Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Gelecek vaat ettiğini keşfetmiştim
Alt 12.03.2009, 11:56   #1
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1250 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Gelecek vaat ettiğini keşfetmiştim

Romanya Süper Ligi´nde mücadele eden Steau Bükreş´in yardımcı antrenörlüğünü yapan Yüksel Yeşilova, Fabio Bilica´nın gelecek vaat eden bir futbolcu olduğunu söyledi.

Sivassporlu Brezilyalı futbolcu Bilica hakkında AA muhabirinin sorularını yanıtlayan Yeşilova, Bilica için, "Universitetea Cluj takımını çalıştırırken Bilica’nın gelecek vaat ettiğini keşfetmiştim" dedi. Fransız FC Istres takımından denenmek için Cluj kulübüne getirilen, ancak kulüp başkanının beğenmediği Bilica’yı ısrarla aldığını ve lig boyunca ondan istediğini aldığını söyledi. Yeşilova,Bilica’nın Türkiye’ye transfer öyküsünü anlattı.

"BİLİCA’DAN İSTEDİĞİMİ ALDIM"

Yüksel Yeşilova, şöyle konuştu: "Universitetea Cluj takımını kurmak için görev aldığım sırada Bilica denenmeye gelmişti. Bilica’ya 6 dakikalık test uyguladım. Testin iki dakikasından sonra Bilica bıraktı. Psikolojik olarak bitikti. Daha sonra topla çalışmaya geçtik. Bilica’da bir şeyler eksikti. Fizik olarak bitik, kendine güveni yoktu, ancak o idman sırasında yeteneğinin olduğunu da keşfetmiştim. Kulüp başkanı ve Bilica’nın menajeri bile transferinin olmayacağını düşünürken alınmasını söyledim. Kulüp başkanının bana ilk sözü, (hocam sen şaşırdın mı, biz başka futbolcudan değil, Bilica’dan konuşuyoruz) dedi. (Alın bunu kefili benim) diye ısrar ettim. Başkan, menajere para vermem diyordu. Bilica onların gözünde bitik vaziyetteydi. Benim gözümde çok daha başka şeylerdi. Menajeri, başını öne eğerek, (ben nasıl yanıldım, bana çok iyi diye söylediler)."

Bilica’yı Türk futboluna kazandırmak için futbolcu ile Türkiye’ye gelen ve menajer Olgun Peker ile anlaştığını belirten UEFA’dan Pro (A) Lisanslı ve Romanya Futbol Federasyonu tarafından hizmet şeref madalyası ile ödüllendirilen Yeşilova, sözlerine şöyle devam etti: "Dürüst ve güvendiğim Peker ile görüşerek Bilica’yı anlattım. Türkiye’de bir kaç takıma önerildi,netice alınamadı. (Çok kötü vasat) haberleri alınca; siz bu futbolcuyu bırakmayın, sizden bu adamı 4 büyüklerden biri alır. Eğer bu futbolcu başarılı olamazsa ben lisansımı yırtıp atacağım diye iddiada bulundum. Bilica, şimdi Türkiye;de en çok konuşulan, en iyi stoper oldu."

Sivasspor’dan Fenerbahçe’ye transferi konuşulan ve Steau Bükreş’in de gündemine aldığı Bilica’nın tatil döneminde kendisine bakmasını bilmediğini ve antrenmanlardan kopmadığı sürece kendisinden bekleneni veren bir fiziğe sahipfutbolcu olduğunu vurguladı.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Gelecek vaat ettiğini keşfetmiştim
Alt 12.03.2009, 12:03   #2
alix_özdemir
Acemi Yiğido

alix_özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 20 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 alix_özdemir ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Cevap: Gelecek vaat ettiğini keşfetmiştim

Şu an mevkisinde Türkiye'nin en iyisi. Trtışmaya gerek yok. Alex bile onu "En iyi" ilan etti.
Alt 12.03.2009, 12:08   #3
ssozan
Tecrübeli Yiğido

ssozan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 149 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 626 ssozan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

defansımız ın bel kemiği oldu adeta
ssozan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Gelecek vaat ettiğini keşfetmiştim
Alt 12.03.2009, 12:47   #4
memet24
Tecrübeli Yiğido

memet24 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

205 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 684 memet24 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

türkiyenin en iyi defans oyuncusu...................... .........................
memet24 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
ettiğini, gelecek, keşfetmiştim, vaat