Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar > Yiğidoların Dayanışma Formu

Yiğidoların Dayanışma Formu Bu Bölümü Yiğidolar Olarak Tanişma Ve Dayanişma Gücümüzü Geliştirmek Için Kullanalim.

Seçenekler Arama Stil

geniş düşünmeye çalışalım
Alt 22.10.2005, 21:04   #11
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI
Standart geniş düşünmeye çalışalım

konuyu sadece spor olarak algılamayın hem spor hem siyasi hem sanayi hem kişisel hak ve özgürlükler.
geniş düşünmeye çalışalım.
Alt 24.10.2005, 00:35   #12
drummer
Usta Yiğido

drummer - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

84 Mesajına 167 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 drummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDIdrummer TAM BIR BEYEFENDI

bu konu hakkında kimsenin pek bir görüşü yok anlaşılan.
-->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU
Alt 23.02.2006, 22:40   #13
Halis1948
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Halis1948 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Lächeln -->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

DRUMMER KOD İSİMLİ, KARDEŞŞ..

SENİN ELEŞTİRİNE KISMEN KATILIYOR, KISMENDE KATILMIYORUM.
NEDEN' mi ALLAH(cc) BİR AYETİN'de DİYORKİ BİR KAVME VEYA GURUBA VEYA KİŞİYE OLAN KİNİNİZ SİZİ ADİL OLMAKTAN ALIKOYMASIN. BİZLERDE ALLAH(CC) BU AYETİNE MUHATAPSAK' ki MUHATABIZ, O HALDE ELEŞTİRİLERİMİZİDE ADİL YAPALIM. HERHANGİ BİR ELEŞTİRİYİ GENELLEMEK YERİNE, ELEŞTİRİYİ OBJEKTİF BİR BAKIŞLA KİŞİ VE KURUMUN ADINI BELİRTEREK YAZMAK DAHA ADİL OLUR İNANCINI TAŞIYORUM. SİZİ BİR ATA SÖZÜ İLE SELAMLIYORUM. VE ADİL OLMAĞA DAVET EDİYORUM. (YİĞİDİ ÖLDÜR AMA HAKKINI YEME) SEVGİLİ ABDULLAH YİĞİT DOĞRU BİLDİĞİN KONUDA TAM İLERİ. DAHA DAHA İLERİ, MARŞ MARŞ İLERİ DİYEREK GÖZLERİNDEN ÖPERİM. KİM OLDUĞUMU İNCE ZEKANLA ÇÖZ BAKALIM. SELAM VE DUALARIMLA.
Halis1948 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU
Alt 01.12.2006, 09:32   #14
mehter
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 mehter Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart -->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

anderson servet ve baliliyi satmayın
mehter isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU
Alt 01.12.2006, 10:51   #15
gülkız
Yiğido

125 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 694 gülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISIgülkız COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

Sivas da yerel basın çok pasif bir izlenim göstermektedir.Yerel medyaya göre yerel basının yavaş gelişmesinin sebeblerinden bazıları kalifiye eleman eksikliği,siyasal,sosyal,kültü rel,ekonomik ve spor alanında çalışmaların yetersiz olması,gazetelerin bütçelerinin küçük olması,araştırma,eleştiri yapmayan tam tersine yağcılık yapan bazı gazetecilerin olması sayılabilir.Bu yüzden Sivas yerel basınında her alanda önemli isimlerin olduğuna inanmıyorum.Siyasal,sosyal,kül türel,ekonomik ve spor da araştırma yapmayan,eleştiri yapmaktan çekinen,her daim pollyancılık oynamayı seçen,memleket menfaatleri gibi gösterip kişisel menfaatlerini ön planda tutanlar gazeteci değildirler..Kalemşörlüğün en önemli yanı
muhalefet yapmak,yerine göre takdir etmek,kimsenin göremediği veya görmek istemediği konular hakkında açıklamalar yapmaktır.Bazılarının menfaatlerine dokunsa bile...
gülkız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: --->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU
Alt 01.12.2006, 11:23   #16
baybarok
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 baybarok ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: --->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

Alıntı:
gülkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivas da yerel basın çok pasif bir izlenim göstermektedir.Yerel medyaya göre yerel basının yavaş gelişmesinin sebeblerinden bazıları kalifiye eleman eksikliği,siyasal,sosyal,kültü rel,ekonomik ve spor alanında çalışmaların yetersiz olması,gazetelerin bütçelerinin küçük olması,araştırma,eleştiri yapmayan tam tersine yağcılık yapan bazı gazetecilerin olması sayılabilir.Bu yüzden Sivas yerel basınında her alanda önemli isimlerin olduğuna inanmıyorum.Siyasal,sosyal,kül türel,ekonomik ve spor da araştırma yapmayan,eleştiri yapmaktan çekinen,her daim pollyancılık oynamayı seçen,memleket menfaatleri gibi gösterip kişisel menfaatlerini ön planda tutanlar gazeteci değildirler..Kalemşörlüğün en önemli yanı
muhalefet yapmak,yerine göre takdir etmek,kimsenin göremediği veya görmek istemediği konular hakkında açıklamalar yapmaktır.Bazılarının menfaatlerine dokunsa bile...
bravoo çok güzel bir tespit
aynen katlıyorum kardeş.
benmim de gördüğüm kadrıyle pek mahallli gazteler ve tlevisyonlar sadece hükümetlere yacılık yapıyollarr.
baybarok isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2006, 11:59   #17
sivassss
YASAKLI ÜYE

4 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sivassss BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

BEN BASININ SİVAS'TA NE YAPTIĞINI BİLMİYORUM AMA DİGİTAL YAYINDA BİR TANE SİVAS KANALININ OLMASINI ÇOK İSTİYORUM ÇOK MÜKEMMEL OLURDU...
sivassss isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.12.2006, 15:20   #18
gangster
Acemi Yiğido

gangster - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

45 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 650 gangster Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

görsel basının hayatımızdaki yeri ne yazık ki her geçen gün olumsuz yönde artmaktadır.kullanıldığı zaman çok önemli bir koz ve silah olan görsel basın malesef bazı kişilerin tekelinde kalmakta ve insanları kendi istedikleri doğrultularına yöneltmektedir.bunu sadece ana haber bültenleri ile değil,dizileri,filmleri,gündüz yayınlanmakta olan kadın ve çocuk programlarında bile görmekteyiz.bu Türk halkı için çok büyük bir kayıp ve dejenere olma eğilimidir.ulusal kanallara yöneltilebilecek bu tür tenkitleri sivasımızın medyası için kullanmak muhakkak ki haksızlık olur.fakat insanları kendi ekranlarına çekebilecek görsellikten,güzellikten ve deneyimden eksik olmaları sivas görsel basını cazip kılmıyor.her ne kadar iyi niyetli çabalar olsada yapılan acemi yayınlar insanlar üzerinde uzun süreli etkiler bırakmıyor.daha çok gözlem ve yapılabilecek ar-ge lerle görsel basın için daha iyi yerlere gelinebileceğine inanıyorum.
fakat sivas yazılı basınında devamlı dikkatimi çeken birşey olmuştur.bunu örneklendirerek anlatmam gerekirse trabzonda çıkan yerel gazeteler 16 sayfa ve tamamı renkli olarak çıkmaktadır.ve fiyatları 20 ile 25 yeni kuruş arasında değişmektedir.sivasta ise sadece 4 sayfa ve siyah beyaz çıkan gazeteler 50-60 yeni kuruştan satılmaktadır.bu olayı kendime baz olarak aldığımda drummer in belkide dikkat çekmek istediği yere geliyorum. "kimdiler? neredeydiler?nerelere geldiler?" bu tür bir tenkitten sonra tirajla kendini savunacak olan varsa "biz az satıyoruz ondan fiyatı yüksek anca kurtarıyor" gibisinden onlara bir iktisatçı olarak sürümden kazanmayı tavsiye ederim.10 liraya 10 tane abone yerine 5 liraya 50 tane aboneye ulaşabilirler.
belkide bu paraların bir kısmı sivasspor için yardım olarakta gidiyor olabilir ama ben şimdiye kadar hiçbir yerel gazetede bu tür bir ibareye rastlamadım.eğer bilmiyorsamda özür dilerim.
yağdanlık olma konusunda ise yerel basına kesinlikle suçlamada bulunamam.çünkü başta olana yanaşmak bu tür oluşumların hayatlarını devam ettirmeleri için gerekli olan hava-su gibidir ki ben gayet doğal karşılıyorum.
Alt 01.12.2006, 15:46   #19
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1004 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: SİVASTA BASIN GÖREVİNİ YAPIYORMU

Sivas'ta basının elinde çok büyük bir güç yoktur ve açıkcası Sivas'ta kim iktidarsa onun borusunu çalıyorlar... Sporda ise Sivasspor'dan başka alternatifleri olmadığı için onun etrafında birleşiyorlar daha doğrusu birleşmek zorunda kalıyorlar...
Alt 05.12.2006, 08:37   #20
34-murat-58
Acemi Yiğido

34-murat-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 704 34-murat-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

saha ıyı ısımlerın cıkması lazım....
sıvasımızdan populer ısımlerın turk medyasında on planda olmasını ıstıyoruz..
bır trabzonlu cıkıp konusuyorsa sıvaslının neyı eksık...