Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 15.08.2015, 23:51   #21
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Öncelikle elinden geleni sahada vermeye çalışan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum,maça gelince müsleranın hatasıyla golü bulduktan sonra ,gs ye fark atacağız diye sevindim,2-0 dan sonrada en kötü berabere kalacağımıza inandım,maçın2-0 dan 2-2 ye dönmesinin en büyük nedeni sergen hocanın oyuncu değişikliklerini doğru yapmaması,takımında 2-0 üstüne yatma isteği gs yi iştahlandırdı,baktığımızda gs nin kaleyi doğru dürüst tutan şutları yok,bu maçı düzgün 1 forvetle enaz 4-1 kazanabilirdik,hakem 2- 0 dan sonra açık açık gs yi kayırmaya çalıştı ,kendisinden beklediğimiz bişeydi hiçbirimizi yanıltmadı,buz gibi penaltıyı vermeyip ,tartışması olmayan ofsayt golü vererek gs ye çalıştı bizim oyunculara gelince,kaleci %100 1 golü önledi,yediği gollerde çok fazla yapacağı bişey yoktuda,genel kanaatim ertuğruldan ve korcandan 1 gömlek daha üstün kaleci değil,batuhan hernekadar geçen sezonun sonuna doğru kendine gelsede ,yine hantallaşmış,94 dakika sivassporu 10 kişi oynattı rakip defansı rahatsız edemedi,bomboş kaleye golü atamadı,bomboş adama 1 pas atamadı sivassporu mutlak 2 golden etti beğenmedim,hakan arkadaşımızdan zaten bundan fazlasını beklemiyorum,düzgün bir adam enaz 2 gol atabilirdi,burhan sanki 21 yaşmış gibi oynadı ,mehdi kaçk güreşti,adem aynı,atıf kaldığı yerden devam ediyor,egoistlik, top kayıbı aynen devam ediyor,cicinyo etkisizdi,erkankaş ziyayı arattı,sergen hocada bu kafayla kolay kolay hiçbir büyütülmüş takımı yenemez,96 dakika sivassporu batuhana mahkum edip 10 kişi oynattı,hamza hoca burak hamlesiyle 1 puanı kurtardı batuhanın yerine eneramo,i akın,abola hangisi oynasa gs öyle son 30 dak tek kale oynamazdı,sivassporda değişen bişey yok,geçen yıl bıraktığı yerden devam ediyor,hiç transfer yapmasakda ilk 10 içinde yer alır,eğer adamgibi stoper,önlibero,forvet,solbek &solaçık alırsak avrupa hedefiyle oynar,bu takım fark yer ,küme düşer diye ümitle bekleyen sivaslı geçinenler utanmıştır sanırım,son sözde sivasda boşa yaşıyan,nefesiyle havasını pisleten sözde bu şehrin insanları,şu maçlarda stadı doldurmayıpta nezaman dolduracaklar ?kimse bilet pahalıydı filan demesin,bu takım bu şehre çok fazla ,sivasda yaşıyanların çoğuda gereksiz yaratık.
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15.08.2015, 23:53   #22
furkancfc
Tecrübeli Yiğido

furkancfc - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

414 Mesajına 689 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 683 furkancfc FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçtan önce bize beraberlik verseler kimse sesini çıkarmazdı. Ama gelin görünki iyi bir forvet olsa 5 atmıştık
furkancfc isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı furkancfc'a Teşekkür Ediyor...
Alt 15.08.2015, 23:54   #23
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 523 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkafaslar degisen bir sey yok atiif yine atiif -kalecimiz yine kaleci degil maalesef..peki bu nasil duzelir? Ya bi tane saglam kaleci bulursun(ne yazik kibulamadik), ya da adam akilli bir forvet alirsin atif biraz daha rahat oynar daha cok gol atariz...hala zamnimiz var orta sahaya yapacagimiz bir takviye dahi +1 gol demektir..maclarimiz yine ust olur kale yuzunden...ben hala diyorum transfer transfer transfer...1 puana cok sevindim ayrica, kimse kendini teselli etmesin 5 dakika daha olsa bu perisanlikla 3 ude yerdik ne yazikki, bide gs cok kotuydu bunu unutmayalim ve yelkenleri suya indirmeyelim..2 gol atan hisseleri tavan yapan atiifi ve stadda yerini alan yigidolara tesekkurler..
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2015, 00:03   #24
hüso58
Yiğido

hüso58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

67 Mesajına 107 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 452 hüso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Setkus gercekten cok:yerinde bir transfer umit ve ibo iyi ikili oldular fakat hızlı forvetler bu iki stoperi yer bitirir erkan kas ziyadan 2 gomlek ustun olmus sol bekte hakan fizik olarak vok yetersiz en onemli nokta ise 2 tane forvet alinnali batuhandan bi cacik olmaz...
hüso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2015, 00:17   #25
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 366 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben birçoklarının aksine Batuhan'ı beğendim.Oldoni Rengifo gibileri gördükten sonra Batuhan'a razıyım ben.Ama 2. yarı yoruldu biraz kilolu gibi duruyor yapısı böyledir bilemem ama kendini zorlaması lazım daha incelmesi lazım.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2015, 00:18   #26
namso58
Acemi Yiğido

50 Mesajına 82 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 537 namso58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Macin berabere bitmesinin tek sebebi mehdinin sirti donuk oyuncuya yaptigi o gereksiz faul yuzunden. Serbest vurustada ofsayt tan golu yedik yoksa fark atacaktik.
namso58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda namso58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 16.08.2015, 00:19   #27
antik58
Usta Yiğido

antik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

350 Mesajına 585 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 antik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDIantik58 TAM BIR BEYEFENDI

Allah aşkına geçen seneden ne fark var istediğin kadar top oyna yüzdeyi yüksek tut sonuca gidemedikten sonra ne olacakki. Önceki sezonlardada çok iyi oynadık üstün oynadık sonuca gidemedik değişen ne var bu maça aldanarak sivas avrupaya gider diyen arkadaşlar iyimser olmayın gerçekleri görün sonuca etki edecek en az 1 forvet ve 10 numara ihtiyacı var onlarida yönetim zaten almaz kısacası inşallah yanilirim ama görünen koy kılavuz istemiyor...
antik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2015, 00:27   #28
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Takim kondisyon olarak daha iyi yerlere gelmis. Ah birde önde oldugumuz maclarda skoru korumayi bi ögrenebilsek... Her ne olursa olsun karsinda ki takim GS. Saglam bir forvet ile farka dahi gidebilirdik.

Kaleciyi begenmeyenleri tam anlayamiyorum. Adam özellikle bir pozisyonda Podolski'nin vurusunda müthis kurtardi ve bence Podolski'nin kafa atisinda yapacak birseyi yoktu. O pozisyonda kaleden disari cikmasi cok riskli olurdu, top 90'a gidince de yapacak birsey kalmadi. Podolski kafa vuruslari iyi olan birisi degil, hata varsa defans oyuncumuzda var var. Setkus'un gayet iyi performans sergiledigini düsünüyorum.
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2015, 00:34   #29
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Maçtan sonra Yayıncı kuruluşa konuşan Faslı yıldız Aatıf, Galatasaray ile adının anılmasından da bahsetti; "İyi bir mücadele olduğunu söyleyebilirim. Geçen sezon olsaydı bu maç böyle bitmezdi. Güzel bir oyun oldu. Bu transfer söylentileri kulağıma geldi. Sivasspor'da mutluyum. Kulübümü çok seviyorum. Bir transfer durumu varsa kulübüme gelip onlarla görüşürler. Ben şu anda çok mutluyum." Dedi
Aatıf bir taraftar olarak bizde seninle mutluyuz.
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2015, 00:42   #30
legolass
Tecrübeli Yiğido

legolass - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

322 Mesajına 672 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 637 legolass FAZLA SÖZE GEREK YOKlegolass FAZLA SÖZE GEREK YOK

Batuhannnnnnnnnnnnn!!!!!!!!! Bu kadar kotu oynayacagini tahmin etmezdim. Hic 6 atacagimiz takimla berabere kaldik.setkus iyi degil. Umit ve ibo iyi ama da costa gitti bir stoper sart.sag bek kesinlikle sart cicinhoya yazik ediyoruz 34 maci nasil cikarsin adam. Hazirlik maclarinin aksine super oynadik hic beklemiyordum.insallah iyi bir orta saha ve forvet alinir yoksa...
legolass isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
değerlendirelim, maçı