Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor'dan at çiftliği!
Alt 08.12.2010, 19:06   #11
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1007 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Sivasspor'dan at çiftliği!

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ben stat falan yapilacagina inanmiyorum.
Trabzon, Bursa, Eskisehir, Izmir, Ankara`ya falan stat yapilmadan bize sira falan gelmez. Trabzon disinda o sehirlerede önümüzdeki 5-10 senede stat yapilacaginada pek inanmiyorum.

Ben artık stad yapılacagına ınandım,bellıkı devletın gozu stadyumun arazısınde! Fiyatının cok altında kapatıp araziye çökecekler,20 000 lık stadı da bıze dayayarak sagda solda Sivas'a stad yaptık dıye reklam yapacaklar belliki,.Adamlar da haklı Sivas'lı nasılsa hakedıyo,nasılsa sesını cıkarmaz. Vurun Sivaslı'ya caizdir vurun!
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2010, 19:07   #12
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 949 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yapılan işle dalga geçmeyi bırakın, hizmet veren insanları takdir edin lütfen! Bir çok kişinin dikkatini çekmiştir eminim, Sivas'ta görev yapan bir çok spor adamının ve tesislerimizi ziyaret eden bir çok kişinin üzerinde hemfikir oldukları bir konu var ki o da tesislerimizin her açıdan on numara olduğu ve beş yıldızlı otel konforuna sahip olduğudur.

Takip edebildiğim kadarıyla yönetimimiz her yıl yeni bir takım eklemelerde bulunarak Sivasspor tesislerini daha da zenginleştiriyor. Bugün at çiftliği yapılır, yarın bakarsın Sivasspor cirit kulübü kurulur. Bugün basketbol ve voleybol için gerekli altyapı çalışmaları yapılır, yarın Sivasspor basket ve voleybol takımları Türkiye liglerinde mücadele etmeye başlar. Bu yüzden yapılan her işin, atılan her adımın kıymetini bilin. Emeği geçenleri takdir edin ve destek olun. Yok eğer elinizden bir şey gelmiyorsa hiç olmazsa engel olmayın!

Ben tesislerimizi her geçen yıl daha da güzelleştiren yönetimimize teşekkürlerimi gönderiyorum. Umarım en kısa zamanda bu güzel tesislerin karşısında en azından 33-35 bin kapasiteli muhteşem bir stadyumumuz olur! Bu konuda Mecnun başkana ve Sivasspor yönetimine hakkımızı yedirmeyeceklerine dair olan inancım sonsuzdur.

Stadyum konusunda hiç bir katkısı olmayan ve ufukları sıfır olan Sivas milletvekillerine gelince, Allah hepsinin belasını versin de hepimiz birden kurtulalım! Şu şehre, şu kulübe bir katkınız olsun be adamlar! 220 bin nüfuslu Trabzon 35 bin kapasiteli stadyum yaptırıyor, 80 bin nufuslu Rize 20 bin kapasiteli stadyum yaptırdı, sizin bu şehir için hiç mi rüyanız, hayaliniz yok??? Eğer Sivas'ın altın değerindeki arazisi alınıp 20-25 bin kişilik uyduruk bir stat Sivas'a ittirilirse Allah hepinizin belasını versin!

Beni duyuyor musun Hamza, Selami, Osman, hay Allah diğer gereksizin ismini bile hatırlayamadım!!!

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 9 Kullanıcı BOUN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2010, 19:08   #13
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1065 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

At ciftligi kurulsun,bir bakarsin Faruk yönetimden gidince seyis olarak calisir.Stadyuma gelince hicbir zaman gerceklesmiyecek bir olay.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.12.2010, 19:18   #14
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

güzel güzel böyle sosyal aktiviteler çok iyi olur
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.12.2010, 19:35   #15
SS'li
Yiğido

68 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 613 SS'li FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Takım kümeye gidiyor bunlar at koşturmanın peşinde. Yaptıkları bir tane doğru düzgün transfer yok, paraları harcadıkları şeylere bak.
SS'li isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı SS'li'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2010, 19:53   #16
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Futbolcular gider izler belki koşmayı öğrenirler..Ama söylenenler güzel..Lafla peynir gemisi de yürümüyor bunu da unutmamak gerek diye düşünüyorum..Chelsea gel oğlum deyince gelmiyor..Özveri gerek...
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda erhan 10'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.12.2010, 20:07   #17
Respect58
Usta Yiğido

Respect58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

772 Mesajına 1.547 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 Respect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende ZukunftRespect58 hat eine strahlende Zukunft

Yönetimin Sivas ve Sivasspor'a kazandırdığı en büyük şey tesislerdir bence.Tesisleri dahada geliştirme düşüncesi şüphesiz çok güzel.Ancak tesislerinde güzel olması çokta önemli değil.Önemli olan takımın iyi olması.Bu gidişle arkadaşların dediği gibi oraya huzur evide yapmak zorunda kalacaksınız

Stadyumun yapılacak olması bize yeni modern bir stadyum kazandırması haricinde şimdiki stadın yerine yapılacak yatırımlar açısındanda çok önemli.

Chelsea'yi getirmek için kaliteli bir takımımızın olması şart.Bunun içinde yönetimin kaliteli transfer yapması şart.Chelsea bunların tesislerinde at çifliği varmış hadi gidelim diyipte gelmez !!
Respect58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Respect58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.12.2010, 20:09   #18
zaral
Yiğido

zaral - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 143 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 zaral FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yapılan işle dalga geçmeyi bırakın, hizmet veren insanları takdir edin lütfen! Bir çok kişinin dikkatini çekmiştir eminim, Sivas'ta görev yapan bir çok spor adamının ve tesislerimizi ziyaret eden bir çok kişinin üzerinde hemfikir oldukları bir konu var ki o da tesislerimizin her açıdan on numara olduğu ve beş yıldızlı otel konforuna sahip olduğudur.

Takip edebildiğim kadarıyla yönetimimiz her yıl yeni bir takım eklemelerde bulunarak Sivasspor tesislerini daha da zenginleştiriyor. Bugün at çiftliği yapılır, yarın bakarsın Sivasspor cirit kulübü kurulur. Bugün basketbol ve voleybol için gerekli altyapı çalışmaları yapılır, yarın Sivasspor basket ve voleybol takımları Türkiye liglerinde mücadele etmeye başlar. Bu yüzden yapılan her işin, atılan her adımın kıymetini bilin. Emeği geçenleri takdir edin ve destek olun. Yok eğer elinizden bir şey gelmiyorsa hiç olmazsa engel olmayın!

Ben tesislerimizi her geçen yıl daha da güzelleştiren yönetimimize teşekkürlerimi gönderiyorum. Umarım en kısa zamanda bu güzel tesislerin karşısında en azından 33-35 bin kapasiteli muhteşem bir stadyumumuz olur! Bu konuda Mecnun başkana ve Sivasspor yönetimine hakkımızı yedirmeyeceklerine dair olan inancım sonsuzdur.

Stadyum konusunda hiç bir katkısı olmayan ve ufukları sıfır olan Sivas milletvekillerine gelince, Allah hepsinin belasını versin de hepimiz birden kurtulalım! Şu şehre, şu kulübe bir katkınız olsun be adamlar! 220 bin nüfuslu Trabzon 35 bin kapasiteli stadyum yaptırıyor, 80 bin nufuslu Rize 20 bin kapasiteli stadyum yaptırdı, sizin bu şehir için hiç mi rüyanız, hayaliniz yok??? Eğer Sivas'ın altın değerindeki arazisi alınıp 20-25 bin kişilik uyduruk bir stat Sivas'a ittirilirse Allah hepinizin belasını versin!

Beni duyuyor musun Hamza, Selami, Osman, hay Allah diğer gereksizin ismini bile hatırlayamadım!!!

Gardaş harbiden güzel noktalara parmak basmışsın tebrik ederim ve hepsindede sonuna kadar haklısın. Şimdiye kadar mutabıkız senle ama bazı konularda ya farklı düşünüyoruz yada seni bilmiyorum ama ben İstanbul'da yaşıyorum o bakımdan eğer sen memleketteysen benden fazla bilgiye sahipsindir beni düzeltmeni rica ederim.

Stad konusunda ciddi anlamda uluslararası bir organizasyona evsahipliği yapabilecek 35.000 kişinin altında kapasitede bir stad yapılması direk olarak elimizdeki stadımızın değerli toprağı için gasp edilmesi demektir. Demişsin ki yapılan işlerle dalga geçmeyin takdir edin evet at çiftliği güzel bir icraat olabilir ama bence biz şuan tabir-i caizse bulunduğumuz konum itibarıyla kümede kalma savaşı veriyoruz bunun için at çiftliğinin elzem bir olay olduğunu düşünmüyorum. Hele ki özellikle hocalar nedeniyle takımı sabote ettiğini düşündüğüm bizi bu duruma düşüren bazı futbolcular ve aileleri için. Oyuncular ille at çiftliği istemezler bence çünkü bir kaç tanesi zaten takımı babasının at çiftliği gibi görüyo istediği gibi racon kesiyo adam dövüyo ertesi hafta nasıl olsa affediliyorlar. Böyle oyuncularımız olduğu sürece bence at çiftiliğine hayvanat bahçesine falan gerek yok saolsunlar hayatımıza yeterince renk katıyorlar. Önce adam gibi oynayıp hak etsinler .

Sayın yönetici demiş ki şu kadar saha bu kadar tesis yaptık eyvallah Allah razı olsunda sonuç ne, kaçıncı sıradayız ? yapılan sahalarla binalarla ligde kalınmıyor oynamakta gerekiyor.

Baskette voleybolda atılım yapılacakmış Ya birader önce futbolu bi kurtarın önce sonraya kalsın cirit oyunları sahası Sayın yetkili hiç susmamış maaşallah göğüs reklemı için fiyat alıyolarmış tabi bizde para çok reklama sponsora ihtiyacımız yok kimseye bi kuruş borcumuzda yok oyuncular da alacaklarını alıyorlar ama durum ortada madem para çok adam gibi 3-5 tane oyuncu alın takım elden gidecek böyle giderse bırakın abi bu işleri...

Yaaa eğer 35.000 kişilik olmayacaksa stad olmasın, dokunmasınlar stadımıza at çiftliğine gerek yok adam gibi oynayacak oyuncu yok saha yapılıyo habire gerek yok daha futbol takımı tam anlamıyla kurtulamamış, basketten voleyboldan bahsediyolar herkes..

Nasıl söndü havaları iki yıllık takım onlar diyo hala tesis derdinde adamlar oyuncu yok abi tesis oyuncu olmadan ne işe yarar Ziya'dan başka alt yapıdan gelen kaç isim verebilirsiniz beyler bakın altını çizerek tekrar söylüyorum bu yapılanların hiçbirine karşı değilim ama bizim şuan daha önemli önceliklerimiz var şuan at çiftliğine yada ata değil oyuncuya ihtiyacımız var ki ikinci yarı bu kabus devam etmesin.

Okuyanlara teşekkür ederim sürç-ü lisan ettiysem affola, Herkese Saygılar ...
Alt 08.12.2010, 20:30   #19
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bence çok matıklı bi uygulama, yapabilirlerse eğer. Siz dalga geçiyorsunuz ancak bi futbolcuyu Sivas'a getirmek için adamlar sosyal imkanlar sunmanız gerek. Umarım Sivas'ımız ve Sivasspor'umuz daha da gelişir.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı emre41'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.12.2010, 20:42   #20
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1007 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Futolcular ve aileleri için sosyal açlıklarını giderebilecekleri her türlü uygulama takdire şayandır. Ama bu tarz uygulamalardan şehri de soyutlamamak lazım,İmkanı olan insanlarımız önce şehrimizin bu tür açlıklarını gidermeye kalksalar daha iyi olur diye düşünüyorum. Sonuçta şehirde yapılacak her türlü sosyal aktivitelerden futbolcularımızda yararlabılır.Bu söyledıklerım Faruk Bey'e muhalafetlik adına değildir,bu konunun dışında genel olarak belırtmek ıstedım.Tesislerimizin her konuda yenilenmesi gerçekten güzel.
Chelsea konusunda gelınce,bizlerın su an duymak ıstedıklerı seyler bambaska,inşallah devre arasında yonetıcılerımızden sevındırıcı acıklamalar beklıyoruz,şu an kımsenın Chealse işitecek halı de yok psıkolojısı de yok. Uzun vadede ınsallah ama su an bızde vadeler cok kısa
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı GuVeN'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
chelseayi, çiftliği, getireceğiz, gün, mutlaka, sivasa, sivasspordan