Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Yiğido çok can yakacak
Alt 08.10.2013, 08:30   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart Yiğido çok can yakacak

Ligde ve kupada üst üste 3 maçını da kazanan Sivasspor futbolu ve aldığı sonuçlarla rakiplerine korku saçıyor. Takımın yıldız isimleri de, “Bu sene üst sıralardaki yerimizi alacağız. Adımızı Avrupa'da da duyuracağız” iddiasında bulunuyor.

Kupada Bucak Belediyesi, ligde de Elazığ ve Gençlerbirliği galibiyetleriyle çıkışa geçen Sivasspor’da söz futbolcuların... Kırmızı-Beyazlılar’ın kaptanı Kadir Bekmezci, iyi bir seri yakaladıklarını kaydedip, “Bir hafta içinde 3 maç kazandık. Bu tabii ki bizim geleceğe daha umutla bakmamızı sağlıyor, özgüvenimiz artıyor. Başarılı sonuçlar almayı sürdürüp, sezon başında belirlediğimiz hedeflere ulaşmak istiyoruz” dedi.

İkinci sezonunu geçirdiği Sivas’ta çok mutlu olduğunu belirten Aatif, “Takımın başına Roberto Carlos’un gelmesinin ardından önemli hedefler belirledik ve bunlara ulaşmak istiyorsak sahamızda puan kaybı yaşamamalıyız. Taraftarlarımızın da desteğiyle Gençlerbirliği karşısında çok kritik bir galibiyet aldık. İnanıyorum ki, bunun devamını getireceğiz. Sivasspor’u sezon sonunda özlediği başarılara ulaştıracağız. Adımızı Avrupa’da duyuracağız” diye konuştu.

Daha iyisini yapacağız

Kırmızı-Beyazlı formayla iki kez gol sevinci yaşayan Utaka, “Sahamızda puan kaybetmeyen bir takım olmalıyız. Rakiplerimize de bunu hissettirmeye başladığımızı düşünüyorum. Süper Lig çok sert bir lig. Buna rağmen biz rakiplerimiz karşısında birçok gol pozisyonuna girmeyi başarıyoruz. İnanıyorum ki, galibiyetleri seri haline getireceğiz” açıklamasını yaptı. 7 maçta yaptığı 5 asistle öne çıkan Cicinho da, “Daha iyisini yapacağız ve her geçen hafta basamakları çıkacağız. Bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız” sözlerini sarfetti.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SivasSpor.Com'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Yiğido çok can yakacak
Alt 08.10.2013, 09:01   #2
izmirliyigido
Gast

Standart Cevap: Yiğido çok can yakacak

Arada o Kasımpaşa maçını da kazansaydık yada kaybetmeseydik şu anda kraldık. Neyse, hiç olmazsa nazarlık olsun oda. Nazar değmez..

.
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.10.2013, 09:19   #3
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

kayseri ve kasimpasa maclarini almis olsaydik bizi kimse tutamazdi hayirlisi olsun insllah sezon sonunda zirvede bitirmek biz yigidolara kismet olur
Alt 08.10.2013, 09:28   #4
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şu duruma bakıp kayseri ve kasımpaşa maçlarına yanmamak elde değil 18 puanda lider olacaktık,ben ilerleyen haftalarda farkı kapatacağımızı bjk fb ile ilk 3 mücadelesi yapacağımıza yürekten inanıyorum,sezon başındada önce takımları görelim demiştim ,bana göre bjk ve fb haricinde bizi zorlayacak takım göremiyorum,ilkyarıyıda 33 puan yada üstünde tmmlıyacağımıza inanıyorum 2 mağlubiyetle küme düşülmeyeceği gibi 2 galibiyetle şampiyonda olunmaz ancak şampiyonluk bile hayal olmamalıdır,şampiyonluk yolunda tek engel maddi imkansızlıktır,2 trilyon bulmak için yönetim elini yılan deliğine sokuyor,şöyle 5 6 milyon eroluk destek verecek bi sponsor bulunsa sağlam bir ortasaha ,önlibero,çok süper bi forvet alınsa şampiyonluk hayal değil avrupaya gitmekde önemli sivassporda bu hedefine yavaş yavaş ulaşacaktır bu takım küme düşer diyen herkese kapak olsun
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.10.2013, 10:30   #5
PRoFeSSioNaL
Usta Yiğido

PRoFeSSioNaL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

114 Mesajına 192 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 914 PRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer AnblickPRoFeSSioNaL ist ein wunderbarer Anblick

Avrupa Duyulmak Güzel Başarı Almakta Güzel.. Ama Bu Sene Sadece Avrupa Temeli Atmalıyız Bence .. Maddi Açıdan Avrupada Para Kazanmamız Lazım Takıma Daha Çok Işık Saçan Futbolculara İhtiyacımız Var..
Alt 08.10.2013, 10:41   #6
sivaslıadem
Usta Yiğido

sivaslıadem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

976 Mesajına 2.004 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 sivaslıadem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

rehavet için erken
Trabzon maçını kazanmadan bu açıklamaların yapılmasını uygun bulmuyorum
Lazları yenersek bu dedikleriniz bir anlam ifade eder
Kasımpaşa maçından önce de benzer ifadeler çıkmıştı ama ayağımız yerden kesilmesi nedeniyle bir iş kazası yaşamıştık
Amacım felaket tellallığı yapmak değil benim yorumlarımı takip edenler bilir .ilk önce haddimizi bilerek oynayalım lazları maçın sonlarında tempoyu artırarak yenebiliriz
sivaslıadem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sivaslıadem'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.10.2013, 12:58   #7
Soyözen
Tecrübeli Yiğido

440 Mesajına 1.173 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 Soyözen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Üstteki arkadaşlardan birinin de dediği gibi Trabzon maçını kazandıktan sonra bu açıklamalar daha anlamlı olur. Sonuçta aldığımız 4 galibiyet arasında ligin dişli takımlarından yalnızca Eskişehir var. Fakat Trabzon'u evinde yenersek gerçekten gözler üzerimize çevrilir.

İyi yoldayız. Haydi hayırlısı...
Soyözen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.10.2013, 13:55   #8
masteraydin
Yeni Yiğido

masteraydin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

19 Mesajına 23 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 masteraydin Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Pontusları kendi sahasında kendi seyircisinin önünde yeneceksinki bu açıklamalar daha anlamlı olur.
masteraydin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı masteraydin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.10.2013, 13:55   #9
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1227 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

Yeni bir takım yeni bir hoca yeni oyuncular vede yeni bir sistem. Kolay değil elbette herşeyi sil baştan yapmak. Ama galiba bizimkiler başarıyorlar. İyi oynuyoruz zamanla eksik olduğumuz yanlarımızı da düzelteceğimize inanıyorum. Takımımız da hem yerli konusunda hemde yabancı konusunda çok iyi oyuncular barındırıyoruz. Bu takımın bence en önemli artısı. Arada bir takılmalar olacakdır. Onlarda takımın kendi tecrübesi için çok öneml bence. Önemli olan lig sonunda ne yapacağımız. İyi başladık inşallah böylede devam ederiz...
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.10.2013, 15:51   #10
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Genclerbirligindeki taktigi uyglarsak mac bizimdir defansi saglam tutmali yoksa hamsilerin her biri gool atma kapesitesine sahip onlari markaja almamiz lagzim yoksa fenerin acisini bizden cikarmaga calisacaklardir
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
can, çok, yakacak, yiğido