Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Öyle bırakıp gitmek yok
Alt 03.05.2016, 21:15   #11
Muzaffer6758
Acemi Yiğido

22 Mesajına 30 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 556 Muzaffer6758 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Öyle bırakıp gitmek yok

Alıntı:
NöOReaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bakın bu krizi fırsata çevirmek için bir avantajdır Sivasspor için.

Başkan yola devam demeli ve Bülent Uygun la uzun süreli bir anlaşma sağlanarak 3-5 yıl içinde hak ettiğimiz şampiyonluğu yaşamalıyız.
Bülent Uygun denen adam işler kötü gittiğinde takımı yüz üstü bırakıp kaçmıştı. Hatırlatmama gerek yok herhalde. Hiç unutmam herif istifa ettikten sonra bir televizyon Programı'nda sunucu kendisine neden ayrıldığını sorduğunda cevap vermedi, sadece pişkin pişkin güldü. Şimdi bu adama nasıl güveneceksiniz?
Muzaffer6758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Muzaffer6758'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.05.2016, 21:42   #12
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 872 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
çorluluyiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mohamad ali zaten qatarda bülo başkanın yardımcısıydı.hayroda gelirse bu takım mecnun başkan-bülo başkan ve ekibiyle ve tabiki futboldan anlayan yöneticilerle büyük zaferler görür.
.Muhammed Ali benim bildiğim kadarıyla bu yıl Katar da değildi;şu anda B.Uygun'un yardımcısı da değil...Geçen yıl yardımcılığını yapmışsa bilemem ..Ama benim bildiğim 1 ay önce Muhammed Ali, Kayseri Erciyes'de yardımcı hocalık yapıyordu ama takımın teknik direktörü İlhan Hoca(sivassporun eski oyuncusu galiba) ayrılınca o da ayrıldı herhalde...Kendisi de 1 ay önce sivasspora destek için Sivas'a gelmiş ve Erciyes te yardımcı hocalık yaptığını yerel kanallara söylemişti..Umarım B.hoca sivasspora gelirse dediğiniz gibi Muhammed Ali ve Hayrettin i yardımcı hoca olarak yanına alır...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.05.2016, 21:47   #13
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Muzaffer6758 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bülent Uygun denen adam işler kötü gittiğinde takımı yüz üstü bırakıp kaçmıştı. Hatırlatmama gerek yok herhalde. Hiç unutmam herif istifa ettikten sonra bir televizyon Programı'nda sunucu kendisine neden ayrıldığını sorduğunda cevap vermedi, sadece pişkin pişkin güldü. Şimdi bu adama nasıl güveneceksiniz?
Çok Değerli yiğido,haddim olmadan yazınıza alıntı yaptım,haksızlığa karşıyım gerçekleribilmenizde yarar var,bülent uygun futbolcu olarak geldiği yıl ,yönetimden birileri yollatmassaydı,o yıl kesin süper lige çıkardık,şampiyonluk garanti görüldü sanırım,bülent uygun ve kaleci cengiz yollanınca Rizespor 17 puan geriden gelipson haftada şike yapınca şampiyon oldu,daha sonra mecnun başkan takımı devralınca ,takımın herşeyinden sorumlu genel menecer oldu,süper lige çıkmamızda emeği büyüktür,verner lorant dönemi bozulunca ,taKIMIN başına gecen carol peczede ilaç olamayınca ,mecburen teknik patron oldu,ara transferde aldığı oyuncular bizi hızla yukarı taşıdı,ertesi yıllar zaten sivasspor Avrupalı oldu,2 şampiyonluğun kaçmasında hem hocanın ,hem yönetimin payı büyük oldu,eğer şehir destek olsaydı 2 3 kaliteli oyuncu alınsaydı 2 şampiyonluk kaçmazdı,gelelim sizin iddalarınıza,bülent uygun takımı zorda kaldığı için yüzüstü bırakıp kaçmadı,şampiyonluğa oynayan takımın oyuncularına flaş transfer teklifleri yapılıyordu,dolayısıylada fiyatları artıyordu,Yönetim belki kendine göre haklı olabilir,takımı dağıtıp yeniden kurmaya ,gençleştirmeye,akılları sıra revizyona gittiler,ne kadar futbolcu varsa yollayıp yerlerine kazma oyuncuları doldurdular,dolayısıyla şampiyonlar liginde rezil kepaze olduk,takım ister istemez kötü gitti,bilicayı satıp yerine rizeyi gol manyağı yaptırıp küme düşürten stoper yasini çakmakı aldı yönetim,bülent uygun enaz bilica kadar kaliteli oyuncu buldu yönetim almadı,neticede takım küme düşme potasında kaldı,ilk 6 hafta 0 çektik,trübünler aRTIK kelle istiyordu,benimde gittiğim olimpiyat stadında ,ibbspora karşı iyi oynayıp 6-1 kanacağımız mAÇTA 90+4 de yediğimiz gole boyun eğdik,aslında 6 maçtada o kötü futbolcu kadrosuyla iyi mücadele etmiştik,mecburen istifa etmek zorunda kaldı,yönetim destek olmadı,kelle isteyenlere Bülent uygunu verdi,bülent uygunda olup bitenleri anlatmadı mecnun başkanı taraftarına gambazlamadı sustu, olay budur bilginize sunulur saygılarımla
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 03.05.2016, 21:53   #14
çorluluyiğido
Usta Yiğido

çorluluyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

504 Mesajına 972 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 454 çorluluyiğido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
eyuphulagu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
.Muhammed Ali benim bildiğim kadarıyla bu yıl Katar da değildi;şu anda B.Uygun'un yardımcısı da değil...Geçen yıl yardımcılığını yapmışsa bilemem ..Ama benim bildiğim 1 ay önce Muhammed Ali, Kayseri Erciyes'de yardımcı hocalık yapıyordu ama takımın teknik direktörü İlhan Hoca(sivassporun eski oyuncusu galiba) ayrılınca o da ayrıldı herhalde...Kendisi de 1 ay önce sivasspora destek için Sivas'a gelmiş ve Erciyes te yardımcı hocalık yaptığını yerel kanallara söylemişti..Umarım B.hoca sivasspora gelirse dediğiniz gibi Muhammed Ali ve Hayrettin i yardımcı hoca olarak yanına alır...
http://www.kocaeligazetesi.com.tr/nu...or-614608h.htm

vallaha ne zaman yaptı onu bende bilmem ama muhammed ali bülent uygunun yardımcılığını kesin yaptı.ha qatarda lig erken bitti ordan erciyese geçmiştir bilemem.qatardaki yardımcıları muhammed ali,bayram bektaş ve faruk korkmaz.
çorluluyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2016, 10:16   #15
58Sivaslilar
Usta Yiğido

58Sivaslilar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

302 Mesajına 395 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 648 58Sivaslilar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben bir sey dimiyorum da bu vefali yorumcu arkadaslar unutkan olmuslar bir bakin bülent hoca nasil gitti sivasspor bülent hoca zamanida basarsinin zirvesine ulasmisken sivassporuda kendisinide ucurumdan asagi düsürdü ondan sonra ne sivasspor nede kendisi düzelemedi uslanmadiysaniz buyrun gine getirin
58Sivaslilar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2016, 15:33   #16
kayayatakci
Tecrübeli Yiğido

kayayatakci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 275 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kayayatakci isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Agzina yüregine saglik sevgili asker bülent kaptan baskimizi cok seviyouz senide en az onun kadar seviyoruz .ikinizi de bu takimda görmek bize gurur verir baskanimiz ve sen sivassporumuza ve sivasimiza cok Güzel günler yasattiniz ikinizde cok sagolun sonsuz tesekkürler hep beraber nice Uzun yillara insallah süperlig sampiyonlugunuda görecegiz sevdamiz sivasspor sevgimiz mecnun baskan ve asker bülent
Alt 04.05.2016, 19:48   #17
34MUAMMER58
Usta Yiğido

Bazı genç arkadaşlar ,sivassporun tarihini bilmedikleri için,aydınlatmak gereği duyorum,bilmemek değil,öğrenmemek ayıp,kimse bırakıp gitmedi,şartlar öyle oluştuğu için gitti,yönetimle kan uyuşmazlığı yaşandı ,takımın gençleştirilme operasyonu ,yönetimin dayattığı fikirdi,doğru olan şampiyonluğa oynayan takımı bozmayıp 3 4 değerli kaliteli oyuncu alınıp devam edilmesiydi,yönetim parayı tatlı buldu,bilicayı 200 bin dolara aldı,milyon dolara fb ye sattı,yerine adam gibi stoper aldırmadı,yasin çakmağı vs vs aldı,gidip karim saidi gibi bir stopere 100 bin ero süt parası ,yetiştirme bedeli vermediler,omotoyossiyi 50 bin ero için kamptan yolladılar,neticede yönetimin cimrilik anlayışıyla küme düşme hattına düştük,o dandik kadroyla bile iyi oynuyorduk,tıpkı r.carlos nasıl iyi futbol oynatıp puan alamadıysa ,öyle oldu,r.carlosa 13 14 hafta dayandık,bülent hocaya 6 hafta dayandık,şimdi sivassporun başında olsaydı,takım değil küme hattında,ilk 5 içinde olurduk ,ben fb li bjk li gs li değilim,fb lilerin okanı,sergeni ,rızayı istemediği gibi,gs li bjk li lerin Bülent uygun,r.carlos u istemediği gibi yapmam,söz konusu sivassporsa,sadi tekelioğluna bile eyvallah derim,bülent uygun sadece teknik direktörde değildi,sivasın sorunlarını meclistekilerden daha fazla gündeme getiren,stad porojeleri çizdiren,hakemler nasıl düzelir,tff ne yapmalıdır diye millete akıl fikir veren ,en kral Sivaslıdan daha fazla Sivaslı olan biridir,herkes sanıyorki sivassporu şampiyonluğa yönetim oynattı ,hayır kardeşim takımın tek sorumlusu Bülent uygun sayesindedir,nezamanki tam yetkili yönetim oldu,takım hep kümeye oynadı ,çekirge 1 sıçradı 2 sıçradı,önünde ateş var şimdi,ya som mucizeyle o ateşin üstünden atlayıp selamete çıkacak yada..anlamışşınızdır nedemek istediğimi
[/b]
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.05.2016, 21:26   #18
Külhan
Usta Yiğido

292 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 559 Külhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Su an kafamiz öylesine karisikki son üc macdan baska düsüncemiz yok desek yeridir insallah basaracagiz diye ümit variz baskan konusuna gelince gönlümüz kalmasindan yana ama iyibir ekiple calismasi gerekiyor bugünki ekibi tamamen görevden elcektirmesi gerekiyor yeni ekibinde Bülentin olmasi cok büyük avantaj bizi bu durumlara getiren eski transfer becerisizler oldu bundan baskanin günahi yok insallah kalici olur baskan giderse ortam tamamen dagilir birdahada toparlanmamiz zaman alir
Külhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.05.2016, 23:52   #19
34MUAMMER58
Usta Yiğido

Ben öyle bırakıp gitmelerini beklemiyorum,zaten şuanda öyle ciddi bir alternatif yok,takımın belki borcu yok olabilir ancak,bugün itibariyle çok büyük borç bindi,oyuncular gazete kâğıdıyla top oynamıyor,eroyla dolarla oynuyor,takım yeteri kadar puanı kazanamadı,hersezon 40 puana göre ,alınacak paralara göre transfer yapılıyordu,özellikle yabancılara hep ero borçluyuz,eğer türklerede döviz borçluysak vay halimize,gelirimiz tl ile,borcumuz dolar ile ero ile,bütçemiz 30 milyon ero olduğunu varsayarsak,%10 kur faRKI bindi,bu 3. milyon ero demek,elalem bu paralarla ptt ligde şampiyonluk kovalıyor,umarım yönetimin bu konuda önlemi vardır,dünden bugüne 200 tl arttı ,muhtemelen yarın 3500 tl olur,2 gün önce 1ero=3200 tl di,yarınsabah 3500 olma ihtimali çok,30milyon eroluk bütçede,300 bin tllik devalüasyon yaklaşık,9 trilyonluk bir artış demektir,biz bu şartlarda yönetim gitsinmi?kalsınmı ,bırakmaa,gitmee diye tartışıyoruz,umarım buna önlem almışlardır,yok almadılarsa sırf buyüzden bile bırakmaları gerekir,geçen sezonlarda almadıkları futbolcular için kur arttı oyüzden bütçeyi zorlamadık demişlerdi,düşünebiliyormusunu z döviz arrtı diye takıma laZIM olan oyuncular alınmıyor küme düşme riskiyle baş başa bırakılıyor,bazılarının ağzına kolay geliyor,trilyon,mrilyon ,milyon ero filan,ptt ligde böyle paralar yok,gelir yok,üstelik bu takım 11 yıl öncesinde 10 bin tl toplayamamış birtakım şuanda takımın azda olsa umudu var ,o umutlarda tükensinde yazacakçizexekçok şeyler olacak .
Alt 06.05.2016, 12:18   #20
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

mecnunu baskan bulent uygunuda hoca olarak tekrar sivassporun basinda gormek istiyoruz.sizler yigidosunuz.
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bırakıp, gitmek, Öyle