Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Röportajlar

Röportajlar Röportajlar bölümü

Seçenekler Arama Stil

UĞUR AKKUŞ İLE RÖPORTAJ
Alt 10.07.2006, 22:27   #1
SivasSpor.Com
Site Habercisi

SivasSpor.Com - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.971 Mesajına 24.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 SivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yokSivasSpor.Com Fazla söze gerek yok
Standart UĞUR AKKUŞ İLE RÖPORTAJ

Sivasspor Yönetim Kurulu Üyesi, Uğur Eczanesinin sahibi, aynı zamanda Sivas Eczacılar Odası Başkanı olan Sayın Uğur AKKUŞ’ la yapmış olduğumuz röportajı sizlerle paylasıyoruz.

Kendinizi tanıtır mısınız?

- 1963 Kangal doğumluyum. Sivas Eczacılar Odası Başkanıyım. Halen, Sivas’ da değişik Dernek ve Kurumda üye olarak çalışıyorum. Evliyim, 2 çocuk babasıyım.

Sivasspor.com Sitemizden Haberdar mısınız?

- Evet, vakit buldukça siteyi takip ediyorum.

Sitemizde öncelikli amaç; Bilinçli Taraftar Oluşturmak Sizce Taraftar Siteleri bunu başarabilir mi?

- Taraftar Sitelerinin özelliği, Taraftarı bilinçlendirmek, Futbol ve seyirci kalitesini üst seviyelere çıkarmak, taraftarlar arasında kaynaşmayı sağlamaktır.
Taraftar sitelerinin bu konuda çok büyük katkılar sağlayacağına inanıyorum.

Sivas spor un başarısı Sivas’ a neler kazandırır?

- Sivas’ın Ekonomik, Sosyal ve Kültürel hayatında farklılaşmalar oluşturacak, Sivas’ ı Türkiye’ye ve Dünyaya; Kardeşlik ve barışın, dostluk ve centilmenliğin örneklerini sergileyerek tanıtacaktır.

Yönetin olarak Sivas Halkından beklentileriniz nelerdir?
Sivas’ lı takımına sahip çıkıyor mu?

-Süper lige adım atılır atılmaz, Taraftarın bir anda bir Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon spor taraftarı gibi olmalarını istemek bence büyük haksızlık olur. Çevremizde görüyoruz, hayatında ilk defa maça giden insanlar var, bu insanların taraftar olabilmesi, Sivas spor’un başarılarıyla ve kalıcılığıyla doğru orantılı olarak zaman içinde nasıl bir değişime uğradığını hep beraber göreceğiz. Sivas spor’ un başarıları devam ettikçe taraftarın Sivas spor’ a sahiplenmesi de artacaktır. Taraftarın 12.adam olma yolunda bu yıl epeyce bir yol aldığını söyleyebiliriz.
Şu ana kadar taraftarımız kendilerine yakışır bir şekilde takımlarını desteklediler.
Süper lig kültürü yerleştikçe, taraftarımızda, Sivas haklında, yöneticilerimizde, kalitenin daha da artacağına inanıyorum.
Tüm Sivas’ lıların maddi ve manevi destekleri, duaları bizleri motive edecektir. Sivas’ lıların takımına sahip çıkacağına inanıyorum.

Önümüzdeki yıl için; Sivas spor’un hedefi nedir?

- Bu seneden daha iyi ve daha kaliteli bir Sivas spor olacak

Stadyuma daha fazla taraftar çekebilmek için, neler yapılabilir?

- Profesyonel takımlar gibi maç öncesi ve sonrası seyirciyi motive edecek, coşku ve heyecanı artıracak sözlü ve görsel efektlere dayalı çalışmalar yapılarak, taraftar desteği artırılabilir. Çocuk, Öğrenci ve Bayan seyirciler tribünlere çekilerek, Süper lig heyecanı yaşlı, genç, Bayan demeden tüm yaş grubuna yayılabilir.

Röportaj: Aynur Küçükibiş (Nilay)

.

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Konu SONMEZ tarafından (11.07.2006 Saat 09:22 ) değiştirilmiştir.. Sebep: DÜZENLEME...
SivasSpor.Com isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
akkuŞ, röportaj, uğur, İle