Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferi Hoca Belirleyecek
Alt 23.05.2013, 23:39   #51
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1035 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Transferi Hoca Belirleyecek

Burda neyin tartışmasını yapıyorsunuz? Bir kere yeni sezon adeta sıfırdan bir takım kurulma düşüncesi var..Yani yeni bir heyecan ve hedef arama olayı...Bunun için de tercih edilen isim Robero Carlos...Takımda miyadı dolan, ya da ayrılma niyeti olan adamlara yol veriliyor ve gelecek olan Carlosa da takımı yeniden sen kur deniliyor...Yani gidecek olanlar kalanlar konusunda Carlos haberdar ediliyor...Kulüplerdeki yönetim anlayışında baen yöneticiler de transfer konusunda hocayla da bilgi paylaşımında bulunarak işin içine girebiliyorlar..Bazı kulüplerde ise transfer tamamen hocaya bırakılıyor...Sivassporun revziyon ve yeniden yapılanma hedefi Carlosa illaki söylenmiş ve yeni bir hedef ve vizyon için kendisinin seçildiği ona anlatılmıştır..Dolayısıyla da gidecek olanlar, misyonu dolanlara yol verilmiştir...Adeta sıfırdan bir takım kurulacak gibi düşünebiliriz..O yüzden takımı yeni tanıyacak bir Carlosun eski kadroya şu gitsin şu kalsın gibi bir söylemi şu aşamada olmaz, olamaz çünkü takımı tanımadan nasıl gidecek kalacak adamlara hüküm verecek?

Velhasılı kelam buraya geldiğinde takımını baştan kuracak ve büyük ihitmal de Brezilyalı yabancılara daylı bir sitem oturtmaya çalışacak..Ve gidecek kalacak oyuncular ve takımın şu anki durumundan da kesinlikle haberi var...Bu işe madem önem veriliyor bunun raporları, bilgileri de çoktan Carlosa gitmiştir merak etmeyin...
Alt 24.05.2013, 00:01   #52
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1282 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Burda neyin tartışmasını yapıyorsunuz? Bir kere yeni sezon adeta sıfırdan bir takım kurulma düşüncesi var..Yani yeni bir heyecan ve hedef arama olayı...Bunun için de tercih edilen isim Robero Carlos...Takımda miyadı dolan, ya da ayrılma niyeti olan adamlara yol veriliyor ve gelecek olan Carlosa da takımı yeniden sen kur deniliyor...Yani gidecek olanlar kalanlar konusunda Carlos haberdar ediliyor...Kulüplerdeki yönetim anlayışında baen yöneticiler de transfer konusunda hocayla da bilgi paylaşımında bulunarak işin içine girebiliyorlar..Bazı kulüplerde ise transfer tamamen hocaya bırakılıyor...Sivassporun revziyon ve yeniden yapılanma hedefi Carlosa illaki söylenmiş ve yeni bir hedef ve vizyon için kendisinin seçildiği ona anlatılmıştır..Dolayısıyla da gidecek olanlar, misyonu dolanlara yol verilmiştir...Adeta sıfırdan bir takım kurulacak gibi düşünebiliriz..O yüzden takımı yeni tanıyacak bir Carlosun eski kadroya şu gitsin şu kalsın gibi bir söylemi şu aşamada olmaz, olamaz çünkü takımı tanımadan nasıl gidecek kalacak adamlara hüküm verecek?

Velhasılı kelam buraya geldiğinde takımını baştan kuracak ve büyük ihitmal de Brezilyalı yabancılara daylı bir sitem oturtmaya çalışacak..Ve gidecek kalacak oyuncular ve takımın şu anki durumundan da kesinlikle haberi var...Bu işe madem önem veriliyor bunun raporları, bilgileri de çoktan Carlosa gitmiştir merak etmeyin...

desene ya bu seneki kasimpasa gibi olacagiz yada bulent'in bucaspor'u allah korusun
Alt 24.05.2013, 00:02   #53
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1035 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
HALIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
desene ya bu seneki kasimpasa gibi olacagiz yada bulent'in bucaspor'u allah korusun
a şıkkı diyorum gardaşım : )
Alt 24.05.2013, 01:07   #54
tfd5858
Yiğido

tfd5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 425 tfd5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben Sivasspor yönetimini eleştirenlerdendim lakin yönetim sanki lige yani çıktığımız gibi bir hava yansıtmaya başladı buda çok güzel bir şey hoca konusunda olsun gidecek oyuncular konusunda olsun sağlam kararlar vermeye başladılar roberto carlosu getirme çabası bence üst sıralara tırmanmak istemesindendir bence bu sene bu işi başaracağız
tfd5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2013, 13:45   #55
59yigido58
Tecrübeli Yiğido

152 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 59yigido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

takımda kalmak istemeyen futbolcuyu tutmak akıllıca olmaz koca bir sezon yatar en iyisi bizi isteyen adamlar almak gitmek isteyenide mümkünse sivas il sınırları dışına kadar yolcu edelimki bir daha geri dönüp başımızı ağrıtmasın hoca her kim olacaksa transferi ona bırakmak akıllıca olur sitemine göre adamlar alır mazeretleri olmaz ama işide sıkı tutmakta yarar var bize yararlı uyuncuları bulmak gerek bence alınacak yabancılar aynı ülkeden olmalı birbirini tanıyan olursa uyum sorunu ortadan kalkar
59yigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2013, 17:24   #56
balmandol
Tecrübeli Yiğido

balmandol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

217 Mesajına 386 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 balmandol isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

[QUOTE=Çılgın Türk;856908]Bak yine anlamadin yazdigimi, son kez bir daha deneyim

Carlos takimin basina geldi diyelim ve takimi tanidiktan sonra yönetime rapor sundu diyelim, örnegin:

1- Borjan'i satin ben yabanci kontenjanini kalede kullanmak istemiyorum.
2- Cerny'i satin adam 6 aydir sakat bir daha eski formunu tutmasi zor
3- Eneramo'yu mutlaka takimda tutun
4- Piech isime yaramaz satin
5- Navratil cok hantal satin yerine bir yerli alalim

Daha sayisiz örnekler verebilirim.
O yüzden ben de dogal olarak soruyum ki neye dayanarak 3-4 yabanci 3 yerli diyorsunuz?[/QUOTE
Çılgın Türk bey..Aslında anlaşıyoruz sizinle..Allah'a çok şükür anlama yeteneğimde var yani..!!!
Ben bir tez savunuyorum burda sadece..Carlos ile dün bugün değil daha önceden anlaşıldı görüşüldü diyorum. Rıza Hoca'nın taa o ilk istifasında bence görüşüldü diyorum..Kasetleri göndermişlerdir onları hocada izlemiştir.Gidenlere o yüzden bir anda yol verilmiştir diyorum..Nasılım..İyi anlattım mı..?
balmandol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2013, 18:35   #57
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
balmandol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Çılgın Türk bey..Aslında anlaşıyoruz sizinle..Allah'a çok şükür anlama yeteneğimde var yani..!!!
Ben bir tez savunuyorum burda sadece..Carlos ile dün bugün değil daha önceden anlaşıldı görüşüldü diyorum. Rıza Hoca'nın taa o ilk istifasında bence görüşüldü diyorum..Kasetleri göndermişlerdir onları hocada izlemiştir.Gidenlere o yüzden bir anda yol verilmiştir diyorum..Nasılım..İyi anlattım mı..?
Keske bu teorini ilk bastan yazsaydin, o zaman yanlis anlamalar olmazdi
Ama bu baslik altinda kronolojik olarak yazdigin mesajlardan bu teoriyi savundugunu cikartmam imkansizdi
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2013, 20:57   #58
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 890 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Carlos meselesi için değil genel de transferlerde imzalar atılmadan, yüzde yüz tamamlanmadan herşey değişebiliyor. O nedenle imzalar atılınca herkes için kesinleşir.

Roberto Carlos'un takımın başına geçecek olması konusunda endişelerim olduğunu ve bazı riskler gördüğümü daha önce söylemiştim. Benim anlayışım ve 10 yıldır bizi başarılı kılan anlayışın dışında bir yaklaşım olacağını belirtmiştim.

Fakat Roberto Carlos takımın başına geçtikten itibaren en büyük destekçisi olmamız gerekecek. Göreve başlarsa o andan itibaren başarılı olması ve takıma fayda sağlaması için gerekli desteği herkesin göstermesi gerekir.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda tavatir'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.05.2013, 06:56   #59
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1067 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Yabanci transferlerinde zorlanmaz fafat yerli transferlerinde bayaga zorlanacaga benzer Carlos.
Yardimci antrenörlüge kim getirilecek umarim yerli piyasayi taniyan biri olurda en azindan yerli transferlerinde Carlos´a yardimci olur.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.05.2013, 07:27   #60
bigacti0n58
Yiğido

bigacti0n58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

82 Mesajına 126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 490 bigacti0n58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Roberto Carlos teknik direktör olsun yardımcısıda Bülent Uygun olsun Şampiyon olak
bigacti0n58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
belirleyecek, hoca, transferi