Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası
Alt 08.03.2013, 00:05   #61
punisher58
Acemi Yiğido

punisher58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

20 Mesajına 35 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 422 punisher58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Anadoluda En İyi Yer Burası

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Uzun vadede yine Beşiktaş’a döner misin?
“Dönerim, sezon başı zaten dönüyordum, ufak bir aksilik oldu, olmadı.
Aksilik...
daha iki hafta önce nail abinin programında rıza bey beşiktaştan teklif geldide takımı yarıyolda bırakmadım demişti şimdi sezon başı zaten dönüyordum, ufak bir aksilik oldu, olmadı diyor bide aksilikmiş
punisher58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda punisher58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 00:24   #62
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
SIVAS58FOREVER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Taraftara önem vermek ayrı birşey, ancak oyun içerisindeki sistemi taraftarın taleplerine göre revize etmek ayrı birşeydir ve uygulabilirligi imkansız gibidir, mesela biz farklı düşünüyoruz ama ikimiz de taraftariz, hoca bana mi kulak vermeli sana mi? Yoksa Ali ye mi Mehmet e mi? Hangi taraftarı dinlemeli? Stada gidiyorsanız duyuyorsundur her kafadan farklı ses çıkıyor, hoca hangisini dinlesin? Ayrıca dinleyeceği o taraftar oyuncuların performansını, psikolojik durumunu, sakatlık durumunu biliyor mu? Rakibin hangi sistemle oynadığını biliyormu? Takımı taraftarın isteğine göre yöneten bir hoca var mıdır? Varsa o hoca mıdır yoksa ipleri taraftarın elinde olan kukla mı?
Herkesin işi farklıdır, oyuncu oyununu oynayacak, teknik direktör sistemini belirleyip takımı yönetecek, taraftar da elindeki çekirdeği cebine koyup takımı destekleyecek
İyi teknik direktör ve kötü teknik direktör farkı işte burada ortaya çıkar..Analiz ve yorumlama kabiliyeti güçlü olan her zaman bir adım önde olur..Bu da bütün yorumlara,görüşlere değer vermekten ve dikkat etmekten geçer..Bunu başaramayan zaten geri kalmaya mahkumdur..Analiz ve yorumlama kabiliyeti zayıf olan her ne olursa olsun kafasındaki taktiğin her daim doğru olduğuna inanır..Aslında kendisine yardımcı olma gayesinde olan taraftar görüşlerini dikkate almayan tabiri caizse kendi ayağına sıkar..Bunun teknik direktörün kukla olması ile de alakası yoktur..Ligde her takımın oyun stilleri,oyuncu durumları bilindiği için bu konuda yorum yapmakta zor değildir..Oyuncunun sakatlığı veya herhangi bir rahatsızlığı varsa bu konuda teknik heyet ve yönetim kamuoyunu bilgilendirmek zorundadır..
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda gülkız'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 04:02   #63
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Taraftara önem vermek ayrı birşey, ancak oyun içerisindeki sistemi taraftarın taleplerine göre revize etmek ayrı birşeydir ve uygulabilirligi imkansız gibidir, mesela biz farklı düşünüyoruz ama ikimiz de taraftariz, hoca bana mi kulak vermeli sana mi? Yoksa Ali ye mi Mehmet e mi? Hangi taraftarı dinlemeli? Stada gidiyorsanız duyuyorsundur her kafadan farklı ses çıkıyor, hoca hangisini dinlesin? Ayrıca dinleyeceği o taraftar oyuncuların performansını, psikolojik durumunu, sakatlık durumunu biliyor mu? Rakibin hangi sistemle oynadığını biliyormu? Takımı taraftarın isteğine göre yöneten bir hoca var mıdır? Varsa o hoca mıdır yoksa ipleri taraftarın elinde olan kukla mı?
Herkesin işi farklıdır, oyuncu oyununu oynayacak, teknik direktör sistemini belirleyip takımı yönetecek, taraftar da elindeki çekirdeği cebine koyup takımı destekleyecek
Şu yorumu bir taraftar yapmaz. Artı Orhan hocayı tanımadığını idda etmen bile kimliğini ortaya koymuş. Bu kadar takımı tandıgını idda edeceksın. Antremanlar da futbolcuların durumu falan dıyeceksın.... Bu kadar kayıtsız şartsız Rıza Hocacı olacaksın. Olsan olsan Orhan Hoca olursun. Orhan Hocaysanda bu zihniyette Sivassporun yardımcı antrenörü olmaktan öteye gidemezsin. İkinci adam olmaktan öteye gidemezsin. Biraz sorgula eksikleri gör ve bunu Hocaya bildir... Birde kimliğini açıklamak zorunda değilsin... Umarım Sivassporla başarılı olursun...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 07:28   #64
SIVAS58FOREVER
Yiğido

SIVAS58FOREVER - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

199 Mesajına 376 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 544 SIVAS58FOREVER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu yorumu bir taraftar yapmaz. Artı Orhan hocayı tanımadığını idda etmen bile kimliğini ortaya koymuş. Bu kadar takımı tandıgını idda edeceksın. Antremanlar da futbolcuların durumu falan dıyeceksın.... Bu kadar kayıtsız şartsız Rıza Hocacı olacaksın. Olsan olsan Orhan Hoca olursun. Orhan Hocaysanda bu zihniyette Sivassporun yardımcı antrenörü olmaktan öteye gidemezsin. İkinci adam olmaktan öteye gidemezsin. Biraz sorgula eksikleri gör ve bunu Hocaya bildir... Birde kimliğini açıklamak zorunda değilsin... Umarım Sivassporla başarılı olursun...
Bir taraftar boyle dusunemez mi? Orhan hocayı görsem tanımam, ip adresinden de istanbul da olduğum görünür zaten. Bence hoca görevini iyi yapıyor, organize ataklarımız cok iyi, cok fazla gol pozisyonuna giriyoruz, defans blogumuzu iyi eğitmiş, cok fazla gol pozisyonu vermiyoruz. Yediğimiz goller bireysel hatalardan ve şanssız goller. Gol atamamizin sebebi de son vuruşları iyi yapamıyor olmamızdan, buna çözümü de söyledi hoca, Hamdallah i alıp kampa yetiştirin dedi, ama yönetim almadı. Şimdi işini iyi yapan bu adamı neden elestireyim ben? Gol kaçıran santraforlarımız, hoca değil, 8 penaltıyı hoca kaçırmadı. Her maçta orta saha üstünlüğü bizde, hocayı eleştirirken ben bunlara bakarım, hoca santraforumuzun kaleciyle karşı karşıya kalmasını sağlayacak gerekli hücum organizasyonunu başarı ile yapabiliyor mu? Evet hem de cok iyi, ama santrafor dokunup golü atamıyor, bunu hoca ilk yarı gördü, devre arasında da Hamdallah bize çare olur dedi. Eski yıllarda defansımız evlere şenlikti, şimdi hoca bunu da düzeltti, kolay pozisyon vermeyen bir takim olduk, maçlara bak hep 1-0 yeniliyoruz, o 1 gol de tamamen bireysel hatadan, yoksa takimdaki organizasyon eksikliğinden değil. Ben boyle realist analizlere dayanarak eleştiri yapıyorum, çünkü futbol da işini iyi yapan ile yapmayani ayırt etmek cok önemli.
SIVAS58FOREVER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2013, 08:53   #65
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

bi bulunduğun yere layık olda ondan sonra göz dik başka takımlara adam zarf ata ata bıkmadı bjk ye anasını satim ya madem aklın ordaydi buraya neye geldin benim aklım bjkde sizin teklifinizi kabul edemem deseydin başka bi anadolu takımında bu açıklamaları yaptırtmazlar sana hoca efendi az dengeli ol kendini takımı sebeğe çevirdin get nereye gidiyosan sanki hayrına duruyolar la adamlara bak sizin aldınız paraları biz 100Yıl çalışsak gene alamayız
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 08:57   #66
ZiDaNe58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 712 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

daha 2 gün önce kamile demedigini bırakmadın adam kasımpaşadan teklif var dedi diye sen osurursan futbolcuların ne yapar bilemiyorum artık
Bu Konuda ZiDaNe58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2013, 10:11   #67
Ahmet Ateş
Acemi Yiğido

101 Mesajına 213 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 Ahmet Ateş FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Çalımbay kendisini dev aynasında görüyor, anlaşılan. Yurt dışında takım çalıştırmak istiyormuş, kapasitesi varmış ve de fazlasıyla. Bu teknik direktöre ben mahalle takımını emanet etmem. Ne kadro kurabiliyor, ne de oyunu okuyabiliyor. YEnilince de işi bireysel hatalara bağlıyor. Sivasspor hangi oyunuyla galibiyeti hak ediyor? Maçlarda saç baş yolmaktan, Rıza Beyefendinin akıl almaz oyuncu değişikliklerinden sinir hastası olduk.
Ahmet Ateş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ahmet Ateş'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 12:22   #68
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 491 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bir taraftar boyle dusunemez mi? Orhan hocayı görsem tanımam, ip adresinden de istanbul da olduğum görünür zaten. Bence hoca görevini iyi yapıyor, organize ataklarımız cok iyi, cok fazla gol pozisyonuna giriyoruz, defans blogumuzu iyi eğitmiş, cok fazla gol pozisyonu vermiyoruz. Yediğimiz goller bireysel hatalardan ve şanssız goller. Gol atamamizin sebebi de son vuruşları iyi yapamıyor olmamızdan, buna çözümü de söyledi hoca, Hamdallah i alıp kampa yetiştirin dedi, ama yönetim almadı. Şimdi işini iyi yapan bu adamı neden elestireyim ben? Gol kaçıran santraforlarımız, hoca değil, 8 penaltıyı hoca kaçırmadı. Her maçta orta saha üstünlüğü bizde, hocayı eleştirirken ben bunlara bakarım, hoca santraforumuzun kaleciyle karşı karşıya kalmasını sağlayacak gerekli hücum organizasyonunu başarı ile yapabiliyor mu? Evet hem de cok iyi, ama santrafor dokunup golü atamıyor, bunu hoca ilk yarı gördü, devre arasında da Hamdallah bize çare olur dedi. Eski yıllarda defansımız evlere şenlikti, şimdi hoca bunu da düzeltti, kolay pozisyon vermeyen bir takim olduk, maçlara bak hep 1-0 yeniliyoruz, o 1 gol de tamamen bireysel hatadan, yoksa takimdaki organizasyon eksikliğinden değil. Ben boyle realist analizlere dayanarak eleştiri yapıyorum, çünkü futbol da işini iyi yapan ile yapmayani ayırt etmek cok önemli.
Kedi burdaysa et nerde... E bu etse bizim kedi nerde... Puan durumuna bakılırsa bizim takım nerde, senin anlattığın bizim takımsa puan durumundaki kim... Adam barcelona yı madridi yazıyor sanki. Hersey dost dortluk. Dusme hattının 2 puan ustundeyız.
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Serdar63972'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 17:04   #69
ZiDaNe58
Usta Yiğido

bizim rakiplerimizi teknik direktörlerine bakıyorumda tek dertleri kendi takımları nasıl yapsakda takımımızı küme düşmekten kurtarsak diye düsünürken bizimkinin tek derdide beşiktaş olmuş umurunda değil sivasspor..ertuğrul sağlamda yıllarca oynadı beşiktaşta ama bursaspordayken bi kere bile beşiktaş cıkmamıstır ağzından takımın can cekişiyor rıza hoca bırak onu bunu futboldan soğuttun bizi be
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı ZiDaNe58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.03.2013, 18:18   #70
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Mecburiyetin mi var arkadaş senin her eleştiriye cevap vermeye rıza hocayı koruyacağım diye saçlamaya başladın yenilginin 1 - 0 mı var yeniliyorsun 3 puan gidiyor, şu yorumunu okuyan sivassporu ilk 3 te sanar bırak körü körüne savunmayı

Etiketler
anadoluda, burası, yer, İyi