Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Orhan Hoca tekrar Sivassporda...
Alt 07.10.2014, 10:58   #1
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft
Standart Orhan Hoca tekrar Sivassporda...

Trabzonspor'da futbol oynadığı dönemde "Küçük Orhan" diye anılan Orhan Kaynak, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'yi çalıştırmayı hayal ediyor. Sivasspor Yardımcı Antrenörü Kaynak, "Chelsea'yi çok seviyorum. Taraftarıyla, başarılarıyla, istikrarıyla her zaman hoşuma giden bir takım. Chelsea, neden olmasın? Hayaller gerçekleştirmek için vardır" dedi.

Trabzonspor'da futbol oynadığı dönemde takım arkadaşı Orhan Çıkırıkçı ile karıştırılmaması için "Küçük Orhan" diye anılan ve futbolseverlerce bu isimle hatırlanan Orhan Kaynak, en büyük hayalinin İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'de teknik direktör olarak görev yapmak olduğunu söyledi.

Trabzonspor formasıyla 1994 yılında UEFA Kupası 2. tur rövanş maçında İngiliz ekibi Aston Villa'ya 89. dakikada attığı golle hafızalara kazınan ve Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'da yardımcı antrenör olarak görev yapan Kaynak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 3 yıl görev yaptığı Sivasspor'a kısa bir ayrılığın ardından bu sezon yeniden döndüğü için mutlu olduğunu belirtti.

Sivasspor'un yönetimi ve futbol takımıyla Türkiye'de örnek gösterilecek performans sergilediğini dile getiren Kaynak, kulübe katkı sağlamak istediğini ifade etti.

Brezilyalı teknik direktör Roberto Carlos ile çalışmanın heyecan verici olduğunu belirten Kaynak, şunları kaydetti: "Rıza Çalımbay ile 6 yıl çalıştıktan sonra birçok şey öğrendim, kendimi geliştirdim. Çok fazla maç seyrettim. Hem taktiksel anlamda kendimi geliştirdim hem de futbolun hangi ülkede nasıl oynandığını, hangi futbolcunun Türkiye'de daha başarılı olabileceğini daha iyi kestiriyorum. Ligimiz hakikaten çok zor. Sistemden daha çok bireysel oyuncular ön plana çıkıyor. Rıza hoca ile çalışmaktan çok keyif aldım ama artık tek başına bir şeyler yapmanın zamanının geldiğini düşünüyorum. Roberto Carlos'un da kariyerime bir şeyler katacağını düşünüyorum. Roberto Carlos, çok rahat ve futbolun basit bir oyun olduğunu düşünerek çalışan bir kişi, onun rahatlığı takımın oynadığı özgür futbola yansıyor. Önemli olan Sivasspor'a katkı yapabilmemiz. Tek amacımız Sivasspor'un başarısı."

Kaynak, yardımcı antrenörlükteki 7'nci yılı olduğunu, herkes gibi kariyer planlaması yaptığını dile getirerek, yoluna emin adımlarla, yavaş yavaş ilerlediğini söyledi.

"Hayaller gerçekleştirmek için vardır"

Teknik direktörlükte hedef belirlemenin ve o hedefe ilerlemenin çok zor olduğunu belirten Kaynak, "Küçüklüğümden beri en büyük hedefim yurt dışında futbol oynamaktı. Yunanistan'da futbol oynadım. Yurt dışında teknik direktörlük de yapmak istiyorum. Yurt dışında sıradan bir takıma gittiğiniz zaman sıradan bir antrenör olursunuz onun için Avrupa'da iyi bir yerde bunu yapmak istiyorum. Türk hocalarının ve futbolcularının Avrupa'da çalışmak için zamanı geldi de geçiyor" diye konuştu.

İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea'ye sempati duyduğunu ve en büyük hayalinin Londra ekibinde teknik direktörlük yapmak olduğunu anlatan Kaynak, "Chelsea'yi çok seviyorum. Taraftarıyla, başarılarıyla, istikrarıyla her zaman hoşuma giden bir takım. Chelsae neden olmasın. Hayaller gerçekleştirmek için vardır" ifadesini kullandı.

SİVAS (AA)

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Orhan Hoca tekrar Sivassporda...
Alt 07.10.2014, 11:01   #2
psychology58
Tecrübeli Yiğido

psychology58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

400 Mesajına 810 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 534 psychology58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Orhan Hoca tekrar Sivassporda...

Büyük ihtimalle Roberto Carlos seneye gidecek ve onun yerine direksiyona Orhan Hoca geçecek. Bence Carlos'tan sonra böyle bir isim gelirse takım için en iyisi olur. Orhan Hocaya da bu görev yakışır.
psychology58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2014, 11:12   #3
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KİM nederse desin ,rıza hoca futbolculuk kariyeri boyunca hep önemli hocalarla çalışıp bişeyler kapmış ,bana göre başarı bir hocadır,7 yıl onun yanında kalmış orhan beyinde birşeyler kapmış olduğunu tahmin ediyorum,yine yıllarca üst düzey takımlarda futbolculuk yaparken ,üst düzeyde hocalarla çalışan ,türkiyede kariyer ve stajını başarıyla yapan r.carlosdanda bazı şeyler öğrenmiştir diye umud ediyorum,bu işler ben filanca takımda oynadım demekle olmuyor,herfutbolu bırakanda iyi hoca olmuyor,bilenlerden antrenman sistemi,taktiksel sistem,oyun okuma,rakibi analiz etme,kondüsyon yükleme,vs vs gibi işleride öğrenmek gerekiyor,umarım orhan hoca başarılı olur,ben olacağınada inanıyorum ,bunun için kendine güvenmesi, inanması ve çok çalışması yeterli ,yolu açık olsun
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2014, 11:20   #4
SİVAS EMİRİ
Yeni Yiğido

SİVAS EMİRİ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SİVAS EMİRİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rızanın aldıgı oyuncuların hepsini izleyip not eden bir hoca ben kendisine güveniyorum trabzonsporda oynamış olması onun kalitesinide arttırmıştır bana göre sempatik güler yüzlü ikili ilişkileri iyi bir hoca chelseayi hedeflediğine göre başarılı olmak istiyor buda bize faydalı olmasını sağlar
SİVAS EMİRİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SİVAS EMİRİ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.10.2014, 11:49   #5
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1423 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Rıza hocanın oyuncu keşfetmesinde en önemli mihenk taşı Orhan Hocadır. Geleceğe yatırımından dolayı Yönetimi tebrik ederim...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.10.2014, 16:02   #6
anilcan213
Yiğido

anilcan213 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 406 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 636 anilcan213 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ziadene yakışır Mecnun Başkan bu takımın başına veya Maldini aşağısını istemeyiz.

Etiketler
hoca, orhan, sivassporda, tekrar