Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Başkentli Yiğidolar

Başkentli Yiğidolar Başkentl Yiğidolar

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ARTIK YOKUM
Alt 19.02.2012, 13:03   #21
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1281 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: ARTIK YOKUM

iyide garda sen git ben gidim eee kim kalacak
Alt 19.02.2012, 13:16   #22
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
yigidolar06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Emekli olmanın zamanı geldi sevgili sivasspor com üyeleri Sivassporun 1967 yılından beri maçlarını takıp ettim artık yoruldum ağız tadıyla bir maç izleyemedim varsada sayısı çok az fener maçı bardağı taşıran son damla oldu artık benden bu kadar değip gençlere bırakmanın zamanı geldi diye düşünüyorum hakkınızı helal edin
Dayı haklısın kararını desteklıyorum,bende maçtan sonra aynısını duşundum ve 2 atkı,bır forma,bırde sıvasspor polarım vardı goturdum kazan daıresınde yaktım,ankaraya maça gelecektık vazgectık,bu haysıyetsız,kısılıksız ve en acısı şikecı takımın peşıne gıdilmez,maçı goz gore gore bu adı fener'e verdik,yazıklar olsun,dun çogumuz kahrolduk uzuntuden: mad:
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2012, 13:25   #23
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Seyirci değil .........T A R A F T A R...

Bayramda değil.....K A R A G Ü N D E...

Moda için değil.......F O R M A için...
...
Kupa için değil.......A R M A için...

Hava için değil.......S E V D A için...

90 dakika değil......Ö M Ü R B O Y U..

Ayrı ayrı değil........O M U Z O M U Z A...

Şerefsizce değil......O N U R L A...

Utanarak değil........G U R U R L A..

Eğilerek değil..........D İ M D İ K... SİVASSPORLUYUZ
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 7 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 13:30   #24
YENiCERiavrupa
Acemi Yiğido

54 Mesajına 114 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 YENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYORYENiCERiavrupa SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Davamizi Birakip Gidenlere Dur Nereye Gidiyorsun Demeyiz Hadi Yolun Acik Olsun Deriz Sadece !!!!! Yensede Yenilsede Gonlumuz ASkimiz SivASSPOR!!!!
feneri gsyi bjkyi tutanlara Sesleniyorum Annamiza Bacimiza Soven takimlari daha destekleyenler varsa ozaman Onlarda Namus Seref Yoktur hadin eywallah !!
Alt 19.02.2012, 13:44   #25
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dayı haklısın kararını desteklıyorum,bende maçtan sonra aynısını duşundum ve 2 atkı,bır forma,bırde sıvasspor polarım vardı goturdum kazan daıresınde yaktım,ankaraya maça gelecektık vazgectık,bu haysıyetsız,kısılıksız ve en acısı şikecı takımın peşıne gıdilmez,maçı goz gore gore bu adı fener'e verdik,yazıklar olsun,dun çogumuz kahrolduk uzuntuden: mad:
MAZİSİ TERTEMİZ, LEKESİZ OLAN NADİR KULÜPLERDEN BİRİ OLAN SİVASSPORUMUZU ; haysiyetsiz, kişiliksiz ve şikeci takım OLARAK HAKARET ETTİĞİN İÇİN EN BASİT DEYİMLE SENİ KINIYORUM. MADEM ÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN NE İŞİN VAR BU SİTEDE, NE İŞİN VAR SİVASSPORLA !!!
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 13:46   #26
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 851 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yaşın kaç bilmiyorum.

18'in altındaysan yazdıklarım sana değil, ciddiye bile almam seni.

yok 18'in üzerindeysen, sana söyleyeceğim şu ki:

.iktir git, şikeci .ne!!!!!!!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 19.02.2012, 13:54   #27
ardahanlı
Acemi Yiğido

ardahanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 ardahanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Herbırınızın yorumlarını dıkkatlıce okudum. Öncelikle hepinizin düşüncelerine saygılıyım.

Hiçbirimiz Sivasspordan büyük olamayız zaten. Bu sene lig tarihinin en temiz sezonu oynanıyor. Ayrıca şikeci tabirini talihsizlik olarak değerlendiriyorum. Takıma kızabiliriz beğenmeyebiliriz 3 büyüklerede kızabiliriz ama asla bırakıp gitmeyiz.

Ben Sivasta kaldığım gunlerde sızın duygularınıza benzer hiçbir tabiata tanık olmadım. Savdasına sevdıklarıne ve mısafırlerıne ınanılmaz sebaatkar ve tutku ile bağlılık gordum. Sıvastan gıdecegım araba bozuldu bankadan paramıda cekemedım. Gıdecegım ama şartlarım berbattı ama hıc tanımadıgım yıgıdolar suşehrınde benı bırakmadılar, arabamı tamır etmesıne vesıle oldular mısafırhanelerınde arıladılar bana saz bıle caldılar. Sıcaklıklarından kalbım den ınce yakarıslarla yaradana onlar ıcın dua ettım. Bunları nıye yazdım. Mertlıgınızden ve tutkularınızdan bır kac mac ıcın feragat etmeyın. Sıvas ı ısmıne matuf yasayı ve yasattırın. Bana ne olur kızmayın ama SİVAS ve SİVASSPOR bundan daha fazlasına layıktır ve bunu butun kalmımle ikrar ediyorum. Söyleyin bana Sivasın Bursadan neyi eksik Allah askına. Fb gs bjk takımları bırer asırlık cınar. Onlarda zamanında nelere göğüs germısler. Kolayına bu seviyelere gelmemişler. Onların dillere destan tarihlerine sövüp nefret edeceğimize gıpta duygusuyla onların seviyelerini yakalamaya ve hatta geçmeyı ılke edınmemiz gerekir. 2007-2009 yıllarında Sivasspor tarihe mazhar olmanın eşiğinden dönerken ben camiada bu gücü gördüm. Onun için takımınızın elini bırakmayın sakın. Bu güzide şehir daha çok sevinçlere ulaşacaktır.

Samimiyetinize saygılarımla.........
Alt 19.02.2012, 14:11   #28
öğretmen
Acemi Yiğido

23 Mesajına 41 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 öğretmen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu aşk öyle bir şey ki ekmek gibi su gibi hava gibi lazım bize stada girdiğim an hayatın bütün yükü düşüyor üstümden şu bahtsız memleketimin sivasspor dan başka dayanağı yok sivasspor bu memleketin herşeyi ... şunu da açık yüreklikle söylüyorum sivaslı olup başka takımları tutanları da hiç hoş karşılamıyorum. sivaslıyım diyorsan sivassporlu olmak zorundasın.değilsen eğer bu memlekete sivasspor un katkısını görmüyorsun demektir.

BU SEVDA GÜZEL BU SEVDA TEKTİR
BU SEVDADA YALAN OLMAK YOK
SİVASLI DEDİĞİN ÇELİK DEMEKTİR
KIVRILMAK BÜKÜLMEK DÖNEK OLMAK YOOOOOOOOOOK...
Alt 19.02.2012, 14:42   #29
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
MaXiMuM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
MAZİSİ TERTEMİZ, LEKESİZ OLAN NADİR KULÜPLERDEN BİRİ OLAN SİVASSPORUMUZU ; haysiyetsiz, kişiliksiz ve şikeci takım OLARAK HAKARET ETTİĞİN İÇİN EN BASİT DEYİMLE SENİ KINIYORUM. MADEM ÖYLE DÜŞÜNÜYORSUN NE İŞİN VAR BU SİTEDE, NE İŞİN VAR SİVASSPORLA !!!
Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yaşın kaç bilmiyorum. 18'in altındaysan yazdıklarım sana değil, ciddiye bile almam seni. yok 18'in üzerindeysen, sana söyleyeceğim şu ki: .iktir git, şikeci .ne!!!!!!!
bu laf ikinize iyi dinleyin ozellıkle sebasteıa,yaşım 29 yazdıklarımın arkasındayım,dun kı mac tam anlamıyla rezaletti kimse bana pedriel ataman dı takım oyyundan düstü demesin ben üzüldüysem herşeyi soylerim beegenirsinz begenmezsiniz,klavye delikanlıları,benim trıbun kıdemıme alayınızın rutbesi yetmez,formlarda adam gıbı elestırı yapın yoksa nasıl yazmannız gerektıgını cıkıp ogretırler,:mad ::mad ::mad ::mad :
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.02.2012, 15:56   #30
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 844 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
bu laf ikinize iyi dinleyin ozellıkle sebasteıa,yaşım 29 yazdıklarımın arkasındayım,dun kı mac tam anlamıyla rezaletti kimse bana pedriel ataman dı takım oyyundan düstü demesin ben üzüldüysem herşeyi soylerim beegenirsinz begenmezsiniz,klavye delikanlıları,benim trıbun kıdemıme alayınızın rutbesi yetmez,formlarda adam gıbı elestırı yapın yoksa nasıl yazmannız gerektıgını cıkıp ogretırler,:mad ::mad ::mad ::mad :
bu sitede terbiyesizlere yer yok bunu bil bizler sivassporu iyi gündede kötü gününde de destekleriz
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
artik, yokum