlar diye bahsetmiyordu
sivas onu oda sivası bağrına basmıştı gün geldi sivassporda menejer oldu hocamız karop pecze oldu
karol pecze çok kaliteli hocaydı herkes sivassporda tutturamadı dedi ama ben öyle düşünmüyorum bülent uygunun hizipciliği burda devreye girdi bazı futbolcularımızda buna çanak tuttu karol pezce hoca gönderildi takımın başına bülent uygun geçti
sanki bir sihirli değnek devreye girmişti beşiktaş galibiyetiyle başladı antalya maçıyla biten bir serüvendi
ilk sene ligi 6. bitirdik bülent hocamız yine gayet mütavaziydi şehirle adeptasyonu iyiydi saygılıydı basınla fazla konuşmuyordu çenesi kapatıp işini yapıyordu
ikinci sene takımdaki birlik beraberlik vede yerindeki transferler takıma zirve yaptı bu arada yönetimde yavaş yavaş işi tamamiyle bülent uyguna yıkmaya başladı
bülent uygun takımın kuaföründen tut çaycısından tut aşcısından tut herşeyiyle ilgileniyordu
bu aradada kendi hiyerarşisinide kuruyordu kulupden yavaş yavaş sivaslılar uzaklaştırılıp sakarya grubunu oturtuyordu bu vatanın evlatları yine sivasspor kulubündede sahipsizliğe itiliyordu
yönetim ise takım iyi gidiyor çıkıyorlar televizyonlara krallar gibi demeçlerini veriyordu yani işin kaymağını yiyordu kulupdeki kanunsuz hukuksuz işler pek umurunda değildi
bülent uygundada yavaş yavaş bir hastalık başlamıştı hakemlere futbol camiasına şirin gözükmek için saçma sapan yorumlar fikirler dost kazandığı kadar ona düşmanda kazandırdı
Ama yinede ligi tarihimizin en başarılı dönemini yaşayarak bitirdik bu arada bülent uygundanki ego dahada büyüdü
üçündü sezon başladı başarılı giriş yaptık hem takımı tutana aşk olsun hemde bülent uygunu
saçma sapan konuşmalar taraftarı küçük görmeler yedek kulubesinin camını kırmak haksız olduğu halde hakemlerin üstüne yürümesi hiç bir alakası yokken laila laileheillalalah açıklamaları üç yeriz ,dört yeriz,beş yeriz ama sekiz yemeyiz açıklamarı bizi istanbul kuluplerine vede taraftrlarına düşman etti birinde fener birindede galatasaray son maç olmasına rağmen bize büyük darbeler vurdu hemde hiç iddiaları olmadığı halde
sonra seminerlere gidiyorum bahanesiyle yaptığı haltları herkes biliyor takımı sedata mehmet yıldıza bırakması yardımcı hocalar bırakması tam bir handikaptı
yüzyılda bir gelecek şampiyonluğu bülent uygunun sayesinde yitirdik
bu kadar başarıya rağmen sivasspor istanbulda vede anadoluda en nefret edilen kulup olduysa bunun suçlusu taraftarmı yoksa bülent uygunmu
gönderdiği futbolcularda bir fiyaskoydu getirdiği futbolcularda
üçüncü sezonunda 3 maç yaptı anladıkı kendinde bir keramet yok hemen kulupden bütün alacağını istedi yatırım yapacağım diye sonra tavır koydu surat yaptı parasını aldı 6.hafta sonunda sivasspora transfer ettiği kazma futbolcularla çıkartılması zor bir kazık çaktı gitti
eğer bülent uygun adam gibi adam olsaydı aziz yıldırım aykutun yerine teknik menejerliğe onu getirirdi ama aziz yıldırımda öğrendi futbol camiasıda öğrendi bülent uygunun ne gibi bir kişiliğe sahip olduğunu
konuşa konuşa kendinide bitirdi sivassporuda atalarımız ne demiş ÇOK KONUŞANDA YALAN! ÇOK KAZANANDA HARAM VARDIR
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.01.2010, 17:37   #30
samsa58
Yiğido

samsa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 samsa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

....kervan yürür diyip geçecegiz beyler son zamanlarda takıma köstek olup ayağını kaydırmaya çalışan çok kişi var. şimdi burda takımın eski hocasını övup yenı hocaya laf soylemenın ne alemı var bu takıma zarardan baska ne verebılır kı. başarı varken herkez takımın destekcısı olur çünki bundan rant sağlamak ister. başarısızlıkta ise köstek olarak nemalanmak ister bunlara pabuc bırakmayalım.

Etiketler
aynaya, bakın, önce