Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yeniçeriler

Yeniçeriler Yeniçeriler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hep Destek Tam Destek
Alt 01.10.2010, 21:39   #71
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hep Destek Tam Destek

Ayrıca siz aleyhte yazan herkesi aynı kefeye koyup yorum yapıyorsunuz.Bende destek diyorum ama yanlışlarıda yazacağım.Benim başkaları gibi bir başarısızlıkta başka takım tutma olayım yok.Ölene kadar SİVAS lıyım vE SİVASSPOR luyum
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda şarkışla 58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.10.2010, 21:44   #72
Army
Yiğido

Army - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 Army Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Terbiye sınırlarını aşmadan tartışın cnm lütfen bize yakışmayacak davranışlarda bulunmayın

YENİÇERİLER
Army isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Army'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 01.10.2010, 21:53   #73
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Benim gruplarla falan işim olmaz benim derdim SİVASSPOR
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2010, 22:02   #74
onay58
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 onay58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah bu haftayı oynayacagımız takımı yener puanımızın cıtasını dilerim ve başarılar hep sıvas spor ve taraftarıyla olsu başarı sizlerle olsun
onay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.10.2010, 22:35   #75
bulutbey27
Tecrübeli Yiğido

bulutbey27 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

268 Mesajına 443 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 641 bulutbey27 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bizde takımın yanındayız zaten çünki bu takım bizim ve sivasın tek vizyonudur bu yüzdende bu takımın ligde düşme değil bu korkuyu bile yaşamasını bile istemiyoruz sıradan bir lig takımı olursa bu takımı ve sivası kimse konuşmaz amacımız yönetimi ve hocayı kırmak değil asıl şapkayı önlerine koyup düşünmeleri gerekenler onlar olduğu için eleştiriyoruz çünki biz eleştirmezsek her sonuçta sırtlarını sıvazlarsak bir laçkaşma başlar tıpkı bugünlerde olduğu gibi her hafta baarı sözü veripte hüsran yaşatan bir takım yaşamak istemiyoruz biz takmımızı eski gücüyle rakibi rahatsız eden futbolu ile görmek istiyoruz bu takım bu ligden düşerse bu şehrin zararına olur çabamız bu yöndedir sinirimiz bu yüzden geriliyor gerektiği yerde gerektiği gibi tepki göstermek her sivas taraftarının hakkıdır bu yüzden kimse kimseye imalı sitemlerde bulunmasın biz belgesiz teknik tirektörlük peşinde değil takımımızın başarısının peşindeyiz arkadaşlar
Alt 01.10.2010, 23:02   #76
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

LAf laf laf laf....

Mecnun başkan istifa etse yerine aday olarak gösterecek o koltukda gözümüzün arkada kalmadan bakabileceği tek bir aday bile çıkaramaz bu şehir...Daha olağanüstü kongreyi yapacak adamları bulamaz bu şehir...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yener_sahin'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.10.2010, 23:29   #77
velibircan
Usta Yiğido

velibircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

501 Mesajına 1.274 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 811 velibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblickvelibircan ist ein wunderbarer Anblick

YETER ARTIK !!!

3 kurusun hesabını yapanlara lafımız yok evınde ekmek yokken işini bırakıp gelemeyenlere lafımız yok kimse acıtasyon yapmasın bizden de kımse karsı bır cevap vermesın bundan sonra kımse polemiğe girmesin...

Ben bu siteden bu yuzden cıkdım arkadaş adamın maddi manevi desteği olmaz tv dan ne dınlese gelir burda yazar çizer...

kimse Benim Öğrenci kardeslerımın borc harc aldıgı kombınelerle maca gırerken bedava gırıyorsunuz diyerek Dil uzatmasın diline dıkkat etsin !...Biz trabzona adam bası 25 30 lira verip deplasman yaptıgımızda siz nerdeydiniz ? acıtasyon yapacaksanız da bızım yaptıklarımıza saygı duyun yoksa dengesiz yorumlar yazmayın !...

Lafımız ne fakirimize ne işi olana bizim lafımız ilçeleriyle beraber 700 bine yaklaşan bir kentte 17 binlik stadı 4 senede 4 kere zor dolduran bu şehire.

700bin kişilik bir kentte 2 haftada bir 5 10 lıra verıcek maca gelıcek 17.bın kişi yoksa canımdan öte sevdıgım bu sehirde Yaşamak istemiyorum...

emre..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı velibircan'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.10.2010, 23:37   #78
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 858 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

süper lige çıkılan ilk sezon hariç, daha geçen sezonun ikinci yarısına kadar yönetimle sorun yaşadığı için tribünde olmayan ve daha yeni tribüne dönmüş bir grubun;
mecnun başkan'a ve yönetime kendilerine destek verilmediği için bu sitenin forumlarında yıllardır ayar veren grup fertlerinin;
cansiperane yönetimi savunması gözlerimi yaşarttı.

yok rahatsız değilim canım, Allah mesut bahtiyar etsin, aranız daha da iyi olsun da... da işte şaşırdım, insanlık hali işte bir kaç yıl önce yönetime giydirenlerin, şimdi yönetime giydirenlere laf sokması garip bir ironi işte... heh he hey gidi dünya!!!!!!!!!!!!!

sen eleştirirken haklısın hava hoş, ama sen savunurken başkası eleştirince hain öyle mi? öyle millete iki yıl öncesini hatırlatanlar açıp iki yıl önce ne yazmışlar iyice okusunlar!!

peki maksadım nedir? maksadım şudur: sivasspor sadece ahmet'in mehmet'in değildir, sivasspor sivasspor için sevinip, sivasspor için yüreği yanan herkesindir!!!!!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2010, 00:21   #79
NAUGHTYBOY58
YASAKLI ÜYE

89 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 NAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende ZukunftNAUGHTYBOY58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
süper lige çıkılan ilk sezon hariç, daha geçen sezonun ikinci yarısına kadar yönetimle sorun yaşadığı için tribünde olmayan ve daha yeni tribüne dönmüş bir grubun;
mecnun başkan'a ve yönetime kendilerine destek verilmediği için bu sitenin forumlarında yıllardır ayar veren grup fertlerinin;

yok rahatsız değilim canım, Allah mesut bahtiyar etsin, aranız daha da iyi olsun da... da işte şaşırdım, insanlık hali işte bir kaç yıl önce yönetime giydirenlerin, şimdi yönetime giydirenlere laf sokması garip bir ironi işte... heh he hey gidi dünya!!!!!!!!!!!!!

sen eleştirirken haklısın hava hoş, ama sen savunurken başkası eleştirince hain öyle mi? öyle millete iki yıl öncesini hatırlatanlar açıp iki yıl önce ne yazmışlar iyice okusunlar!!

peki maksadım nedir? maksadım şudur: sivasspor sadece ahmet'in mehmet'in değildir, sivasspor sivasspor için sevinip, sivasspor için yüreği yanan herkesindir!!!!!!!
Bak Kardeşim Sende diorsunki sorun yaşarken ewet biz sorun yaşarken eleştiryorduk ama adaabıyla eleştirıorduk adamların kişiliklerine laf sokmuyorduk yapılmayanları eleştirıor istediklerimizi dile getiriyorduk şimdi demekki istediklerimiz yapılyorki bize saahip çıkılıorki bizde sahip çıkıyoruz konu burda eleştirinin sertliği .. Biz Hiç Bi Zamanda Kaldırıp Demedikki Yönetim Bizi Desteklemiyor Takım Basarısız İstifa Edilsin?? Bunu Dediqimizi SÖyleyebilirmisin ?
NAUGHTYBOY58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı NAUGHTYBOY58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 02.10.2010, 00:26   #80
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 737 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

biz bu yönetimin yaptıgı işlere hiç bir zaman dil uzatmadık.onların bu takımı getirdiği yerlere hiç kimse getiremez.daha iyisini getirecek birisi varsa söyle bizde arkasında duralım..
bizim eleştirdiğimiz konular herkesin bildiği gibi bizimle ilgili olan konulardı.o sorunlarda ortadan kalktı..anladın mı iyi geceler

Etiketler
destek, hep, tam